EKSTRAKLASA 27 kolejka 17 - 20 maja 2013
18.05. 13:30
Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0 (0:0)
Ivica Vrdoljak 86' (rz.k.)
18.05. 18:00
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 0:4 (0:1)
17.05. 18:00 Ruch Chorzów - Pogoń
Szczecin 2:3 (0:2)
17.05. 20:45 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3:0 (2:0)
18.05. 15:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1:2 (1:0)
19.05. 14:30 GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 3:2 (2:2)
19.05. 17:00 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 5:0 (3:0)
20.05. 18:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)
I Liga 30 kolejka, 18 - 19 maja 2013
19.05. 12:15
GKS Tychy - Dolcan Ząbki 1:2 (0:0)
Piotr Rocki 85' (rz.k.) - Piotr Klepczarek II 66', Mateusz
Piątkowski 74'
18.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko -
GKS Katowice 1:4 (0:3)
18.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 0:1 (0:1)
18.05. 17:00 Polonia Bytom - Warta Poznań 2:0 (1:0)
18.05. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2:0 (1:0)
18.05. 20:00 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:2 (1:0)
19.05. 12:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Bogdanka Łęczna 0:0
19.05. 19:00 Cracovia Kraków - Flota Świnoujście 1:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 3:0 v.o.
II Liga wschodnia 30 kolejka 18 - 19 maja 2013
18.05.
17:00 Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)
Tomasz Ciećko 2', Konrad Domoń 34'
18.05. 20:00
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Maz. 5:1 (1:0)
Marko Radić 45', Tomasz Grudzień 56', Marcin Krzywicki 68',
Filip Burkhardt 69', Fabian Hiszpański 90' - Mateusz Zawiska 48'
19.05. 12:00 Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
Anton Kołosow 17', Kamil Kopycki 90'
19.05. 17:00 Radomiak Radom - Stal Rzeszów 1:1 (1:0)
Leândro 3' - Daniel Koczon 51'
18.05. 17:00 Unia Tarnów - Puszcza
Niepołomice 0:1 (0:0)
18.05. 17:00 Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 0:3 (0:2)
18.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:0)
18.05. 18:30 Wigry Suwałki - Wisła Puławy 3:0 (2:0)
18.05. 19:00 Garbarnia Kraków - Motor Lublin 2:1 (1:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
24 kolejka 18 maja 2013
18.05. 16:00 Pogoń Grodzisk -
Omega Kleszczów 1:4 (0:1)
Michał Bal 81' - Michał Czaplarski 20', 58', Hubert Górski 67', Damian
Dwornik 76'
18.05. 17:00 MKS Kutno - Zawisza Rzgów 1:1 (0:0)
Dawid Dzięgielewski 90' - Olaf Okoński 55'
18.05. 17:00 GKP Targówek - Start Otwock 3:1 (1:1)
Marcin Stańczyk 7', 90', Mateusz Furman 90' - Jewhen Romanow 35'
18.05. 17:00 Broń Radom - WKS Wieluń 1:0 (0:0)
Wojciech Kupiec 47' (rz.k.)
18.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Szymon Lewicki 34' - Piotr Ćwik 64'
18.05. 17:00 Sokół Aleksandrów - Lechia Tomaszów 1:1 (0:0)
Arkadiusz Świętosławski 59' - Mateusz Milczarek 83'
18.05. 17:00 Orzeł Wierzbica - Mazur Karczew 0:3 (0:1)
Rafał Barzyc 25', Hubert Kosim 74', 80'
18.05. 17:00 Włókniarz Zelów - Warta Sieradz 2:3 (2:1)
Rafał Bednarek 12,' Jakub Rozwandowicz 38' - Bartosz Pawlak 5',
Marcin Kobierski 49', Piotr Augustyniak 68' (rz.k.)
IV Liga Mazowiecka Południe 26 kolejka 18 - 19 maja 2013
18.05. 11:00 Okęcie Warszawa -
Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Tomasz Bogołębski 72′
18.05. 15:00 Józefovia Józefów - Żyrardowianka Żyrardów 0:3 (0:1)
Marcin Jakóbiak 13',
Paweł Jakóbiak 73', Tomasz Sieński 85'
18.05. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)
Hubert Konopka 17′, Damian Szyszka 90′ - Bartosz Mudent 35′
18.05. 16:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Polonia Iłża 2:2 (1:1)
Patryk Zięba 23′, Maciej Czachór 62′- Konrad Gut 9′, Jopek 70′
18.05. 16:00 Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 2:2 (1:0)
Bartosz Zawadzki 45′, Marcin Wiatrak 90' +3 - Jacek Moryc 57′,
Robert Kowalczyk 90′
18.05. 17:00 UKS Łady - Energia Kozienice 2:2 (1:1)
Łukasz Krupnik 17′, Michał Prażuch 90' +2 - Rafał Dryk 14′, Grzegorz
Seremak 83′
18.05. 17:00 Wilga Garwolin - Victoria Sulejówek 1:2 (0:0)
Michał Kępka 76′ - Wojciech Wocial 78′, Marcin Kuśmierczyk 82′
19.05. 16:00 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 1:3 (1:1)
Jankiewicz 3′ - Rudnicki 24′ Obłuski 68′ Gałązka 70′
IV Liga Mazowiecka Północ 26 kolejka 18 - 19 maja 2013
18.05. 14:30 Huragan Wołomin -
Nadnarwianka Pułtusk 2:0 (0:0)
Michał Herman 70', Dawid Sawicki 74'
18.05. 16:00 Błękitni Raciąż - Błękitni Gąbin 1:0 (0:0)
Jarosław Żebrowski 83'
18.05. 16:00 Narew Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:0 (0:0)
Tomasz Niedżwiecki 86', Michał Lelujka 90'
18.05. 16:00 Bug Wyszków - Czarni Węgrów 1:0 (0:0)
Marcin Rosiński 75'
18.05. 17:00 MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc 1:1 (0:1)
Jarosław Pełkowski 80' - Marcin Sprycha 10'
18.05. 17:00 Wkra Żuromin - KS Łomianki 1:1 (0:1)
Daniel Gatyński 90' +2 - Patryk Gac 30'
18.05. 17:00 Bzura Chodaków - Mławianka Mława 2:5 (1:4)
Robert Hyży 15', Krystian Wiśniewski 78' - Szymon Masiak 6',
Mariusz Walczak 12', Marcin Tomczak 25', 43', samobójczy 55'
19.05. 11:00 Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz. 0:2 (0:1)
Daniel Góral 10', Piotr Zacheja 79'
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 25 kolejka 18 - 19 maja 2013
18.05. 11:00 Legion Warszawa -
Dolcan II Ząbki 5:2 (2:0)
Sebastian Wąsowski 4, Hubert Nowakowski -
18.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Bóbr Tłuszcz 4:0
18.05. 11:00 Sokół OSiR Serock - Grom Lipowo 0:0
18.05. 11:00 PKS Radość - AON Sante Rembertów 1:2 (0:1)
Dominik Dukalski 88' - Michał Knajdrowski 6', Mikołaj Tokaj 83'
18.05. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Mazur Radzymin 2:3 (1:2)
Cezary Urbanowski 2, Kamil Suchocki - Kacper Kuranowski, Damian
Pacuszka
18.05. 15:00 Wicher Kobyłka - Wkra Pomiechówek 3:0 (3:0)
Kamil Rakowski, Wojciech Bieńkowski, samobójczy
18.05. 17:00 Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo 4:1
19.05. 16:00 Mazur II Karczew - KS Wesoła 0:1 (0:1)
Sebastian Tomaszkiewicz
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 25 kolejka 18 - 19 maja 2013
18.05. 11:00 Przyszłość Włochy - GLKS
Nadarzyn 3:1
18.05. 11:00 KS Raszyn - Perła Złotokłos 2:1 (0:0)
Maciej Galczewski 56', Kamil Sieliński 74' -
18.05. 16:00 KS Teresin - Ursus II Warszawa 4:2 (0:2)
Jakub Antczak 53', 58' (rz.k.), Szymon Skowron 63', Michał Bargieł
90' +4
18.05. 16:00 Milan Milanówek - Kosa Konstancin 6:1 (4:0)
Michał Lementowicz 2, Jarosław Olkowski, Paweł Milankiewicz,
Krzysztof Syty, Krzysztof Kordium - Milewski
18.05. 17:30 Ożarowianka Ożarów - Laura Chylice 1:0 (1:0)
Bartosz Piec
19.05. 11:00 LKS Chlebnia - Świt Warszawa 1:1 (1:0)
10' (rz.k.) - Dębski 85'
19.05. 15:00 Naprzód Stare Babice - Skra Konstancin 1:1
Ryś Laski - Orkan Sochaczew 3:0 v.o.
Liga OKRĘGOWA Płock 26 kolejka 18 - 19 maja 2013
18.05. 17:00 Skra Drobin - ULKS Ciółkowo 3:0 (1:0)
Jakub Witkowski 3
18.05. 17:00 Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów 6:4 (4:1)
Marek Bolimowski 7', 21', 63', 79', Mateusz Biegański 14', Damian
Mórawski 40' - Andrzej Barciński 16', Norbert Skrzyński 73', 81', Paweł
Kowalczyk 83'
18.05. 17:00 Polonia Radzanowo - Wisła Duninów 1:4 (1:2)
- Damian Tyska, Kamil Samoraj, Grzegorz Zygmuntowicz, Patryk
Kalwasiński
18.05. 17:00 Świt Staroźreby - Unia Czermno 1:2 (1:1)
Mateusz Ziarko - Damian Sztendor 2
18.05. 17:00 Kormoran Łąck - Amator Maszewo 0:8 (0:3)
Tomasz Sudomir 3, Marcin Sochalewski, Radosław Marszałek, Jakub
Woliński, Bartłomiej Sochalewski, Tomasz Golatowski
19.05. 14:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 0:3 (0:1)
Piotr Chmielak, Sebastian Witkowski, Damian Wojciechowski
19.05. 14:00 Skrwa Łukomie - Wisła Sobowo 2:0 (1:0)
Piotr Sadowski, Kamil Górecki
19.05. 17:00 Pogoń Słupia - Zryw Bielsk 1:3 (1:0)
Paweł Waszelewski - Arkadiusz Świeczkowski 2, Dawid Przyborowski
Klasa A Płock 18 kolejka 19 maja 2013
19.05. 11:00 Orkan Lelice - Iskra
Kozłowo 0:5
zakończony w 36 minucie - zdekompletowany
skład gospodarzy
Patryk Zieliński 2, Tomasz Korzeniewski 2, Ariel Krysztofiak
19.05. 11:00 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 6:0 (2:0)
Adam Sarzała 2, Kamil Śniecikowski 2, Paweł Machała, Mateusz
Kowalewski
19.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Czarni Rempin 4:0 (2:0)
Paweł Domański 2, Paweł Sutkowski, Tomasz Górecki
19.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Stegny Wyszogród 3:3
Paweł Girsza, Tomasz Jabłoński, Piotr Wiśniewski - Dariusz
Winczyński, Piotr Widzyński, Dawid Pietrzak
19.05. 13:00 Wicher Cieszewo - Sparta Mochowo 3:1 (2:0)
Krzysztof Grotkiewicz 2, Kamil Lipiński - Arkadiusz Bojanowski
19.05. 16:00 Lwówianka Lwówek - Start Proboszczewice 0:3 (0:0)
Kamil Kitombo, Sebastian Duchewicz, Przemysław Kowalkowski
Klasa
B
Płock 20 kolejka 12 maja 2013
19.05. 11:00 FK Rybno - Delta
Miszewko 1:0 (0:0)
Łukasz Kiełbasiński
19.05. 17:00 Bzura II Chodaków - Mazowia Słubice 3:0 (2:0)
19.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Olimpia Gozdowo 1:0 (0:0)
Krzysztof Kujawowicz
foto:
|