KASZTELAN SIERPC ZDOBYWCĄ PUCHARU POLSKI POZPN
Dodane przez Bodzo dnia Października 13 2011 05:40:15

W środowym finale w Duninowie Kasztelan Sierpc zremisował z Wisłą 1:1 mimo, że to gospodarze prowadzili do przerwy 1:0. W karnych skuteczniejsi okazali się goście.
Według bezstronnych, naocznych świadków mecz był emocjonujący, mimo że w pierwszej połowie poziom nie zachwycał, głównie za sprawą Kasztelana, który grał słabo. Wiślacy objęli prowadzenie za sprawą Damiana Tyski i mogli podwyższyć wynik co najmniej na 2:0, jednak zawiodła ich skuteczność. Po zmianie stron, o wiele lepsza dyspozycja gości pozwoliła im wyrównać wynik meczu za sprawą Pawła Gaula, który zdobył gola głową po dokładnym dośrodkowaniu Tomasza Sudomira. Jako, że regulamin nie przewidywał dogrywki, zwycięzcę wyłoniły rzuty karne. Po serii zasadniczej wynik brzmiał 4:4, ale już w pierwszej serii dodatkowej spotkanie rozstrzygnięto, decydującego karnego wykorzystał Tomasz Sudomir. W zespole Wisły nieskuteczni byli dziś w karnych bracia Dawid i Cezary Szymańscy.

Wisła Duninów - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:0) rz.k. 4:5