|
I Liga 34 kolejka 8 czerwca 201
08.06. 17:00 GKS
Katowice - Dolcan Ząbki 1:0 (0:0)
Przemysław Pitry 11'
08.06. 17:00 Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3 (0:2)
08.06. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Warta Poznań 2:0 (1:0)
08.06. 17:00 GKS Tychy - Bogdanka Łęczna 0:0
08.06. 17:00 Flota Świnoujście - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4:1 (1:1)
08.06. 17:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 2:1 (0:0)
08.06. 17:00 Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:1)
08.06. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Kolejarz Stróże 1:2 (0:1)
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 3:0 v.o.
II Liga wschodnia 33 kolejka 8 czerwca 2013
09.06.
17:00 Pogoń Siedlce - Unia Tarnów 2:0 (0:0)
Bartosz Kaszubowski 71', Paschal
Ekwueme 77'
09.06. 17:00 Wisła Płock - Siarka Tarnobrzeg 5:0 (4:0)
Mirosław Kalista 19', Marcin
Krzywicki 30', Janusz Dziedzic 33', 40', Łukasz Nadolski 71'
09.06. 17:00 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Artur Januszewski 32', Michał
Kucharski 58' (rz.k.)
09.06. 17:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Garbarnia Kraków 3:0 (2:0)
Michał Strzałkowski 35', 75', Karol
Ziąbski 42'
09.06. 17:00 Motor Lublin - Radomiak Radom 3:0 (1:0)
Damian Szpak 7', Łukasz Matuszczyk 58', Grzegorz Bronowicki
77'
08.06. 17:00 Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz 2:1 (0:0)
09.06. 17:00 Olimpia Elbląg -
Wisła Puławy 0:0
09.06. 17:00 Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki 3:1 (2:1)
09.06. 17:00 Puszcza Niepołomice - Concordia Elbląg 1:1 (0:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
18 kolejka 8 czerwca 2013 (mecze zaległe)
08.06. 17:00 Włókniarz Zelów -
Broń Radom 4:3 (4:1)
Patryk Krymarys 2', Piotr Boczkiewicz 14', Rafał Bednarek 27',
Jakub Dregier 44' - Damian Sałek 3', Kacper Bargieł 84, 90'
08.06. 17:00 GKP Targówek - MKS Kutno 1:2 (1:1)
Marcin Stańczyk 45' - Jakub Kustra 26', samobójczy 90'
08.06. 17:00 Orzeł Wierzbica - Lechia Tomaszów 1:2 (0:1)
Maciej Witczak 20', Daniel Potakowski 62'
08.06. 17:00 Warta Sieradz - Start Otwock 1:0 (0:0)
Marcin Kobierski 67'
08.06. 17:00 Ursus Warszawa - Zawisza Rzgów 0:1
08.06. 17:00 Mazur Karczew - Omega Kleszczów 4:2 (2:1)
Grzegorz Krystosiak 16, 51 (rz.k.), Artur Wójcik 44, Hubert Kosim
90 - Aleksander Ślęzak 31, Hubert Górski 69 (rz.k.)
08.06. 17:00 Legionovia Legionowo - WKS Wieluń 1:0 (0:0)
Sebastian Janusiński 62'
09.06. 17:30 Sokół Aleksandrów - Pogoń Grodzisk 2:0 (1:0)
Konrad Łagodziński 21', Łukasz Chojecki 60'
IV Liga Mazowiecka Południe 29 kolejka 8 czerwca 2013
08.06. 14:00 Mszczonowianka
Mszczonów - Szydłowianka Szydłowiec 3:1 (0:1)
Bogołębski 51′ Jankowski 84′ Łopata 87′- Miller 7′
08.06. 17:00 Polonia Iłża - Okęcie Warszawa 3:2 (1:0)
Gut 18′, 70′, Pełka 89′- Breś 77′, Chodźko 78′
08.06. 17:00 Energia Kozienice - Józefovia Józefów 2:0 (1:0)
08.06. 17:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Wilga Garwolin 2:5 (1:2)
Tyczyński 27′, Turczyk 60′-Wachnicki 15′, Kamil Zawadka 18′,
Baranowski 55′, Kępka 70′, 85′
08.06. 17:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń II Siedlce 2:3 (1:1)
Francuz 45′, Dudek 60′ (rz.k.) - Czerkas 45' +1, Starek 47′, 85′
08.06. 17:00 UKS Łady - Mazowsze Grójec 0:2 (0:0)
Białecki 76′, Karls 81′
08.06. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi 0:0
08.06. 17:00 Victoria Sulejówek - Znicz II Pruszków 0:0
IV Liga Mazowiecka Północ 29 kolejka 8 czerwca 2013
08.06. 11:00 Wisła II Płock - Bug
Wyszków 0:3 (0:1)
Szymon Salwin 45' +1, Łukasz Kowalczyk 48', Damian Gałązka 85'
08.06. 17:00 KS Łomianki - Huragan Wołomin 1:1 (1:1)
Paweł Madej 26' - Mateusz Lewicki 22'
08.06. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Daniel Góral 14' - Dariusz Jackiewicz 24' Kamil Bartosiewicz 50',
Tomasz Oziemblewski 80', 89'
08.06. 17:00 Wkra Żuromin - Błękitni Raciąż 1:4 (0:1)
Bartosz Nowacki 55' (rz.k.) - Marcin Kowalski 38', 60', 70',
Mariusz Kopecki 86'
08.06. 17:00 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:6 (0:3)
Marcin Sprycha 90' - Rafał Wilamowski 20', Piotr Wilamowski 42',
Daniel Oliwkowski 44', Hubert Jaśkiewicz 68', samobójcza 79', Bartosz Komorowski
88'
08.06. 17:00 Mławianka Mława - Czarni Węgrów 2:1 (1:1)
Marcin Tomczak 30' (rz.k.), Dominik Lemanek 75' - Łukasz
Supleński 25'
08.06. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka 0:0
08.06. 17:00 Błękitni Gąbin - MKS Przasnysz 0:2 (0:0)
Krzysztof Butryn 50', Kamil Rutkowski 70'
________________________________________________________
Strzelcy
Grupy Północnej dzięki serwisowi Błękitnych Gąbin
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 19 kolejka 8 - 9 czerwca 2013 (mecze zaległe)
08.06. 11:00 PKS Radość - Bóbr
Tłuszcz 2:1 (1:0)
Dominik Dukalski
27',
Jakub Bogusz
67'
- Adam Matejak
62'
(rz.k.)
08.06. 13:00 AON Sante Rembertów - Dolcan II Ząbki 5:2
08.06. 14:00 Wkra Pomiechówek - KS Wesoła 4:1
Daniel Wierzbicki 2, Łukasz Zalewski, Marcin Iliński
08.06. 15:00 Wicher Kobyłka - Olimpia Warszawa 2:6 (1:2)
Robert Sosnowski, Dawid Kielczyk
08.06. 16:00 Sokół OSiR Serock - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Maciej Karpik 85'
08.06. 17:30 Mazur Radzymin - Grom Lipowo 0:2 (0:2)
Mateusz Czech, Rafał Prażuch
09.06. 16:00 Mazur II Karczew - Legion Warszawa 2:4 (2:1)
Filip Hrynkiewicz, Michał Trzaskowski -
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 19 kolejka 8 - 9 czerwca 2013 (mecze zaległe)
08.06. 11:00 Naprzód Stare Babice - KS
Raszyn 2:4 (1:1)
Herman Paweł 31', Jankowski Rafał 83', Polakowski Rafał 86', Kempa
Adam 90' +2
08.06. 15:30 KS Teresin - Laura Chylice 0:1 (0:0)
Cezary Farmus
08.06. 15:30 Milan Milanówek - Perła Złotokłos 1:2
08.06. 16:00 Ryś Laski - Przyszłość Włochy 1:8
08.06. 17:30 Skra Konstancin - Kosa Konstancin 2:0 (1:0)
Adrian Szewczyk, Łukasz Iwanowicz
09.06. 11:00 Ursus II Warszawa - GLKS Nadarzyn 4:2
09.06. 13:00 LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów 0:2
Świt Warszawa - Orkan Sochaczew 3:0 v.o.
Liga OKRĘGOWA Płock 29 kolejka 8 - 9 czerwca 2013
08.06. 17:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Sobowo 7:0 (3:0)
Mateusz Biegański 3, Damian Mórawski 3, Patryk Janiszewski
08.06. 17:00 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo 4:0 (0:0)
Norbert Skrzyński 56', Gabriel Łątka 60', Konrad Lipski 63', Łukasz
Tomczak 83'
08.06. 17:00 Skra Drobin - Unia Czermno 3:0
v.o.
goście nie dojechali
08.06. 17:00 Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:0)
08.06. 17:00 Zryw Bielsk - Amator Maszewo 0:4 (0:1)
Marcin Białek 2, Łulasz Linowski, Mariusz Pesta
09.06. 17:00 Pogoń Słupia - Unia Iłów 0:6 (0:0)
Piotr Chmielak 2, Sebastian Witkowski, Damian Świątek, Kamil
Wojciechowski, Mariusz Kunikowski
09.06. 17:00 Kormoran Łąck - Wisła Duninów
8:2 (4:1)
Tomasz Uniszkiewicz 4, Michał Malinowski 2, Jacek Maślany, Adam
Siemiński - Rafał Rękawiecki, Piotr
Milewski
Polonia Radzanowo - Świt Staroźreby 0:3
v.o.
Klasa A Płock 21 kolejka 9 czerwca 2013
09.06. 13:00 Czarni Rempin -
Wicher Cieszewo 1:5 (1:2)
Andrzej Mielczarek 3, Krzysztof Grotkiewicz, Adam Gozdan
09.06. 17:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin 3:0 (0:0)
Hubert Górecki 2, Paweł Domański
09.06. 17:00 Stegny Wyszogród - Orkan Lelice 3:0 v.o.
09.06. 17:00 Iskra Kozłowo - Sparta Mochowo 2:4 (1:1)
Sławomir Gajewski 2 - Michał Gadomski, Arkadiusz Bojanowski, Sebastian
Szary, Adrian Bogdański
09.06. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek 4:1 (1:0)
Piotr Wiśniewski, Piotr Szulc, Radosław Kaniecki, Kamil Gutkowski
- Dominik Sapiński
09.06. 17:00 Relax Miszewo - Start Proboszczewice 0:7 (0:3)
Kamil Kitombo 2, Arkadiusz Majchrzak 2, Paweł Zandrowicz,
Sebastian Duchewicz, Tomasz Matczak
Klasa B Płock 23 kolejka 9 czerwca 2013
09.06. 11:00 FK Rybno - Mazowia
Słubice 8:3 (6:2)
Łukasz Kiełbasiński 5, Kamil Jeznach, Robert Kołodziejczak, Paweł
Kaźmierczak -
09.06. 11:00 Delta Miszewko - Olimpia Gozdowo 5:1 (3:0)
09.06. 17:00 Bzura II Chodaków - Błyskawica Lucień 1:1 (0:0)
Tomasz Kubiak (rz.k.) - Łukasz Kaczmarek
foto:
|