I Liga -
31 kolejka
12 - 13 maja 2012
12.05. 15:00
Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki 1:2 (0:1)
Bartosz Wiśniewski 83' - Damian Świerblewski 36',
Robert Chwastek 88'
12.05. 17:30 Arka Gdynia - Wisła Płock 1:0 (0:0)
Nwaogu 51'
12.05. 14:45 Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)
12.05. 17:00 Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1:0 (0:0)
12.05. 17:00 Warta Poznań - GKS Bogdanka 2:0 (2:0)
12.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - KS Polkowice 3:2 (1:2)
12.05. 18:00 Olimpia Elbląg - Ruch Radzionków 1:2 (0:0)
12.05. 19:00 Piast Gliwice - Kolejarz Stróże 2:0 (0:0)
13.05. 16:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Flota Świnoujście 2:3 (0:1)
II Liga WSCHODNIA -
31 kolejka
12 - 13 maja 2012
12.05. 17:00
Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Daniel Góra 90' - Bartłomiej Makowski 85'
13.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce 0:0
13.05. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór 1:0
(1:0)
Michał Świderski 15'
12.05. 20:00 Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 3:1 (1:1)
13.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Garbarnia Kraków 5:0 (2:0)
KSZO Ostrowiec - Stal Rzeszów 0:3 v.o.
12.05. 17:00 Motor Lublin -
Jeziorak Iława
przerwany w 1 minucie
Zaplanowany na sobotę mecz w Lublinie pomiędzy Motorem, a Jeziorakiem Iława, nie
odbył się. Powodem była śmierć Iwo Zubrzyckiego piłkarza Jezioraka, którego
ciało zostało wyłowione z iławskiego jeziora Mały Jeziorak.
"... - Stan psychiczny moich zawodników był jedynym powodem odwołania meczu -
powiedział po ostatnim gwizdku sędziego, Piotr Zajączkowski, trener gości. ..."
(info: kurierlubelski.pl)
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 27 kolejka 12 - 13 maja 2012
12.05. 11:00 Sokół Aleksandrów -
Broń Radom 1:0 (1:0)
12.05. 15:00 KP Piaseczno - Mazur Karczew 2:0 (1:0)
12.05. 16:00 Warta Sieradz - Omega Kleszczów 1:1 (0:1)
12.05. 17:00 Ursus Warszawa - Włókniarz Zelów 3:0
12.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Orzeł Wierzbica 2:4 (0:1)
12.05. 17:00 MKS Kutno - Narew Ostrołęka 2:0 (0:0)
12.05. 17:00 Zawisza Rzgów - Start Otwock 2:0 (1:0)
13.05. 17:00 Radomiak Radom - Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)
IV Liga Mazowiecka południe - 28 kolejka 12 - 13 maja 2012
12.05. 11:00 Okęcie Warszawa - KS
Warka 1:0 (0:0)
Rafał Prażuch 70'
12.05. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - GLKS Nadarzyn 2:1
- Grzegorz Włodarczyk
12.05. 16:00 Polonia Iłża - Mazowsze Grójec 4:1 (2:1)
Radosław Cheda, Marcin Wiatrak, Marcin Kacprzak, Konrad Gut -
Rafał Sobczak
12.05. 16:00 Pogoń Grodzisk - Znicz II Pruszków 2:1 (1:0)
Michał Bal 32', Paweł Romanowski 50' - Maciej Machalski 86'
12.05. 17:00 Victoria Sulejówek - Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (0:1)
Karol Kopeć - Przemysław Jakóbiak, Mateusz Goliczewski
12.05. 17:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Energia Kozienice Janików 2:1 (1:1)
Krzysztof Wierzba 6', Daniel Barzyński 61' - karny) - Eugeniusz
Kołodziejczyk 40'
12.05. 17:00 Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki 1:2
13.05. 11:00 UKS Łady - Pilica Białobrzegi 0:5 (0:1)
Marek Gołębiewski 8', 51', 87', Michał Kucharczyk 60', Jarosław
Karolewski 73'
IV Liga Mazowiecka północ - 28 kolejka 12 maja 2012
12.05. 16:00 GKP Targówek - Bug
Wyszków 1:0 (1:0)
Sergiusz Wiechowski
12.05. 16:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 3:0 (3:0)
Paweł Olszewski, Krzysztof Butryn (rz.k.), Jakub Wróblewski
12.05. 16:00 Wkra Żuromin - Błękitni Gąbin 2:4 (1:2)
Bartosz Żelazny 37', 89' - Michał Jasiński 10', Radosław
Wiśniewski 27', Krzysztof Różycki 53', Paweł Knapik 84'
12.05. 16:00 Korona Szydłowo - Tęcza 34 Płońsk 1:1 (1:0)
Paweł Podlewski - Emil Kuciński
12.05. 16:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Wisła II Płock 2:4 (0:1)
Dawid Wilczewski 80', Arkadiusz Ciach 85' - Michał Rutkowski 41',
Daniel Mitura 46', 65', Bartłomiej Sielewski 70'
12.05. 16:30 Huragan Wołomin - Amator Maszewo 4:0 (2:0)
Arkadiusz Stępień 5', Aleksander Fogler 8', Oskar Bajkowski 80',
Pierre Ndakiza 84'
12.05. 17:00 KS Łomianki - Marcovia 2000 Marki 1:3 (1:2)
Mateusz Kowalski - Adrian Rowicki 2, Tomasz Piórkowski
12.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 2:1 (1:1)
Michał Pragacz (rz.k.), Fabian Kotarski - Kamil Olszewski
Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 26 kolejka 12 - 13 maja 2012
12.05. 11:00 Bóbr Tłuszcz -
Józefovia Józefów 0:3 (0:2)
Kamil Kucharski 24' (rz.k.), 48', Robert Rokicki 40'
12.05. 11:00 Legion Warszawa - Mazur II Karczew 2:5 (1:3)
Michał Charzyński, Paweł Mańk - Adam Centkowski 2, Tomasz
Sielski 2, Wojciech Wocial
12.05. 14:00 PKS Radość - Mazur Radzymin 4:1 (1:1)
Dominik Dukalski 15', Grzegorz Bielecki 79', Mariusz Boniec 83',
Michał Krzysztoszek 89' - Marcin Wojewoda 18'
12.05. 15:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 2:4 (0:2)
Michał Kaczor, Bartosz Szydłowski - Rafał Świder 2, Cezary
Jóźwicki, Mateusz Jóźwicki
13.05. 14:00 Dolcan II Ząbki - KS Wesoła 4:4
13.05. 16:00 Start II Otwock - Drukarz Warszawa 1:1
13.05. 16:00 Legionovia II Legionowo - Wilga Garwolin 6:1 (2:1)
Kamil Wójciak 42', 43', 77', Wojciech Jaworski 55', Łukasz
Prusik 65', Paweł Madej 70' - Paweł Pyra
Gwardia Warszawa - Victoria Zerzeń 3:0 v.o.
Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 26 kolejka 12 - 13 maja 2012
12.05. 11:00 Przyszłość Włochy -
Perła Złotokłos 3:0 (0:0)
Piotr Stępniewski, Artur Witkowski (rz.k.), Artur Bałajzy
12.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Laura Chylice 3:2 (1:0)
Emil Pietruczuk, Piotr Masny, Rafał Popis - Cezary Farmus,
Michał Madej
12.05. 11:00 KS Raszyn - Błonianka Błonie 2:0 (0:0)
Adam Czubak 2
12.05. 13:00 Naprzód Brwinów - Ryś Laski 1:3
Damian Benda -
12.05. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Sparta Jazgarzew 0:0
13.05. 10:00 LKS Chlebnia - Piast Piastów 3:0 (2:0)
Łukasz Wiśniewski 2, Marcin Fornalik
13.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Błękitni Korytów 2:4 (0:0)
Karol Stawicki 2 - Kamil Łojszczyk 2, Damian Kosiarek 2
Liga Okręgowa Płock - 26 kolejka - 12 - 13 maja 2012
12.05. 15:00 Kormoran Łąck - Wisła
Duninów 1:1 (1:0)
Rafał Wilamowski - Cezary Szymański
12.05. 15:00 Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo 8:3 (4:1)
Paweł Żydowo 3, Grzegorz Kopaczewski 2, Robert Ratajski, Konrad
Stańczak, Bartosz Komorowski - Bogdan Grotkiewicz, Jakub Jeziak, Kamil Tomczak
12.05. 15:30 Zryw Bielsk - Wisła Sobowo 5:4 (2:2)
Damian Gagat 2, Arkadiusz Świeczkowski 2, Dariusz Kosiński -
13.05. 11:00 Unia Iłów - Skrwa Łukomie 8:0 (2:0)
Tomasz Grzywacz 3, Kamil Wojciechowski 2, Łukasz Świątek, Damian
Wojciechowski, Mariusz Kunikowski
13.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn 1:7 (0:3)
Dawid Brzeski - Marek Bolimowski 5, Damian Lisiecki, Mateusz
Biegański
13.05. 16:00 Skra Drobin - Huragan Bodzanów 3:1 (1:1)
Bartłomiej Mielczarski 21', Hubert Krysztofiak 62', samobójcza 84' -
Maciej Kusy 45' +1
13.05. 17:00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 5:0 (2:0)
Radosław Stencel 3, Kamil Borkowski, Kamil Celeda
13.05. 17:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 2:4 (0:2)
Jacek Sobczak, Dawid Piłat - Mateusz Ziarko, Piotr Dublas,
Arkadiusz Rutkowski
Klasa A Płock -
21 kolejka
13 maja 2012
13.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto
- Zorza Szczawin 5:1 (4:0)
Piotr Wiśniewski 2, Patryk Folgier 2, samobójcza - Adam Sarzała
13.05. 11:00 Orkan Lelice - Victoria Cekanowo 2:3 (0:2)
Daniel Bartnikowski, Paweł Rumianowski - Michał Wochowski,
Bartłomiej Szafrański, Damian Rajkowski
13.05. 11:00 Sparta Mochowo - Unia Czermno 0:0
13.05. 11:00 Relax Miszewo - Spójnia Mała Wieś 2:3 (1:3)
Waldemar Łuczak, Mariusz Wichrowski - Hubert Górecki 2, Norbert Skrzyński
13.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 4:3 (2:2)
Mariusz Siciński, Łukasz Majewski, Maciej Bratkowski, Robert Gucwa - Arkadiusz Majchrzak 2, Adrian Jabłoński
13.05. 16:00 Polonia Radzanowo - Lwówianka Lwówek 3:1 (0:1)
Krzysztof Stoparczyk, Hubert Budnicki, samobójcza - Michał
Wiśniewski
Klasa b Płock - 19 kolejka 13 maja 2012
13.05. 16:00 Błyskawica Lucień -
Iskra Kozłowo 1:2 (1:1)
- Zieliński, Ariel Krysztofiak
13.05. 16:00 Peklimar Umienino - Bobry Cierszewo 3:0 v.o.
13.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 3:1 (1:1)
Kamil Smoliński, Kamil Ryczkowski, Daniel Wtulisiak - Mariusz
Ambroziak
|