Kolejna
edycja Pucharu Prezesa POZPN już za nami. Turniej odbywał się w sobotę 28
stycznia w Hali Sportowej w Płocku przy ul. Kilińskiego 12. Według
wcze¶niejszych planów miał trwać dwa dni, jednak ze względu na zgłoszenie się do
rozgrywek siedemnastu zespołów, zrezygnowano z tych ustaleń. Zespoły podzielono
na cztery grupy, z których po dwie najlepsze awansowały do kolejnej fazy
rozgrywek, w której rywalizacja toczyła się w dwóch grupach czterozespołowych.
Zajęte miejsce w tych grupach decydowało w końcowym etapie rozgrywek o grze o
odpowiednie miejsce w parach finałowych.
Relację na żywo z turnieju przeprowadził Serwis Internetowy Błękitnych G±bin i
tam znaleĽć można wszystkie szczegóły - składy, strzelców i wiele innych
informacji.
W
rozwinięciu newsa - wyniki sobotniego turnieju >>>
Grupa A:
1. Amator Maszewo
2. Kormoran Ł±ck
3. Czarni Rempin
4. Spójnia Mała Wie¶
Kormoran Ł±ck - Spójnia Mała Wie¶ 0:0
Czarni Rempin - Amator Maszewo 0:0
Amator Maszewo - Spójnia Mała Wie¶ 2:0
Kormoran Ł±ck - Czarni Rempin 2:0
Czarni Rempin - Spójnia Mała Wie¶ 2:2
Amator Maszewo - Kormoran Ł±ck 1:0
1. Amator Maszewo 7 3:0
2. Kormoran Ł±ck 4 2:1
3. Czarni Rempin 2 2:4
3. Spójnia Mała Wie¶ 2 2:4
Grupa B
1. Błękitni G±bin
2. Skra Drobin
3. Unia Czermno
4. Błyskawica Lucień
Skra Drobin - Błyskawica Lucień 1:0
Unia Czermno - Błękitni G±bin 0:0
Błękitni G±bin - Błyskawica Lucień 3:0
Skra Drobin - Unia Czermno 0:1
Unia Czermno - Błyskawica Lucień 3:0
Błękitni G±bin - Skra Drobin 3:3
1. Unia Czermno 7 4:0
2. Błękitni G±bin 5 6:3
3. Skra Drobin 4 4:4
4. Błyskawica Lucień 0 0:7
Grupa C
1. Kasztelan Sierpc
2. ¦wit StaroĽreby
3. Huragan II Bodzanów
4. Zorza Szczawin
¦wit StaroĽreby - Zorza Szczawin 1:3
Huragan II Bodzanów - Kasztelan Sierpc 0:2
Kasztelan Sierpc - Zorza Szczawin 1:1
¦wit StaroĽreby - Huragan II Bodzanów 3:0
Huragan II Bodzanów - Zorza Szczawin 0:3
Kasztelan Sierpc - ¦wit StaroĽreby 2:0
1. Zorza Szczawin 7 7:2
2. Kasztelan Sierpc 7 5:1
3. ¦wit StaroĽreby 3 4:5
4. Huragan II Bodzanów 0 0:8
Grupa D
1. Mazur Gostynin
2. Zryw Bielsk
3. Huragan I Bodzanów
4. Orkan Lelice
5. Iskra Kozłowo
Zryw Bielsk - Iskra Kozłowo 1:1
Huragan I Bodzanów - Orkan Lelice 1:2
Orkan Lelice - Mazur Gostynin 0:3
Iskra Kozłowo - Huragan I Bodzanów 2:0
Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 0:0
Orkan Lelice - Iskra Kozłowo 0:1
Iskra Kozłowo - Mazur Gostynin 1:1
Zryw Bielsk - Huragan I Bodzanów 1:2
Huragan I Bodzanów - Mazur Gostynin 1:2
Orkan Lelice - Zryw Bielsk 3:1
1. Mazur Gostynin 8 6:2
2. Iskra Kozłowo 8 5:2
3. Orkan Lelice 6 5:6
4. Huragan I Bodzanów 3 3:5
5. Zryw Bielsk 2 3:6
II faza grupowa
Grupa E
1. Amator Maszewo
2. Zorza Szczawin
3. Błękitni G±bin
4. Iskra Kozłowo
Zorza Szczawin - Iskra Kozłowo 2:1
Błękitni G±bin - Amator Maszewo 2:0
Amator Maszewo - Iskra Kozłowo 1:0
Zorza Szczawin - Błękitni G±bin 1:1
Błękitni G±bin - Iskra Kozłowo 3:1
Amator Maszewo - Zorza Szczawin 0:1
1. Błękitni G±bin 7 6:2
2. Zorza Szczawin 7 4:2
4. Amator Maszewo 3 1:3
3. Iskra Kozłowo 0 2:6
Grupa F
1. Unia Czermno
2. Mazur Gostynin
3. Kormoran Ł±ck
4. Kasztelan Sierpc
Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 0:1
Kormoran Ł±ck - Unia Czermno 1:1
Unia Czermno - Kasztelan Sierpc 1:0
Mazur Gostynin - Kormoran Ł±ck 1:0
Kormoran Ł±ck - Kasztelan Sierpc 0:3
Unia Czermno - Mazur Gostynin 0:0
1. Kasztelan Sierpc 6 4:1
2. Unia Czermno 5 2:1
3. Mazur Gostynin 4 1:1
4. Kormoran Ł±ck 1 1:5
Półfinały
Błękitni G±bin - Unia Czermno 3:0
Krzysztof Różycki 2, Łukasz Kiełbasa
Kasztelan Sierpc - Zorza Szczawin
0:0 rz.k. 0:2
Finały
o 7 miejsce:
Iskra Kozłowo - Kormoran Ł±ck
1:5
Arkadiusz Wróblewski - Adam Szmit 2, Artur Matusiak, Tomasz JóĽwiak,
Maciej Skierkowski
o 5 miejsce:
Amator Maszewo - Mazur Gostynin
0:0 rz.k. 2:0
o 3 miejsce:
Unia Czermno - Kasztelan Sierpc 0:1
Mariusz Pesta
o 1 miejsce:
Błękitni G±bin - Zorza Szczawin
4:0 (3:0)
Łukasz Kiełbasa, Bartłomiej Dębicki 2, Radosław Wi¶niewski
OSTATECZNA KOLEJNO¦Ć:
1. Błękitni G±bin
2. Zorza Szczawin
3. Kasztelan Sierpc
4. Unia Czermno
5. Amator Maszewo
6. Mazur Gostynin
7. Kormoran Ł±ck
8. Iskra Kozłowo
(foto: czasgabina.pl)
Nagrody indywidualne:
najlepszy bramkarz - Mateusz Ambrochowicz (Kasztelan Sierpc)
najlepszy strzelec - Dawid Pestkowski (Zorza Szczawin)
najlepszy zawodnik - Łukasz Kiełbasa (Błękitni G±bin)