Liga Okręgowa
12.09 Sobota 14:00 Kasztelan – Stegny M. Obidowski – B.
Chyra – M. Ostrowski
12.09 Sobota 14:00 Delta – Skrwa M. Wituska – H. Lewandowski – K.
Lewandowski
12.09 Sobota 13:00 Orzeł – Wisła Ł. Obrębski – K. Lipka – R.
Lewandowski
12.09 Sobota 16:00 Amator – Bzura A. Serocki – Raf. Pawłowski – S.
Dymek
12.09 Sobota 16:00 Zryw – Świt J. Szymczak – P. Pawłowski – R.
Szczytniewski
13.09 Niedziela 14:00 Stoczniowiec – Skra Sz. Marciniak – P.
Passon – G. Gomułka
13.09 Niedziela 15:00 Zorza – Mazur W. Kaniewski – P. Wieczorek –
Ł. Obrębski
13.09 Niedziela 16:00 Kormoran – Unia P. Kędzierski – J. Marciniak
– K. Nejman
Liga Okręgowa Juniorów
12.09 Sobota 11:00 SKS – Świt Ł. Sadowski
12.09 Sobota 15:00 Orzeł – Wisła R. Lewandowski
13.09 Niedziela 16:00 Błękitni – Bzura M. Parzyński
13.09 Niedziela 17:00 Stoczniowiec – Skra M. Bolimowski
13.09 Niedziela 17:00 Lwówianka – Unia M. Parzyński
13.09 Niedziela 17:00 Zorza – Mazur P. Wieczorek
Klasa A
13.09 Niedziela 11:00 Kasztelan – Ciółkowo P.
Kędzierski – M. Kowalski – M. Wituska
13.09 Niedziela 11:00 Skra II – Lwówianka J. Kikolski – G.
Jagodziński – A. Lipiński
13.09 Niedziela 13:00 Spójnia – Amator P. Skrocki – S. Dymek – R.
Mikołajewski
13.09 Niedziela 13:00 Wicher – Unia M. Kurowski – K. Lipka - M.
Kordulasiński
13.09 Niedziela 13:00 Huragan – Czarni T. Marciniak – D.
Oleksiewicz – M. Obidowski
13.09 Niedziela 13:00 Polonia – Start K. Kamiński – K. Kwasiborski
– J. Szymczak
13.09 Niedziela 13:00 Wisła - Pogoń J. Bieńkowski – M. Parzyński –
J. Jaworski
Klasa A Juniorów
13.09 Niedziela 15:00 Huragan – Sparta M.
Obidowski
13.09 Niedziela 15:00 Wisła – Pogoń J. Jaworski
13.09 Niedziela 13:00 Kasztelan – Ciółkowo M. Kowalski
Klasa B
13.09 Niedziela 16:00 Bobry – Limit S. Dymek –
J. Bieńkowski – J. Marciniak
13.09 Niedziela 16:00 Victoria – Orkan H. Lewandowski – K.
Lewandowski – M. Ostrowski
13.09 Niedziela 16:00 Luszynianka – Relax A. Ablewski – T.
Karpiński – J. Kikolski
13.09 Niedziela 12:00 Wisła Kępa – Sparta K. Lewandowski – P.
Saczuk – M. Bolimowski