Liga Okręgowa seniorów
21.09 sobota 11.00 Ciółkowo - Świt Ciółkowo J. Szymczak J. Marciniak D.
Karasiński
21.09 sobota 16.30 Wisła - Unia Cz. Duninów J. Bieńkowski M. Nowicki M.
Flak
21.09 sobota 16.30 Unia IŁ - Kasztelan Iłów H. Lewandowski M. Ostrowski
A. Stawiarski
21.09 sobota 16.30 Orzeł - Spójnia Goleszyn M. Słabowski G. Jagodziński
R. Ulicki
21.09 sobota 16.30 Zryw - Stoczniowiec Bielsk T. Karpiński A. Lipiński K.
Lipka
22.09 niedziela 16.30 Skrwa - Start Łukomie Ł. Matlęga R. Lewandowski N.
Wysiński
22.09 niedziela 16.30 Huragan - Skra Bodzanów T. Marciniak J. Machowski
A. Gosławski
Liga Okręgowa juniorów
19.09 czwartek 17.00 Spójnia - Skrwa Mała Wieś M. Ostrowski
21.09 sobota 11.00 Kormoran - Stoczniowiec Łąck D. Makowski
21.09 sobota 14.30 Błękitni - Kasztelan Gąbin M. Obidowski
21.09 sobota 14.30 Wisła - Unia Cz. Duninów M. Nowicki
22.09 niedziela 14.30 Skrwa - Start Łukomie N. Wysiński
Klasa A seniorów
22.09 niedziela 13.00 Wicher - Błyskawica Cieszewo K. Lipka Ł.
Mosakowski R. Ulicki
22.09 niedziela 14.00 Sparta - Wisła Mochowo K. Kwasiborski Prz.
Pawłowski K. Rzechółko
22.09 niedziela 14.00 Lwówianka - Czarni Lwówek R. Szczytniewski M.
Nowicki M. Wółkiewicz
22.09 niedziela 14.00 Kasztelan - Zorza Dziembakowo J. Jaworski Paweł
Wiśniewski A. Feltynowski
22.09 niedziela 14.00 Stegny - Pogoń Wyszogród A. Lipiński J. Szymczak J.
Marciniak
22.09 niedziela 14.00 Iskra - Kormoran Drobin P. Chyba M. Słabowski J.
Bieńkowski
Klasa A juniorów
21.09 sobota 16.00 Wicher - Sparta Cieszewo P. Chyba
21.09 sobota 16.00 Błyskawica - Stegny Lucień Ł. Mosakowski
21.09 sobota 16.00 Wisła S - Lwówianka Sobowo Paweł Wiśniewski
Klasa B seniorów
22.09 niedziela 11.00 Relax - Bzura II Miszewo M T. Karpiński B. Chyra
A. Stawiarski
22.09 niedziela 11.00 Mazowia - SKS 70 Słubice H. Lewandowski M.
Obidowski W. Kaniewski
22.09 niedziela 11.00 Amator II - GKS Góra Maszewo A. Chyba P. Passon A.
Karpiński
22.09 niedziela 11.00 FKRybno - Olimpia Rybno J. Szymczak J. Marciniak M.
Ostrowski
22.09 niedziela 11.00 Delta - Orkan Wykowo T. Studziński D. Karasiński A.
Ablewski
PUCHAR POLSKI
25.09 środa 16.00 Bzura - Błękitni Chodaków T. Marciniak Ł. Matlęga J.
Machowski
25.09 środa 16.00 Wisła D - Wisła II Duninów J. Kikolski R. Pawłowski M.
Kurowski