Turniej sędziów

W sobotę, w Hali Sportowej w Łącku odbył się turniej piłkarski sędziów o Puchar Prezesa Płockiego OZPN Dariusza Kluge. Udział wzięły zespoły Wydziałów Sędziowskich z całego Mazowsza oraz zaproszeni goście: WS Warszawa, WS Ciechanów-Ostrołęka, WS Siedlce, WS Radom, WS Płock, Reprezentacja Mazowieckiego WS, Old Boys Olsztyn oraz ubiegłoroczny zwycięzca zespół firmy Kluge. Zespoły były podzielone na dwie grupy po cztery zespoły, z grup wychodziły do półfinałów po dwa zespoły. Po rozgrywkach grupowych do półfinałów awansowały zespoły: WS Płock, WS Warszawa, WS Mazowsze i Kluge. W pierwszym półfinale WS Mazowsze uporał się z WS Warszawa, a w drugim WS Płock pokonał zespół Kluge. Można powiedzieć że oba półfinały były meczami derbowymi.

zagloba dnia grudnia 07 2008 21:04:53 · Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 2022 Czytań · Drukuj

PELIKAN ŁOWICZ W GOSTYNINIE

Łowicki Pelikan - niegdyś, przez lata, walczący na poziomie IV ligi Płocko-Skierniewickiej dziś ma nadzieję, po raz kolejny wywalczyć awans na drugi poziom narodowych rozgrywek, czyli do I ligi. Pierwsza przygoda łowickich piłkarzy z tym szczeblem rozgrywek zakończyła się niestety spadkiem do obecnej II ligi. Aktualnie sytuacja Pelikana nie jest jednak zbyt wesoła. Zajmuje 11 pozycję w tabeli - na szczęście strata do czołowych miejsc nie jest duża. Od trzeciej lokaty, łowiczan dzieli zaledwie 6 punktów... i wszyscy wierzą, że jest ona możliwa do odrobienia. Naszej, lokalnej społeczności sportowej klub z Łowicza znany jest przede wszystkim z faktu, że występuje w nim były zawodnik Bzury Chodaków - Radosław Stencel i jest aktualnie drugim strzelcem zespołu (3 gole).

W chwili obecnej piłkarze odpoczywają, a start przygotowań został zaplanowany na 14 stycznia. Nowy trener Pelikana - Jarosław Araszkiewicz na początek zaplanował wyjazd na sześciodniowy obóz do Gostynina.

Bodzo dnia grudnia 07 2008 09:34:15 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1876 Czytań · Drukuj

KURS TRENERSKI UEFA B

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, iż w 2009 r planuje zorganizować kurs instruktorów piłki nożnej / trenerów UEFA B.

Program obejmuje 200 godzin i realizowany będzie w trakcie 3 sesji. Koszt kursu: czesne - 2000 zł + ubiory PUMA około 200 zł. Absolwenci otrzymują legitymację instruktora oraz trenerski dyplom UEFA B. Termin składania wniosków 31.12.2008r. Kandydatem na-w/w kurs może być osoba, która spełnia następujące kryteria...

Bodzo dnia listopada 29 2008 17:16:41 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 3168 Czytań · Drukuj

REFORMA ROZGRYWEK EUROPEJSKICH PUCHARÓW

Komitet Wykonawczy UEFA podjął decyzję o reformie rozgrywek pucharowych - począwszy od zbliżającego się sezonu 2009/10. Wprowadzono nowe zasady przydziału zespołów do eliminacji. Zmiany są bardzo duże - nas cieszy przede wszystkim fakt, że bezpośrednio dotyczą polskich zespołów i są dla nich i zarazem dla nas - kibiców piłkarskich bardzo korzystne.

Faza eliminacji do do grup Ligi Mistrzów odbywać się będzie na dwóch szczeblach. Stworzone zostały dwie płaszczyzny, na których rozgrywane będą spotkania eliminacyjne. Podział dotyczy: eliminacji zespołów z federacji słabszych - znajdujących się niżej w rankingu, oraz zespołów z niższych miejsc w ligach najlepszych, którym przysługuje również prawo walki o Grupy Ligi Mistrzów. To bardzo dobra wiadomość - gdyż w drodze eliminacji polski zespół nie napotka europejskiego mocarza z Anglii, Hiszpanii czy Włoch, a zespół z lig słabszych - przydzielonych do tej płaszczyzny eliminacji (dla przykładu klub z Austrii, Bułgarii czy Ukrainy).

Bodzo dnia listopada 27 2008 15:00:40 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1847 Czytań · Drukuj

IV liga bez Czarnych Koszul?

Prawdopodobnie rezerwy stołecznej Polonii wycofają się z rozgrywek od rundy wiosennej. Powodem tego jest upadek Polonii SSA Warszawa a co za tym idzie jej rezerw. Gdyby tak się stało, wszystkie wyniki czarnych koszul zostały by anulowane a na pozycję lidera wskoczyła by siedlecka Pogoń. A to dlatego że obecnie prowadząca Tęcza, wygrała jesienią 1:0, a siedlczanie przegrali 1:4. Wtedy po wycofaniu się KSP, Tęcza straciła by ciężko zdobyte punkty a Pogoń po rundzie jesiennej prowadziła by w tabeli IV ligi.
Źródło: www.pogon.net

Matrix0001 dnia listopada 26 2008 23:00:42 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1642 Czytań · Drukuj

ŚNIEŻNY PUCHAR POLSKI

Dwadzieścia siedem spotkań pierwszej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski za nami. Do rozegrania pozostał jeszcze tylko jeden mecz. Odbędzie się on 26 listopada o godz. 18.30, a zagrają przeciwko sobie Okęcie Warszawa i KP Legia SSA Warszawa. Dziś natomiast poznaliśmy 27 zespołów które wraz ze zwycięzcą wspomnianego pojedynku utworzą czternaście par drugiej rundy rozgrywek pucharowych.

Mecze pierwszej serii były bardzo emocjonujące, obfitowały w dużą ilość goli - w dużej mierze przyczyną znakomitej skuteczności były warunki atmosferyczne. Wiele spotkań rozpoczęło się z dużym opóźnieniem, spowodowanym odśnieżaniem boisk - lecz i tak w wielu przypadkach piłkarze ślizgali się na zaśnieżonych i zmrożonych nawierzchniach. W 27 meczach pierwszej rundy strzelono 127 goli - średnio 4,7 gola na mecz. 13 razy zwyciężali gospodarze - 14 razy goście. Zanotowaliśmy dwie dogrywki, a w jednym z tych spotkań o awansie decydowała seria rzutów karnych.

Z Okręgu płockiego na polu walki pozostały jeszcze dwa zespoły: Błękitni Gąbin (1:0 z Ursusem Warszawa) oraz Kormoran Łąck (3:2 w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Podlasia Sokołów). Pożegnały się dziś z pucharem Wisła II Płock (2:5 w Radzyminie z Mazurem oraz Amator Maszewo (2:4 przed własną publicznością z Przyszłością Włochy).

Bodzo dnia listopada 23 2008 16:24:38 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1851 Czytań · Drukuj

1 RUNDA PUCHARU POLSKI MZPN

Po zakończonych rozgrywkach rundy jesiennej nadszedł czas na pierwszą rundę Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim MZPN. W tych rozgrywkach bierze udział 56 zespołów, które dziś i w niedzielę zmierzą się w pojedynkach a awans do 2 rundy rozgrywek. Na placu boju pozostanie już tylko 28 zespołów. Sobota - 22 listopada - to 11 spotkań pucharowych. Płocki Okręg ma już jednego przedstawiciela w następnym etapie rozgrywek. Dziś bowiem awans do kolejnej rundy wywalczył Mistrz płockiej Ligi Okręgowej - Błękitni Gąbin.

Błękitni Gąbin - Ursus Warszawa 1:0 (0:0), bramka: Michał Piusiński 70'

Przed tym meczem serwis internetowy warszawskiego zespołu chwalił drużynę Błękitnych za znakomite wyniki w rozgrywkach ligowych, jednak mimo zapowiadanego rezerwowego składu Ursusa na mecz pucharowy, zapowiadał walkę i łatwe zwycięstwo. Okazało się jednak inaczej. Piłkarze Błękitnych postawili trudne warunki. Spotkanie rozpoczęło się od lekkiej przewagi Gąbinian, którzy wykorzystując atut własnego boiska, starali się narzucić własny styl gry...

Sprawdź pozostałe wyniki spotkań pucharowych >>>

Bodzo dnia listopada 22 2008 15:53:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1766 Czytań · Drukuj

PODSUMOWANIE JESIENI - BŁĘKITNI GĄBIN NAJLEPSI W POZPN PŁOCK

W płockim okręgu dokonano już ostatecznych podliczeń i weryfikacji. Możemy już na spokojnie przedstawić jak wygląda końcowa klasyfikacja w tych ligach. W Płockiej Lidze Okręgowej nie podjęto żadnych dodatkowych decyzji, więc sytuacja w tabelach zarówno seniorów jak i juniorów nie zmieniła się. Zdecydowanym liderem i Mistrzem Jesieni w LO została ekipa Błękitnych Gąbin. Jeśli chodzi o LO juniorów, tam zdecydowany prym wiodły Mazowsze Płock i Mazur Gostynin. Na finiszu o jeden punkt okazała się lepsza młodzież z Płocka.

Na szczeblu Klasy "A" - w rozliczeniu zanotowano kilka walkowerów oraz wycofanie zespołu. Za niestawienie się na 4 mistrzowskie mecze, karnie z grupy juniorów wycofano zespół Skrwy Brudzeń - konsekwencje tego odczuli również seniorzy tego zespołu. Niezależnie od pozycji jaką zajmą w ostatecznym rozrachunku - Skrwa Brudzeń zostanie zdegradowana do Klasy "B".  W lidze juniorów anulowano wszystkie wyniki uzyskane w konfrontacjach z młodzieżowym zespołem z Brudzenia, a liga liczy obecnie tylko 7 ekip.

Bodzo dnia listopada 20 2008 19:20:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2404 Czytań · Drukuj

NIE WIAŁO... NUDĄ

Ostatnia kolejka jesiennych rozgrywek płockiej Klasy "A" przyniosła wiele niespodziewanych wyników. W przeciwieństwie do Ligi Okręgowej - tu piłkarze wielu zespołów, byli już raczej myślami na zimowym wypoczynku. Największą niespodzianką minionej kolejki jest zapewne porażka Lwówianki, która przed własną publicznością uległa, przez wielu skazanej na pożarcie - Victorii Wykowo 2:3!

Miłą niespodziankę swoim kibicom sprawił Huragan Bodzanów, który po dobrym spotkaniu wywalczył remis (1:1)na boisku Wichru Cieszewo. Dwie bardzo wietrzne nazwy, wietrzna pogoda - na pewno jednak na boisku nie wiało nudą... Szybkie, emocjonujące widowisko - sporo sytuacji bramkowych z obu stron. Rezultat remisowy, jak najbardziej sprawiedliwy.

Bodzo dnia listopada 16 2008 16:26:42 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1773 Czytań · Drukuj

DOBRZE ŻE TO JUŻ KONIEC

W ostatniej kolejce płockiej A Klasy Stoczniowiec poniósł trzecia porażkę w rozgrywkach. Tym razem na wyjeździe z Kasztelanem Białe Błoto 3:1.
Mecz rozgrywano na boisku w Dziembakowie przy silnym wietrze. Gospodarze próbowali wykorzystać to przy stałych fragmentach gry, po których piłka zmieniała kierunek lotu i kilkakrotnie było blisko straty gola. Goście skutecznie zostali wybici z rytmu przez zespół Kasztelana, który aby nie dopuścić płocczan do swojej bramki wykopywał piłkę byle gdzie. Nieważne była dla nich gra w piłkę tylko jej wybijanie. Cel swój osiągnęli. Wygrali po golach z drugiej połowy meczu. Gole: pierwszy - po strzale z rzutu wolnego, drugi - po sytuacji sam na sam ( lob nad bramkarzem gości), trzeci - po ładnym strzale z około 11 metrów. Wynik meczu mógł być inny jednak przed pierwszym straconym golem to Stoczniowiec powinien objąć prowadzenie, a tuż po straconym golu powinien być remis.

bramkarz dnia listopada 16 2008 16:06:51 · Czytaj więcej · 13 Komentarzy · 1891 Czytań · Drukuj

POŻEGNANIE "A" KLASY
Bez tytułu 1

Konfrontacja Kasztelana Białe Błoto - beniaminka płockiej Klasy A oraz Stoczniowca Płock - spadkowicza z Ligi Okręgowej, zapowiada się jako najbardziej interesujące spotkanie ostatniej w tym roku kolejki spotkań w tej grupie rozgrywkowej. Płoccy piłkarze zajmują aktualnie drugą pozycję w tabeli ze stratą sześciu punktów do przewodzącej ligowej stawce, niepokonanej Delty Miszewko. O ile niezależnie od wyniku "Żeglarze" nie poprawią swojego miejsca, to również nie grozi im opuszczenie fotela wicelidera... a o wynik na boisku w Dziembakowie nie będzie wcale łatwo. Gospodarze nie są gościnni i rzadko kto wywozi od nich komplet punktów. Sztuka ta udała się w tym sezonie jedynie Czarnym Rempin (2:1). W tym roku piłkarze Kasztelana przed własną publicznością przegrali jeszcze tylko raz - 27 kwietnia w rozgrywkach Klasy B, sensacyjnie ulegli Bobrom Cierszewo 2:3. Interesujące widowisko powinno odbyć się w Cieszewie, gdzie naprzeciw siebie staną Wicher z Huraganem. Pojedynki tych zespołów zawsze obfitowały w mnóstwo emocji. Relacja L!VE z tego meczu M-GOL, godz. 13.00

Bodzo dnia listopada 15 2008 19:05:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1761 Czytań · Drukuj

Strona 122 z 145 << < 119 120 121 122 123 124 125 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
216.244.66.xxx @ news.php
66.249.70.xxx @ weblinks.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.51.xxx @ news.php
47.128.58.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.