II Liga Wschodnia - 33 kolejka
05.06. 14:00 Olimpia Elbląg -
Sokół Sokółka 1:1 (1:0)
Krzysztof Bułka 30' - samobójcza 75'
05.06. 14:00 Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn 0:0
05.06. 14:00 Świt Nowy Dwór - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Dariusz Zjawiński 82' - Tomasz Moskała 57'
05.06. 14:00 OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin 4:1 (1:0)
Krzysztof Filipek 35', Łukasz Suchocki 63', 74', Paweł Łukasik 88' -
Krystian Wójcik 90'
05.06. 14:00 Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Maz. 5:2 (1:1)
Krzysztof Kopciński 45', Kamil Witkowski 60', 82', 90', Artur
Januszewski 69' - Tomasz Kułkiewicz 25', Przemysław Kołłątaj 66' (rz.k.)
05.06. 14:00 Wigry Suwałki - Resovia Rzeszów 1:3 (1:0)
Tomasz Bajko 17 - Michał Chrabąszcz 57, Krzysztof Pietluch 62,
Sebastian Hajduk 78
05.06. 14:00 Stal Rzeszów - Jeziorak Iława 2:1 (1:0)
Andreja Prokić 33', 50' - Roman Kretow 54'
05.06. 14:00 Okocimski KS Brzesko - Start Otwock 1:0 (0:0)
Daniel Policht 90'
05.06. 14:00 Wisła Płock - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Kamil Biliński 60'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 28 kolejka
04.06. 16:00 UKS SMS Łódź - Narew
Ostrołęka 2:3 (1:2)
04.06. 17:00 Warta Sieradz - Mazur Karczew 2:1 (1:0)
04.06. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)
04.06. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - KP Piaseczno 1:0 (0:0)
04.06. 17:00 Pilica Przedbórz - Ursus Warszawa 2:1 (1:1)
Robert Pyka 34', Marek Jończyk 61' - Sebastian Bulik 25'
04.06. 17:00 Ceramika Opoczno - Legionovia Legionowo 2:2 (0:1)
samobójcza 51', Radosław Strzelecki 77' - Łukasz Barankiewicz 19',
Konrad Karaszewski 78'
04.06. 17:00 Broń Radom - Radomiak Radom 1:3 (0:0)
Adrian Ziętek 49' - Cezary Czpak 46', Paweł Tarnowski 86',
Krystian Puton 90'
IV Liga Mazowiecka południe - 28 kolejka
04.06. 11:00 Okęcie Warszawa - KS
Janików Kozienice 1:1 (0:0)
Tomasz Kulesza 58' – Jacek Suchodolski 87'
04.06. 13:00 Znicz II Pruszków - Zwolenianka Zwoleń 4:1 (1:1)
04.06. 14:00 Polonia Iłża - Sparta Jazgarzew 2:1 (0:1)
Paweł Kopciał 71', Tomasz Ziółek 74' (rz.k.) - Tomasz Bochenek 29'
04.06. 14:00 Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Wierzbica 2:1 (0:0)
Arkadiusz Rusinowski 50', 90' +2 - Andrij Malyk 61'
04.06. 15:00 UKS Łady - Naprzód Zielonki 0:1 (0:1)
Tomasz Sieński
04.06. 16:00 Mazowsze Grójec - Skra Obory 4:1 (1:0)
Mariusz Kotański, Konrad Romański, Arnold Kołakowski, Hubert
Baranowski - Jakub Stęszewski
04.06. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
Tomasz Młynarski
05.06. 16:00 Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk 1:3 (0:2)
IV Liga Mazowiecka Północ - 28 kolejka
04.06. 15:00 Bug Wyszków - Huragan
Wołomin 4:3 (1:2)
Adrian Rowicki 28', Alan Wróbel 66', Łukasz Kamiński 85', Łukasz
Kowalczyk 90' +2 - Pierre Ndakiza 15', Karol Bednarczyk 43', Marek Wojdyna 61'
04.06. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 1:5 (0:4)
Robert Zieliński 86' - Mariusz Walczak 17', Marcin Dziubiński 26',
Robert Butryn 30', Jakub Wróblewski 44', Artur Gawęda 72'
04.06. 16:30 Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Michał Złotkowski 60', 81', Szymon Lewicki 85'
04.06. 16:30 Kryształ Glinojeck - Tęcza 34 Płońsk 0:0
04.06. 17:00 MKS Przasnysz - MKS Ciechanów 2:3 (1:0)
Piotr Piasecki, Łukasz Wróblewski - Kamil Olszewski 2, Jakub
Witkowski
04.06. 17:00 Wkra Żuromin -
Marcovia 2000 Marki 0:0
04.06. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Marcin Michalski 90'
05.06. 11:00 Iskra Krasne - Wisła II Płock 1:3 (0:2)
Witalij Sawczenko 72' - Rafał Grzelak 23', Adrian Bieńkowski 42',
Daniel Mitura 55'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 29 kolejka
04.06. 11:00 PKS Radość - Mazur
Radzymin 2:3 (1:1)
04.06. 11:00 Legion Warszawa - Drukarz Warszawa 2:2 (0:0)
04.06. 13:00 Świt II Nowy Dwór - Józefovia Józefów 2:7 (1:2)
04.06. 16:00 Żbik Nasielsk - GKP Targówek 1:2 (0:1)
Rafał Załoga – Marcin Kolasiński, Dariusz Piwowarek
04.06. 16:30 Korona Góra Kalwaria - Promnik Łaskarzew 3:2 (2:1)
04.06. 16:30 Wicher Kobyłka - Wilga Garwolin 3:2 (2:1)
05.06. 13:00 Dolcan II Ząbki - Sokół Serock 1:1 (1:0)
Jakub Kabala 35' - Tomasz Luks 58'
05.06. 13:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 2:2 (2:0)
Sebastian Ściechowicz 5', 40' - Damian Ciszek 71', 84'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 29 kolejka
03.06. 18:00 Przyszłość Włochy - Ożarowianka Ożarów 1:1
(1:0)
04.06. 16:00 Perła Złotokłos - Błonianka Błonie 5:0 (3:0)
Łukasz Balcerowicz, Marcin Pełka, Michał Gotchold, Cezary Kur,
Grzegorz Perzyna
04.06. 16:30 Piast Piastów - Olimpia Warszawa 4:3 (1:1)
04.06. 16:30 Skra II Obory - Legia Bemowo 1:2 (0:0)
04.06. 17:00 Orkan Sochaczew - Naprzód Brwinów 4:0 (1:0)
Krzysztof Różycki 38', 89', Tomasz Oliwa 55', Piotr Szatkowski 81'
05.06. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 1:1 (0:0)
Michał Pohoski 86' - Kamil Kapciak 63'
05.06. 13:00 Naprzód II Zielonki - KS Łomianki 1:9 (0:3)
Krzysztof Lubelski 66' - Mateusz Sołtys 8', 14', 76', 81', Łukasz
Prusik 17', Piotr Sinkiewicz 47', Bartosz Walkowski 57', 59', Adam Kossowski 78'
Liga Okręgowa Płock - 29 kolejka
04.06. 16:00 Bzura Chodaków -
Pogoń Słupia 0:5 (0:0)
Jacek Sobczak 2, Przemysław Mysielski 2, Dawid Piłat
04.06. 16:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 0:0
04.06. 16:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 2:0 (0:0)
Rafał Rękawiecki, Dawid Szymański
04.06. 16:00 Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 0:1 (0:0)
Tomasz Włoczewski
04.06. 16:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 11:1 (5:1)
Łukasz Suliński 4, Łukasz Betlejewski 2, Mateusz Biegański 2,
Grzegorz Krzewicki, Piotr Pawłowski, Marcin Szemborski - Mariusz Kunikowski
04.06. 16:00 Kormoran Łąck - Świt Staroźreby 0:1 (0:0)
Maciej Sobiesiak
04.06. 16:00 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 0:0
Delta Miszewko - Wicher Cieszewo 0:3
v.o.
Klasa A Płock - 24 kolejka
05.06. 11:00 Kasztelan Białe Błoto
- Czarni Rempin 7:1 (2:1)
Tomasz Jabłoński 3, Piotr Wiśniewski 2, Bartosz Szczepański 2 -
Łukasz Szczypecki
05.06. 11:00 Skra II Drobin - Start Proboszczewice 2:3 (1:1)
Daniel Zjadewicz, Bogdan Brzeziński - Mariusz Kalinowski, Piotr
Malanowski, Adrian Jabłoński
05.06. 11:00 Orkan Lelice - Polonia Radzanowo 3:0
v.o.
Polonia nie przyjechała na mecz
05.06. 13:00 Lwówianka Lwówek - ULKS Ciółkowo 1:2 (0:1)
Mateusz Roguski - Dawid Brzeski, Rafał Iwański
05.06. 16:00 Unia Czermno - Wisła Sobowo 3:3 (2:0)
Damian Sztendor 2, Marcin Milczarek - Marcin Andrzejewski , Patryk
Sieczkowski, Marcin Tomczyk
05.06. 16:00 Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin 3:1 (2:0)
Daniel Popiołek, Grzegorz Zygmuntowicz, Maciej Bratkowski - Kamil
Śniecikowski
Limit Rybno - Huragan Bodzanów 0:3
v.o.
Klasa B Płock - 17 kolejka
05.06. 11:00 Peklimar Umienino -
Victoria Cekanowo 4:7
05.06. 16:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo 0:1
05.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Luszynianka Luszyn 4:1
Norbert Skrzyński 2, A. Szeligowski 2, - ???
05.06. 16:00 Błyskawica Lucień -
Bobry Cierszewo 2:2
??? - Jacek Dzięcioł i Patryk Żuchowski
05.06. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Olimpia Gozdowo
3:4
??? - Kamil Smoliński x2, Kamil Rutkowski, Łukasz Kozłowski
|