Nie
powiodła się "Nafciarzom" wyprawa do Bydgoszczy. Płocczanie ulegli miejscowemu
Zawiszy 2:1 i wolnymi krokami zagłębiają się w strefę spadkową. Znakomitym
rezultatem mogą pochwalić się natomiast piłkarze Znicza Pruszków, którzy na
drugoligowym froncie gładko ograli dotychczas zajmujących trzecie miejsce w
ligowej tabeli piłkarzy Motoru Lublin.
Te spotkania rozegrane zostały już w piątek, ostatniego dnia września.
Dokończenie aktualnej kolejki w ciągu najbliższych trzech dni.
Warszawski Hutnik powoli traci kontakt z czołówką po ostatniej porażce w Kutnie,
dziś przegrał przed własną publicznością 2:3. Losy spotkania przesadziła
pierwsza część, po której goście ze Rzgowa prowadzili 3:0. W drugiej Hutnicy
próbowali odrobić straty, niestety czasu starczyło tylko na dwa gole.
Kibice mazowieckiej czwartej ligi z zaciekawieniem obserwować będą zapewne mecz
kolejki w grupie północnej, w którym staną naprzeciw siebie dwa aktualnie
najlepsze zespoły. Targówek zagra z Mławianką.
(foto: www.zawiszafans.pl)
30.09. 19:00
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock 2:1 (1:0)
Adrian Błąd 22', Paweł Zawistowski 51' - Ricardinho 79'
30.09. 19:00 Znicz Pruszków -
Motor Lublin 4:1 (3:0)
Arkadiusz Jędrych 13', Paweł Bylak 36', 43', 69' - Ołeksandr
Temeriwśkyj 66'
01.10. 11:00 Hutnik Warszawa -
Zawisza Rzgów 2:3 (0:3)
Bartłomiej Walewski 49', Szymon Lewicki 80' (rz.k.) - Wesley 16',
43', Marcin Zimoń 26'
GKP Targówek - Mławianka Mława 1:0
(1:0)
Krzysztof Kuźmińczuk 40'
Pozostałe wyniki >>>
T-Mobile Ekstraklasa - 9 kolejka 30 września - 3 października 2011
02.10. 14:30 Śląsk Wrocław -
Polonia Warszawa 4:0
02.10. 17:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0
30.09. 18:00 ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko Biała 2:1 (0:0)
30.09. 20:30 Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 0:0
01.10. 13:30 Ruch Chorzów - Widzew Łódź 3:1 (1:0)
01.10. 15:45 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 3:1 (2:1)
01.10. 18:00 Cracovia Kraków - Lech Poznań 0:3 (0:1)
03.10. 18:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:0 (2:0)
I Liga - 12 kolejka 30 września - 2 października 2011
30.09. 19:00 Zawisza Bydgoszcz -
Wisła Płock 2:1 (1:0)
Adrian Błąd 22', Paweł Zawistowski 51' - Ricardinho 79'
01.10. 16:00 Dolcan Ząbki - Warta Poznań 0:2 (0:2)
Łukasz Białożyt 3', Łukasz Jasiński 15'
01.10. 15:00 Flota Świnoujście -
Piast Gliwice 0:0
01.10. 15:00 Olimpia Grudziądz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1 (1:1)
01.10. 15:30 GKS Bogdanka - Polonia Bytom 2:1 (1:1)
01.10. 16:00 Ruch Radzionków - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1)
01.10. 17:00 KS Polkowice - Olimpia Elbląg 3:1 (1:1)
01.10. 18:00 GKS Katowice - Arka Gdynia 0:0
02.10. 15:00 Kolejarz Stróże - Pogoń Szczecin 1:1
II Liga WSCHODNIA - 12 kolejka 30 września - 3 października 2011
30.09. 19:00 Znicz Pruszków -
Motor Lublin 4:1 (3:0)
Arkadiusz Jędrych 13', Paweł Bylak 36', 43', 69' - Ołeksandr
Temeriwśkyj 66'
01.10. 16:00 Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 1:2 (0:2)
Jacek Kosmalski 74' (rz.k.) - Michał Twardowski 24', Dariusz
Kantor 25'
03.10. 18:00 Świt Nowy Dwór -
Wigry Suwałki 0:1 (0:0)
Adam Pomian 70'
01.10. 11:00 Wisła Puławy - Sokół
Sokółka 1:2 (0:2)
01.10. 15:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 2:5 (1:2)
01.10. 15:00 Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława 2:0 (0:0)
01.10. 16:00 Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz 2:1 (2:0)
02.10. 15:00 OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec 2:0 (0:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 10 kolejka 1 października 2011
01.10. 11:00 Hutnik Warszawa -
Zawisza Rzgów 2:3 (0:3)
Bartłomiej Walewski 49', Szymon Lewicki 80' (rz.k.) - Wesley 16',
43', Marcin Zimoń 26'
01.10. 15:00 Orzeł Wierzbica - Warta Sieradz 1:0 (0:0)
Mateusz Dziubek 58'
01.10. 15:00 Włókniarz Zelów - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Łukasz Zając 47' - Marcin Figiel 45' (rz.k.)
01.10. 15:00 KP Piaseczno - Ursus Warszawa 2:0 (0:0)
Tomasz Dudek 59', Patryk Kościanek 73'
01.10. 15:00 Start Otwock - Narew Ostrołęka 4:1 (3:0)
samobójcza 25', samobójcza 39', Piotr Zegarek 41', Piotr Sobótka
70' - Piotr Strzeżysz 48'
01.10. 15:00 Omega Kleszczów - Sokół Aleksandrów 1:0 (1:0)
Hubert Górski 31'
01.10. 16:00 Mazur Karczew -
Legionovia Legionowo 1:0 (1:0)
Jacek Dąbrowski 15'
01.10. 16:00 Broń Radom - MKS Kutno 1:3 (0:1)
Wojciech Kupiec 66' (rz.k.) - Wojciech Borowiec 7', Rafał Kubiak
74', Kamil Zagajewski 90'
IV Liga Mazowiecka południe - 10 kolejka 1 - 2 października 2011
01.10. 11:00 Polonia Iłża -
Naprzód Zielonki
nie odbył się - Naprzód nie dojechał na mecz
01.10. 11:00 Pogoń Grodzisk - GLKS Nadarzyn 3:0 (1:0)
Jakub Popiński 2, Michał Bal
01.10. 12:00 Okęcie Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (1:1)
Tomasz Sieński 38', 51' - Paweł Jakóbiak 22' (rz.k.)
01.10. 12:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Znicz II Pruszków 3:1 (1:0)
Daniel Barzyński 14', Rafał Bielawski 80', Tomasz Turczyk 89' -
Tomasz Adamczuk 85'
01.10. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 1:2
Tomasz Łopata - Marek Gołebiewski 2
01.10. 14:00 UKS Łady - KS Warka 1:0 (0:0)
Zbigniew Stonio 51'
01.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec 2:1 (1:1)
Łukasz Puciłowski, Jan Endzelm
02.10. 15:00 Podlasie Sokołów Podlaski - Skra Konstancin Obory 1:3 (0:3)
Marcin Wojtczak -
IV Liga Mazowiecka północ - 10 kolejka 1 października 2011
01.10. 11:00 Huragan Wołomin -
Wisła II Płock 1:0 (1:0)
Rafał Piwko
01.10. 14:00 MKS Przasnysz - Amator Maszewo 3:1 (0:0)
Jakub Wróblewski 50', Olszewski 65', Łukasz Wróblewski 90' - ?
81'
01.10. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:1)
Jakub Polniak - Paweł Winnicki
01.10. 15:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 1:0 (0:0)
Sławomir Dudek
01.10. 16:00 GKP Targówek - Mławianka Mława 1:0 (1:0)
Krzysztof Kuźmińczuk
01.10. 16:00 Korona Szydłowo - Bug Wyszków 1:0 (1:0)
Krzysztof Małecki
01.10. 16:00 KS Łomianki - Tęcza 34 Płońsk 2:0 (1:0)
Antoni Roszkowski, Wojciech Kalinowski
01.10. 16:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Błękitni Gąbin 0:2 (0:1)
Dominik Dutkiewicz 4', Radosław Wiśniewski 90'
Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 9 kolejka 1 - 2 paźdiernika 2011
01.10. 11:00 Drukarz Warszawa -
Legionovia II Legionowo 3:2 (2:1)
Sebastian Groszek, Michał Kryśkiewicz, Piotr Wołowicz -
01.10. 14:30 KS Wesoła - Legion Warszawa 2:6
01.10. 16:00 Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz 0:2 (0:2)
Patryk Babańczyk, Konrad Bylak
01.10. 16:00 Victoria Zerzeń - PKS Radość 4:0 (2:0)
Michał Charzyński 2, Łukasz Rossa, Karol Siara
01.10. 16:00 Promnik Łaskarzew - Mazur II Karczew 2:4 (1:1)
Daniel Paziewski, Krzysztof Jankowski - samobójcza, Kazimierz
Sielski, Cezary Słocki, Marcin Wojciechowski
01.10. 16:00 Wilga Garwolin - Dolcan II Ząbki 1:0 (1:0)
Jacek Kajtowski
01.10. 16:00 Józefovia Józefów - Sokół Serock 0:0
02.10. 12:00 Start II Otwock - Gwardia Warszawa 3:3 (2:2)
Igor Mińkowski, Marcin Zgórzak, Konrad Szczepański
Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 9 kolejka 1 października 2011
01.10. 11:00 Piast Piastów -
Olimpia Warszawa 0:4 (0:1)
Bartłomiej Kostrzewa, Łukasz Kaczmarczyk, Kamil Sieliński, Rafał
Popis
01.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów 3:2 (3:1)
Sebastian Kęska, Bartłomiej Adamiak, Grzegorz Orlikowski - Piotr
Zagrajek, Marcin Kośla
01.10. 13:30 Milan Milanówek - Laura Chylice 3:1
? - Dawid Wilk
01.10. 14:00 Błękitni Korytów - LKS Chlebnia 1:2 (0:2)
Kamil Łojszczyk - Łukasz Wiśniewski, Przemysław Kierzkowski
01.10. 16:00 Ryś Laski - KS Raszyn 3:3 (1:2)
? - Adrian wiercioch, Adam kępa, Krzysztof krzywicki
01.10. 16:00 Perła Złotokłos - Orkan Sochaczew 2:1 (2:1)
? - Piotr Trafalski
01.10. 16:00 Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów 0:2 (0:1)
Liga Okręgowa Płock - 10 kolejka 1 - 2 października 2011
01.10. 13:00 Pogoń Słupia - Wicher
Cieszewo 3:1 (1:0)
Rafał Sadecki, Przemysław Mysielski, Radosław Goc - Krzysztof
Grodkiewicz
01.10. 13:00 Wisła Sobowo - Mazur Gostynin 0:4 (0:0)
Bartosz Komorowski 3, Grzegorze Kopaczewski
01.10. 13:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów 0:1 (0:1)
mecz przerwany w 70 minucie, zawodnik
gospodarzy uderzył sędziego
bramka: Damian Tyska
02.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie 1:4 (1:1)
Hubert Rutecki - Krystian Szpejna, Piotr Sadowski, Mariusz
Beksa, Damian Bednarski
02.10. 13:00 Bzura Chodaków - Huragan Bodzanów 3:0 (1:0)
Patryk Szewczyk 40' (rz.k.), Kamil Borkowski 81', Kamil Celeda
89'
02.10. 13:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 3:2 (2:1)
Marcin Kowalski 2, Marcin Gajewski - Łukasz Suliński, Mateusz Jamowski
02.10. 13:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 2:6 (1:3)
Adam Szmit 2 - Łukasz Barański 2, Mariusz Gałka, Jarosław Machowski, Damian Kotkiewicz, Mateusz Tarnowski
02.10. 15:30 Unia Iłów - Świt Staroźreby 0:0
Klasa A Płock - 7 kolejka 2 października 2011
02.10. 11:00 Orkan Lelice - Zorza
Szczawin 2:0 (1:0)
Mariusz Buraczyński, Radosław Buraczyński
02.10. 11:00 Unia Czermno - Spójnia Mała Wieś 8:3
Damian Sztendor 2, Łukasz Wiśniewski 2, Kamil Borkowski, Łukasz
Woźniak, Dominik Rzepecki, Przemysław Nowicki - Kamil Dylewski, Norbert
Skrzyński, Robert Jarząbek
02.10. 11:00 Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek 4:3 (2:1)
Arkadiusz Jastrzębski 2, Michał Gadomski, Arkadiusz Bojanowski -
Piotr Perka 2, Rafał Lewandowski
02.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Czarni Rempin 4:2
Patryk Folgier 2, Arkadiusz Baranowski, Piotr Wiśniewski - ?
02.10. 13:00 Stegny Wyszogród - Relax Miszewo 3:0 (2:0)
02.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Victoria Cekanowo 3:1 (1:1)
Artur Gołębiowski, Hubert Budnicki, Dawid Cieszkowski - Paweł
Kurowski
Klasa B Płock - 8 kolejka 2 października 2011
02.10. 11:00 Iskra Kozłowo -
Peklimar Umienino 6:1 (2:0)
Patryk Zieliński 2, Tomasz Korzeniewski, Andrzej Gajewski,
Bogdan Brzeziński, Ariel Krysztofiak - Andrzej Kordyzon
02.10. 16:00 Bobry Cierszewo - Olimpia Gozdowo 2:3
02.10. 16:00 Błyskawica Lucień - Mazowia Słubice 1:1 (1:0)
? - Paweł Jamroziński