SPORO HITÓW W OKRĘGU PŁOCKIM
Dodane przez Admin dnia Maj 09 2021 14:48:47
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Rozgrywki zaczynają powoli zbliżać się do decydującej fazy - stad też coraz więcej meczów o ważne punkty oraz meczów na szczycie.
Ciekawie zapowiadał się mecz w płockiej Klasie A pomiędzy Zorzą Szczawin i Startem Proboszczewice i tak rzeczywiście było. Wygrali goście i znacznie przybliżyli się do liderującej Sparty Mochowo, która wiosną przegrała kolejny mecz.
W Klasie B natomiast Derby z udziałem lidera Huraganu Bodzanów i wicelidera Zjednoczonych Bulkowo. Zwyciężył Huragan 5:0 i znacznie powiększył przewagę nad resztą zespołów walczących o awans.

08.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 5:0 (2:0)
Michał Zuchora 35', Norbert Skrzyński 41' (rz.k) , 54' (rz.k.), 85' ), Krzysztof Zuchora 88'

08.05. 17:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice 2:3 (0:2)
Dawid Lemański 67', Grzegorz Morawski 74' - Sebastian Trębiński 2', 72', Arkadiusz Majchrzak 7' 

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

 


Rozgrywki zaczynają powoli zbliżać się do decydującej fazy - stad też coraz więcej meczów o ważne punkty oraz meczów na szczycie.
Ciekawie zapowiadał się mecz w płockiej Klasie A pomiędzy Zorzą Szczawin i Startem Proboszczewice i tak rzeczywiście było. Wygrali goście i znacznie przybliżyli się do liderującej Sparty Mochowo, która wiosną przegrała kolejny mecz.
W Klasie B natomiast Derby z udziałem lidera Huraganu Bodzanów i wicelidera Zjednoczonych Bulkowo. Zwyciężył Huragan 5:0 i znacznie powiększył przewagę nad resztą zespołów walczących o awans.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>



PKO Ekstraklasa - 29 kolejka      - Tabela

07.05. 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1

07.05. 20:30 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1

08.05. 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock 1:1
 
08.05. 17:30 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1:1

08.05. 20:00 Wisła Kraków - Lech Poznań 1:2

09.05. 15:00 Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2:3

09.05. 17:30 Stal Mielec - Legia Warszawa 0:0

10.05. 18:00 Raków Częstochowa - Piast Gliwice _ : _  


1 liga - 29 kolejka       - Tabela

07.05. 17:00 Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:0

07.05. 17:40 Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 0:1

07.05. 18:00 GKS Tychy - Górnik Łęczna 3:1

08.05. 12:40 GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:3

08.05. 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2:1

08.05. 16:00 Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:2

08.05. 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica 0:2

09.05. 12:40 Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 2:0

09.05. 15:00 ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 


2 liga - 32 kolejka       - Tabela

08.05. 13:00 Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 0:1
 

08.05. 13:00 Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 2:3

08.05. 13:00 Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 0:2

08.05. 16:00 Wigry Suwałki - Hutnik Kraków 0:1

08.05. 16:00 Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 2:2

08.05. 17:30 KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice 2:1

08.05. 17:30 Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2:2

08.05. 19:00 Motor Lublin - Sokół Ostróda 4:1

09.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 2:1


3 liga- Grupa 1 - 28  kolejka       - Tabela

08.05. 17:00 KS Wasilków - Błonianka Błonie 1:6

08.05. 17:00 Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1

08.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok 3:1

08.05. 17:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 1:2

08.05. 17:00 RKS Radomsko - KS Kutno 0:0

08.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 2:4

08.05. 17:00 Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 1:2

08.05. 17:00 Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1
 
08.05. 17:00 Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0

08.05. 17:00 Pelikan Łowicz - GKS Wikielec 0:2

08.05. 17:00 Lechia Tomaszów Maz. - Huragan Morąg 4:2


4 liga - grupa 2 - 21 kolejka    - Tabela

08.05. 11:00 KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk 2:1

08.05. 11:00 Bzura Chodaków - Hutnik Warszawa 0:3

08.05. 16:00 Wkra Żuromin - MKS Przasnysz 3:0

08.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 1:8
 
09.05. 11:00 Wisła II Płock - Makowianka Maków 3:0

09.05. 15:00 Świt Staroźreby - Żyrardowianka Żyrardów 1:1

19.05. 18:00 KS CK Troszyn - Mławianka Mława _ : _  


LO Płock - 20  kolejka       - Tabela

08.05. 12:00 Stegny Wyszogród - Unia Czermno 3:2

08.05. 15:00 Amator Maszewo - Delta Słupno 1:1

08.05. 16:00 Mazur Gostynin - Pogoń Słupia 4:0

08.05. 17:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 3:2

08.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Skra Drobin 3:4

09.05. 11:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:1

09.05. 11:00 Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock 0:1     



Klasa A Płock - 17 kolejka      - Tabela

08.05. 16:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 5:3

08.05. 17:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice 2:3 (0:2)
Dawid Lemański 67', Grzegorz Morawski 74' - Sebastian Trębiński 2', 72', Arkadiusz Majchrzak 7' 

08.05. 17:00 Mazowia Słubice - GKS Góra 1:2

09.05. 11:00 Wisła Duninów - Sparta Mochowo 1:0

09.05. 13:00 Szopen Sanniki - Wicher Cieszewo 1:4

09.05. 13:00 Błyskawica Lucień - Polonia Radzanowo 4:1


Klasa B Płock - 14 kolejka      - Tabela

08.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 5:0 (2:0)
Michał Zuchora 35', Norbert Skrzyński 41' (rz.k) , 54' (rz.k.), 85' ), Krzysztof Zuchora 88'

09.05. 11:00 Wisła Sobowo - GKS Jedność 2:3    
 


***