Liga Okręgowa w okręgu Siedleckim
Dodane przez Matrix0001 dnia Listopada 10 2008 21:52:46

W Siedleckiej lidze okręgowej w przedostatniej kolejce trwa walka o mistrza jesieni. W najciekawszym spotkaniu tejże ligi w Cegłowie odbył się mecz pomiędzy tamtejszą Jutrzenką ,a MKS Małkinia. Mecz rzutem na taśmę wygrała drużyna miejscowych której 3 punkty zapewnił już w doliczonym czasie gry Michał Maciejewski strzelając 2 bramki wciągu 1 minuty. W drugim także bardzo ciekawym pojedynku derbowym Czarni Węgrów przegrali na własnym stadionie z ŁKS Łochów 1:4. Bramki w tym meczu strzelali tylko zawodnicy z Łochowa ponieważ jedyne trafienie jakie padło dla Czarnych zdobył samobójczym trafienie zawodnik ŁKS. Poza tym dla Łochowian bramki strzelili: Damętko, Ołdak, Oniszk oraz Kobyliński.
Od Redakcji: W przypadku zainteresowania tym regionem, od nowego roku planowane wprowadzenie statystyk dotyczących siedleckich lig. Zapraszamy.