EKSTRAKLASA 29 kolejka 30 maja 2013
30.05. 18:00
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Aleksandar Todorovski 81' (rz.k.) -
Marcin Robak 67'
30.05. 18:00 Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0:0
30.05. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:1)
30.05. 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0:3 (0:2)
30.05. 18:00 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
30.05. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 2:1 (2:0)
30.05. 18:00 Korona Kielce - Widzew Łódź 0:0
30.05. 18:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1 (0:1)
I Liga 32 kolejka 29 maja 2013
29.05. 17:00
Okocimski KS
Brzesko - Dolcan Ząbki 1:2 (0:2)
Paweł Smółka 57' - Bartosz Wiśniewski
8', Dariusz Zjawiński 15'
29.05. 17:00 Flota Świnoujście - Kolejarz Stróże 0:1 (0:0)
29.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 2:1 (1:0)
29.05. 17:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:1)
29.05. 17:30 GKS Tychy - Warta Poznań 5:0 (2:0)
29.05. 19:00 Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
29.05. 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 1:2 (1:)
29.05. 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0:1 (0:1)
Miedź Legnica - ŁKS Łódź 3:0 v.o.
II Liga wschodnia 21 kolejka 29 maja 2013 (mecze zaległe)
29.05. 19:00
Znicz
Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 1:4 (1:1)
Arkadiusz Jędrych 35' - Marcin
Truszkowski 38', 71', 90', Marcin Grunt 70' (rz.k.)
29.05. 17:00 Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)
Maciej Wyszogrodzki 64',
Mariusz Solecki 70' - Krystian Wójcik 86'
29.05. 17:00 Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Maz. 2:1 (0:0)
Szymon Martuś 55', Michał
Budzyński 89' - Rafał Melon 77'
29.05. 18:00 Unia Tarnów - Garbarnia Kraków 1:3 (1:1)
29.05. 17:00 Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 0:0
IV Liga Mazowiecka Południe 20 kolejka 29 maja 2013 (mecz zaległy)
29.05. 19:30 Victoria Sulejówek -
Mszczonowianka Mszczonów
2:3 (2:1)
Wojciech Wocial 5′, Artur Starosz 20′ - Piotr Nawrocki 35′, 74′, Kamil
Mitrowski 77′
IV Liga Mazowiecka Północ 19 kolejka 29 maja 2013 (mecz zaległy)
29.05. 18:00 Kasztelan Sierpc -
Ostrovia Ostrów Maz. 0:1 (0:0)
Hassan Ochidi 65'
________________________________________________________
Strzelcy
Grupy Północnej dzięki serwisowi Błękitnych Gąbin
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 20 kolejka 29 maja 2013 (mecz zaległy)
29.05. 17:30 Bóbr Tłuszcz - Marcovia
2000 Marki 5:1
Liga OKRĘGOWA Płock 29 - 30 maja 2013 (mecze zaległe)
16 kolejka
30.05. 12:00 ULKS Ciółkowo - Amator
Maszewo 1:3 (0:1)
- Piotr Mysior, Marcin Białek, Tomasz Sudomir
26 kolejka
29.05. 18:00 Unia Czermno -
Stoczniowiec Płock 4:1 (1:0)
Damian Sztendor 3, Łukasz Wiśniewski -
30.05. 15:00 Skra Drobin - Wisła Sobowo
3:0 (3:0)
Jakub Witkowski 2, Bartłomiej Mielczarski
Klasa A Płock 29 maja 2013 (mecze zaległe)
29.05. 18:00 Stegny Wyszogród
- Zorza Szczawin 1:2 (0:0)
Piotr Widzyński - Cezary Ozdowski, Adrian Matusiak
30.05 14.00 Relax
Miszewo - Lwówianka Lwówek 1:3 (0:0)
Robert Owczaezak - Łukasz Wiśniewski 2, Bartłomiej Krasiński
30.05. 18:00 Iskra Kozłowo - Start
Proboszczewice 1:9 (0:4)
Tomasz Korzeniewski - Arkadiusz
Majchrzak 3, Sebastian Duchewicz 3, Piotr Malanowski 2, Paweł Zandrowicz
foto: www.mksswit.pl
|