I runda PUCHARU POLSKI
płocki oZPN - 25 sierpnia, godz. 17:00
Stegny Wyszogród -
Stoczniowiec Płock 1:3
??? - Dariusz Sutkowski, Kamil Bobyk, Bartosz
Borowski
Bzura Chodaków - Skra Drobin
3:0
v.o.
nie
odbył się - Skra nie dojechała na mecz - awaria autobusu
Polonia Radzanowo -
Pogoń Słupia 1:1
rz.k.
1:2
samobójczy - Radosław Kurowski
Victoria Cekanowo - Amator Maszewo 0:1
(0:0)
Damian Król 87'
Spójnia Mała Wieś - Unia Iłów 6:5
Skrzyński 3, T. Górecki 2, Bąbała - ???
Zorza Szczawin - Unia Czermno 4:1
(4:0)
Aleksy Komorowski, Marcin Dubielak, Kamil
Śniecikowski, Krzysztof Gościniak - ???
Sparta Mochowo -
Zryw Bielsk
0:11 (0:6)
Łukasz Lewandowski 4, Grzegorz Zygmuntowicz 2,
Kamil Łęcki, Dariusz Woźniak, Dariusz Kosiński, Damian Pomorski, Michał
Wochowski
Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie
3:0 v.o.
Skrwa wycofała się z
Pucharu Polski
8 września, godz. 17:00
Świt Staroźreby - Delta Miszewko
3:2 (1:1)
Kamil Kopyt, Łukasz Lewandowski, Dawid Turbaczewski - Dariusz Rutkowski,
Artur Sztelak
Wisła II Płock, Mazur Gostynin, Wisła Duninów, Błękitni Gąbin, Kormoran Łąck,
Orzeł Goleszyn, Kasztelan Sierpc - termin wolny
Obsada sędziowska I Rundy PP - POZPN
II runda PUCHARU POLSKI
płocki oZPN - 8 września, godz. 17:00
Stoczniowiec Płock -
Wisła II Płock 1:4 (1:4)
samobójcza - Damian Domeradzki 3, Adam Dylewski
Pogoń Słupia - Mazur Gostynin
0:6 (0:3)
Mateusz Ziułkowski 2, Adam Olszewski 2, Michał Górecki, Bartosz Komorowski
Wisła Duninów - Amator Maszewo
0:5 (0:2)
Arkadiusz Szarwiński 3, Michał Bachanek, Tomasz Kędzierski
Spójnia Mała Wieś -
Błękitni Gąbin 1:8 (0:7)
Tomasz Górecki - Piotr Widzyński 3, Michał Malinowski 2, Łukasz Frątczak 2,
Damian Sztendor
Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn
3:3 (0:3) rz.k. 6:5
Kamil Sztandera 2, Dariusz Rosiński - Daniel Rudowski, Marek Bolimowski,
Grzegorz Krzewicki
Wicher Cieszewo - Kasztelan Sierpc
4:2 (2:1)
Bogdan Grodkiewicz 3, Krzysztof Grodkiewicz - Michał Dzięgielewski,
samobójcza
15 września, godz. 16:30
Bzura Chodaków -
Świt Staroźreby 0:3
v.o.
Bzura
Wycofała się z rozgrywek pucharowych
Zorza Szczawin -
Kormoran Łąck 0:1 (0:0)
Rafał Wilamowski
III runda
(ćwierćfinał) PUCHARU POLSKI
płocki oZPN - 22 września, godz. 16:30
Świt Staroźreby -
Wisła II Płock 4:5 (0:4)
Jacek Kręciejewski 2, Maciej Sobiesiak, Arkadiusz Rutkowski - Jakub Kustra
2, Łukasz Sekulski 2, Marcin Dettlaff
Mazur Gostynin -
Amator Maszewo 0:0
rz.k.
4:5
Kormoran Łąck -
Błękitni Gąbin 0:2 (0:2)
Radosław Wiśniewski, Łukasz Kiełbasa
Wicher Cieszewo -
Zryw Bielsk 2:5 (0:3)
Patryk Opala, Mariusz Bońkowski - Damian Pomorski 4, Damian Gagat
IV runda - 1/2 finału PUCHARU POLSKI
płocki oZPN - 6 października, godz. 15:30
Zryw Bielsk -
Błękitni Gąbin
0:10 (0:3)
Michał Malinowski 4, Radosław Wiśniewski 3, Piotr Widzyński 2, Dariusz
Kaźmierczak
Amator Maszewo -
Wisła II Płock 0:2
(0:0)
Adam Dylewski, Mariusz Ragaman
finał PUCHARU POLSKI
płocki oZPN - 20 października, godz. 15:00
Błękitni Gąbin - Wisła II Płock 3:0 (1:0)
Michał Malinowski 11', Michał Tomaszewski 73', Piotr Widzyński 89'
|