Wydział
Gier i Ewidencji Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Komunikat
końcowy Komisji Wydziału Gier i Ewidencji POZPN. Weryfikacja wszystkich
klas rozgrywkowych po sezonie 2014/2015.
Liga Okręgowa Seniorów -
Końcowa
Tabela
Awans do IV ligi uzyskała drużyna: Mazur Gostynin
Amator Maszewo brał udział w barażach o awans do IV ligi
Amator - Czarni Węgrów 1:1
Czarni Węgrów - Amator Maszewo5:0
Amator Maszewo nie uzyskał awansu do IV ligi.
Do Klasy A spadły drużyny: Zorza Szczawin, Stoczniowiec Płock.
W Lidze Okręgowej Senior WGiE zanotował : 1 walkower
A Klasa -
Końcowa
Tabela
Awans do LO uzyskały drużyny : Delta Słupno, Spójnia Mała Wieś.
Do Klasy B spadła drużyna: Lwówianka Lwówek.
W Klasie A WGiE zanotował: 6 walkowerów.
B Klasa -
Końcowa
Tabela
Awans do Klasy A wywalczyła drużyna: GKS Góra.
W B Klasie WGiE zanotował: 6 walkowerów.
I Liga Okręgowa Junior Starszy U-19 A1 96/97 -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna-Start Proboszczewice.
Awans automatyczny do I ligi wojewódzkiej Junior Starszy U-19.
Klub zadeklarował udział w w/w rozgrywkach.
Do II ligi spadła drużyna : Stegny Wyszogród.
W I Lidze Okręgowej Junior Starszy WGiE zanotował: 3 walkowery.
II Liga Okręgowa Junior Starszy U-19 A1 96/97 -
Końcowa
Tabela
Awans do I ligi U-19 Junior Starszy uzyskał zespół: Sparty Mochowo.
Awans z drugiego miejsca uzyska również drużyna Unii Czermno w przypadku
udziału drużyny Start Proboszczewice w I lidze wojewódzkiej w sezonie
2015/16.
W II Lidze Okręgowej Junior Starszy WGiE zanotował: 3 walkowery.
I Liga Okręgowa Junior Młodszy U-17 -
Końcowa
Tabela
W związku z ustalonymi zasadami rozgrywek (patrz poniżej) przed sezonem
2014/2015 w lidze U-17, WGiE zarządził rozegranie dodatkowego meczu
pomiędzy drużyną (Zryw Bielsk) a drużyną (Mazur Gostynin). Celem tego
spotkania było wyłonienie mistrza ligi okręgowej U-17 w duchu fair play,
poprzez rozegranie rewanżowego meczu pomiędzy tymi dwoma klubami.
System rozgrywek jesień/wiosna. Wyniki po rundzie jesiennej będą
anulowane. Jeśli różnica punktowa między pierwsza a drugą drużyną będzie
równa lub mniejsza niż 3 punkty ( co będzie oznaczać realna szanse na
wygranie ligi przez drugą drużynę) zostanie rozegrany mecz rewanżowy
pomiędzy drużynami. Przy różnicy punktowej więcej niż 3, spotkanie nie
będzie rozgrywane.
Klub Mazur Gostynin zrezygnował z rozegrania dodatkowego meczu.
Spotkanie zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Zryw
Bielsk.
Zwycięzcą ligi została drużyna: Zryw Bielsk.
Awans automatyczny do I ligi wojewódzkiej A1 Junior Starszy U-19. Klub
zrezygnował z udziału w w/w rozgrywkach.
W rundzie wiosennej nie wystartowała drużyna: ULKS Ciółkowo.
W Lidze Junior U17 WGiE zanotował: 2 walkowery.
I Liga Okręgowa U-16 -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna: Stoczniowiec Płock.
Awans automatyczny do I ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy U-17.
Klub zrezygnował z udziału w w/w rozgrywkach.
W I Lidze Junior U-16WGiE zanotował: 2 walkowery.
I Liga Okręgowa U-15 -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna: Pegaz Drobin.
Awans automatyczny do I ligi wojewódzkiej Junior Młodszy B2 U-16
Klub zadeklarował udział w w/w rozgrywkach.
W I Lidze Trampkarz C1 U-15 WGiE zanotował: 1 walkower.
I Liga Trampkarz C2 U-14 2001 -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna: Pegaz Drobin.
Awans automatyczny do I ligi wojewódzkiej Trampkarz Starszy C1 U-15.
Klub zrezygnował z udziału w w/w rozgrywkach.
Spadek z ligi zanotował zespół: Wisła Duninów.
W I Lidze Trampkarz Młodszy C2 U-14 WGiE zanotował: 2 walkowery.
II Liga Trampkarz C2 U-14 2001 -
Końcowa
Tabela
Awans do I Ligi Okręgowej Trampkarz Starszy (C1) U-15 uzyskała drużyna:
Zorza Szczawin.
W II Lidze Trampkarz Młodszy C2 U-14 WGiE zanotował: 1 walkower.
Liga Młodzik D 1 U-13 2002 -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna: Amator Maszewo - awans do ekstraligi
U-14.
Wisła Płock I - awans z drugiego miejsca do I ligi wojewódzkiej U-14 .
W Lidze Młodzik U13 WGiE zanotował: 3 walkowery.
Liga Młodzik U-12 2003 -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna :Pegaz Drobin.
Liga Orlik U 11 2003 Grupa Mistrzowska -
Końcowa
Tabela
Zwycięzcą ligi została drużyna: Wisła Płock.
Liga Orlik U 11 2003 -
Końcowa
Tabela
|