W końcówce sezonu 2010/11 szykuje nam się Super Hit. W łódzko-mazowieckiej
grupie III Ligi zmierzą się w bezpośrednim pojedynku dwie najlepsze ekipy tej
ligi. W sobotę 30 października o godzinie 14:00 siedlecka Pogoń, aktualnie druga
w tabeli, zmierzy się liderem - MKS Kutno. Piłkarze z Kutna od II kolejki
utrzymują się na najwyższych pozycjach. Tylko dwukrotnie stracili prowadzenie. W
siódmej serii rozgrywek, po remisie z Bronią Radom, ustąpili miejsca Mazurowi
Karczew, a w jedenastej, na jedną kolejkę fotel lidera przejęła właśnie Pogoń
Siedlce. Oba zespoły w walce o ligowe punkty spotkały się w poprzednim sezonie.
Wtedy dwukrotnie lepsza okazała się "jedenastka" z Kutna. Wygrała 3:1 w
Siedlcach i 6:1 przed własną publicznością. W ostatecznej klasyfikacji,
to jednak Pogoń była wyżej w tabeli, zajmując 4 pozycję, MKS uplasował się o
jedno oczko niżej.
30.10. 14:00
Pogoń Siedlce - MKS Kutno 3:1 (2:0)
Dariusz Dziewulski 13, Jacek Kosmalski 44, Wiktor Borowickij 82 -
Maciej Kowalczyk 85
W południowej grupie IV Ligi również pojedynek na szczycie.
Niekwestionowany lider, który dostał jednak trochę zadyszki, zmierzy się z
trzecią w ligowej tabeli - Mszczonowianką.
30.10. 14:00 Orzeł Wierzbica -
Mszczonowianka Mszczonów 0:0
Drukarz Warszawa i PKS Radość rozegrają bardzo ważne spotkanie w
warszawskiej okręgówce. Zajmujące 3 i 4 lokatę w tabeli zespoły, mogą na tym
meczu stracić kontakt z czołówką. Bezpośrednia konfrontacja - przy ewentualnym
remisie oddala obie drużyny od prowadzącej dwójki, przy założeniu, że liderzy
wygrają swoje spotkania.
Pozostałe wyniki oraz strzelcy goli w ligach mazowieckich w rozwinięciu Newsa...
UdostępnijII liga wschodnia - 15 kolejka
30.10. 14:00 Olimpia Elbląg -
Motor Lublin 0:0
30.10. 14:00 Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Maz. 2:3 (1:1)
Wojciech Fabianowski 14', 84' (rz.k.) - Przemysław Kołłątaj 30',
Przemysław Płoszczuk 54', Jakub Ambrożewicz 86'
30.10. 14:00 OKS 1945 Olsztyn -
GLKS Nadarzyn 2:0 (0:0)
Michał Renusz 57', Jakub Kowalski 75' (rz.k.)
30.10. 14:00 Jeziorak Iława -
Wigry Suwałki 1:3 (0:3)
Iwo Zubrzycki 54' - Michał Danilczyk 18', Gražvydas Mikulėnas
32', Sebastian Świerzbiński 45'
30.10. 14:00 Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów
0:1 (0:1)
Sebastian Hajduk 45'
30.10. 17:00 Wisła Płock -
Puszcza Niepołomice 4:3 (2:0)
Bartosz Wiśniewski 15', Daniel Koczon 39', Robert Chwastek 47',
Michał Twardowski 90' - Sławomir Zubel 56', Radosław Górka 70', Rafał Kmak 90'
30.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - Sokół Sokółka
0:0
30.10. 18:00 Znicz Pruszków - Start Otwock 3:1 (1:0)
Kacper Tatara 44', Bartosz Osoliński 50', Krzysztof Kopciński 66'
- Wojciech Wocial 77'
30.10. 14:00 Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz 1:2 (0:1)
Rafał Gil 55 - Maciej Wyszogrodzki 30, Michał Gamla 74
III liga łódzko-mazowiecka - 13 kolejka
30.10. 11:00 KP Piaseczno - Sokół
Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)
Wiktor Lach 80' - Samuel Uche Obi 71'
30.10. 13:00 Ursus Warszawa -
Pilica Przedbórz 0:0
30.10. 14:00 Pogoń Siedlce - MKS Kutno 3:1 (2:0)
Dariusz Dziewulski 13', Jacek Kosmalski 44', Wiktor Borowickij
82' - Maciej Kowalczyk 85'
30.10. 14:00 Narew Ostrołęka - UKS SMS
Łódź 2:0 (2:0)
Przemysław Olesiński 12', 15'
30.10. 14:00 Włókniarz Zelów -
Concordia Piotrków Trybunalski 3:0 (2:0)
Filip Sysio 24', 55', Krzysztof Kukulski 39'
30.10. 14:00 Radomiak Radom -
Broń Radom 2:3 (0:2)
Paweł Tarnowski 67', Marcin Sikorski 73' (rz.k.) - Łukasz Jamróz
8', Wojciech Kupiec 35', Daniel Ciupiński 60'
30.10. 14:00 Legionovia Legionowo - Ceramika Opoczno
2:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 38' (rz.k.), Godstime Uwadizu 90'
30.10. 14:00 Mazur Karczew -
Warta Sieradz 3:1 (2:1)
Hubert Kosim (rz.k.), Damian Jakubik, Piotr Stańczuk - Marcin
Kobierski
IV liga mazowiecka Grupa południowa - 13 kolejka
30.10. 11:00 Sparta Jazgarzew -
Polonia Iłża 1:4 (0:3)
Mateusz Łada - Emanuel Chudyba 2, Piotr Skałbania, Paweł Wajs
30.10. 11:00 Pogoń Grodzisk - Naprzód Skórzec
2:0 (1:0)
Kamil Sadowski, Jakub Popiński
30.10. 13:30 Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów
2:2 (1:1)
Adrian Krupa, samobójcza - Tomasz Młynarski, Paweł Jakóbiak
30.10. 14:00 Orzeł Wierzbica -
Mszczonowianka Mszczonów 0:0
30.10. 14:00 KS Janików Kozienice - Okęcie Warszawa 0:3 (0:2)
Tomasz Kulesza, Rafał Gajowniczek, Aleksander Eibl
30.10. 14:00 Naprzód Zielonki -
UKS Łady 1:3 (0:3)
Marek Kamiński - Mariusz Ostrowski 2, Maciej Pyrka
30.10. 14:00 Skra Obory -
Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Arnold Kołakowski
30.10. 14:00 Zwolenianka Zwoleń -
Znicz II Pruszków 1:2 (0:2)
Łukasz Molendowski - Mateusz Majewski, Alen Besic
IV liga mazowiecka grupa północna - 13 kolejka
30.10. 11:00 Hutnik Warszawa -
Korona Ostrołęka 4:2 (1:0)
Szymon Kiwała 2, Szymon Lewicki 2 - Marcin Manowski, samobójcza
30.10. 11:00 Wisła II Płock -
Iskra Krasne 1:0 (0:0)
Jakub Kustra
30.10. 13:00 Marcovia 2000 Marki
- Wkra Żuromin 1:1 (0:0)
Mateusz Piórczyński - Dominik Stopczyński
30.10. 13:00 MKS Mława -
Kasztelan Sierpc 3:1 (0:1)
Bartosz Głowacki, Sławomir Harzyński, Jakub Wróblewski - Paweł
Bojaruniec
30.10. 14:00 Huragan Wołomin -
Bug Wyszków 0:1 (0:0)
Maciej Czachór
30.10. 14:00 Tęcza 34 Płońsk -
Kryształ Glinojeck 2:0 (0:0)
Hubert Bielski 2
30.10. 14:00 MKS Ciechanów - MKS
Przasnysz 2:5 (0:4)
Kamil Olszewski (rz.k.), Krzysztof Kondracki - Sławomir Sieja,
Dariusz Przebierała, Bartosz Karczewski, Paweł Olszewski, Piotr Piasecki
30.10. 18:00 Victoria Sulejówek -
Nadnarwianka Pułtusk 2:2 (1:2)
BRAMKI: Cezary Kostrzewa 2 - Jakub Polniak, Michał Złotkowski
Liga Okręgowa Warszawa grupa 1 - 13 kolejka
30.10. 11:00 Przyszłość Włochy -
Milan Milanówek 3:3 (1:2)
Piotr Stępniewski 2, Adam Deptuch - Dariusz Cackowski,
Dariusz Koźbiał, Piotr Michaeli
30.10. 11:00 KS Raszyn -
Ożarowianka Ożarów 5:3 (1:1)
Krzysztof Szczęsny 2 (obie - rz.k.), Rafał Prażuch, Sebastian
Kot, Bartłomiej Mikulski - Rafał Kalbarczyk (rz.k.), Grzegorz Węsek, Łukasz
Łupiński
30.10. 13:30 KP II Piaseczno -
Olimpia Warszawa 0:2 (0:2)
Rafał Hapak, Mariusz Kurowski
30.10. 14:00 Orkan Sochaczew -
Piast Piastów 5:0 (1:0)
Kamil Wróbel 3, Mariusz Cieślak, Mateusz Orliński
30.10. 14:00 Perła Złotokłos -
CWKS Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Piotr Kacperski
31.10. 11:00 LKS Chlebnia - KS Łomianki 0:2 (0:2)
Michał Piros (rz.k.), Radosław Kamiński
31.10. 11:00 Naprzód II Zielonki - Błonianka Błonie 1:0 (0:0)
Marek Kamiński
31.10. 14:00 Skra II Obory - Naprzód Brwinów 2:1 (1:0)
Kaj Bergman, Łukasz Kaczmarczyk - Damian Benda
Liga Okręgowa Warszawa grupa 2 - 13 kolejka
30.10. 11:00 PKS Radość - Drukarz
Warszawa 1:2 (1:0)
Aleksander Graff - Damian Kalista, Grzegorz Pytko
30.10. 11:00 Legion Warszawa -
Dolcan II Ząbki 0:3 (0:1)
Rafał Wielądek, Maciej Galczewski, Adrian Rowicki
30.10. 13:00 Wicher Kobyłka - GKP
Targówek 1:0 (0:0)
Damian Jarzębski
30.10. 14:00 Korona Góra Kalwaria
- Mazur II Karczew 1:2 (0:0)
Jakub Wiśniewski - Mariusz Kopka, Mariusz Boniec
30.10. 14:00 Żbik Nasielsk -
Mazur Radzymin 7:0 (4:0)
Łukasz Ćwikliński 2, Rafał Załoga 2, Maxwell Elota, Jarosław
Unierzyski, Fabian Kotarski
31.10. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Wilga Garwolin 1:5 (0:1)
31.10. 14:00 Promnik Łaskarzew - Sokół Serock 6:0 (2:0)
Cezary Jóźwicki 4, Grzegorz Opieka, Dariusz Winek
31.10. 14:00 Legionovia II Legionowo - Józefovia Józefów 3:0 (1:0)
Daniel Ziąbski, Paweł Badenko, Paweł Augustyniak
Liga Okręgowa Płock - 13 kolejka
30.10. 11:00 Mazur Gostynin - Zryw
Bielsk 0:2 (0:2)
Mateusz Łęcki, Łukasz Lewandowski
30.10. 11:00 Orzeł Goleszyn -
Świt Staroźreby 5:3 (2:1)
Łukasz Suliński 2, Rafał Kaczorowski, Grzegorz Krzewicki, Daniel
Rudowski - Maciej Sobiesiak 2, Arkadiusz Rutkowski
30.10. 11:00 Wisła Duninów -
Wicher Cieszewo 4:3 (2:2)
Adam Szmit 2, Kamil Samoraj, Emil Pośpieszyński - Michał
Grodkiewicz, Jakub Jeziak, Arkadiusz Koper
30.10. 11:00 Skra Drobin - Amator
Maszewo 0:1 (0:0)
Adrian Jabłoński
30.10. 11:00 Błękitni Gąbin -
Unia Iłów 3:1 (2:0)
Michał Malinowski 2, Łukasz Frątczak - Tomasz Grzywacz
30.10. 11:00 Delta Miszewko -
Pogoń Słupia 5:3 (3:0)
Konrad Bagiński 2, Artur Sztelak, Dariusz Rutkowski (rz.k.),
Łukasz Marciniak - Jacek Sobczak 2, Dawid Piłat
30.10. 14:00 Kormoran Łąck -
Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)
Marcin Szymański, Jacek Maślany - Adam Blidzewski
31.10. 11:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 6:1 (2:0)
Radosław Stencel 4, Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Damian
Mazurowski
Klasa A Płock - 11 kolejka
31.10. 11:00 ULKS Ciółkowo -
Lwówianka Lwówek 7:3 (2:2)
Michał Aronowski 2, Rafał Iwański 2, Tomasz Racki 2, Dawid
Brzeski - Michał Wiśniewski 2, Piotr Ochman
31.10. 11:00 Czarni Rempin - Kasztelan Białe Błoto 4:3 (3:0)
Łukasz Szczypecki 3, Przemysław Wiśniewski - Radosław Kaniecki 2,
Piotr Wiśniewski
31.10. 11:00 Wisła Sobowo - Unia Czermno 3:1 (1:0)
Piotr Stefaniak, Marcin Tomczyk, Wojciech Młotkowski - Przemysław
Nowicki
31.10. 11:00 Start Proboszczewice - Skra II Drobin 3:3 (1:1)
Arkadiusz Majchrzak 2, Jakub Woliński - Krzysztof Witkowski, Marcin Kowalski, Gabriel Zmysłowski
31.10. 13:00 Zorza Szczawin - Stegny Wyszogród 4:2 (2:1)
Mateusz Kowalewski 3, Grzegorz Kopaczewski - Daniel Popiołek,
Michał Przedwojewski
31.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Limit Rybno 2:2 (1:1)
Konrad Lipski 4', Piotr Strzeszewski 90' - samobójcza 17', Robert
Kołodziejczak 90' +4
31.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Orkan Lelice 3:0 (2:0)
Artur Gołębiowski 2, Krzysztof Stoparczyk