W dniach 11 - 12 września na mazowieckich boiskach rozegrane zostaną spotkania kolejnej rundy piłkarskich rozgrywek. Po środowych emocjach pucharowych piłkarze wracają do walki o ligowe punkty. Czy tak jak w środę, w pucharach, i tym razem nie zabraknie niespodzianek, przekonamy się już niebawem. O ile w spotkaniach o Puchar Polski brać można poprawkę na niekorzystne terminy czy też o "odpuszczanie" sobie tego typu pojedynków, o tyle w meczach ligowych walka toczyć się będzie tylko i wyłącznie o zwycięstwa. Tradycyjnie nie zabraknie szlagierów. Na szczególną uwagę zasługują na pewno:
II Liga: Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór 0:3
III Liga: Sokół Aleksandrów - Radomiak Radom 1:1
IV Liga Pd.: Orzeł Wierzbica - Skra Obory 2:0
IV Liga Pn.: Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc 5:1
LO W-wa 1: PKS Radość - Legionovia II Legionowo 3:3
LO W-wa 2: Orkan Sochaczew - KS Raszyn 4:1
LO Płock: Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:4
LO: Siedlce: Podlasie Sokołów - TĘCZA STANISŁAWÓW 5:1
Klasa A: Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 3:2
Klasa B: Spójnia Mała Wieś - Relax Miszewo 9:1
Pozostałe wyniki i strzelcy goli w rozwinięciu newsa. Zapraszamy!
UdostępnijII Liga Wschodnia - 8 kolejka
11.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Jeziorak Iława 3:1 (1:1)
Michał Wojtczak 8', Michał Wrzesiński 69', Piotr Bajera 78' - Jewhenij Czupryna 33' (rz.k.)
11.09. 16:00 OKS 1945 Olsztyn - Okocimski KS Brzesko 1:1 (0:0)
Jakub Kowalski 63' - Maciej Kisiel 57'
11.09. 16:00 Motor Lublin - Ruch Wysokie Maz. 1:1 (1:1)
Kamil Droździel 28' - Paweł Strózik 10'
11.09. 16:00 Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór 0:3 (0:1)
Adam Gmitrzuk 45' (rz.k.), 73', Dariusz Zjawiński 60'
11.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Wisła Płock 0:0
11.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Kamil Gęśla 45'
12.09. 16:00 Sokół Sokółka - Start Otwock 1:0 (0:0)
Grzegorz Jóźwiak 86'
12.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)
Konrad Koźmiński 51'
12.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 1:2 (1:2)
Marcin Pontus 8' - Ernest Szela 4', Karol Wójcik 28'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 6 kolejka
11.09. 15:30 Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce 1:2 (0:2)
Mateusz Goliczewski 59' - Rafał Komosa 21', Daniel Jezierski 38'
11.09. 16:00 Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka 1:2 (1:1)
Mateusz Delikat 8' - Marcin Truszkowski 7', Mariusz Marczak 83'
11.09. 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - KP Piaseczno 1:1 (0:1)
Oshikoya 88' - Marcin Papierz 21'
11.09. 16:00 Broń Radom - UKS SMS Łódź 2:2 (1:1)
Marcin Kośmicki 42' (k), Daniel Ciupiński 78' - Michał Sodel 30', samobójcza 63'
11.09. 16:00 Ceramika Opoczno - MKS Kutno 2:2 (1:0)
Grzegorz Piechna 5' (rz.k.), Dawid Stańdo 48' - Łukasz Znyk 55', Rafał Jankowski 80'
11.09. 16:30 Włókniarz Zelów - Mazur Karczew 1:3 (0:2)
Krzysztof Michalak 67' - Bartosz Jaroń 15', Hubert Kosim 36', Damian Jakubik 70' (rz.k.)
11.09. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
samobójcza 89' - Marcin Sikorski 33' (rz.k.)
11.09. 17:00 Pilica Przedbórz - Warta Sieradz 2:3 (2:0)
Przemysław Kornacki 8', Przemysław Korytkowski 38' - Dawid Przezak 53', 85', Łukasz Mitek 75'
IV Liga Mazowiecka Południe - 5 kolejka
11.09. 11:00 Naprzód Zielonki - KS Janików Kozienice 0:3 (0:2)
Edward Czaplarski 6', Sebastian Ogonek 30', Artur Strąg 57'
11.09. 14:00 Sparta Jazgarzew - Pilica Białobrzegi 0:1
11.09. 15:00 Polonia Iłża - Znicz II Pruszków 2:1
11.09. 16:00 Mszczonowianka Mszczonów - Okęcie Warszawa 1:0
11.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - UKS Łady 1:3 (1:2)
Tomasz Młynarski - ???
11.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - Zwolenianka Zwoleń 3:1 (2:1)
Jakub Kołaczek 26', Dorian Zdanowicz 31', Łukasz Kakietek 61' - ???
11.09. 16:30 Naprzód Skórzec - Mazowsze Grójec 3:4 (2:2)
samobójczy 15', ? 27' - Damian Karls 63', 75', Bartosz Zawadzki 20', Tomasz Jaskólski 34'
11.09. 17:00 Orzeł Wierzbica - Skra Obory 2:0 (1:0)
Michał Kowalczyk 25', Sebastian Stąpór 77'
IV Liga Mazowiecka Północ - 5 kolejka
10.09. 16:30 Bug Wyszków - Kryształ Glinojeck 3:0 (1:0)
Łukasz Szala 13', Łukasz Kowalczyk 64', 75'
11.09. 14:00 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:3 (0:2)
Piotr Piasecki 2, samobójcza
11.09. 16:00 MKS Ciechanów - Tęcza 34 Płońsk 0:3 (0:1)
Marcin Bogucki 5', Krzysztof Dzięgielewski 46', Arinze Nwolisa 77'
11.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc 5:1 (5:0)
Jakub Polniak 9', 28, Jarosław Iwanowski 12' (rz.k.), Thank God Folami Ade 14', Michał Złotkowski 37' - Michał Dzięgielewski 71'
11.09. 16:00 Wkra Żuromin - Iskra Krasne 1:2 (0:1)
??? 88' (rz.k.) - Arkadiusz Piechociński 32', Iurji Medvediev 72'
11.09. 16:30 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 1:0 (0:0)
Marcin Jackiewicz 65'
12.09. 16:30 Marcovia 2000 Marki - MKS Mława 1:1 (0:0)
Mateusz Kostka 64' - Michał Michalak 90' +4
22.09. 16:30 Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa _ : _
przełożony
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 6 kolejka
11.09. 10:00 Sokół Serock - Wicher Kobyłka 2:1 (1:0)
11.09. 11:00 Legion Warszawa - Korona Góra Kalwaria 3:0 (2:0)
11.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur II Karczew 2:1 (1:1)
11.09. 11:00 Mazur Radzymin - Józefovia Józefów 5:4 (0:3)
11.09. 12:00 PKS Radość - Legionovia II Legionowo 3:3
11.09. 15:00 Żbik Nasielsk - Świt II Nowy Dwór 6:1 (3:1)
12.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - Promnik Łaskarzew 4:3
12.09. 17:00 GKP Targówek - Wilga Garwolin 1:0 (0:0)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 6 kolejka
11.09. 10:00 Olimpia Warszawa - Naprzód II Zielonki 5:1
11.09. 10:30 CWKS Legia Warszawa - Milan Milanówek 0:0
11.09. 11:00 Naprzód Brwinów - Ożarowianka Ożarów 4:1
11.09. 16:30 Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 5:0
11.09. 16:30 Orkan Sochaczew - KS Raszyn 4:1
11.09. 16:30 Błonianka Błonie - KS Łomianki 0:2
11.09. 16:30 Piast Piastów - KP II Piaseczno 0:2
12.09. 16:30 Skra II Obory - Przyszłość Włochy 3:3 (2:0)
Liga Okręgowa Płock - 6 kolejka
11.09. 11:00 Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:4 (0:1)
Michał Malinowski 3', 63', Damian Sztendor 68', Łukasz Kiełbasa 78'
11.09. 11:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 3:5 (2:3)
Mateusz Lemanowicz, Jakub Witkowski, Maciej Kozieradzki - Grzegorz Krzewicki 2, Łukasz Betlejewski, Łukasz Suliński, samobójcza
11.09. 15:00 Delta Miszewko - Mazur Gostynin 2:0 (2:0)
Konrad Bagiński, Krzysztof Machowski
11.09. 16:00 Amator Maszewo - Unia Iłów 4:1 (1:1)
Tomasz Kędzierski 2, Arkadiusz Szarwiński, Łukasz Linowski (rz.k.) - Arkadiusz Smagała
12.09. 15:00 Bzura Chodaków - Kormoran Łąck 2:2 (0:0)
Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Adam Brzozowski, Eryk Józwiak
12.09. 15:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 2:3 (2:1)
Krzysztof Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Przemysław Pomorski 2 (1 - rz.k.), Tomasz Jabłoński
12.09. 15:00 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 2:3 (0:2)
Dariusz Świeczkowski x2 - Wojciech Gapiński, Grzegorz Szortyka, Dariusz Sutkowski
12.09. 15:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 4:4 (0:1)
Mariusz Beksa 2, Krystian Szpejna, Mateusz Sadowski - Maciej Sobiesiak 3, Tomasz Karpiński
Klasa A Płock - 4 kolejka
12.09. 11:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 3:2
Patryk Sieczkowski, Marcin Tomczyk, Andrzej Matlęga - Przemysław Cieszkowski, Dawid Brzeski
12.09. 11:00 Orkan Lelice - Limit Rybno 0:4
Stanisław Grys 2, Paweł Kusiak, Rafał Haba
12.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Czarni Rempin 4:2
Jarosław Budnicki, Dawid Cieszkowski, Michał Rode, Kamil Wysocki - Przemysław Wiśniewski, Patryk Szczypecki
12.09. 13:00 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice 8:0
Paweł Żal 2, Gabriel Łątka 2, Łukasz Tomczak 2, Paweł Kowalczyk (rz.k.), Konrad Lipski
12.09. 16:00 Unia Czermno - Kasztelan Białe Błoto 2:2
Kamil Borkowski 2 - Tomasz Jabłoński 2
12.09. 16:00 Stegny Wyszogród - Lwówianka Lwówek 2:0
Jakub Adriańczyk, Łukasz Sylwestrzak
12.09. 17:00 Zorza Szczawin - Skra II Drobin 0:2
Gabriel Zmysłowski, Mateusz Lemanowicz
Klasa B Płock - 3 kolejka
12.09. 16:30 Luszynianka Luszyn - Victoria Cekanowo 1:4
Daniel Michałowski - Andrzej Leszczyński x2, Krzysztof Błaszkiewicz, Bartosz Szafrański
12.09. 16:30 Spójnia Mała Wieś - Relax Miszewo 9:1
Norbert Skrzyński 3, Tomasz Górecki 2, Hubert Górecki, K. Dylewski, R. arząbek, Dariusz Fabianowicz - Waldemar Łuczak
12.09. 16:30 Bobry Cierszewo - Sparta Mochowo 1:1
Jacek Dzięcioł - Łukasz Rycombel
12.09. 16:30 PEKLIMAR UMIENINO - Olimpia Gozdowo 1:0
12.09. 16:30 BŁyskawica Lucień - GOKSiR Młodzieszyn 2:2
Łukasz Kaczmarek 2