ORZEŁ WZNOWIŁ TRENINGI W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

Siarczysty mróz nie przeszkodził piłkarzom seniorskiej drużyny Orła Goleszyn w pierwszym treningu po przerwie zimowej, który odbył się w święto Trzech Króli tj. 6 stycznia o godzinie 18.00. Na treningu stawiło się 12 zawodników. Widać, że zawodnicy są głodni gry w piłkę gdyż nawet minus 20 stopni mrozu nie przeszkodziło im w bieganiu po ośnieżonej płycie boiska treningowego. Ustalono, iż treningi będą odbywać się 3 razy w tygodniu tj. poniedziałek i wtorek odbywać się będą zajęcia na hali w Borkowie, w czwartki zajęcia na powietrzu a w weekendy gry kontrolne.
Na chwilę obecną drużyna Orła ma zaplanowane następujące gry kontrolne: 17 stycznia - udział w turnieju halowym, 24 stycznia - mecz z Błękitnymi Raciąż, 31 stycznia - mecz z juniorami Wisły Płock (również w tym terminie zaplanowano turniej halowy w Sierpcu z udziałem 6 drużyn), 7 lutego - mecz ze Zrywem Bielsk, 14 lutego - mecz z Wisłą Duninów, 14 marca - mecz z Ciółkowem. Gry kontrolne będą rozgrywane na sztucznym boisku Wisły Płock.

OrzelGol dnia styczeń 08 2009 12:37:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 916 Czytań · Drukuj

ScoutingPRO szuka scoutów!

Pojęcie scoutingu piłkarskiego w Polsce od dekad pozostawało uosobieniem chaosu oraz domeny bardziej cywilizowanych krajów. Wreszcie jednak na polskim rynku pojawiła się pierwsza agencja scoutingowa – ScoutingPRO. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że firma poszukuje kolejnych współpracowników. Niedawno firma ogłosiła nabór scoutów, aby jeszcze rozszerzyć siatkę ludzi obserwujących piłkarzy. 

Na stronie http://www.scoutingpro.pl/nabor.html znajdują się szczegółowe kryteria, jakie muszą spełniać kandydaci, aby przystąpić do wielostopniowego procesu weryfikacji. – Szukamy ludzi, którzy będą mieli zbieżną z nami wizję piłki nożnej. Ludzi, posiadających odpowiednią wiedzę merytoryczną i zdolności analityczne – mówi Marcin Gabor, pomysłodawca projektu i właściciel agencji ScoutingPRO.

ScoutingPRO dnia styczeń 08 2009 09:18:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1336 Czytań · Drukuj

LIDER IV LIGI ROZPOCZĄŁ OKRES PRZYGOTOWAWCZY

Pierwszy tydzień stycznia i pierwsze spotkanie treningowe. W miniony wtorek rozpoczęli przygotowania do wiosny piłkarze lidera IV Ligi Grupy Północnej - Tęczy Płońsk. Jeszcze w tym miesiącu płońska ekipa wystartuje w dwóch turniejach piłki nożnej halowej: 17 stycznia w Ostrołęce i 24 stycznia w Przasnyszu. Mecze na świeżym powietrzu rozegrane zostaną w okresie luty - marzec. W czasie przygotowań  zaplanowano ich siedem, a rywale będą naprawdę znakomici.  Przypomnijmy, że start IV Ligi przewidziany jest na 14 marca. Tęcza rozpocznie dopiero 24 marca, a pierwszym rywalem Mistrza Jesieni, w III kolejce wiosennych rozgrywek będzie Victoria Sulejówek . Spowodowane jest to faktem wycofania się rezerw Polonii Warszawa, które miały być  przeciwnikiem w kolejce inauguracyjnej. W pierwszej - Tęcza pauzuje.

W przygotowaniach biorą udział wszyscy zawodnicy z rundy jesiennej, a dodatkowo w kręgu zainteresowań, z dużą szansą na występy w Tęczy znajdują się: Łukasz Dębka (Świt Nowy Dwór) i Marcin Konopka (Korona Góra Kalwaria i GLKS Nadarzyn).

Bodzo dnia styczeń 07 2009 20:13:19 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 886 Czytań · Drukuj

JERZY PODBROŻNY WZNOWIŁ PRZYGOTOWANIA ORKANU

Trener sochaczewskiego Orkanu 6 stycznia 2009 roku wznowił treningi w ramach przygotowań do rewanżowej rundy rozgrywek. Przed ekipą z Warszawskiej dwa i pół miesiąca treningów - 21 marca startują rozgrywki w warszawskich ligach okręgowych. Przed szkoleniowcem Orkanu - Jerzym Podbrożnym, bardzo trudne zadanie. Jego zespół zajmuje po pierwszej rundzie dopiero trzynastą pozycję w tabeli z dorobkiem 11 punktów - taki regres formy sochaczewskiej jedenastki spowodowany był zapewne nowym środowiskiem w warszawskiej "okręgówce". Okres aklimatyzacji w nowych warunkach jest już prawdopodobnie za nimi i wiosną może być już tylko lepiej. Pierwsi wiosenni rywale nie napawają jednak optymizmem. Na sam początek Orkan zagra wyjazdowy mecz z KS Raszyn (4 miejsce) , a już tydzień później rywalem będzie niekwestionowany lider - rezerwy KS Piaseczno.

Bodzo dnia styczeń 07 2009 10:53:08 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 944 Czytań · Drukuj

SKRA DROBIN WZNAWIA TRENINGI POD KONIEC STYCZNIA

Krzysztof Kwasiborski - były zawodnik płockiej Wisły, zatrudniony ostatnio jako szkoleniowiec Zrywu Bielsk, od 1 stycznia 2009 roku przejął funkcję pierwszego trenera Skry Drobin. O fakcie tym można było dowiedzieć się już w grudniu, jednak dopiero nowy rok przyniósł początek oficjalnej kariery trenerskiej w Drobinie. Skra pod wodzą nowego szkoleniowca rozpocznie prawdopodobnie treningi pod koniec stycznia. Do startu sezonu pozostanie więc już niewiele czasu. Ewentualne braki w wytrenowaniu uzupełnić mają zapewne spotkania kontrolne, których Skra, licząc udział w turnieju halowym, zagra aż siedem. Pierwszy oficjalny występ pod wodzą nowego trenera będzie miał miejsce w Bielsku w dniu 31 stycznia, podczas turnieju halowego. Była praca w zespole Zrywu Bielsk zaowocowała najprawdopodobniej tym, że oprócz turnieju halowego, piłkarze z Drobina jeszcze dwukrotnie tej wiosny zmierzą się w sparingach z Bielszczanami...

Bodzo dnia styczeń 06 2009 16:55:45 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1014 Czytań · Drukuj

CO SŁYCHAĆ WE LWÓWKU...?

LUKS Lwówianka Lwówek, który w ubiegłym roku obchodził wspaniały jubileusz 50-lecia, jest na świeżo po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym. Na początku stycznia zebrano się aby wybrać władze na kolejną czteroletnią kadencję oraz nakreślić sobie cele i plany na najbliższe lata. Jednym z priorytetów działaczy Lwówianki jest modernizacja obecnego boiska.

Za największe sukcesy klubu uznano organizację Imprezy Jubileuszowej z okazji 50-lecia oraz awans zespołu młodzieżowego do Ligi Okręgowej Juniorów w sezonie 2007/08.

Nowy zarząd klubu przedstawia się następująco: Prezes - Krzysztof Jabłoński, Wiceprezesi -  Tomasz Jaśpiński, Krzysztof Makowski oraz Dominik Stefański, Sekretarz - Konrad Burdyka...

Bodzo dnia styczeń 05 2009 10:32:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1066 Czytań · Drukuj

IX OTWARCIE NOWEGO ROKU DLA HURAGANU

Piękna styczniowa aura zapowiadała, że tradycyjny mecz na otwarcie nowego roku w Bodzanowie przyniesie mnóstwo emocji. ... nie było inaczej. Spragnieni futbolu piłkarze znakomicie spełniali dziś swoje zadania. Dzisiejsze spotkanie to już IX Mecz Noworoczny w historii, rozgrywany zawsze w pierwszą niedzielę nowego roku, w samo południe na boisku w Bodzanowie. Ze względu na stan boisk, tym razem, wyjątkowo, pojedynek toczony był na bocznej płycie, a rywalem Huraganu - po raz pierwszy w historii ekipa ULKS Ciółkowo - lider płockiej Klasy "B". Poziom spotkania - co najmniej dobry - wiele sytuacji podbramkowych i duże zaangażowanie zawodników, sprawiły że było to bardzo interesujące widowisko.

Bodzo dnia styczeń 04 2009 15:08:04 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1140 Czytań · Drukuj

KOLEJNE PROBLEMY FINANSOWE

Dopiero teraz, w przerwie zimowej okazuje się, że wiele zespołów boryka się z kłopotami finansowymi i nie tylko. Problemy różnej natury wyeliminowały już z gry rezerwy warszawskiej Polonii. Sprawa jeszcze bardzo nie ucichła a słychać już o kolejnych sytuacjach podbramkowych min. Radomiaka Radom i Okęcia Warszawa. Nie wesoło zrobiło się również w Amurze Wilga. Piłkarze z Radomia do dziś czekają na wypłaty za miesiące listopad i grudzień. Pustki w klubowej kasie, przed kilkoma tygodniami, obiecał uzupełnić Prezydent Miasta - a klubowy budżet miało powiększyć prezydenckie 100 tysięcy - w tej właśnie sprawie prezydent spotkał się z kibicami i władzami Radomiaka. Niestety do przekazania obiecanej sumy, póki co jeszcze nie doszło. Urząd Miasta podobno obiecanej kwoty nie ma, a dodatkowo nie ma takich podstaw prawnych, które umożliwiłyby taką transakcję. W odpowiedzi na takie postępowanie władz swoim odejściem zagroził obecny Prezes Radomiaka, który w dużym stopniu pomaga zespołowi, comiesięcznie zasilając klubową kasę kwotą 20 tysięcy złotych.  Radomscy piłkarze przebywają na urlopach, a rozgrywki ligowe rozpoczną najprawdopodobniej 22 marca meczem z Koroną Góra Kalwaria na obiektach przy ul. Struga 63. Wcześniej bo już w pierwszy weekend marca wystartują w II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski.

Równie dramatyczna sytuacja zaczyna powstawać w warszawskim Okęciu...

Bodzo dnia grudzień 17 2008 20:44:57 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 1094 Czytań · Drukuj

NIE MA JUŻ REZERW POLONII WARSZAWA

Czarne Koszule nie mają już zespołu rezerw. Ostateczna decyzja zapadła, a Polonia II Warszawa, będąca wiceliderem północnej grupy IV Ligi Mazowieckiej - przestała istnieć. Od dłuższego czasu krążyły już informacje o planowanym wycofaniu zespołu, jednak wielu nie chciało w to wierzyć. Jak taki zespół, który posiada w swoich szeregach znakomitych zawodników takich jak: Mariusz Liberda, Grzegorz Piechna, Piotr Klepczarek czy Kamil Kuzera może chylić się ku upadkowi. A jednak... Przez dłuższy czas, nie wiadomo było o co w tym wszystkim chodzi. Jak jednak mówi polskie przysłowie: "Jeśli nie wiadomo o co...? - to wiadomo, że o pieniądze."

Bodzo dnia grudzień 14 2008 09:02:25 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 994 Czytań · Drukuj

RAZEM Z KALENDARZOWĄ WIOSNĄ

Piłkarze niższych lig już niemal miesiąc przebywają na zasłużonym zimowym wypoczynku, powoli myśląc o przygotowaniach do wiosny, które dla większości rozpoczną się po nowym roku. Pora więc na planowanie okresu przygotowawczego, treningów oraz rozkładu spotkań kontrolnych. Jeżeli tylko aura dopisze to wiele zespołów rozegra swoje pierwsze mecze już w styczniu. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę stycznia, w samo południe - Mecz Otwarcia Nowego Roku rozegra Huragan Bodzanów - przeciwnik bodzanowskiego zespołu nie jest jeszcze oficjalnie znany.

Dzięki ustaleniom władz POZPN znamy już terminy rozpoczęcia pierwszych wiosennych kolejek, z większą pewnością możemy więc ustawiać terminarze sparingów. Poniżej przedstawiamy daty rozpoczęcia rewanżowej rundy rozgrywek w poszczególnych klasach rozgrywkowych...

Bodzo dnia grudzień 07 2008 22:23:19 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1321 Czytań · Drukuj

Turniej sędziów

W sobotę, w Hali Sportowej w Łącku odbył się turniej piłkarski sędziów o Puchar Prezesa Płockiego OZPN Dariusza Kluge. Udział wzięły zespoły Wydziałów Sędziowskich z całego Mazowsza oraz zaproszeni goście: WS Warszawa, WS Ciechanów-Ostrołęka, WS Siedlce, WS Radom, WS Płock, Reprezentacja Mazowieckiego WS, Old Boys Olsztyn oraz ubiegłoroczny zwycięzca zespół firmy Kluge. Zespoły były podzielone na dwie grupy po cztery zespoły, z grup wychodziły do półfinałów po dwa zespoły. Po rozgrywkach grupowych do półfinałów awansowały zespoły: WS Płock, WS Warszawa, WS Mazowsze i Kluge. W pierwszym półfinale WS Mazowsze uporał się z WS Warszawa, a w drugim WS Płock pokonał zespół Kluge. Można powiedzieć że oba półfinały były meczami derbowymi.

zagloba dnia grudzień 07 2008 22:04:53 · Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 1318 Czytań · Drukuj

Strona 120 z 144 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
94.23.25.xxx @ profile.php
94.23.25.xxx @ profile.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.