Liga Okręgowa seniorów
27.04 sobota 16.00 Stoczniowiec-Zryw Płock T. Karpiński M. Słabowski
T. Studziński
27.04 sobota 17.00 Skra-Orzeł Drobin T. Marciniak M. Wituska G.
Gomułka
27.04 sobota 17.00 Polonia-Kormoran Radzanowo R. Szczytniewski D.
Karasiński K. Rzechółko
27.04 sobota 17.00 Świt-Ciółkowo Staroźreby M. Kurowski A. Ablewski M.
Flak
27.04 sobota 17.00 Unia I-Wisła S Iłów H. Lewandowski W. Kaniewski P.
Wieczorek
28.04 niedziela 17.00 Pogoń-Amator Słupia Rad. Pawłowski G.
Jagodziński K. Ulicki
28.04 niedziela 17.00 Skrwa-Huragan Łukomie J. Bieńkowski K. Lipka D.
Oleksiewicz
28.04 niedziela 17.00 Unia C-Wisła D Czermno K. Kamiński K.
Kwasiborski J. Szymczak
01.05 środa 11.00 Ciółkowo-Stoczniowiec Ciółkowo D. Oleksiewicz M.
Kurowski A. Chyba
01.05 środa 17.00 Amator-Unia I Maszewo Prz. Wiśniewski K. Kwasiborski
M. Ostrowski
01.05 środa 17.00 Wisła S-Unia C Sobowo A. Karpiński J. Jaworski Paweł
Wiśniewski
01.05 środa 17.00 Wisła D-Świt Duninów R. Szczytniewski J. Marcinaik
J. Szymczak
01.05 środa 17.00 Zryw-Skrwa Bielsk K. kamiński A. Gosławski K. Lipka
01.05 środa 17.00 Huragan-Polonia Bodzanów M. Słabowski A. Lipiński G.
Gomułka
01.05 środa 17.00 Kormoran-Skra Łąck H. Lewandowski B. Chyra M.
Nowicki
01.05 środa 17.00 Orzeł-Pogoń Goleszyn Prz. Pawłowski J. Kikolski P.
Passon
Liga Okręgowa juniorów
27.04 sobota 15.00 Huragan-Unia C Bodzanów J. Szymczak
27.04 sobota 15.00 Mazur-Start Gostynin D. Makowski
27.04 sobota 15.00 Skra-Skrwa Drobin G. Gomułka
28.04 niedziela 15.00 Amator-Wisła S Maszewo Prz. Wiśniewski
28.04 niedziela 15.00 Zorza-Mazowsze Szczawin K. M. Nowicki
01.05 środa 11.00 Mazur-Mazowsze Gostynin M. Nowicki
01.05 środa 15.00 Huragan-Wisła S Bodzanów G. Gomułka
01.05 środa 15.00 Skra-Unia C Drobin R. Ulicki
02.05 czwartek 17.00 Start-Skrwa Proboszczewice K. Rzechółko
02.05 czwartek 17.00 Amator-Zorza Maszewo D. Makowski
Klasa A seniorów
28.04 niedziela 11.00 Relax-Czarni Miszewo M. Prz. Pawłowski A.
Gosławski Ł. Mosakowski
28.04 niedziela 11.00 Sparta-Spójnia Mochowo Ł. Matlęga G. Gomułka A.
Chyba
28.04 niedziela 11.00 Start-Zorza Proboszczewice T. Studziński M.
Kurowski M. Wituska
28.04 niedziela 11.00 Orkan-Wicher Lelice J. Jaworski M. Kordulasiński
A. Ablewski
28.04 niedziela 16.00 Stegny-Lwówianka Wyszogród P. Wieczorek J.
Marciniak A. Lipiński
28.04 niedziela 16.00 Iskra-Kasztelan Drobin Paweł Wiśniewski Prz.
Michalski N. Wysiński
01.05 środa 11.00 Iskra-Czarni Drobin J. Bieńkowski M. Wituska R.
Ulicki
01.05 środa 11.00 Start-Spójnia Proboszczewice T. Karpiński M. Flak N.
Wysiński
01.05 środa 11.00 Orkan-Kasztelan Lelice J. Jaworski G. Jagodziński K.
Lipka
01.05 środa 15.00 Relax-Sparta Miszewo M. T. Studziński M. Obidowski
M. Sutkowski
01.05 środa 17.00 Wicher-Zorza Cieszewo A. Ablewski Ł. Mosakowski M.
Kordulasiński
Klasa A juniorów
27.04 sobota 16.00 Lwówianka-Kasztelan Lwówek M. Nowicki
28.04 niedziela 13.00 Sparta-Spójnia Mochowo A. Chyba
01.05 środa 17.00 Relax-Sparta Miszewo M. M. Obidowski
Klasa B seniorów
28.04 niedziela 11.00 FK Rybno-Olimpia Rybno W. Kaniewski P.
Ziemkiewicz A. Stawiarski
28.04 niedziela 11.00 Delta-Bzura II Wykowo A. Karpiński K.
Kwasiborski P. Passon
28.04 niedziela 17.00 Mazowia-Błyskawica Iłów B. Chyra M. Obidowski M.
Sutkowski
01.05 środa 11.00 Delta-Błyskawica Wykowo J. Marciniak D. Karasiński
Ł. Mosakowski
01.05 środa 11.00 Mazowia-Bzura II Iłów P. Wieczorek W. Kaniewski A.
Stawiarski