REMIS W XIII MECZU NOWOROCZNYM
Dodane przez Admin dnia Stycznia 06 2013 15:14:18

To już trzynasty raz z rzędu w Bodzanowie odbyło się spotkanie inaugurujące nowy piłkarski rok w Okręgu Płockim. Począwszy od 7 stycznia 2001 roku, w każdą pierwszą niedzielę stycznia, w samo południe odbywa się mecz piłkarski pomiędzy Huraganem Bodzanów, a zaproszonym do udziału przeciwnikiem. W tym roku po raz czwarty rywalem zespołu z Bodzanowa była Spójnia Mała Wieś.
XIII mecz Noworoczny odbył się 6 stycznia 2013 roku. Pierwszym zdobywcą gola został Norbert Skrzyński, który w 30 minucie spotkania wyprowadził Huragan na prowadzenie. Kolejne trafienia (swoje pierwsze w tym roku) zaliczali: Tomasz Górecki w 46 minucie na 1:1 - 3 gole w rozgrywkach Płockiej Klasy A, Łukasz Tomczak w 71 minucie - 2:1 dla Huraganu (4 gole w rozgrywkach Płockiej LO) oraz zdobywca wyrównującego dla Spójni gola Karol Błaszczyk, który jesienią w Klasie A zdobył sześć bramek.
Spotkanie zakończone remisem 2:2 rozpoczęło w obu klubach okres przygotowawczy do wiosennej rundy rozgrywek sezonu 2012/13.