Terminy
przeglądu i weryfikacji boisk w POZPN Płock
na sezony
rozgrywkowe 2011-2013
(łącznie z ważnością licencji)(Nazwa zespołu, boisko do
weryfikacji, data i godz.)
IV LIGA1
KASZTELAN SIERPC
-
SIERPC
27.06 g.14:30
2
WISŁA PŁOCK
-
PŁOCK
30.06 g.13:00
LIGA OKRĘGOWA
3
BŁĘKITNI GĄBIN
- GĄBIN
30.07 g.13:00
4
AMATOR MASZEWO
-
MASZEWO
06.07 g.14:30
5
BZURA CHODAKÓW -
CHODAKÓW
28.06 g.16:00
6
KORMORAN ŁĄCK -
ŁĄCK
28.06 g.17:00
7
MAZUR GOSTYNIN -
GOSTYNIN
04.07 g.15:30
8
ORZEŁ GOLESZYN -
GOLESZYN
27.06 g.13:00
9
SKRA DROBIN -
DROBIN
27.06 g.16:30
10
STOCZNIOWIEC PŁOCK -
ul. Kolejowa
28.06 g.16:00
Kl. Młodz.
11
SKRWA ŁUKOMIE -
ŁUKOMIE
27.06 g.16:00
12
ŚWIT STAROŹREBY -
STAROŹREBY
24.06 g.18:00
+ b. Orlik
13
WICHER CIESZEWO -
CIESZEWO
27.06 g.18:30
14
WISŁA NOWY DUNINÓW -
N. DUNINÓW
04.07 g.19:00
15
ZRYW BIELSK -
DO USTALENIA
16 POGOŃ SŁUPIA - SŁUPIA 1.07 g. 17:30 + b. Orlik w Zawidzu
KLASA A
16
CZARNI REMPIN
-
REMPIN
04.07 g.17:30
17
HURAGAN BODZANÓW
-
BODZANÓW
25.06 g.18:00
18
KASZTELAN BIAŁE BŁOTO
-
DZIEMBAKOWO
01.07 g.15:30
19
LWÓWIANKA LWÓWEK
-
LWÓWEK
02.07 g.17:00
lub Sanniki
20
ULKS CIÓŁKOWO
-
CIÓŁKOWO
24.06 g.17:00
21
POLONIA RADZANOWO
-
RADZANOWO
24.06 g.19:00
22
ORKAN LELICE
-
LELICE
01.07 g.16:30
23
STEGNY WYSZOGRÓD
-
WYSZOGRÓD
25.06 g.16:00
24
START PROBOSZCZEWICE
-
DO USTALENIA
-----
25
WISŁA GŁ. SOBOWO
- SOBOWO
08.06 g.16:30
26
UNIA CZERMNO
-
CZERMNO
28.06 g.18:00
27
ZORZA SZCZAWIN -
SZCZAWIN KOŚĆ
04.07 g.14:00
KLASA B
28
BOBRY CIERSZEWO
-
CIERSZEWO
06.07 g.17:30
29
BŁYSKAWICA LUCIEŃ
-
LUCIEŃ
04.07 g.17:30
30
OLIMPIA GOZDOWO
-
GOZDOWO
06.07 g.16:00
31
LUSZYNIANKA LUSZYN
-
LUSZYN
02.07 g.16:00
32
PEKLIMAR UMIENINO
-
UMIENINO
01.07 g.18:30
33
RELAX MISZEWO -
MISZEWO MUR.
25.06 g.19:00
34
SPARTA MOCHOWO
-
MOCHOWO
04.07 g.16:00
35
SPÓJNIA MAŁA WIEŚ
-
MAŁA WIEŚ
25.06 g.17:00
36
VICTORIA CEKANOWO
-
DO USTALENIA
04.07 g.18:30
LIGI MŁODZIEŻOWE
37
MAZOWSZE PŁOCK
38
SKS 70 PŁOCK
- ul. Kolejowa
28.06 G. 16:00
39
VICTORIA WYKOWO
-
WYKOWO
40
DELTA MISZEWKO STRZAŁ
41
UKS SANNIKI
-
SANNIKI
02.07 g.18:00
42
MAZOWSZE SŁUPNO
43
PEGAZ DROBIN
-
27.06 G. 17:30
44
UKS MDK PŁOCK
45
PKS IMIELNICA
Zgodnie z
przyjętymi przepisami przez Polski Związek Piłki Nożnej, licencje przyznawane są
na okres 2 sezonów piłkarskich dla klubów seniorskich oraz młodzieżowych
(2011-2013).
Poza
awansującymi do wyższych klas i nowozgłoszonymi do rozgrywek klasy „B” lub grup
młodzieżowych.
Stawki finansowe za weryfikację boisk i koszty przejazdów Komisji pozostają bez
zmian (koszty te pokrywają Kluby lub właściciele boisk).
|