|
15.03 Ostrovia Ostrów Maz. - Dąb
Dąbrowa Biał. 1:2 (0:1)
Hassan Ochidi - Ernest Konon 2
15.03 Mławianka
Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 4:1 (0:1)
Michał Stryjewski 2, Marcin Tomczak, Adrian Breński - Jarosław
Szmyt
15.03 Znicz
Pruszków - Motor Lublin 1:2 (0:0)
Bartosz Niksiński 85' - Kamil Wolski 89', Damian Kądzior 90' +3
15.03 Błękitni Raciąż - Kryształ Glinojeck 2:0
15.03 MKS Ciechanów - GKS Strzegowo 14:0 (7:0)
Damian Matusiak 3, Adrian Kocięcki 2, Adrian Kowalski 2, Marcin
Borowiec 2, Rafał Chojnowski 2, Patryk Tosik, Przemysław Kownacki, Krzysztof
Zmorzyński
16.03 Okęcie Warszawa - Sparta Jazgarzew
5:3 (2:0)
Rafał Gajowniczek 24’ 76’ 78’ Tomasz Kulesza 28’ Piotr Łuczyk 84’
– 55’(rz.k.) 71' 82’
16.03 Energia Kozienice -
Polonia Iłża 4:1
16.03 Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)
Rafał Jędrzejczyk 83'
16.03 Kasztelan Sierpc - Wisła Duninów 2:5 (1:5)
Krzysztof Łukowski, Kamil Rzechółko - Adrian Jabłoński 2, Rafał
Bieniek 2, Damian Tyska
16.03 Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Marcin Konopka 54' - 82'
16.03 Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:3 (0:0)
Andrij Cziewierow 62', Michaił Swietozarow 65', Michaił Pietrusow
75'
16.03 Józefovia Józefów - Pilica Białobrzegi 0:7 (0:3)
Karolewski 2, Barzyński, Kaliszewski, Oziewicz, Kowalczyk,
Gołębiewski
16.03 Victoria Sulejówek - Bug Wyszków 2:0 (0:0)
Wojciech Wocial 2
16.03 Wisła Płock - Wisła II
Płock 1:2 (1:1)
Adrian Bieńkowski 35', Janusz Dziedzic 83' (rz.k.) - Łukasz
Sekulski 25',
16.03 Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec 0:0
16.03 Legionovia Legionowo -GKP
Targówek 6:1 (3:0)
Barankiewicz 3, Lewicki, Janusiński, Sołtys - Krzysztof Kocak
16.03 Laura Chylice - RKS Mirków 2:4 (0:2)
Paweł Nowocin, Piotr Madetko - Michał Madej 3, Łukasz
Bąkowski
16.03 Pogoń Grodzisk - Błonianka Błonie 3:0 (2:0)
Jakub Popiński 11', Michał Bal 35', Bartłomiej Nowak 65'
16.03 Start Otwock –
Reprezentacja Polski U-17 0:3 (0:1)
16.03 Agape Białołęka U-19 - PKS
Radość 0:8 (0:3)
Dominik Dukalski 3, Arkadiusz Milewski 2, Zawodnik testowany 2,
Marcin Skrzyński
16.03 Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 8:0
Mateusz Pełtak 2, Karol Pietrasiak 2, Michał Lelujka, Dominik
Dzwonkowski, Tomasz Niedźwiecki
16.03 Perła Złotokłos - Legion Głowaczów 3:1
16.03 Znicz II Pruszków -
Mszczonowianka Mszczonów 1:1
Jakub Pastusiak -
16.03 AON SANTE Rembertów -
Naprzód Skórzec 1:5
Tomasz Wereda 2, Damian Parobczy, Karol Chojecki, Radosław Całka
16.03 Orzeł Łosice - Tęcza
Korczew 6:1
16.03 Mazowsze Miętne- Wilga Garwolin 2:6 (1:1)
Marcin Pietryka 2 - Kamil Zawadka, Łukasz Puciłowski 3, Michał
Kępka, Piotr Piorun
16.03 Świt Baranowo - Tamka Dzierzgowo 3:3 (1:1)
Łukasz Kalwasiński, Krzysztof Chodkowski, Piotr Piotrowski - Jacek
Szypulski 3
16.03 Milan Milanówek - GKP II
Targówek 4:1 (1:0)
- Witold Rudnicki
16.03 Vulcan Wólka Mlądzka - Burza Pilawa 1:0
Kamil Marczak
16.03 Grom Lipowo - Kosa Konstancin
odwołany
16.03 Wicher Sadowne - Korona Jadów 2:1
Konrad Kandulski 2 -
16.03 Orzeł Unin - Nojszewianka Dobre 4:0 (1:0)
16.03 Tęcza Łyse - Orzyc Chorzele 0:0
16.03 Korona HID Ostrołęka - Iskra Krasne 4:2 (1:0)
Wysocki 25', (rz.kk) Nosek 80', Gutowski 86', Orzoł 90' -
Pawłowski 74', Konopko 77'
16.03 Żyrardowianka Żyrardów - Bzura Chodaków 4:2 (3:0)
Tomasz Sieński 2, Paweł Jakóbiak (rz.k.), i Marcin Dębowski -
Kamil Bartosiewicz, Patryk Szewczyk
16.03 Błękitni Gąbin - Skra Drobin 3:0 (1:0)
Dominik Dutkiewicz 40', 67', Paweł Winnicki 88' (rz.k.)
16.03 Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:1)
Bartosz Kaszubowski 7', Marek Adamczyk 63', Adam Chojecki 66',
Łukasz Czarnocki 78' - Adrian Błoński 13'
16.03 Wkra Bieżuń - Boruta Kuczbork 6:1
16.03 Jutrzenka Unieck - Opia Opinogóra 5:2
16.03 Partyzant Leszno - Dąb Wieliszew 0:7
Kamil Koral 2,Wieraszko, Jędrych, Teofilak, Musiński
16.03 Tęcza Stanisławów -
Victoria Kałuszyn 4:6 (0:3)
Przemysław Milerski 61', Patryk Kielak 69', Adrian Kielczyk 82',
Mirosław Ostrowski 90' -
16.03 Bzura Młogoszyn - Lwówianka Lwówek
odwołany
16.03 Piast Feliksów - Stegny Wyszogród 12:3
- Paweł Adriańczyk 2, Michał Przedwojewski
16.03 Błyskawica Lucień - Iskra Kozłowo
odwołany
17.03 Korona II Wejsce - Naprzód
Jamno 6:2 (3:0)
Paweł Franaszek 3, Rafał Piaskowski, Dawid Dąbrowski, Adrian
Grzanka
17.03 Perła Złotokłos - FC Lesznowola 7:2
17.03 Orion Cegłów - Unia Iłów 1:7 (1:5)
Kamil Rembiejewski 3, Mateusz Orliński 2, Kamil Wojciechowski,
Piotr Chmielak
17.03 Huragan Bodzanów - Orkan Lelice 13:0 (7:0)
Andrzej Barciński 5', Konrad Lipski 12', Maciej Ozdowski 15'
(rz.k.), Norbert Skrzyński 23', 24', 30', Grzegorz Wąsowski 26', Paweł
Kowalczyk 49', 62', 78', Hubert Kozioł 66', 71', Marcin Wroński 75'
17.03 Watra Mrozy - Grodzisk Krzymosze 4:1 (1:0)
Daniel Serwatka 2, Kamil Wójcik, Kacper Zwierz - Jakub Zacharczuk
17.03 Skrwa Łukomie - Iskra
Kozłowo 10:1 (3:0)
Mateusz Sadowski 2, Maciej Niemczewski 2, Mariusz Beksa 2, Jacek
Beksa, Piotr Sadowski, Kamil Górecki, Michał Jastrzębski
17.03 Zryw Sobolew - Promnik Łaskarzew 2:5
Daniel Bieńko, Jakub Białecki - Tomasz Cichecki 3, Kamil
Kurach, Daniel Paziewski
17.03 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto 3:1 (3:1)
Tomasz Górecki 2, Patryk Murzynowski (rz.k.) - Radosław Kaniecki
17.03 Mazowsze Jednorożec - GUKS Krasnosielc 3:1
Piotrak 2, Kobyliński -
17.03 Salos Żyrardów - Bzura II Chodaków
0:4 (0:1)
Tomasz Kubiak 4', Szymon Wiertiochin 66', Bartłomiej
Kowalewski 73', Artur Sobczyk 86'
17.03 KS Mielnik - Błękitni
Stoczek 0:0
17.03 MKS Mielnik - Zorza Sterdyń 3:0
17.03 Zorza Sterdyń - Błękitni Stoczek 0:3
17.03 Wicher Kobyłka - Mazovia
Mińsk Mazowiecki 1:0 (0:0)
Kamil Rakowski
17.03 Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia 3:1
- Rafał Radecki
17.03 FK Rybno - Sokół Budki
Piaseckie
odwołany
17.03 Czarni Węgrów Jun. - Tajfun
Jartypory 4:4 (2:2)
Replin 2, Mieszalo 2 - Michał Tchórzewski 2, Michał Bąk, Karol
Mikołajewski
17.03 Wicher Sadowne - Liwia
Łochów 1:1
Tomasz Kowalczyk - Grzegorz Maliszewski
17.03 Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo 1:1 (1:0)
- Tomasz Racki
17.03 Guzovia Guzów – Promyk II Nowa Sucha 0:2 (0:2)
Paweł Zienkiewicz, Paweł Gajda.
17.03 Miedzanka Miedzna - ULKS Starawieś 1:2 (0:0)
Michał Wójcik -
17.03 COKIS
Ciechanowiec-Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1
- Sebastian Gąsowski
17.03 Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 4:5 (2:1)
Arkadiusz Majchrzak 3, Sebastian Duchewicz - Patryk Janiszewski 2,
Damian Mórawski, Mateusz Biegański, Paweł Gaul
17.03 Nojszewianka Dobre - Rywal
Ruchna 3:2 (1:1)
Piotr Dobosz 2, Michał Wierzba - Krzysztof Piesak, Adrian Kocon
17.03 Płomień Dębe Wielkie - KS
Glinianka 2:0 (1:0)
Ł. Kukawski, M.Wojda
17.03 Ożarowianka Ożarów - Piast
Piastów 7:1
Łukasz Jasiński 4, Rafał Kalbarczyk (rz.k.), Paweł Jabłoński,
Damian Borowiec
17.03 Laktoza Łyszkowice - Amator Maszewo 0:8 (0:5)
Tomasz Golatowski 2, Filip Zych 2, Jarosław Iwanowski, Łukasz
Linowski, Marcin Białek, zawodnik
testowany
17.03 Sęp Żelechów - Unia Krzywda
4:0
17.03 Korona Wejsce - Promyk Nowa
Sucha 1:4 (1:1)
- Artur Rogala 3, Adrian Dąbrowski
17.03 Wkra Sochocin - GKS Lipowiec 4:1
17.03 Szydłowianka Szydłowiec -
Orlęta Kielce 3:0 (3:0)
Łukasz Łaciak 3', Maksym Kobylarczyk 10', Łukasz Janik 30'
17.03 Wektra Dziewule - Legion Grębków 10:3
17.03 Korona Szydłowo - MKS Przasnysz 0:3 (0:1)
17.03 Pogoń Słupia - Kasztelan '96 Sierpc
odwołany ze względu na zły stan boiska
17.03 Mazur Karczew - Huragan Wołomin 1:1 (0:0)
47' - Ndakiza 74'
18.03 KS Teresin - Bzura Chodaków
1:2 (1:1)
Radosław Stencel 4', Bartłomiej Danielik 73'
19.03 Wisła '96 Płock - Kormoran
Łąck 2:2 (1:1)
- Tomasz Uniszkiewicz, Marcin Szymański (rz.k.)
20.03 Drwęca Nowe Miasto - Wkra
Żuromin 3:0
20.03 BURZA PILAWA-ORZEŁ UNIN 3:1
(2:1)
Łukasz Szczepek, Sławomir Konarzewski, Jarosław Konarzewski -
|