OSTATNIA JESIENNA KOLEJKA NA MAZOWSZU
Wyniki, strzelcy 2010/11

To już niestety koniec piłkarskich emocji. Ostatni weekend w wielu ligach przypadł na 13 i 14 listopada. W końcówce walczyć będą jeszcze o ważne ligowe punkty. Ostatnie spotkania rządzą się często swoimi prawami - nie raz dochodzi do niespodzianek czy sensacji. Jak będzie tym razem przekonamy się już niebawem.
W drugiej lidze wschodnie bardzo ważny mecz rozegra płocka Wisła.
14.11. 15:00 Wisła Płock - Start Otwock 5:0 (2:0)
Bartosz Wiśniewski 16', 71', Tomasz Bekas 20', Marcin Nowacki 75', Daniel Koczon 76'
Północna grupa IV ligi ma już swojego Mistrza Jesieni. Nie będzie tu już walki o najwyższe lokaty - jednak pozostałe mecze mogą przynieść również wiele emocji. My zapraszamy do Płońska, gdzie miejscowa Tęcza zagra z Kasztelanem Sierpc.
14.11. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Kasztelan Sierpc 0:5 (0:2)
Michał Dzięgielewski 36', 77', 80', Tomasz Sudomir 42', Babatunde Alimi 86'
Pierwsza grupa warszawskiej LO nie ma jeszcze swojego Mistrza. Wszystko wyjaśni się w sobotę. Czy będzie to Żbik, GKP Targówek czy Drukarz zależy od dwóch spotkań wyjazdowych piłkarzy z Targówka i Warszawy, Żbik ostatnie spotkanie rozegrał awansem - 11 listopada wygrał 4:2,
13.11. 11:00 PKS Radość - GKP Targówek 2:2 (1:1)
Daniel Zdzieszyński 15', Aleksander Graff 67' – Mateusz Furman 19', Adam Łęcki 86'

Pozostałe wyniki oraz strzelcy goli w rozwinięciu newsa. Zapraszamy!

Udostępnij
Bodzo dnia listopada 13 2010 07:21:28 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 2517 Czytań · Drukuj

KONIEC RUNDY JESIENNEJ W PŁOCKU I W SIEDLCACH
Wyniki, strzelcy 2010/11

Podczas  Święta Niepodległości nie próżnowali zawodnicy zespołów występujących w płockiej i siedleckiej lidze okręgowej. Rozegrali oni ostatnią jesienną kolejkę spotkań, ustalając automatycznie swoich Mistrzów Jesieni. W regionie płockim najlepszym zespołem w tej rundzie okazała się ekipa Błękitnych Gąbin. Mimo niespodziewanego remisu utrzymała pozycję lidera, dzięki temu, że goniący ja Amator Maszewo również wywalczył dość niepodziewanie zaledwie jeden punkt. Te dwa remisy najlepszych drużyn wykorzystali zawodnicy Wisły Duninów - pokonując Stoczniowca Płock 3:0, umocnili się na trzecim miejscu w tabeli i zbliżyli do najlepszych na bardzo niebezpieczną dla nich odległość punktową! W Płocku to jeszcze nie koniec. Jeśli tylko aura pozwoli, rozegrane zostaną jeszcze dwie kolejki wiosenne - 14 i 21 listopada.
W Siedlcach podobnie - najlepsze zespoły nie wygrały swoich spotkań. Zryw Sobolew zawiódł swoich kibiców, przegrywając z Sępem Żelechów 1:2 w meczu wyjazdowym, podążające za nim krok w krok - Podlasie Sokołów odrobiło zaledwie jeden punkt, remisując w Kałuszynie 2:2. Aktualną sytuację wykorzystać mogą jeszcze piłkarze Czarnych Węgrów, którzy 14 listopada rozegrają zaległy mecz ostatniej kolejki z Tęczą Stanisławów. Spotkanie z 11 zespołem LO rozegrane zostanie w Węgrowie. W przypadku zwycięstwa - Czarni awansują na drugą pozycję w tabeli - zrównując się punktami z liderem z Sobolewa. Mistrzami nie będą, ponieważ najważniejszy mecz na boisku Zrywu przegrali 1:2.
W Płockiej Klasie "A" odbyły się również dwa spotkania zaległe. Czarni podejmowali Stegny, a Orkan zagrał z Wisłą Sobowo.

Wyniki i strzelcy goli z 11 listopada w rozwinięciu newsa...

Bodzo dnia listopada 12 2010 21:03:34 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1758 Czytań · Drukuj

MAZOWIECKI PUCHAR POLSKI WKRACZA NA SZCZEBEL WOJEWÓDZKI
Wyniki, strzelcy 2010/11Puchar Polski 2011/12
Bodzo dnia listopada 12 2010 19:19:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6961 Czytań · Drukuj

SZLAGIERY W MAZOWIECKICH OKRĘGÓWKACH
Wyniki, strzelcy 2010/11

To już końcówka emocjonowania się jesiennymi rozgrywkami w mazowieckich ligach. Na zakończenie szykuje nam się kilka spotkań szczególnie godnych zainteresowania. W Północnej grupie IV ligi dojdzie do bardzo interesującego pojedynku. W derbach POZPN zmierzą się Kasztelan Sierpc z rezerwami Wisły Płock. Oba zespoły występują w tej grupie od tego sezonu, z tym że pojawiły się tu z zupełnie odmiennych powodów. Wisła opuściła szeregi III Ligi, a Kasztelan awansował z Ligi Okręgowej. Cele w tym sezonie również zgoła odmienne. Sierpczanie aspirują do czołówki, a płockie rezerwy bronią się przed strefą spadkową.
06.11. 13:30 Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 1:1 (0:0)
Babatunde Alimi 67' - Jakub Kustra 79'
To nie koniec emocji w okręgu płockim. Szlagier sezonu rozegrany zostanie w Maszewie. Lider tabeli Amator podejmuje wicelidera Błękitnych Gąbin. Zanosi się na fascynujące widowisko. Goście mają tylko dwa punkty straty do prowadzącego Amatora. Doznali jednak w tym sezonie dwóch zaskakujących porażek. Lider natomiast - niepokonany, trzykrotnie tylko remisował, a zespołami, które zdołały urwać im punkty były jedynie: Zryw Bielsk, Kormoran Łąck i Wisła Duninów. Warto zauważyć, że aż dwa remisy miały miejsce właśnie na boisku w Maszewie.
06.11. 11:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Radosław Wiśniewski 64'
Ciężki bój czeka lidera Północnej Grupy IV Ligi. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa piłkarze warszawskiego Hutnika zagrają z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie Nadnarwianką Pułtusk.. Hutnik w tych rozgrywkach jeszcze nie przegrał. Rywale - schodzili pokonani trzykrotnie, z czego dwa razy w meczach wyjazdowych. Spotkanie rozegrane zostanie w Pułtusku.
06.11. 13:00 Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Szymon Kiwała 59'
Arcyważna konfrontacja w warszawskiej "okręgówce". W grupie pierwszej zagrają dwa najlepsze zespoły. Drugi w tabeli GKP Targówek zagra z liderem z Nasielska. Porażka jednego z zespołów może zepchnąć go nawet na trzecie miejsce w tabeli. Czyhający za ich plecami Drukarz Warszawa zagra bowiem w derbowym pojedynku przeciwko Legionowi i na pewno walczyć będzie o kolejne 3 punkty.
07.11. 13:30 GKP Targówek - Żbik Nasielsk 0:0
Tuż przed końcem rozgrywek w płockiej Klasie A wytworzyła się bardzo ciekawa sytuacja. Lider z Ciółkowa zgromadził 26 punktów, pozostałe trzy zespoły z czołówki po 23. W niedzielnym spotkaniu trzecia w tabeli Skra II Drobin zagra u siebie właśnie z liderem. W przypadku zwycięstwa oraz wygranych pojedynków pozostałej dwójki, czyli Polonii Radzanowo i Wisły Sobowo wszystkie cztery zespoły będą miały na koncie po 26 oczek.
07.11. 11:00 Skra II Drobin - ULKS Ciółkowo 1:1 (0:1)
Łukasz Rokicki - Przemysław Cieszkowski

Pozostałe wyniki oraz strzelcy goli w mazowieckich ligach w rozwinięciu tego newsa. Zapraszamy.

Udostępnij
Bodzo dnia listopada 06 2010 08:42:57 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 2064 Czytań · Drukuj

PO SEZONIE >>> KLASA "B" - SPÓJNIA I RELAX NAJLEPSZE
Podsumowanie rundy jesiennej 2010/11

Płocka Klasa "B" jako pierwsza zakończyła jesienne zmagania ligowe. Bezapelacyjnym Mistrzem Jesieni okazała się Spójnia Mała Wieś. Zespół ten w poprzednim sezonie występował w szeregach "A" Klasy - niestety został zdegradowany o klasę niżej zajmując ostatnia pozycję w ligowej tabeli sezonu 2009/10. Walka o powrót wypadła w rundzie jesiennej znakomicie. Spójnia w 9 rozegranych spotkaniach zanotowała tylko jeden remis - w ostatniej kolejce, w pozostałych meczach zwyciężała i to zdecydowanie. Strzeliła najwięcej (49) i straciła najmniej (13) goli spośród wszystkich zespołów tej ligi. W najważniejszym spotkaniu jesieni rozgromiła wicelidera Relax Miszewo aż 9:1. Prowadzenie uzyskała już w pierwszej kolejce i konsekwentnie nie oddała go do końca rundy. W szeregach Spójni występuje również najlepszy strzelec Klasy "B" - Norbert Skrzyński. W 9 spotkaniach strzelił aż 23 gole! Gratulujemy!


Najwyższym zwycięstwem może jednak poszczycić się zespół z Miszewa. W meczu drugiej kolejki, rozegranym 5 września 2010 pokonał Luszyniankę Luszyn 10:1.
Goli w "B" Klasie zdobywano dużo. W 45 spotkaniach strzelono ich aż 233, co daje średnią 5,18 bramki na mecz. Gospodarze strzelili gościom 123 gole, natomiast przyjezdni zrewanżowali się 110 celnymi trafieniami, a mimo to okazali się lepsi niż zespoły występujące przed własną publicznością - pokonując gospodarzy 18 krotnie, podczas gdy miejscowi wygrywali swoje mecze 16 razy. Spośród 45 pojedynków - 11 zakończyło się remisami i tylko dwa razy nie strzelono żadnego gola. Remisy 0:0 zanotowano w konfrontacjach Victorii Cekanowo z GOKSiR Młodzieszyn i Bobrów Cierszewo z Luszynianką.
Najwyższym wyjazdowym zwycięstwem może pochwalić się Olimpia Gozdowo, która wygrała w Luszynie 9:1.

Czytaj więcej >>>

Bodzo dnia listopada 06 2010 06:14:00 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1866 Czytań · Drukuj

WIOSENNE KOLEJKI PŁOCKIEJ LO JESZCZE JESIENIĄ TEGO ROKU

Zarząd POZPN podjął decyzję o rozegraniu dwóch kolejek wiosennych jeszcze w listopadzie tego roku. Wszystko uzależnione jest jednak od warunków atmosferycznych. Jak wskazują prognozy jest jednak wielka szansa, żeby te mecze zostały jednak rozegrane. Spotkania wiosenne odbędą się zarówno w lidze okręgowej seniorów jak i juniorów. Termin pierwszej serii wyznaczono na dni 13-14 listopada, a drugiej - 20-21 listopada.
Wydział Gier i Ewidencji poinformował natomiast o przyznaniu walkowera w rozgrywkach płockiej Klasy "A". W meczu 10 kolejki pomiędzy Orkanem Lelice i Huraganem Bodzanów, wygranym przez gości 2:1, w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - udział z 4 żółtymi kartkami. Huragan wygrał więc to spotkanie 3:0.

Terminarz pierwszych dwóch kolejek wiosennych w rozwinięciu newsa. Zapraszamy.
POZPN informuje, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zawody zostaną odwołane i rozegrane w pierwotnie planowanych terminach, czyli wiosną 2011 roku.

Bodzo dnia listopada 06 2010 05:18:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1383 Czytań · Drukuj

REWELACYJNA POSTAWA POZNAŃSKIEGO LECHA W LE

Fantastyczny debiut w szeregach poznańskiego Lecha zaliczył José María Bakero - nowy szkoleniowiec ekipy z Poznania. Zwycięstwo w pełni zasłużone jest sukcesem nie tylko trenera, ale przede wszystkim zawodników Lecha walczących o każdą piłkę jak i znakomitej polskiej widowni, która w gronie ponad 40 tysięcy osób dopingowała reprezentantów polskiej ligi do osiągnięcia tego historycznego sukcesu.
Lech zagrał znakomicie, chociaż to goście jako pierwsi mogli objąć prowadzenie. Jednak w szczęśliwych okolicznościach udało się Lechitom wybronić. Cieszyliśmy się natomiast w 30 minucie spotkania, kiedy to Dimitrije Injac dał polskiemu zespołowi prowadzenie, celnym uderzeniem z około 25 metrów.
Początek drugiej połowy, podobnie jak w pierwszej to przewaga Manchesteru, udokumentowana - niestety -  golem Adebayora.
Lech nie poddał się i walczył do końca. W konsekwencji walki o każdą piłkę i włożonego w tą grę serca - Lech mógł już wcześniej zdobyć gola dającego prowadzenie. Niestety kilka znakomitych sytuacji kończyło się niepowodzeniem. Przeprowadzone przez nowego szkoleniowca zmiany, na początek wydały się nieco nieprzemyślane, jednak konsekwencje tych decyzji okazały się jedynie słuszne. Najpierw, na cztery minuty przed końcem meczu, w idealnej sytuacji znalazł się Manuel Arboleda. Odbita przez obrońcę rywali piłka trafiła go najpierw w głowę, potem odbiła sie od słupka i wpadła do siatki bezradnego, w tej sytuacji Given'a. Chwilę później Manchester mógł doprowadzić do wyrównania. Na szczęście strzał gości nie znalazł drogi do bramki. Decydująca sytuacja w tym spotkaniu miała miejsce już w doliczonym czasie gry. Wprowadzony w 63 minucie za Semira Stilica - Mateusz Możdżeń, cudownym strzałem z około 25 metrów zapewnił poznaniakom zwycięstwo 3:1 i pierwsze miejsce w tabeli Ligi Europy. Gratulacje dla Lecha za wspaniałą postawę.
Nawet o tym nie marzyliśmy, że poznański zespół po czterech kolejkach będzie liderem Grupy A.

Więcej na temat pucharów i poznańskiej grupy w rozwinięciu Newsa >>>
____________________________________
foto: Autor: Jakub Piasecki/Cyfrasport / Źródło: NEWSPIX.PL

Bodzo dnia listopada 04 2010 20:45:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1205 Czytań · Drukuj

W SIEDLCACH - HIT SEZONU, POGOŃ - MKS KUTNO
Wyniki, strzelcy 2010/11

W końcówce sezonu 2010/11 szykuje nam się Super Hit. W łódzko-mazowieckiej grupie III Ligi zmierzą się w bezpośrednim pojedynku dwie najlepsze ekipy tej ligi. W sobotę 30 października o godzinie 14:00 siedlecka Pogoń, aktualnie druga w tabeli, zmierzy się liderem - MKS Kutno. Piłkarze z Kutna od II kolejki utrzymują się na najwyższych pozycjach. Tylko dwukrotnie stracili prowadzenie. W siódmej serii rozgrywek, po remisie z Bronią Radom, ustąpili miejsca Mazurowi Karczew, a w jedenastej, na jedną kolejkę fotel lidera przejęła właśnie Pogoń Siedlce. Oba zespoły w walce o ligowe punkty spotkały się w poprzednim sezonie. Wtedy dwukrotnie lepsza okazała się "jedenastka" z Kutna. Wygrała 3:1 w Siedlcach i 6:1 przed własną publicznością. W ostatecznej klasyfikacji, to jednak Pogoń była wyżej w tabeli, zajmując 4 pozycję, MKS uplasował się o jedno oczko niżej.
30.10. 14:00 Pogoń Siedlce - MKS Kutno 3:1 (2:0)
Dariusz Dziewulski 13, Jacek Kosmalski 44, Wiktor Borowickij 82 - Maciej Kowalczyk 85
W południowej grupie IV Ligi również pojedynek na szczycie. Niekwestionowany lider, który dostał jednak trochę zadyszki, zmierzy się z trzecią w ligowej tabeli - Mszczonowianką.
30.10. 14:00 Orzeł Wierzbica - Mszczonowianka Mszczonów 0:0
Drukarz Warszawa i PKS Radość rozegrają bardzo ważne spotkanie w warszawskiej okręgówce. Zajmujące 3 i 4 lokatę w tabeli zespoły, mogą na tym meczu stracić kontakt z czołówką. Bezpośrednia konfrontacja - przy ewentualnym remisie oddala obie drużyny od prowadzącej dwójki, przy założeniu, że liderzy wygrają swoje spotkania.

Pozostałe wyniki oraz strzelcy goli w ligach mazowieckich w rozwinięciu Newsa...

Udostępnij
Bodzo dnia października 29 2010 07:08:27 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 2265 Czytań · Drukuj

RYWALIZACJA O TYTUŁ MISTRZA JESIENI
Wyniki, strzelcy 2010/11

Powoli zbliżamy się do końca jesiennych rozgrywek. Jeszcze niespełna miesiąc i rozpocznie się długa zimowa przerwa. Finisz rundy jesiennej bardzo interesujący. Toczy się bowiem walka o tytuł Mistrzów Jesieni. W II Lidze co najmniej 3 pretendentów. Kolejny ważny mecz przed płocką Wisłą. Ewentualne zwycięstwo daje nadzieję na wysoką pozycję przed rundą rewanżową.
23.10. 15:00 Sokół Sokółka - Wisła Płock 1:2 (1:1)
Paweł Naliwajko 25 - Daniel Koczon 11, Michał Twardowski 90
Podobnie w III Lidze Łódzko-Mazowieckiej. Tu dużo może wyjaśnić się po sobotniej kolejce. Zwłaszcza, że przed nami HIT!
23.10. 15:00 MKS Kutno - Mazur Karczew 2:1 (0:0)
Sylwester Płacheta 53, Rafał Jankowski 63 - Tomasz Sielski 90
Południowa grupa IV ligi zdominowana została przez Orła Wierzbica, który jednak przegrał po raz pierwszy w tym sezonie. Przed własną publicznością uległ również beniaminkowi z Iłży, a goni go przede wszystkim Mazowsze Grójec. Tym razem Orzeł wyjeżdża do Skórca, by zmierzyć się z kolejnym beniaminkiem. W grupie południowej zdecydowany prym wiedzie Hutnik Warszawa, który jeszcze przed sezonem zapowiadał szturm na trzecią ligę i póki co obietnic dotrzymuje. Piłkarze Hutnika nie doznali jeszcze w tym sezonie porażki.
23.10. 14:00 Polonia Iłża - Pogoń Grodzisk 0:2
Kamil Sadowski, Dorian Zdanowicz
23.10. 14:30 Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 2:2 (0:1)
Michał Dzięgielewski 72', 83' - Paweł Tarnowski 41', Kamil Szczepański 90'
Żbik Nasielsk i GKP Targówek to dwie najlepsze ekipy w 1 grupie warszawskich okręgówek. GKP zmęczony pojedynkiem pucharowym z KS Łomianki, w którym niestety musiał uznać wyższość lidera II grupy, musi teraz myśleć o spotkaniu ligowym z rezerwami Świtu Nowy Dwór. Łomianki natomiast, raczej nie zagrożone, z kompletem zwycięstw podejmą trudnego rywala - Przyszłość Włochy.
23.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Żbik Nasielsk 2:1 (0:0)
Sebastian Groszek 60' (rz.k.), Łukasz Stasiuk 73' - Rafał Załoga 52'
23.10. 11:00 KS Łomianki - Przyszłość Włochy 5:1 (4:1)
samobójcza 3', Mateusz Sołtys 27', Radosław Kamiński 35', 38', Hubert Dolewski 76' (rz.k.) - Adam Deptuch 14'
Kibice Płockiej LO emocjonują się pojedynkiem Skry Drobin z Błękitnymi Gąbin. Skra gubi ostatnio punkty, natomiast Błękitni osiągnęli już pierwszy cel - zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu płockiego. Bardzo interesująco będzie również w Maszewie, gdzie miejscowy Amator podejmuje chodakowską Bzurę. Bzura ograła ostatnio - właśnie Skrę Drobin i nie dała się pokonać Błękitnym.
23.10. 11:00 Skra Drobin - Błękitni Gąbin 0:2 (0:1)
Damian Sztendor 29', Tomasz Niedzielak 51'
W płockiej A Klasie zespoły z dolnej strefy tabeli podejmują u siebie, te które plasują się zdecydowanie wyżej. Przy odrobinie szczęścia i zwycięstwach gospodarzy, może ta kolejka nieco nadwątlić przewagę punktową ligowej czołówki. O mistrza walczą tu co najmniej 3 zespoły.
Mistrzostwo jesieni w płockiej B Klasie wywalczyła już Spójnia Mała Wieś. Pozostało jeszcze tylko jedno podstawowe pytanie, czy do końca sezonu dotrwa z kompletem zwycięstw.
24.10. 14:00 Stegny Wyszogród - Wisła Sobowo 2:1 (0:0)
Maciej Bratkowski, Michał Przedwojewski - Patryk Sieczkowski
24.10. 15:00 Victoria Cekanowo - Sparta Mochowo 2:3 (2:3)
Bartłomiej Szafrański, Adam Wróblewski - Paweł Durma, Michał Gadomski, Tomasz Włosiński
 

W rozwinięciu newsa wyniki i strzelcy goli w pozostałych mazowieckich spotkaniach >>>

Udostępnij
Bodzo dnia października 22 2010 06:37:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3205 Czytań · Drukuj

PÓŁMETEK FAZY GRUPOWEJ LIGI EUROPY

Czwartkowy wieczór obfitował będzie w emocje piłkarskie na szczeblu europejskim. Jedyny nasz reprezentant w pucharach - Lech Poznań zagrał już trzecie spotkanie grupowe w Lidze Europy. Poprzednie dwa przyniosły nam mnóstwo wrażeń. Sensacyjny remis w Turynie i zwycięstwo w Poznaniu z FC Salzburg dały poznaniakom, pierwsze miejsce w tabeli do tej kolejki spotkań. Tym razem czekało ich równie trudne spotkanie - na drodze "Kolejorza" stanął bowiem Manchester City. Dodatkowo kartki i kontuzje wyeliminowały kilku zawodników. Lech zagrał dobre spotkanie. Zabrakło szczęścia i dokładnego wykończenia, a tym który ograł dziś poznański zespół okazał się Emmanuel Adebayor, który ustrzelił dziś hat-tricka. Porażka w Manchesterze okazała się mimo wszystko szczęśliwa, gdyż trzeci z rzędu remis Juventusu pozwolił na utrzymanie przez poznaniaków drugiej pozycji w ligowej tabeli.
Wyjściowe składy:
Manchester City: Hart - Richards, Boyata, Lescott, Zabaleta - Silva, de Jong, Vieira, Johnson, Wright-Philips - Adebayor
Lech Poznań: Burić - Kikut, Bosacki, Arboleda, Henriquez - Peszko, Injac, Wilk, Kriwiec, Drygas - Tshibamba.

21.10, godz. 21:05 MANCHESTER CITY - LECH POZNAŃ 3:1 (2:0)
Emmanuel Adebayor 13', 25' 73' - Joël Tshibamba 50'
Sędziował: Alexandru Dan Tudor (Rumunia)

wyniki grupy A

Polskim zespołom trafiło się już ośmiokrotnie zmierzyć z Manchesterem. Pierwszy raz 29 kwietnia 1970 roku w najbardziej chyba pamiętnym meczu polskiego zespołu, gdyż był to Finał Pucharu Zdobywców Pucharów, Górnik Zabrze uległ "wyspiarzom" 1:2. W kolejnym sezonie rozgrywkowym również zabrzański Górnik stanął do walki z Manchesterem. Tym razem, ponownie lepsi okazali się Anglicy. W ćwierćfinale PZP Górnik pokonał rywali 2:0, w rewanżu przegrał 0:2, a decydujący o awansie - trzeci mecz w Kopenhadze zabrzanie przegrali 1:3.
Kolejne dwie pucharowe konfrontacje kończyły się sukcesami polskich zespołów. Jednak bez odniesionego zwycięstwa. W latach 1977/78 Widzew Łódź po dwóch remisach 2:2 i 0:0 wyeliminował Ekipę Manchesteru, a w sezonie 2003/04 ta sztuka udała się Groclinowi Grodzisk Wielkopolski. Tu również zanotowano dwa remisy 1:1 i 0:0.
Jedyne zwycięstwo zanotowała stołeczna Legia, w meczu towarzyskim (1979) pokonała Manchester 2:1.

Udostępnij
Bodzo dnia października 21 2010 06:39:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1409 Czytań · Drukuj

ZAPRASZAMY NA TRYBUNY
Wyniki, strzelcy 2010/11

Prognoza pogody na nadchodzący piłkarski weekend - bardzo obiecująca. Prognoza emocji ...również. Bardzo interesująco zapowiada się mecz, o którym pisaliśmy poniżej. W II Lidze Wschodniej:
16.10. 17:00 Wisła Płock - Motor Lublin 2:0 (0:0)
Marcin Pacan 80', Tomasz Grudzień 90'  
W III Lidze spotkanie dwóch liderów ?? Siedlecka Pogoń, najlepszy jesienią zespół na wyjazdach spotka się z Bronią Radom - Mistrzem spotkań przed własną publicznością. Z tą różnicą, że spotkanie odbędzie się w odwrotnych okolicznościach. Radomszczanie wyjeżdżają do Siedlec, a w spotkaniach wyjazdowych nie idzie już im tak dobrze. Dotychczas jeszcze nie wygrali.
16.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Broń Radom 5:1 (4:1)
Marek Kaliszewski 12', Dariusz Dziewulski 15', Jacek Kosmalski 44', Przemysław Rodak 45', Mariusz Kruk 83' - Wojciech Kupiec 16'  
Orzeł Wierzbica - beniaminek IV ligi, pewnie zmierza po tytuł Mistrza Jesieni. Dziesięć spotkań - 10 zwycięstw. Tym razem zagra przed własną publicznością z innym beniaminkiem, który spisuje się nieco gorzej, ale też zajmuje, wysoką - piątą lokatę w ligowej tabeli.
16.10. 14:00 Orzeł Wierzbica - Polonia Iłża 1:3 (0:1)
Andrzej Drachal 86 - Dariusz Rysiewski 17', Piotr Skałbania 80', Radosław Cheda 82'  
Reprezentant płockiego okręgu Kasztelan Sierpc w IV lidze radzi sobie całkiem nieźle. Najlepiej z innych płockich zespołów w ciągu ostatnich kilku lat. Przed sierpczanami szansa powrotu do ścisłej ligowej czołówki. Ewentualne wycięstwo w Sulejówku, może im to zapewnić. Górna strefa tabeli gra bowiem między sobą. Huragan z Nadnarwianką i Bug z MKS Przasnysz.
16.10. 15:00 Victoria Sulejówek - Kasztelan Sierpc 1:2 (1:2)
Jan Endzelm 42' - Michał Dzięgielweski 3', Mateusz Pogłud 19'  
W ligach okręgowych również uczta piłkarska. KS Raszyn szykuje się na lidera z Łomianek. Raszynianie tanio skóry nie sprzedadzą na pewno, a goniące czołówkę Ożarowianka i Olimpia Warszawa spotkają się w bezpośrednim pojedynku. Taką sytuację powinien wykorzystać sochaczewski Orkan, który zagra w wyjazdowym meczu z outsiderem.
16.10. 15:00 Ożarowianka Ożarów - Olimpia Warszawa 1:3 (1:1)

Na płockich boiskach najciekawiej zapowiadają się spotkania... W Klasie A - Derby Gminy Gozdowo !
17.10. 12:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin 3:2 (0:1)
Kamil Borkowski 2, Radosław Stencel - Jakub Witkowski, Sławomir Gajewski
17.10. 11:00 Czarni Rempin - Orkan Lelice 4:0 (2:0)
Łukasz Szczypecki 2, Przemysław Wiśniewski 2
17.10. 15:00 Sparta Mochowo - Relax Miszewo 2:3 (2:3)
Łukasz Rycombel, Michał Gadomski - Waldemar Łuczak 2, Patryk Rutecki

Udostępnij
Bodzo dnia października 15 2010 06:18:03 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2359 Czytań · Drukuj

Strona 96 z 145 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
66.249.64.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ photogallery.php
47.128.47.xxx @ news.php
47.128.47.xxx @ news.php
47.128.126.xxx @ news.php
47.128.123.xxx @ news.php
47.128.98.xxx @ news.php
3.215.16.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.