PŁOCKA LO NADRABIA ZALEGŁOŚCI
Dodane przez Admin dnia Maj 28 2021 09:42:56
Aż cztery spotkania derbowe w wy

W środę 26 maja Płocka Okręgówka rozegrała zaległą (15) kolejkę spotkań. W najciekawszych spotkaniach, mających wpływ na układ tabeli w górnej strefie, lider zwyciężył po raz kolejny.
Rywalizację o ,miejsce barażowe wygrywa póki co Delta Słupno, która w środę wygrała, a Zryw Bielsk nieoczekiwanie przegrał przed własną publicznością ze Skrwą Łukomie.
Zaspowiada się więc ciekawa walka do samego końca rozgrywek.

26.05. 19:30 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 5:1 (3:0)
Przemysław Kowalczyk 16', Jakub Kustra 22', 57',   76', Artur Ignaczewski 39' - Szymon Kamiński 73'

26.05. 18:00 Delta Słupno - Pogoń Słupia 3:1 (2:1)
Wiktor Zawadka 6', Krystian Majchrzak 30', Jakub Staniszewski 90' - Paweł Sadowski 34'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

 


W środę 26 maja Płocka Okręgówka rozegrała zaległą (15) kolejkę spotkań. W najciekawszych spotkaniach, mających wpływ na układ tabeli w górnej strefie, lider zwyciężył po raz kolejny.
Rywalizację o ,miejsce barażowe wygrywa póki co Delta Słupno, która w środę wygrała, a Zryw Bielsk nieoczekiwanie przegrał przed własną publicznością ze Skrwą Łukomie.
Zaspowiada się więc ciekawa walka do samego końca rozgrywek.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>



4 liga - grupa 2 - 23 kolejka    - Tabela

...


LO Płock - 15  kolejka       - Tabela

26.05. 17:00 Stegny Wyszogród - Błękitni Gąbin 2:0 (0:0)
Radosław Wiśniewski 51', Damian Pietrzak 87'

26.05. 18:00 Unia Czermno - Mazur Gostynin 1:3 (1:1)
Damian Sztendor 28' - Damian Surmak 6', 86', Eryk Wydrzyński 81'

26.05. 18:00 Delta Słupno - Pogoń Słupia 3:1 (2:1)
Wiktor Zawadka 6', Krystian Majchrzak 30', Jakub Staniszewski 90' - Paweł Sadowski 34'

26.05. 18:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 1:5 (1:2)
Jakub Bucior 40' - Dawid Ziemczyk 12', Mateusz Biegański 18', 75', Jarosław Rutkowski 48', Marcin Szczepkowski 58' 

26.05. 18:30 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 4:5 (1:0)
Dawid Borowski 16', Adrian Żuchniewicz 71', Bartłomiej Lorenc 74', 82' - Kamil Sowiński 61', 84', Jakub Kotecki 64', Maciej Wolak 69', Maciej Wolak 88'

26.05. 18:30 Amator Maszewo - Orkan Sochaczew 1:4

26.05. 19:30 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 5:1 (3:0)
Przemysław Kowalczyk 16', Jakub Kustra 22', 57',   76', Artur Ignaczewski 39' - Szymon Kamiński 73'     



Klasa A Płock - 19 kolejka      - Tabela

...


Klasa B Płock - 16 kolejka      - Tabela

...    
 


***