Liga Okręgowa
01.05 Piątek 16:00 Wisła – Błękitni Gójsk R. Pawłowski
– P. Pawłowski – P. Skrocki
01.05 Piątek 16:00 Bzura – Start Sz. Marciniak – Raf. Pawłowski –
Ł. Sadowski
01.05 Piątek 16:00 Skra – Mazur D. Oleksiewicz – B. Chyra –
M. Kurowski
01.05 Piątek 16:00 Amator – Skrwa W. Kaniewski – P. Wieczorek – P.
Tybuś
01.05 Piątek 16:00 Zryw – Stegny A. Serocki – R. Mikołajewski – A.
Karpiński
01.05 Piątek 11:00 Orzeł – Unia K. Kamiński – Ł. Obrębski – A.
Gosławski
01.05 Piątek 11:00 Kasztelan – Świt M. Słabowski – J. Jaworski –
S. Dymek
02.05 Sobota 14:00 Błękitni Gąbin – Zorza K. Lewandowski – H.
Lewandowski – M. Ostrowski
Liga Okręgowa Juniorów
01.05 Piątek 14:00 Wisła – Lwówianka P. Skrocki – R.
Pawłowski – P. Pawłowski
01.05 Piątek 14:00 Skra – Mazur B. Chyra
01.05 Piątek 13:00 Orzeł – Unia Ł. Obrębski
01.05 Piątek 18:00 Bzura – Start Ł. Sadowski
01.05 Piątek 13:00 Kasztelan – Świt J. Jaworski
01.05 Piątek 11:00 SKS 70 – Mazowsze Płock P. Pawłowski
02.05 Sobota 16:00 Błękitni Gąbin – Zorza H. Lewandowski
Klasa A
03.05 Niedziela 13:00 Pogoń – Lwówianka P. Wiśniewski – K.
Lipka – G. Jagodziński
03.05 Niedziela 13:00 Polonia – Skra II K. Nejman – ł. Matlęga –
R. Mikołajewski
03.05 Niedziela 13:00 Huragan - Czarni Sz. Marciniak – T.
Karpiński – A. Serocki
03.05 Niedziela 10:00 Stoczniowiec – Amator II P. Wieczorek – P.
Passon – P. Pawłowski
03.05 Niedziela 11:00 Kasztelan – Wicher A. Lipiński – M.
Kordulasiński – G. Gomułka
03.05 Niedziela 11:00 Delta – Wisła Raf. Pawłowski – M.
Parzyński – R. Górczyński
Klasa A Juniorzy
01.05 Piątek 15:00 Pogoń – Huragan K. Lipka
01.05 Piątek 15:00 Wicher – Sparta A. Ura
01.05 Piątek 15:00 Błyskawica – Młodzieszyn J. Szymczak
Klasa B
01.05 Piątek 16:00 Spójnia – Ciółkowo P. Passon – Ł. Matlęga
– M. Parzyński
01.05 Piątek 16:00 Bobry – Relax H. Lewandowski – K. Lewandowski –
M. Ostrowski
01.05 Piątek 16:00 Orkan – Unia K. Kwasiborski – Ł. Mosakowski –
R. Rogala
01.05 Piątek 16:00 Peklimar – Sparta R. Górczyński – M. Bańcyr –
K. Lipka
01.05 Piątek 16:00 Luszynianka – Limit M. Bolimowski – M.
Parzyński – K. Kamiński
03.05 Niedziela 16:00 Victoria – Wisła K. Kwasiborski – A.
Lipka – A. Ablewski