1 Runda Pucharu Polski - 29.08.2012, (środa) godz. 17:00
Hutnik Warszawa - GKS Dąbrówka 3:0 v.o.
Amur Wilga - Wisła Maciejowice 3:5
Marcovia 2000 II Marki - GKP II Targówek 1:5
Bednarska Warszawa - Huragan II Wołomin 3:3
rz.k. 4:2
Wicher II Kobyłka - WKS Rząśnik 1:3
Salos Żyrardów - Guzovia Guzów 0:0 rz.k. 2:4
Wrzos Międzyborów - Orzeł Kampinos 1:4
Victoria Zerzeń - IFQ Warszawa 0:3 v.o.
Mszczonowianka II Mszczonów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:0
Tur Jaktorów - UKS Ołtarzew 0:2
Walka Kosów - RKS Mirków 1:4
Wisła Jabłonna - Rządza Załubice 3:1
Milan II Milanówek - Geriatric Warszawa
4:3
FC Płochocin - Sarmata Warszawa 0:3
Świt II Warszawa - Niebieska Wiodąca Moc Warszawa
10:0
KS Glinianka - Korona Góra Kalwaria 0:2
Vulcan II Wólka Mlądzka - Bór Regut 0:4
Orzeł Parysów - Sokół Celestynów 5:3
KS Rzakta - Vulcan Wólka Mlądzka
1:5
FC Lesznowola - Victoria II Sulejówek 2:4
Rokola Otwock Wielki - Start II Otwock 1:7
Legion Pruszków - Anprel Nowa Wieś 0:4
LKS Osuchów - Zaborowianka Zaborów 3:0
v.o.
Orzeł Baniocha - Jedność Żabieniec 0:3 v.o.
Wisła Zakroczym - Świt II Nowy Dwór 0:2
Tajfun Brochów - Partyzant Leszno 1:4
30 sierpnia 2012
Dąb Wieliszew - SPPP 2011 Warszawa 7:1
5 września 2012
SEMP Ursynów - Legion II Warszawa 3:0 v.o.
Mazowsze Miętne - Wilga II Garwolin 2:1
Varsovia Warszawa - Okęcie II Warszawa
7:0
MKS Polonia Warszawa - Canal+ Warszawa
6:1
Dąb Wieliszew (jun.) - Korona Jadów 0:3 v.o.
2 Runda Pucharu Polski - 11 - 13 września 2012
11 września
Sarmata Warszawa - Świt Warszawa 3:2
Mszczonowianka II Mszczonów - LKS Chlebnia 0:6
12 września
Hutnik Warszawa - Legion Warszawa 2:4
Wisła Maciejowice - PKS Radość 4:10
WKS Rząśnik - Mazur Radzymin 4:0
Guzovia Guzów - Milan Milanówek 2:6
Orzeł Kampinos - Ożarowianka Ożarów 2:3
Start II Otwock - Grom Lipowo 1:0
IFQ Warszawa - AON Rembertów 0:3 v.o.
Anprel Nowa Wieś - Ursus II Warszawa 2:2 rz.k.
8:9
LKS Osuchów - Naprzód Stare Babice3:0 v.o.
UKS Ołtarzew - KS Raszyn 1:4
Jedność Żabieniec - Skra Konstancin 1:4
RKS Mirków - Perła Złotokłos 1:0
Wisła Jabłonna - Marcovia 2000 Marki 0:3 v.o.
Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock
8:1
Partyzant Leszno - Orkan Sochaczew 1:2
Milan II Milanówek - GLKS Nadarzyn 3:2
Świt II Warszawa - Ryś Laski 2:2 rz.k. 2:4
Korona Góra Kalwaria - Laura Chylice 3:1
Bór Regut - Dolcan II Ząbki 2:0
Orzeł Parysów - KS Wesoła 2:1
Vulcan Wólka Mlądzka - Przyszłość Włochy
3:0 v.o.
Victoria II Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 1:2
Dąb Wieliszew - Wicher Kobyłka 2:1
SEMP Ursynów - Drukarz Warszawa 1:2
Mazowsze Miętne - Mazur II Karczew 1:4
Varsovia Warszawa - Wkra Pomiechówek 3:0
v.o.
MKS Polonia Warszawa - Kosa Konstancin
4:3
Korona Jadów - Legionovia II Legionowo
4:0
13 wrzesnia
GKP II Targówek - KS Teresin 3:0
Bednarska Warszawa - Olimpia Warszawa 2:3
III Runda - 18 - 20 września 2012
18 września
MKS Polonia Warszawa - Ryś Laski 1:0
(0:0)
LKS Osuchów - LKS Chlebnia 1:1 (0:0) rz.k. 3:5
19 września
Vulcan Wólka Mlądzka - PKS Radość 0:3 (0:2)
RKS Mirków - Milan Milanówek 2:0 (1:0)
Orzeł Parysów - Mazur II Karczew 1:8 (1:5)
Dąb Wieliszew - Drukarz Warszawa 2:4 (2:1)
Milan II Milanówek - Orkan Sochaczew 0:0 rz.k.
3:4
Sarmata Warszawa - Ożarowianka Ożarów 2:5 (1:3)
Korona Góra Kalwaria - KS Raszyn 2:3 (2:1)
Korona Jadów - Legion Warszawa 3:3 (1:2) rz.k. 1:4
Bór Regut - AON Rembertów 3:2 (2:1)
WKS Rząśnik - Bóbr Tłuszcz 4:0 (1:0)
Start II Otwock - Skra Konstancin Obory
5:2 (3:0)
Varsovia Warszawa - Ursus II Warszawa 2:2
(2:1)
rz.k 3:1
GKP II Targówek - Olimpia Warszawa 2:2
(1:1)
rz.k 3:0
20 września
Świt II Nowy Dwór - Marcovia 2000 Marki
7:0 (3:0)
IV Runda - 2 - 3 października 2012
2 października
Ożarowianka Ożarów
- Znicz II Pruszków 1:1 (0:1) rz.k.
3:4
GKP II Targówek -
Victoria Sulejówek 4:7 (2:3)
3 października, 16:00
LKS Chlebnia -
UKS Łady 0:3 v.o.
Świt II Nowy Dwór - Huragan Wołomin 3:0 (2:0)
MKS Polonia Warszawa - KS Łomianki 4:2 (2:2)
Drukarz Warszawa - Józefovia Józefów 3:2 (0:1)
RKS Mirków - Sparta Jazgarzew 1:5
Orkan Sochaczew - Żyrardowianka Żyrardów 1:5
Start II Otwock - PKS Radość 1:4 (1:0)
Bór Regut - Mazur II Karczew 1:1 rz.k. 8:7
WKS Rząśnik - Legion Warszawa 1:0
Varsovia Warszawa - KS Raszyn 3:5
V Runda - 10 października 2012, godz. 15:00
Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów
2:1 (2:0)
MKS Polonia Warszawa - Okęcie Warszawa
2:2 (1:2) rz.k. 4:2
WKS Rząśnik - Wilga Garwolin 3:0 v.o.
Bór Regut - Bug Wyszków 2:2 (0:1) rz.k. 2:4
KS Raszyn - Żyrardowianka Żyrardów 1:6 (1:2)
Sparta Jazgarzew - UKS Łady 2:2 (2:0)
rz.k. 5:4
godz. 19:00
Świt II Nowy Dwór - PKS Radość 1:1 (0:1)
rz.k. 6:7
Drukarz Warszawa - Victoria Sulejówek 2:3 (0:1)
1/4 finału - 23-24 października 2012
23 października
MKS Polonia Warszawa - Bug Wyszków
2:0 (1:0)
24 października
PKS Radość -
Sparta Jazgarzew 3:3 (2:1) rz.k.
2:4
Znicz II Pruszków - Żyrardowianka Żyrardów
1:0 (1:0)
WKS Rząśnik - Victoria Sulejówek 0:3 (0:1)
1/2 finału - 13-17 listopada 2012
13 listopada, 20:15
Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 1:2
(1:1)
17 listopada, 13:00
MKS Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek
1:1 (1:0) rz.k. 4:5
finał - 24 listopada 2012
Sparta Jazgarzew -
Victoria Sulejówek 1:1 (0:1) rz.k.
3:5
Piotr Francuz 90' - Wojciech Wocial 16'
Rok 2013 - Grupa Mazowiecka - do udziału przystępują zespoły III ligi, Młoda Ekstraklasa oraz zwycięzcy rozgrywek okręgowych na Mazowszu.
I Runda - 24 kwietnia 2013, 16:00
Wisła II Płock - Legionovia Legionowo
2:0 (0:0)
Grzegorz Wawrzyński 72', Michał Kołodziejski 90' +2
Wulkan Zakrzew - Broń Radom
0:3 v.o.
Sparta Jazgarzew - Orzeł Wierzbica 3:0 v.o.
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa 4:6 p.d.
(3:3, 3:0)
GKP Targówek - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Żbik Nasielsk - Start Otwock 4:2 p.d.
Legia ME Warszawa - Polonia ME Warszawa 3:3
p.d.
(3:3, 0:1) rz.k.
5:4
Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk 0:4 (0:0)
II Runda - 8 maja 2013, 16:30
8.05. 16:30
Mazur Karczew - Legia
II Warszawa 1:0 (0:0)
Karol Skóra 48'
8.05. 16:30 Żbik Nasielsk - Ursus Warszawa
1:2 (0:1)
80' - Jakub Kabala 25', Sebastian Sikora 90'
8.05. 16:30
Sparta Jazgarzew - Wisła II Płock 3:3
rz.k. 5:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 3:0 v.o.
1/2 finału - 29 maja 2013, 17:00
29.05, 17:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazur Karczew 2:1 (1:0)
Maciej Rybaczuk 29', Michał Feliksiak 89' - Rafał Barzyc 83'
29.05, 17:30 Sparta Jazgarzew -
Ursus Warszawa 2:5 (0:3)
nieznany 59', 79' (rz.k.) - Patryk Kamiński 5', Sebastian Bulik 15', Jakub
Kabala 37', 69', Dawid Jarczak 45'
finał MZPN - 12 czerwca 2013, 17:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa