Liga Okręgowa seniorów
28.04 sobota 14.30 Orzeł-Stoczniowiec Goleszyn H. Lewandowski M.
Ostrowski K. Lipka
28.04 sobota 14.30 ¦wit-Skra StaroĽreby J. Kikolski Ł. Matlęga T.
Studziński
28.04 sobota 14.30 Wisła S-Unia Sobowo M. Słabowski K. Kamiński G.
Jagodziński
28.04 sobota 14.30 Wisła D-Pogoń Duninów B. Chyra J. Szymczak J.
Marciniak
28.04 sobota 14.30 Mazur-Zryw Gostynin Prz. Pawłowski P.
Kędzierski A. Ablewski
29.04 niedziela 11.00 Skrwa-Bzura Łukomie A. Lipiński M. Kurowski
J. Jaworski
29.04 niedziela 11.00 Wicher-Ciółkowo Cieszewo R. Szczytniewski A.
Gosławski G. Gomułka
29.04 niedziela 15.15 Huragan-Kormoran Bodzanów P. Wieczorek A.
Serocki R. Lewandowski
01.05 wtorek 10.00 Stoczniowiec-Huragan Płock/Wisła B. Chyra M.
Kurowski Ł. Matlęga
01.05 wtorek 14.30 Zryw-Kormoran Bielsk K. Kamiński Paweł
Wi¶niewski A. Gosławski
01.05 wtorek 14.30 Mazur-Wisła D Gostynin Sz. Marciniak K. Nejman
A. Karpiński
01.05 wtorek 14.30 Pogoń-Wisła S Słupia R. Szczytniewski G.
Gomułka J. Marciniak
01.05 wtorek 14.30 Unia-Wicher Brzozów P. Kędzierski T. Karpiński
D. Oleksiewicz
01.05 wtorek 14.30 Skra-Skrwa Drobin H. Lewandowski M. Kowalski K.
Kwasiborski
01.05 wtorek 14.30 Bzura-Orzeł Chodaków T. Marciniak R.
Lewandowski M. Wituska
01.05 wtorek 15.00 Ciółkowo-¦wit Ciółkowo Prz. Pawłowski M.
Ostrowski J. Szymczak
03.05 czwartek 11.00 Zryw-Unia Bielsk R. Szczytniewski P. Skrocki
M. Nowicki
03.05 czwartek 15.00 Mazur-Wisła S Gostynin A. Lipiński D.
Oleksiewicz T. Karpiński
Liga Okręgowa juniorów
28.04 sobota 16.30 Orzeł-Mazowsze Goleszyn K. Lipka
28.04 sobota 16.30 Mazur-Start Gostynin A. Ablewski
28.04 sobota 16.30 Huragan-Zorza Bodzanów G. Gomułka
29.04 niedziela 11.00 Wisła S-Amator Sobowo G. Gomułka
29.04 niedziela 13.00 Skrwa-Bzura Łukomie J. Jaworski
01.05 wtorek 13.00 Start-Zorza Proboszczewice A. Ablewski
01.05 wtorek 16.30 Mazur-Wisła D Gostynin Prz. Wi¶niewski
01.05 wtorek 16.30 Skra-Skrwa Drobin K. Kwasiborski
01.05 wtorek 16.30 Bzura-Orzeł Chodaków P. Ziemkiewicz
02.05 ¶roda 16.30 Mazowsze-Huragan Płock/St. Miejski J. Machowski
03.05 czwartek 17.00 Mazur Wisła S Gostynin D. Makowski
Klasa A seniorów
29.04 niedziela 11.00 Spójnia-Lwówianka Mała Wie¶ J. Machowski
J. Marciniak Ł. Sadowski
29.04 niedziela 11.00 Relax-Kasztelan Miszewo M. P. Skrocki K.
Wojkowski D. Makowski
29.04 niedziela 11.00 Victoria-Unia Trzepowo A. Ablewski M.
Bolimowski K. Kwasiborski
29.04 niedziela 11.00 Zorza-Sparta Szczawin K. Prz. Wi¶niewski B.
Chyra M. Obidowski
29.04 niedziela 11.00 Czarni-Polonia Rempin T. Marciniak Prz.
Michalski Paweł Wi¶niewski
29.04 niedziela 13.00 Start-Orkan Proboszczewice T. Studziński P.
Kędzierski D. Oleksiewicz
03.05 czwartek 11.00 Sparta-Victoria Mochowo A. Serocki M.
Kowalski G. Gomułka
03.05 czwartek 11.00 Unia-Lwówianka Czermno K. Kwasiborski K.
Rzechółko M. Obidowski
03.05 czwartek 15.00 Stegny-Spójnia Wyszogród P. Wieczorek P.
Ziemkiewicz M. Ostrowski
03.05 czwartek 15.00 Kasztelan-Start Dziembakowo J. Jaworski Ł.
Matlęga Ł. Mosakowski
03.05 czwartek 15.00 Orkan-Czarni Lelice A. Karpiński T. Marciniak
J. Machowski
03.05 czwartek 15.00 Polonia-Zorza Radzanowo Prz. Wi¶niewski T.
Studziński P. Chyba
Klasa A juniorów
29.04 niedziela 13.00 Spójnia-Lwówianka Mała Wie¶ Ł. Sadowski
29.04 niedziela 13.00 Relax-Kasztelan Miszewo M. D. Makowski
01.05 wtorek 16.00 Kasztelan-Unia Dziembakowo J. Jaworski
01.05 wtorek 16.00 Relax-Lwówianka Miszewo M. J. Machowski
01.05 wtorek 16.00 Sparta-Spójnia Mochowo G. Jagodziński
03.05 czwartek 13.00 Unia-Lwówianka Czermno K. Rzechółko
Klasa B seniorów
29.04 niedziela 16.00 Olimpia-Iskra Gozdowo K. Rzechółko G.
Jagodziński N. Wysiński
29.04 niedziela 16.00 Mazovia-Bobry Ł±ck M. Kowalski J. Szymczak
R. Goc
29.04 niedziela 16.00 Błyskawica-Peklimar Lucień M. Nowicki M.
Wółkiewicz M. Flak