II
kolejka ORLEN PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 - Gostynin 15-16-10.2011 r.
Wyniki i tabela Sobota 15.10.2011
GRUPA A Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
WISŁA |
PŁOCK |
24 |
37 |
2 |
2 |
SKRWA |
ŁUKOMIE |
11 |
9 |
6 |
3 |
ULKS |
CIÓŁKOWO |
10 |
6 |
19 |
4 |
HURAGAN |
BODZANÓW |
8 |
7 |
23 |
5 |
WISŁA |
SOBOWO |
6 |
3 |
12 |
Grupa A
Wisła Płock I Skrwa Łukomie 2:1
Wisła Główina Sobowo Huragan Bodzanów 0:2
ULKS Ciółkowo Wisła Płock I 0:8
Skrwa Łukomie Wisła Główina Sobowo 1:0
Huragan Bodzanów ULKS Ciółkowo 0:1
Wisła Płock I Wisła Główina Sobowo 3:0
Skrwa Łukomie Huragan Bodzanów 1:1
ULKS Ciółkowo Wisła Główina Sobowo 2:0
Wisła Płock I Huragan Bodzanów 8:0
Skrwa Łukomie ULKS Ciółkowo 0:1
GRUPA B Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
PEGAZ |
DROBIN |
20 |
24 |
2 |
2 |
STOCZNIOWIEC |
PŁOCK |
20 |
20 |
5 |
3 |
MAZOWSZE |
PŁOCK |
9 |
11 |
15 |
4 |
BŁĘKITNI |
GĄBIN |
4 |
6 |
17 |
5 |
KORMORAN |
ŁĄCK |
4 |
2 |
27 |
GRUPA B
Stoczniowiec Płock Pegaz Drobin 0:0
Mazowsze Płock Kormoran Łąck 1:1
Błękitni Gąbin Stoczniowiec Płock 1:3
Pegaz Drobin Mazowsze Płock 4:3
Kormoran Łąck Błekitni Gąbin 0:2
Stoczniowiec Płock Mazowsze Płock 2:1
Pegaz Drobin Kormoran Łąck 7:0
Błękitni Gąbin Mazowsze Płock 0:1
Stoczniowiec Płock Kormoran Łąck 5:0
Pegaz Drobin Błękitni Gąbin 4:1
II
kolejka ORLEN PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 - Gostynin 15-16-10.2011 r.
Wyniki i tabela Niedziela 16.10.2011
GRUPA C Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
WISŁA II |
PŁOCK |
20 |
21 |
3 |
2 |
MAZUR |
GOSTYNIN |
18 |
28 |
3 |
3 |
ZRYW |
BIELSK |
8 |
7 |
14 |
4 |
SKRA |
DROBIN |
8 |
8 |
19 |
5 |
ŚWIT |
STAROŹREBY |
0 |
2 |
32 |
GRUPA C
Wisła Płock II Mazur Gostynin 1:1
Zryw Bielsk Skra Drobin 1:1
Świt Staroźreby Wisła Płock II 0:1
Mazur Gostynin Zryw Bielsk 2:0
Skra Drobin Świt Staroźreby 2:1
Wisła Płock II Zryw Bielsk 4:1
Mazur Gostynin Skra Drobin 6:0
Świt Staroźreby Zryw Bielsk 0:1
Wisła Płock II Skra Drobin 3:0
Mazur Gostynin Świt Staroźreby 4:0
GRUPA D Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
UKS MDK |
PŁOCK |
20 |
39 |
0 |
2 |
KASZTELAN |
SIERPC |
19 |
24 |
4 |
3 |
CZARNI |
REMPIN |
6 |
4 |
19 |
4 |
POGOŃ |
SŁUPIA |
6 |
10 |
20 |
5 |
UKS SOCCER |
PŁOCK |
4 |
4 |
29 |
UKS MDK Płock Kasztelan Sierpc 0:0
Pogoń Słupia Czarni Rempin 0:2
UKS Soccer Płock UKS MDK Płock 0:7
Kasztelan Sierpc Pogoń Słupia 4:0
Czarni Rempin UKS Soccer Płock 1:2
UKS MDK Płock Pogoń Słupia 4:0
Kasztelan Sierpc Czarni Rempin 3:0
UKS Soccer Płock Pogoń Słupia 1:1
UKS MDK Płock Czarni Rempin 6:0
Kasztelan Sierpc UKS Soccer Płock 7:0
III
kolejka ORLEN PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 - Staroźreby 29-30.10.2011 r.
GRUPA A Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
WISŁA |
PŁOCK |
24 |
37 |
2 |
2 |
MAZUR |
GOSTYNIN |
18 |
28 |
3 |
3 |
MAZOWSZE |
PŁOCK |
9 |
11 |
15 |
4 |
POGOŃ |
SŁUPIA |
6 |
10 |
20 |
5 |
ŚWIT |
STAROŹREBY |
0 |
2 |
32 |
GRUPA B Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
PEGAZ |
DROBIN |
20 |
24 |
2 |
2 |
SKRWA |
ŁUKOMIE |
11 |
9 |
6 |
3 |
ULKS |
CIÓŁKOWO |
10 |
6 |
19 |
4 |
SKRA |
DROBIN |
8 |
8 |
19 |
5 |
UKS SOCCER |
PŁOCK |
4 |
4 |
29 |
GRUPA C Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
WISŁA II |
PŁOCK |
20 |
21 |
3 |
2 |
STOCZNIOWIEC |
PŁOCK |
20 |
20 |
5 |
3 |
HURAGAN |
BODZANÓW |
8 |
7 |
23 |
4 |
CZARNI |
REMPIN |
6 |
4 |
19 |
5 |
KORMORAN |
ŁĄCK |
4 |
2 |
27 |
GRUPA D Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
1 |
UKS MDK |
PŁOCK |
20 |
39 |
0 |
2 |
KASZTELAN |
SIERPC |
19 |
24 |
4 |
3 |
ZRYW |
BIELSK |
8 |
7 |
14 |
4 |
WISŁA |
SOBOWO |
6 |
3 |
12 |
5 |
BŁĘKITNI |
GĄBIN |
4 |
6 |
17 |
________________________
foto: www.pozpn.pl.pl
|