NA ŻYWO Z MOCHOWA: SPARTA - HURAGAN 2:4
Dodane przez Admin dnia Czerwca 15 2008 11:02:23
Nowa strona 1

Przedostatnia kolejka płockiej "A" Klasy. Huragan teoretycznie posiadający jeszcze szanse awansu, zmierzy się w Mochowie ze zdegradowaną, na dzień dzisiejszy, do "B" Klasy Spartą. Zapowiada się więc interesujące widowisko, głównie za sprawą Huraganu, który w ostatnim meczu przed własną publicznością, wysoko wygranym z sąsiadem z tabeli - Skrwą Brudzeń 6:1, udowodnił, że gra w piłkę nie jest mu obca.

Zapowiedź meczu i historia:

\Ostatnia szansa na wyjazdowe zwycięstwo.
Huragan SerWWWis - 15.06.2008.
© Huragan SerWWWis

- Początek spotkania. Godzina 16.18

- 10' Paweł Kowalczyk nie strzela w sytuacji sam na sam. Chwilę później gospodarze obejmują prowadzenie

- 13' z pustej bramki wybija obrońca Sparty. W Huraganie zmiana. W miejsce Radka Kacprzaka wchodzi Marcin Chiba

- 14' w wyniku kontuzji opuszcza boisko bramkarz Sparty w jego miejsce wchodzi zawodnik z pola

- 18' Paweł Kowalczyk 1;1

- 22' Sparta ponownie obejmuje prowadzenie

- 32' po raz kolejny Paweł Kowalczyk nie strzela sam na sam

- 39' Paweł Kowalczyk ponownie wyrównuje 2:2

- 45' Maciej Małkiewicz strzela na 3:2 dla Huraganu

- Rozpoczęła się przerwa. Drugą połowę Huragan rozpocznie bez zmian

- 17.18 rozpoczęła się druga połowa

- 49' rzut karny na bramkę zamienia Paweł Kowalczyk. Kapitan gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę 4:2 dla Huraganu

- 80' Huragan zdobywa gola, niestety nie zostaje uznany. Nadal 4:2

- Koniec spotkania. Huragan wygrywa 4:2. Druga połowa bardzo słaba w wykonaniu obu zespołów.