I turnieju w maszewie pod tym linkiem >>>
Grupa A
A1 Wisła I Płock
A2 Błękitni Gąbin
A3 Kormoran Łąck
A4 Kasztelan Sierpc
A5 Zryw Bielsk
Grupa B
B1 Stoczniowiec Płock
B2 Skrwa Łukomie
B3 Pogoń Słupia
B4 ULKS Ciółkowo
B5 Skra Drobin
Grupa C
C1 Czarni Rempin
C2 Wisła II Płock
C3 Soccer Płock
C4 Wisła Sobowo
C5 Pegaz Drobin
Grupa D
D1 UKS MDK Płock
D2 Mazowsze Płock
D3 Świt Staroźreby
D4 Mazur Gostynin
D5 Huragan Bodzanów
I Turniej - 1 - 2 października w Maszewie
Grupa 1 - A1, A2, A3, A4, A5
Grupa 2 - B1, B2, B3, B4, B5
Grupa 3 - C1, C2, C3, C4, C5
Grupa 4 - D1, D2, D3, D4, D5
W sobotę - 1 października grają Grupy A i B, w niedzielę Grupy C i Drobin
II Turniej - 15 - 16 października w Gostyninie,
z zachowaniem zdobyczy punktowej z pierwszego turnieju, według zajętych
w grupach miejsc. Skład grup poniżej:
Grupa 1 - A1, B2, C3, D4, B5
Grupa 2 - B1, C2, D3, A4, A5
Grupa 3 - C1, D2, A3, B4, D5
Grupa 4 - D1, A2, B3, C4, D5
Podział na grupy
GRUPA A
A1 WISŁA PŁOCK I 12 16-1
A2 SKRWA ŁUKOMIE 7 6-2
A3 WISŁA SOBOWO 6 3-4
A4 HURAGAN BODZANÓW 4 4-13
A5 ULKS CIÓŁKOWO 1 3-11
GRUPA B
B1 STOCZNIOWIEC PŁOCK 10 10-3
B2 PEGAZ DROBIN 10 9-0
B3 MAZOWSZE PŁOCK 5 5-8
B4 KORMORAN ŁĄCK 3 1-12
B5 BŁĘKITNI GĄBIN 1 2-9
GRUPA C
C1 WISŁA PŁOCK II 10 12-1
C2 MAZUR GOSTYNIN 8 15-2
C3 ZRYW BIELSK 4 4-7
C4 SKRA DROBIN 4 5-8
C5 ŚWIT STAROŹREBY 0 1-24
GRUPA D
D1 UKS MDK PŁOCK 10 22-0
D2 KASZTELAN SIERPC 9 10-4
D3 POGOŃ SŁUPIA 5 9-9
D4 CZARNI REMPIN 3 1-8
D5 UKS SOCCER PŁOCK 0 1-13
Rozkład minutowy turnieju w Gostyninie:
SOBOTA 15 października 2011
9.00 Wisła Płock I - Skrwa Łukomie
9.20 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów
9.40 ULKS Ciółkowo-Wisła Płock I
10.00 Skrwa Łukomie-Wisła Sobowo
10.20 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo
10.40 Wisła Płock I - Wisła Sobowo
11.00 Skrwa Łukomie - Huragan Bodzanów
11.20 ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo
11.40 Wisła Płock I - Huragan Bodzanów
12.00 Skra Łukomie - ULKS Ciółkowo
12.20 Stoczniowiec Płock- Pegaz Drobin
12.40 Mazowsze Płock - Kormoran Łąck
13.00 Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock
13.20 Pegaz Drobin - Mazowsze Płock
13.40 Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin
14.00 Stoczniowiec Płock - Mazowsze Płock
14.20 Pegaz Drobin - Kormoran Łąck
14.40 Błękitni Gostynin - Mazowsze Płock
15.00 Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck
15.20 Pegaz Drobin - Błękitni Gąbin
NIEDZIELA 16 października 2011
9.00 Wisła Płock II - Mazur Gostynin
9.20 Zryw Bielsk - Skra Drobin
9.40 Świt Staroźreby - Wisła Płock II
10.00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk
10.20 Skra Drobin - Świt Staroźreby
10.40 Wisła Płock II - Zryw Bielsk
11.00 Mazur Gostynin - Skra Drobin
11.20 Świt Staroźreby- Zryw Bielsk
11.40 Wisła Płock II - Skra Drobin
12.00 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby
12.20 UKS MDK Płock - Kasztelan Sierpc
12.40 Pogoń Słupia - Czarni Rempin
13.00 UKS Soccer Płock - UKS MDK Płock
13.20 Kasztelan Sierpc - Pogoń Słupia
13.40 Czarni Rempin - UKS Soccer Płock
14.00 UKS MDK Płock - Pogoń Słupia
14.20 Kasztelan Sierpc - Czarni Rempin
14.40 UKS Soccer Płock- Pogoń Słupia
15.00 UKS MDK Płock - Czarni Rempin
15.20 Kasztelan Sierpc - UKS Soccer Płock
info: Grzegorz Wenerski
III Turniej - 29 - 30 października w Staroźrebach.
|