II Liga Wschodnia - 32 kolejka
28.05. 16:30 GLKS Nadarzyn - OKS
1945 Olsztyn 1:2 (0:2)
Andrzej Dzierżawski 74' - Paweł Baranowski 5', Eduardo 42'
28.05. 17:00 Resovia Rzeszów -
Stal Stalowa Wola 0:0
28.05. 17:00 Motor Lublin - Olimpia Elbląg 0:2 (0:0)
Witalij Ledieniow 71', Krzysztof Bułka 90'
29.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko 1:1 (1:0)
Michał Adamczyk 18' - Paweł Smółka 58'
29.05. 16:00 Start Otwock - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Wojciech Wocial 44'
29.05. 17:00 Ruch Wysokie Maz.
- Stal Rzeszów 2:4 (1:1)
Michał Fidziukiewicz 11', Michał Oświęcimka 64' - Wojciech
Fabianowski 31', 50', 56', Ernest Szela 67'
29.05. 17:00 Sokół Sokółka -
Świt Nowy Dwór 1:3 (0:2)
Grzegorz Jóźwiak 77' - Adam Czerkas 6', 45', Adam Gmitrzuk 59'
29.05. 17:00 Puszcza
Niepołomice - Wisła Płock 1:2 (0:1)
Marcin Kowalczyk 83' - Kamil Biliński 11', 89'
30.05. 17:00 Wigry Suwałki -
Jeziorak Iława 2:0 (0:0)
Sebastian Świerzbiński 55' (rz.k.), Dawit Dżanelidze 68'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 27 kolejka
28.05. 16:00 Włókniarz Zelów - Sokół
Aleksandrów Łódzki 2:1 (1:1)
Piotr Gląba 6, 74' - Paweł Adamiec 16'
28.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Pilica Przedbórz 4:3 (1:0)
Jakub Jasiński 6', Sebastian Janusiński 51', Łukasz Barankiewicz 80',
90' - Przemysław Kornacki 54', Bartłomiej Grala 87' (rz.k.), Rafał Rabenda 90'
(rz.k.)
28.05. 17:00 Radomiak Radom - Ceramika Opoczno 3:0 (0:0)
Daniel Barzyński 59', Cezary Czpak 61', 88'
28.05. 17:00 Ursus Warszawa - Concordia Piotrków Trybunalski 4:0 (2:0)
Maciej Jagodziński 6', Ihor Kozełko 20', 67', Łukasz Sowiński 81'
28.05. 17:00 KP Piaseczno - Warta Sieradz 2:1 (0:0)
Przemysław Łaski 87', Damian Pracki 89' - Przemysław Sosnowski 77'
28.05. 17:00 Mazur Karczew - MKS Kutno 1:2 (0:1)
Jacek Dąbrowski 77' - Rafał Jankowski 38', Mariusz Jakubowski
90'
28.05. 17:00
Pogoń Siedlce - UKS SMS Łódź _ : _
piłkarze z Łodzi nie dojechali na mecz
29.05. 17:00 Narew Ostrołęka - Broń Radom 0:4 (0:0)
Adrian Dziubiński 52' (rz.k.), Kourou Badji 54', Adrian Ziętek 61',
Daniel Ciupiński 64'
IV Liga Mazowiecka południe - 27 kolejka
28.05. 13:00 Naprzód Zielonki -
Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (0:1)
Artur Witkowski – Zbigniew Obłuski
28.05. 15:00 Pogoń Grodzisk - Polonia Iłża 1:1 (1:0)
Tomasz Piotrowski – Marcin Kacprzak
28.05. 16:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 2:1 (1:0)
Jarosław Karolewski 2 – Dawid Jankiewicz
28.05. 16:00 KS Janików Kozienice - UKS Łady 2:1 (1:1)
Jacek Suchodolski, Artur Strąg – Piotr Włodarski
28.05. 16:00 Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (0:0)
Łukasz Kopczyński – Piotr Siwirski
28.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - Naprzód Skórzec 5:1 (3:0)
Andrij Malyk 2, Michał Kowalczyk 2, Sebastian Stąpór – Piotr Krawczyk
28.05. 16:30 Skra Obory - Okęcie Warszawa 0:1 (0:1)
Kamil Świtalski 42'
28.05. 16:00 Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 4:1 (1:0)
Bartłomiej Bachanek, Paweł Kopeć, Mateusz Kubica, Karol Zięba –
Damian Karls
IV Liga Mazowiecka Północ - 27 kolejka
28.05. 11:00 Hutnik
Warszawa - Kasztelan Sierpc 5:1 (1:1)
Bartłomiej Walewski 22', Szymon Lewicki, 60', 62', 72',
Paweł Tarnowski 83' - Alimi 35'
28.05. 16:00 Wisła II Płock -
Kryształ Glinojeck 2:0 (1:0)
Jakub Zabłocki 43', Tomasz Grudzień 46'
28.05. 16:00 MKS Ciechanów - Bug Wyszków 2:7 (2:3)
28.05. 16:30 Tęcza 34 Płońsk - MKS Przasnysz 0:2 (0:1)
Paweł Olszewski 2
28.05. 16:30 Mławianka Mława - Iskra Krasne 2:0 (0:0)
Robert Butryn 86', Artur Gawęda 88'
28.05. 17:00 Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 4:0 (2:0)
28.05. 18:00 Victoria Sulejówek - Korona Ostrołęka 0:0
29.05. 13:30 Marcovia 2000 Marki - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (0:1)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 28 kolejka
28.05. 10:00 Sokół Serock -
Promnik Łaskarzew 4:4 (2:0)
Krzysztof Szymański 2', Tomasz Luks 8', 57', 90' +4 - Przemysław
Poświata 68', Kelechi Ohams 73', samobójcza 83', Grzegorz Korycki 87'
28.05. 11:00 Drukarz Warszawa - PKS Radość 8:3 (3:0)
28.05. 16:30 Józefovia Józefów - Legionovia II Legionowo 1:4 (1:3)
Kazimierz Grotte 23' - Rafał Jędrych 4', Paweł Madej 16', 64', Cezary
Wróbel 26'
28.05. 17:00 Dolcan II Ząbki - Legion Warszawa 0:5 (0:1)
28.05. 17:00 Mazur Radzymin - Żbik Nasielsk 0:0
29.05. 14:00 Mazur II Karczew - Korona Góra Kalwaria 2:1 (1:1)
29.05. 17:00 Wilga Garwolin - Świt II Nowy Dwór 3:0 v.o.
29.05. 17:30 GKP Targówek - Wicher Kobyłka 4:1 (3:1)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 28 kolejka
28.05. 11:00
Naprzód Brwinów - Skra II Obory 3:0 v.o.
goście nie przyjechali
28.05. 11:00 Legia Bemowo - Perła Złotokłos 3:1 (2:1)
28.05. 14:30 Milan Milanówek - Przyszłość Włochy 1:4
28.05. 16:00 KS Łomianki - LKS Chlebnia 3:1 (1:0)
28.05. 16:30 Błonianka Błonie - Naprzód II Zielonki 1:2 (1:0)
samobójcza - Marek Kamiński 2
28.05. 16:30 Piast
Piastów - Orkan Sochaczew 0:1 (0:0)
Michał Blaszczyk 55'
28.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów
- KS Raszyn 1:1 (0:1)
Liga Okręgowa Płock - 28 kolejka
28.05. 16:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 6:1
(3:1)
Łukasz Linowski 2, Arkadiusz Szarwiński 2, Michał Muszyński, Tomasz
Włoczewski - Marcin Kowalski
29.05. 13:00 Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck 2:0 (1:0)
Mariusz Gałka, Grzegorz Szortyka
29.05. 13:00 Zryw Bielsk - Mazur Gostynin 2:4 (1:0)
29.05. 16:00 Unia Iłów - Błękitni Gąbin 0:2 (0:0)
Michał Kłosiński, Michał Jasiński
29.05. 16:00 Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 1:4 (0:2)
Jakub Jeziak - Dawid Szymański 2, Patryk Jankowski, Adam Szmit
29.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
Damian Bednarski - Grzegorz Szypszak 2
01.06. 17:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 0:5 (0:4)
Łukasz Suliński 2, Grzegorz Krzewicki 2, Piotr Pawłowski
Pogoń Słupia - Delta Miszewko 3:0
v.o.
Klasa A Płock - 23 kolejka
29.05. 11:00 Wisła Sobowo - Stegny
Wyszogród 2:0 (0:0)
Wojciech Młotkowski, Piotr Stefaniak
29.05. 11:00 ULKS Ciółkowo -
Kasztelan Białe Błoto 2:2 (1:2)
Daniel Cieszkowski, Bartosz Sarnecki - Dawid Wójcik, Piotr Wiśniewski
29.05. 11:00 Skra II Drobin - Lwówianka Lwówek 3:2 (0:2)
Mateusz Włodarski, Andrzej Gajewski, Patryk Kwaśniewski - Krzysztof
Burdyka, Piotr Ochman
29.05. 13:00 Polonia Radzanowo - Unia Czermno 0:3 v.o.
brak opieki medycznej
29.05. 13:00 Huragan Bodzanów -
Orkan Lelice 3:0 v.o.
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz
29.05. 13:00 Start Proboszczewice - Zorza Szczawin 4:3 (3:2)
Jakub Woliński, Arkadiusz Majchrzak, Tomasz Matczak i samobój -
Cezary Obszyński, Stefan Pijanowski, Kamil Śniecikowski
Czarni
Rempin - Limit Rybno 3:0 v.o.
Klasa B Płock - 16 kolejka
29.05. 16:00 Victoria Cekanowo -
Relax Miszewo 3:1
29.05. 16:00 Bobry Cierszewo - Spójnia Mała Wieś 3:5
29.05. 16:00 Sparta Mochowo - GOKSiR Młodzieszyn 2:2
29.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 4:2
29.05. 16:00 Luszynianka Luszyn - Peklimar Umienino 2:2
|