Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska -
5-7 maja
- 2 kolejka
- Tabela
07.05. 18:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
0:2 (0:0)
Dominik Nagy 49', Thibault Moulin 68'
05.05. 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
06.05. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
07.05. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 0:3 (0:1)
Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa -
5-8 maja
- 2 kolejka
- Tabela
06.05. 18:00 Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3
(1:2)
Piotr Grzelczak 6', Vojo Ubiparip 90' - Piotr Wlazło 13' (rz.k.), José
Kanté 17', Arkadiusz Reca 53'
05.05. 18:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)
06.05. 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
08.05. 18:00 Cracovia Kraków - Arka Gdynia _ : _
1 liga -
5-6 maja
- 29 kolejka
- Tabela
05.05. 19:00 GKS Tychy - Znicz Pruszków 4:1
(1:0)
Radosław Pruchnik 20', Jakub Świerczok 60', 68', 86' - Przemysław Kita
90'
06.05. 17:00 Pogoń Siedlce - GKS Katowice 0:1
(0:1)
Andreja Prokić 6'
05.05. 18:00 Miedź Legnica - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
05.05. 20:45 Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 6:1 (3:0)
06.05. 15:00 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
06.05. 17:00 MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 3:2 (1:1)
06.05. 18:00 Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1)
06.05. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2:1 (2:0)
06.05. 19:00 Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 0:0
2 liga -
6 ,aja -
29 kolejka
- Tabela
06.05. 16:00 Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2:1
(1:1)
Leândro 45' (rz.k.), 64' - Paweł Piceluk 4'
06.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa
3:2 (0:1)
Piotr Stawarczyk 58' (rz.)., 90' (rz.k.), Marcin Orłowski 70' - Bazyli
Kokot 44', Bartosz Wiśniewski 82 (rz.k.)
06.05. 17:30 Legionovia Legionowo - Gryf
Wejherowo 2:1 (0:0)
Aleksandar Bajat 81', Krystian Wójcik 88' (rz.k.) - Michał Marczak 69'
06.05. 16:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom 1:0 (1:0)
06.05. 17:00 Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5 (0:3)
06.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
06.05. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 3:2 (1:1)
06.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 0:1 (0:1)
06.05. 19:00 ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 6-7 maja -
26 kolejka
- Tabela
06.05. 17:00 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów
Maz. 3:1 (0:1)
Konrad Szkopiński 50', Patryk Kamiński 53', Michał Ambrozik 57'- Jakub
Rozwandowicz 27'
06.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa
2:1 (1:0)
Damian Gałązka 6', Daniel Kacprzyk 47' - Miłosz Szczepański 84'
07.05. 16:00 Huragan Wołomin - Concordia
Elbląg 1:0
Daiji Kimura
07.05. 17:00 ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór 2:1
(0:0)
Jewhen Radionow 64', Patryk Szymański 89' - Kamil Wolski 90'
06.05. 17:00 Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Ł. 0:1 (0:0)
06.05. 17:00 MKS Ełk - Sokół Ostróda 0:0
07.05. 11:00 Finishparkiet NML - Pelikan Łowicz 3:1 (0:0)
07.05. 13:00 Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa 3:1 (1:0)
07.05. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Widzew Łódź 0:1 (0:0)
4 liga
Południowa - 6-7 maja -
29 kolejka
- Tabela
06.05. 12:30 KS Raszyn - Broń Radom 0:4
06.05. 15:00 Energia Kozienice - Znicz II Pruszków 2:2
06.05. 17:00 Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica 0:0
06.05. 17:00 Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew 3:0
06.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - KS Konstancin 1:1
06.05. 17:00 MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów 1:3
07.05. 17:00 Proch Pionki - Oskar Przysucha 0:0
07.05. 17:00 Wilga Garwolin - LKS Promna 2:1
06.05. 11:00 Błonianka Błonie - Grom Warszawa _ : _
przełożony
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 6-7 maja -
29 kolejka
- Tabela
06.05. 11:00 KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz. 0:1
06.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Bug Wyszków 2:3
06.05. 15:00 Delta Słupno - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:3
06.05. 15:00 Unia Warszawa - MKS Ciechanów 1:5
06.05. 16:00 Bzura Chodaków - MKS Przasnysz 1:1
06.05. 17:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Mławianka Mława 1:0
06.05. 17:30 Podlasie Sokołów Podl. - Mazovia Mińsk Maz. 0:5
07.05. 11:00 Wisła II Płock - Dolcan Ząbki 2:0
07.05. 11:00 Pogoń II Siedlce - Czarni Węgrów 2:1
Błękitni Raciąż - Tęcza Łyse 3:0 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 6-7 maja -
23 kolejka
- Tabela
06.05. 11:00 Legion Warszawa - Sokół Serock 0:5
06.05. 12:00 Drukarz Warszawa - Agape Białołęka 4:2
06.05. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Victoria II Sulejówek 3:0
06.05. 16:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Olimpia Warszawa 1:3
06.05. 17:00 Amur Wilga - Bóbr Tłuszcz 4:3
06.05. 17:00 Sokół Celestynów - Błyskawica Warszawa 1:3
07.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór 2:2
18.05. 20:00 Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 6-7 maja -
23 kolejka
- Tabela
06.05. 11:00 KS Teresin - FC Lesznowola 2:0
06.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Naprzód Brwinów 2:5
06.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Józefovia Józefów 0:2
06.05. 16:00 Rys Laski - Piast Piastów 0:7
06.05. 16:00 Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 5:0
06.05. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Milan Milanówek 3:1
07.05. 11:00 Promyk Nowa Sucha - Świt Warszawa 3:2
07.05. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk 3:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 6-7 maja -
19 kolejka
- Tabela
06.05. 11:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 2:0 (2:0)
Tomasz Golatowski 29', Radosław Wiśniewski 45' +1
06.05. 13:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 1:0 (0:0)
Marcin Sprycha 65'
06.05. 15:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 1:4 (1:2)
Bartosz Sarnecki 36' - samobójczy 12', Piotr Nowocin 17', Mateusz
Sadowski 52', Krzysztof Grotkiewicz 76'
06.05. 17:30 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 3:1 (3:0)
Michał Matecki 13', Piotr Wachaczyk 40', Gracjan Sobczak 43' - Damian
Pomorski 58'
07.05. 14:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 3:7 (2:2)
Marcin Kowalski 35', Damian Domeradzki 45', Paweł Dziekański 80' - Michał
Sobczak 44', 45'+1, 70', Maciej Sobiesiak 46', 48', 61', Mateusz Ziarko 72'
07.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Spójnia Mała Wieś 6:1 (3:1)
Jarosław Brzemiński 13' (rz.k.), 52' (rz.k.), 65' (rz.k.), Radosław
Kowalski 41', Mateusz Sadowski 45', Jacek Beksa 81' – Daniel Jasiorski 15'
07.05. 18:00 Unia Czermno - Unia Iłów 6:0 (1:0)
Paweł Machała 17', Damian Sztendor 50', 52', 67', Przemysław Nowicki 75',
Patryk Wawrzyniak 87'
Klasa A Płock -
6-7 Maja - 16 kolejka
- Tabela
06.05. 15:00 Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock 1:3 (0:3)
Hubert Kozioł 71' - Patryk Gałamaga 6', Dominik Marcinkowski 15', 21'
06.05. 15:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto 3:1 (2:1)
Przemysław Bońkowski 16', Dawid Ziemczyk 19', Dorian Pilaszewski 51' -
Piotr Welenc 41'
06.05. 17:00 Wisła Duninów - Sparta Mochowo 2:1 (0:1)
Tomasz Uniszkiewicz 65', Kamil Uniszkiewicz 72' - Michał Kraska 20'
07.05. 11:00 Wisła Sobowo - Błękitni Gąbin 1:3 (0:1)
Rafał Gołębiewski 58' - Jarosław Opasiński 15', 63', Jakub Kujawa 72'
07.05. 11:00 Błyskawica Lucień - Pogoń Słupia 5:1 (1:1)
Piotr Wilamowski 9', Bartosz Antczak 63', 77', 86', 90' +1 - Szymon
Sieradzki 3'
Kormoran Lack - GKS Góra 0:3 v.o.
Klasa B Płock -
6-7 maja - 13 kolejka
- Tabela
06.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Mazowia Słubice 0:1 (0:0)
Radosław Balcerzak 55'
06.05. 17:00 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo 5:2 (1:2)
Tomasz Matusiak 19', 53', 90' +1, Adam Sarzała 74', 80' - Piotr Stępka
15', Rafał Bratkowski 42'
07.05. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek 3:2
Daniel Bartnikowski, Kamil Smoliński, Hubert Żuchowski - Konrad Cieślak,
Bartłomiej Zielak
07.05. 17:00 Relax Miszewo - Zjednoczeni Bulkowo 1:0 (1:0)
Kamil Sobczak 35'
Huragan II Bodzanów - Szopen Sanniki 0:3 v.o.
***
|