EKSTRAKLASA 26 kolejka 10 - 13 maja 2013
10.05. 18:00
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (0:1)
Paweł Wszołek 60', Piotr Grzelczak 74' - Marcin Wodecki 45'
11.05. 18:00
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:3 (0:1)
Tomasz Jodłowiec 2', Michał Kucharczyk 56', Wladimer Dwaliszwili 65'
(rz.k.)
10.05. 20:45 Lech Poznań - Widzew Łódź 4:0 (0:0)
11.05. 13:30 Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
11.05. 15:45 Wisła Kraków - Korona Kielce 3:0 (1:0)
12.05. 14:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 3:2 (0:1)
12.05. 17:00 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 4:4 (2:1)
13.05. 18:30
I Liga 29 kolejka, 11 - 12 maja 2013
12.05. 12:15 Dolcan Ząbki - Sandecja
Nowy Sącz 1:1 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 29' - Piotr Giel 90'
11.05. 12:45 Bogdanka Łęczna -
Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)
11.05. 17:00 Miedź Legnica - GKS Katowice 0:2 (0:0)
11.05. 17:00 Warta Poznań - Flota Świnoujście 1:2 (1:2)
11.05. 17:30 Arka Gdynia - Okocimski KS Brzesko 3:1 (0:1)
12.05. 12:30 Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1 (1:1)
12.05. 17:00 Stomil Olsztyn - GKS Tychy 1:1 (1:1)
12.05. 18:00 Kolejarz Stróże - Olimpia Grudziądz 0:0
ŁKS Łódź - Polonia Bytom 0:3 v.o.
II Liga wschodnia 29 kolejka 11 - 12 maja 2013
11.05. 17:00
Pogoń Siedlce - Wisła Płock 2:2 (2:0)
Adam Czerkas 15', 28' (rz.k.) - Łukasz Sekulski 52', Tomasz
Grudzień 53'
11.05. 17:00
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Adrian Paluchowski 24'
11.05. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Wigry Suwałki 0:0
12.05. 11:15
Pelikan Łowicz - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Piotr Prędota 42', Leândro 66'
11.05. 16:00 Wisła Puławy -
Concordia Elbląg 1:0 (1:0)
11.05. 17:00 Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
11.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Unia Tarnów 1:1 (0:0)
11.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
12.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków 2:2 (1:1)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
23 kolejka 11 - 12 maja 2013
11.05. 15:00 Start Otwock -
Włókniarz Zelów 0:0
11.05. 16:00 Omega Kleszczów - GKP Targówek 2:2 (0:1)
Michał Czaplarski 51', Aleksander Ślęzak 76' - Marcin Stańczyk
33', 85' (rz.k.)
11.05. 16:00 Warta Sieradz - Orzeł Wierzbica 0:1 (0:0)
Dawid Stawczyk 90'
11.05. 17:00 Mazur Karczew - Legionovia Legionowo 0:3 (0:3)
Michał Złotkowski 20', 67', Szymon Lewicki 43' (rz.k.)
11.05. 17:00 WKS Wieluń - MKS Kutno 1:1 (0:1)
Błażej Karasiak 67' - Sylwester Płacheta 21'
11.05. 17:00 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów 0:3 (0:1)
Przemysław Ziółkowski 30', Rafał Serwaciński 53', Michał Łągiewczyk
74'
11.05. 17:00 Zawisza Rzgów - Pogoń Grodzisk 4:2 (0:1)
Michał Polit 48', Marcin Pękała 55', 87', Krystian Wojtczak 83' - Dorian Zdanowicz 42', Tomasz Feliksiak 52'
12.05. 11:00 Lechia Tomaszów - Broń Radom 1:1 (0:0)
Kacper Rakowski 83' - Damian Sałek 48'
IV Liga Mazowiecka Południe 24 kolejka 11 - 12 maja 2013
11.05. 11:00 Okęcie Warszawa -
Sparta Jazgarzew 0:2
(0:0)
Marek Fąfara 73′, Kania 89′
11.05. 15:00 Józefovia Józefów - Pogoń II Siedlce 1:1
Adrian Krupiński 53' - Hubert Łukanowski 77'
11.05. 16:00 Polonia Iłża - Energia Kozienice 1:1 (1:0)
Pełka 39′ - Kołodziejczyk 90′ (rz.k.)
11.05. 16:00 Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 2:0 (0:0)
Sobczak 50′, Rawa 90′ (rz.k.)
11.05. 16:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Victoria Sulejówek 0:6 (0:0)
Mąka 3, Starosz 2, Eibl
11.05. 17:00 UKS Łady - Mszczonowianka Mszczonów 3:1 (1:1)
Krupnik 20′, Bobowski 87′, Kaczyński 90' +1 - Romanowski 24′
12.05. 17:00 Wilga Garwolin - Żyrardowianka Żyrardów 0:2
Marcin Jakóbiak, Bartłomiej Mucha
12.05. 19:00 Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 0:5 (0:2)
Gołębiewski 19′, Kowalczyk 38′, Oziewicz 53′, Barzyński 63′, 90′
IV Liga Mazowiecka Północ 24 kolejka 11 - 12 maja 2013
11.05. 13:00 KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz.
0:0
11.05. 14:30 Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc 4:0 (3:0)
Michał Herman 8',21', Sebastian Kozłowski 30', Pierre Ndakiza 87'
11.05. 16:00 Bug Wyszków - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)
Alan Wróbel 43' (rz.k.), Mateusz Gołębiowski 90'
11.05. 16:00 Błękitni Raciąż - Mławianka Mława 2:1 (0:0)
Mariusz Kopecki 55', 75' - Marcin Dziubiński 85'
11.05. 17:00 MKS Przasnysz - Czarni Węgrów 1:1 (0:0)
90' - Adam Dobosz 75'
11.05. 17:00 Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 2:1 (0:0)
Kamil Bartosiewicz 46', Przemysław Kubisz 63' - Hubert Jaśkiewicz
90'
11.05. 17:00 Wkra Żuromin - Błękitni Gąbin 0:2 (0:0)
Radosław Wiśniewski 75', Krzysztof Różycki 86'
12.05. 11:00 Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 3:0 (1:0)
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 24 kolejka 11 - 12 maja 2013
11.05. 11:00 Mazur Radzymin - PKS
Radość 1:1 (1:0)
Kamil Suchocki 32' - Dominik Dukalski 73'
11.05. 11:00 Drukarz Warszawa - Olimpia Warszawa 2:1
11.05. 14:00 Wkra Pomiechówek - Marcovia 2000 Marki 0:6
11.05. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Legion Warszawa 2:2
11.05. 17:30 Grom Lipowo - Mazur II Karczew 10:2 (4:1)
Rafał Grzelak 2, Rafał Prażuch 3, Adam Bassina 3, Rafał
Chmielewski, Sebastian Groszek - Jakub Pasik 2 (1 - rz.k.)
12.05. 11:00 KS Wesoła - Wicher Kobyłka 2:3 (0:3)
Sebastian Tomaszkiewicz 2 - Wojciech Bieńkowski 2 (1 - rz.k.). Rafael
Malinowski
12.05. 11:00 Legionovia II Legionowo - AON Sante Rembertów 5:4 (2:1)
Łotowski, Karczmarczyk, Kalinowski (rz.k.), Janusiński, Ł.Olszewski -
12.05. 16:30 Dolcan II Ząbki - Sokół OSiR Serock 2:0
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 24 kolejka 11 maja 2013
11.05. 11:00 Świt Warszawa -
Naprzód Stare Babice 1:1 (1:0)
Dębski 30' - 55 '
11.05. 11:00 KS Raszyn - Ożarowianka Ożarów 1:2
- samobójczy, Rafał Kalbarczyk (rz.k.)
11.05. 16:00 Laura Chylice - Przyszłość Włochy 0:0
11.05. 17:30 KS Teresin - Skra Konstancin 3:1 (1:1)
Michał Bargieł 3', Łukasz Kłosowski 82', Michał Bargieł 84'
-
11.05. 17:30 Perła Złotokłos - Ursus II Warszawa 4:0
Grzegorz Perzyba, Łukasz Balcerowicz, Adam Piotrowski
11.05. 17:30 GLKS Nadarzyn - Milan Milanówek 2:1
11.05. 17:30 Kosa Konstancin - Ryś Laski 2:1 (1:0)
Kamil Borowski 23', samobójczy 90' -
Orkan Sochaczew - LKS Chlebnia 0:3 v.o.
Liga OKRĘGOWA Płock 24 kolejka 11 - 12 maja 2013
11.05. 17:00 Wisła Duninów - Skrwa Łukomie 2:0 (2:0)
Adrian Jabłoński, Kamil Samoraj
11.05. 17:00 Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:0)
Patryk Gałamaga
11.05. 17:00 ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo 4:0 (1:0)
Przemysław Cieszkowski 2, Jarosław Stępień, Dawid Brzeski
11.05. 17:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby 1:6 (0:2)
Sebastian Witkowski - Kamil Tomczak 2, Krystian Pawlik, Konrad Żaglewski,
Kamil Szpeflik, Mateusz Ziarko
11.05. 17:00 Kormoran Łąck - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:2)
Damian Mórawski 2
11.05. 17:00 Zryw Bielsk - Skra Drobin 4:2 (2:0)
Damian Pomorski, Michał Wochowski, Adrian Żuchniewicz, Arkadiusz Świeczkowski - Jakub Witkowski, Daniel Sawicki
11.05. 17:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 7:0 (2:0)
Tomasz Sudomir 2, Jakub Woliński 2, Tomasz Włoczewski, Arkadiusz
Szarwiński, Michał Bachanek
12.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia 9:0 (4:0)
Norbert Skrzyński 6', 16', Piotr Robak 8', 35', 58', Maciej Kusy 66', Gabriel
Łątka 69', Paweł Kowalczyk 83', 89'
Klasa A Płock 17 kolejka 12 maja 2013
03.05. 16:00 Iskra Kozłowo - Wicher Cieszewo 0:3
(0:0)
Kamil Lipiński 2, Jakub Jeziak
12.05. 11:00 Relax Miszewo - Kasztelan Białe Błoto 1:4 (1:0)
Łukasz Tomczak - Sebastian Sławiński 2, Arkadiusz Baranowski,
Bartek Szafrański
12.05. 11:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin 2:1 (1:0)
Maciej Gołębiewski, Michał Gadomski - Adam Sarzała
12.05. 11:00 Start Proboszczewice - Orkan Lelice 19:2 (9:2)
Arkadiusz Majchrzak 7, Paweł Zandrowicz 4, Rafał Kaczorowski 2,
Piotr Malanowski 2, Mariusz Kalinowski 2, Adam Nowak, Sebastian Duchewicz
12.05. 11:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 3:3 (0:1)
- Mateusz Kujawa, Piotr Perka, Bartłomiej Krasiński
12.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 2:6 (1:1)
Piotr Widzyński 2 - Karol Błaszczyk 2, Tomasz Górecki 2, Paweł
Domański, Paweł Sutkowski
Klasa
B
Płock 19 kolejka 12 maja 2013
12.05. 11:00 Delta Miszewko -
Mazowia Słubice 1:5 (0:4)
Bartek Jankowski - Arkadiusz Smagała 2, Radosław Balcerzak, Bartosz
Powałka, Łukasz Balcerzak
12.05. 11:00 FK Rybno - Błyskawica Lucień 2:6 (1:4)
Łukasz Kiełbasiński 2 - Łukasz Kaczmarek 5, Tomasz Ryniec
12.05. 17:00 Bzura II Chodaków - Olimpia Gozdowo 3:0
foto:
|