PUCHAR POLSKI SOZPN
1 Runda - 13 sierpnia 2016
13.08 11:00 UKS Łady - Wicher Kobyłka 2:5
13.08 11:00 FC Płochocin - Tajfun Brochów 3:0 v.o.
15.08 18:00 Coco Jambo Warszawa - Orzeł Kampinos 2:6
13.08 11:00 AZS AWF Warszawa - MKS Hutnik Warszawa 0:3 v.o.
13.08 16:00 GKS Dąbrówka - AON Rembertów 4:2
13.08 11:00 Omega Warszawa - Ursus II Warszawa 0:3 v.o.
13.08 11:00 Rządza Załubice - SRT Halinów 4:0
13.08 18:00 Sokół II Serock - Mazur Radzymin 2:6
13.08 11:00 SMP UKS Bródno - Mazur II Karczew 4:2
13.08 11:00 Bednarska Warszawa - Józefovia Józefów 3:0 v.o.
13.08 11:00 Dąb II Wieliszew - WKS Rząśnik 2:2 rz.k. 2:0
13.08 14:00 Inter Warszawa - Huragan II Wołomin 2:2 rz.k. 2:4
12.08 17:30 Walka Kosów - Naprzód Stare Babice 0:6
13.08 11:00 IFQ Warszawa - PKS Radość 0:8
13.08 11:00 Mazur II Radzymin - Bug II Wyszków 1:15
13.08 11:00 Orzeł II Kampinos - LKS Osuchów 0:3 v.o.
12.08 20:00 KS Blizne - Pogoń Wiskitki 4:0
13.08 11:00 Orzeł Parysów - Advit Wiązowna 1:4
13.08 11:00 Pogoń Józefów - Wisła Jabłonna 5:1
13.08 11:00 KS Glinianka - Wisła Maciejowice 0:4
13.08 11:00 GKP Targówek - Farmacja Tarchomin 1:3
13.08 11:00 Tur Jaktorów - Wrzos Międzyborów 2:2 rz.k. 5:4
13.08 11:00 Burza Pilawa - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7:3
16.08 20:00 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - KS II Konstancin 1:3
11.08 19:00 OIRP Warszawa - UMKS II Piaseczno 1:0
14.08 17:00 Arbiter Warszawa - SKP Korona Warszawa 2:0
2 Runda - 24 sierpnia 2016
24.08 17:00 Wicher Kobyłka - Drukarz Warszawa 0:3
24.08 17:00 FC Płochocin - Milan Milanówek 4:2
25.08 17:30 Arbiter Warszawa - Pogoń II Grodzisk 1:1 rz.k. 3:4
24.08 17:00 Orzeł Kampinos - Sokół Serock 0:11
24.08 17:00 MKS Hutnik Warszawa - Legionovia II Legionowo 4:0
24.08 17:00 GKS Dąbrówka - Dąb Wieliszew 0:2
24.08 17:00 Ursus II Warszawa - Perła Złotokłos 3:0 v.o.
24.08 17:00 Rządza Załubice - Promnik Łaskarzew 0:3 v.o.
24.08 17:00 Mazur Radzymin - Ryś Laski 5:0
24.08 17:00 SMP UKS Bródno - Józefovia Józefów 3:2
24.08 17:00 Bednarska Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka 1:8
24.08 17:00 Dąb II Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 0:5
24.08 17:00 Huragan II Wołomin - Agape Białołęka 1:4
24.08 17:00 Naprzód Stare Babice - KS Teresin 2:0
24.08 17:00 PKS Radość - Amur Wilga 3:0 v.o.
24.08 17:00 Bug II Wyszków - Olimpia Warszawa 4:6
24.08 17:00 LKS Osuchów - SEMP Ursynów 3:0 v.o.
24.08 17:00 KS Blizne - Promyk Nowa Sucha 0:0 rz.k. 4:1
24.08 17:00 Advit Wiązowna - Sokół Celestynów 6:1
24.08 17:00 Pogoń Józefów - Świt Warszawa 0:2
24.08 17:00 Wisła Maciejowice - Błyskawica Warszawa 3:5
25.08 17:30 Farmacja Tarchomin - Żyrardowianka Żyrardów 1:9
24.08 17:00 Tur Jaktorów - LKS Chlebnia 1:3
24.08 17:00 Burza Pilawa - FC Lesznowola 5:0
24.08 17:00 KS II Konstancin - Przyszłość Włochy 3:0 v.o.
24.08 17:00 OIRP Warszawa - Okęcie Warszawa 2:5
24.08 17:00 Marcovia 2000 Marki - Legion Warszawa 9:1
24.08 17:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów 11:0
24.08 17:00 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 0:1
3 Runda - 7 września 2016
7.09 16:30 LKS Osuchów - Sokół Serock 1:1 rz.k. 4:3
7.09 16:30 KS II Konstancin - Błyskawica Warszawa 1:0
7.09 16:30 Mazur Radzymin - Dąb Wieliszew 2:0
7.09 16:30 LKS Chlebnia - Drukarz Warszawa 3:1
7.09 16:30 Advit Wiązowna - Okęcie Warszawa 2:0
7.09 16:30 FC Płochocin - Agape Białołęka 0:4
7.09 16:30 PKS Radość - Żyrardowianka Żyrardów 2:3
7.09 16:30 KS Blizne - Świt Warszawa 0:0 rz.k. 5:4
7.09 16:30 Ursus II Warszawa - Marcovia 2000 Marki 3:1
7.09 16:30 SMP UKS Bródno - Bóbr Tłuszcz 0:3 v.o.
7.09 16:30 Burza Pilawa - Vulcan Wólka Mlądzka 3:0 v.o.
7.09 16:30 MKS Hutnik Warszawa - Pogoń II Grodzisk 1:2
7.09 16:30 Naprzód Stare Babice - Promnik Łaskarzew 0:2
7.09 16:30 Victoria II Sulejówek - Piast Piastów 5:0
Olimpia Warszawa - wolny los
4 Runda - 14 września 2016
13.09 18:00 KS Blizne - Bóbr Tłuszcz 0:2 (0:0)
14.09 16:30 Mazur Radzymin - Olimpia Warszawa 2:2 (1:2)
rz.k. 6:5
14.09 16:30 Advit Wiązowna - Żyrardowianka Żyrardów 5:2
14.09 16:30 LKS Osuchów - Victoria II Sulejówek 0:2 (0:1)
14.09 16:30 Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew 1:2 (0:1)
14.09 18:30 Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia 3:3 (3:2) rz.k.
4:3
5 Runda - 28 września 2016
28.09 16:00 Mazur Radzymin - Bug Wyszków 2:0 (1:0)
28.09 16:00 Promnik Łaskarzew - Wilga Garwolin 0:2 (0:2)
28.09 16:00 Advit Wiązowna - Błonianka Błonie 2:2 (0:1) rz.k.
5:3
28.09 16:00 Ursus II Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 1:4 (1:0)
28.09 16:00 KS II Konstancin - Pogoń Grodzisk 0:9
28.09 16:00 Pogoń II Grodzisk - Ożarowianka Ożarów 0:6 (0:3)
28.09 16:00 Victoria II Sulejówek - Dolcan Ząbki 1:2 (0:1)
28.09 16:00 Bóbr Tłuszcz - KS Konstancin 0:4 (0:2)
28.09 16:00 MKS Piaseczno - KS Raszyn 7:1 (5:0)
28.09 16:00 Mazur Karczew - KS Łomianki 0:2 (0:1)
Grom Warszawa, Hutnik Warszawa, Sparta
Jazgarzew, Unia Warszawa, Victoria Sulejówek,
Znicz II Pruszków - wolny los
1/8 finału - 5 października 2016
5.10 16:00 Mazur Radzymin - Hutnik Warszawa 3:2 (1:1)
5.10 16:00 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Sparta Jazgarzew 0:2 (0:0)
5.10 16:00 Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (0:1)
5.10 20:45 Znicz II Pruszków - KS Konstancin 2:1 (1:0)
5.10 19:00 Grom Warszawa - Unia Warszawa 3:0 (1:0)
5.10 16:00 Advit Wiązowna - Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:1)
5.10 16:00 MKS Piaseczno - KS Łomianki 3:0 (0:0)
12.10 15:30 Victoria Sulejówek - Dolcan Ząbki 3:2 (2:1)
1/4 finału - 19 października 2016
19.10 19:00 Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 1:2 (0:1)
19.10 15:00 Pogoń Grodzisk - Grom Warszawa 1:1 rz.k. 2:4
19.10 15:00 Mszczonowianka Mszczonów - Hutnik Warszawa 1:3 (1:1)
19.10 15:00 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 1:1 (0:1) rz.k. 4:5
WIOSNA 2017 - 1 runda - 18 kwietnia 2017
18.04 16:00 Proch Pionki - Sparta Jazgarzew 0:3 (0:1)
18.04 16:00 Oskar Przysucha - Huragan Wołomin 1:0 (0:0)
18.04 16:00 Mazovia II Mińsk - Świt Nowy Dwór 2:4 (1:2)
18.04 16:00 MKS Przasnysz - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
18.04 16:00 Naprzód Skórzec - Grom Warszawa 0:3 (0:1)
18.04 16:00 Mazur Gostynin - Legia II Warszawa 1:2 (0:1, 1:1) p.d.
18.04 16:00 Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
18.04 16:00 Unia Czermno - MKS Piaseczno 0:3 (0:0)
2 runda - 26 kwietnia 2017
26.04 17:00 Oskar Przysucha - Legia II Warszawa 0:4 (0:3)
26.04 17:00 MKS Piaseczno - Świt Nowy Dwór 1:3 (0:1)
26.04 17:00 Wkra Żuromin - Ursus Warszawa 0:3 (0:2)
26.04 17:00 Grom Warszawa - Sparta Jazgarzew 3:4 p.d. (0:0,
3:3)
1/2 finału - 10 maja 2017
10.05 17:00 Sparta Jazgarzew - Legia II Warszawa 3:1 (1:1)
Bartosz Orłowski 43', 73, Tomasz Odoliński 90' - Sadam Sulley 30'
10.05 17:00 Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór 2:3 (1:1)
Mateusz Baranowski 2', Przemysław Sztybrych 73' - Dawid Jabłoński 39', Rafał
Maciejewski 68', Marcin Kozłowski 74'
Finał - 24 maja 2017
24.05 17:30 Sparta Jazgarzew - Świt Nowy Dwór
|