II Liga Wschodnia - 29 kolejka
14.05. 16:00 Wisła Płock - GLKS
Nadarzyn 0:1 (0:0)
Emil Rembiejewski 47'
14.05. 16:00 Świt Nowy Dwór - Resovia
Rzeszów 1:1 (1:1)
Dariusz Zjawiński 39' - Sebastian Hajduk 23'
14.05. 17:00 Olimpia Elbląg -
Stal Stalowa Wola 0:0
15.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin 2:0 (1:0)
Łukasz Rupa 2', Piotr Darmochwał 84'
15.05. 17:30 Stal Rzeszów -
Puszcza Niepołomice 2:1 (2:0)
Konrad Maca 24', Wojciech Reiman 34' - Wojciech Ankowski 53' (rz.k.)
15.05. 18:00 Znicz Pruszków -
Sokół Sokółka 1:0 (1:0)
Kamil Karcz 40'
15.05. 15:00 Jeziorak Iława -
Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Christian Klein 69' - Michał Gamla 10'
15.05. 16:00 Ruch Wysokie Maz. -
Start Otwock 2:1 (0:0)
Michał Fidziukiewicz 51', Eugeniusz Kołodziejczyk 53' - Paweł Nowotka
88'
15.05. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
1:0 (1:0)
Paweł Alancewicz 17'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 24 kolejka
14.05. 16:00 Włókniarz Zelów -
Radomiak Radom 3:2 (1:2)
Krzysztof Kukulski 36', Michał Stasiak 77', Norbert Dregier 84' -
Paweł Tarnowski 6', Mateusz Radecki 15'
14.05. 16:00 Sokół Aleksandrów
Łódzki - MKS Kutno 0:1 (0:1)
Rafał Jankowski 26'
14.05. 16:00 UKS SMS Łódź -
Warta Sieradz 1:0 (0:0)
Mateusz Cholewiak 57'
14.05. 17:00 Ceramika Opoczno -
Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Radosław Filipczak 35'
14.05. 17:00 Ursus Warszawa -
Legionovia Legionowo 2:2 (2:1)
Sebastian Bulik 14', Piotr Ćwik 18' (rz.k.) - Mateusz Delikat 15',
Ifeanyi Uwadizu 90' +1
14.05. 17:00 Pilica Przedbórz -
Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Bartłomiej Grala 78'
14.05. 17:00 Concordia Piotrków
Trybunalski - Narew Ostrołęka 4:0 (2:0)
Michał Protasewicz 13' (rz.k.), Ajibola Oshikoya 45', Krzysztof
Kukieła 52', Mariusz Zaor 74'
15.05. 17:00 Broń Radom - KP Piaseczno
2:1 (0:1)
Maciej Czachór 52', Łukasz Jamróz 90' - Przemysław Łaski 45'
IV Liga Mazowiecka południe - 24 kolejka
14.05. 11:00 Znicz II Pruszków -
Orzeł Wierzbica 4:3 (1:1)
Radosław Ryćko 16', Adam Michalak 48', Emil Adamczuk 59', Norbert Dobski
89' – Patryk Jarząbek 40', Andrij Procyk 67', Andrij Malyk 82'
14.05. 11:00 Polonia Iłża -
Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:0)
14.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Sparta Jazgarzew 2:3 (2:0)
Rafał Gajowniczek 2 – Andrzej Kacprzak 2, Łukasz Kania
14.05. 16:00 Skra Obory -
Zwolenianka Zwoleń 0:1 (0:0)
14.05. 16:00 UKS Łady - Naprzód Skórzec 0:3
v.o.
Gospodarze odmówili wyjścia na boisko -
meczu nie rozegrano.
14.05. 16:00 KS Janików Kozienice - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:2)
14.05. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Zielonki 0:1 (0:0)
_
14.05. 17:30 Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk 3:2 (3:0)
Arnold Kołakowski 5', 36' (rz.k.), Konrad Romański 18' – Paweł
Romanowski 70', Mateusz Zawiska 90'
IV Liga Mazowiecka Północ - 24 kolejka
14.05. 16:00 Kasztelan Sierpc -
Huragan Wołomin 1:1 (0:0)
14.05. 16:00 Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:1 (0:0)
14.05. 16:00 Kryształ Glinojeck - Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
14.05. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Krzysztof Dzięgielewski 42'
14.05. 16:00 MKS Przasnysz -
Wkra Żuromin 1:0 (1:0)
14.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 1:3 (0:1)
Kamil Orłowski 79' – Michał Herman 44', Maciej Biernacki 56', Łukasz
Kowalczyk 90' +5
15.05. 15:00 Iskra Krasne -
Marcovia 2000 Marki 1:1 (1:0)
15.05. 16:00 Wisła II Płock - Mławianka Mława 4:1 (0:0)
Łukasz Synowicz 57', Daniel Mitura 73', Jakub Zabłocki 84', Krzysztof
Garczewski 88' - Jakub Wróblewski 62',
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 25 kolejka
14.05. 12:00 PKS Radość - Sokół
Serock 2:5 (1:1)
14.05. 15:00 Żbik Nasielsk - Legion Warszawa 3:0 (2:0)
14.05. 16:00 Korona Góra Kalwaria - GKP Targówek 1:2 (0:1)
14.05. 17:00 Wicher Kobyłka - Dolcan II Ząbki 1:3 (0:1)
15.05. 13:00 Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 5:1 (2:1)
Karol Załustowicz, Paweł Madej, Paweł Badenko, Sebastian Ściechowicz,
Emil Łotowski - Kamil Rosłon
15.05. 14:00 Mazur II Karczew -
Józefovia Józefów 1:2 (0:0)
15.05. 14:00 Świt II Nowy Dwór - Drukarz Warszawa 0:5 (0:3)
15.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Mariusz Jesiotr 53' - Łukasz Korgul 73'
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 25 kolejka
14.05. 11:00 Ożarowianka Ożarów -
Milan Milanówek 0:2 (0:0)
14.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Legia Bemowo 1:1 (0:0)
Grzegorz Orlikowski – Mateusz Borowik
14.05. 13:00
KS Raszyn - Błonianka Błonie _ : _
Mecz przerwany w 11 minucie. Ukarany przez arbitra czerwoną kartką
zawodnik gości nie opuścił boiska, w konsekwencji sędzia przerwał spotkanie.
14.05. 16:00 Perła Złotokłos - Orkan Sochaczew 3:0 (2:0)
15.05. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów 2:0 (0:0)
Piotr Szulowski, Marcin Fornalik
15.05. 13:30 Skra II Obory -
Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
Rafał Hapak 88'
15.05. 13:30 Naprzód II Zielonki - Piast Piastów
0:1 (0:0)
Liga Okręgowa Płock - 25 kolejka
14.05. 16:00 Mazur Gostynin -
Skrwa Łukomie 1:1 (1:0)
Mateusz Sławiński - Patryk Karczewski
14.05. 16:00 Wisła Duninów -
Amator Maszewo 2:3 (0:2)
Cezary Szymański, Dawid Szymański - Marcin Sochalewski, Arkadiusz
Szarwiński, Tomasz Kędzierski
14.05. 16:00 Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo 8:5 (6:2)
Marek Bolimowski 3, Grzegorz Krzewicki 2, Mateusz Biegański, Piotr
Czajkowski, Łukasz Betlejewski - Jakub Jeziak 2, Paweł Śpiegowski 2, Artur
Witkowski (rz.k.)
14.05. 16:00 Błękitni Gąbin -
Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Radosław Wiśniewski 2 - Radosław Stencel
14.05. 16:00 Świt Staroźreby -
Stoczniowiec Płock 1:0 (1:0)
Mateusz Ziarko
15.05. 16:00 Unia Iłów - Zryw
Bielsk 0:2 (0:2)
Damian Pomorski 2
15.05. 16:00 Kormoran Łąck - Pogoń Słupia
4:0 (0:0)
Tomasz Uniszkiewicz, Rafał Wilamowski, Dariusz Kaźmierczak, Mateusz
Ludwiczak
Delta
Miszewko - Skra Drobin 0:3 v.o.
Klasa A Płock - 21 kolejka
15.05. 11:00 Czarni Rempin - Unia
Czermno 4:3
Marcin Gołębiewski 3, Rafał Gołębiewski - Damian Sztendor 2, Maciej
Piotrowski
15.05. 11:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo 2:0
Jakub Woliński, Radosław Sulkowski
15.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Orkan Lelice 8:1 (2:0)
Dawid Brzeski 2, Bartosz Sadecki 2, Przemysław Cieszkowski, Daniel
Cieszkowski, Michał Aronowski, Jarosław Stępień - ???
15.05. 13:00 Polonia Radzanowo - Zorza Szczawin 2:2 (0:0)
Artur Gołębiowski, Mariusz Szczepkowski - Kamil Śniecikowski, Cezary
Obszyński
15.05. 13:00 Huragan Bodzanów - Stegny Wyszogród 0:1 (0:1)
Grzegorz Zygmuntowicz 42'
15.05. 13:30 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto 5:3
Piotr Ochman 2, Piotr Perka 2, Krzysztof Burdyka -
Artur Konopka 2, Sebastian Sławiński
Skra II
Drobin - Limit Rybno 3:0 v.o.
Klasa B Płock - 14 kolejka
15.05. 16:00 Olimpia Gozdowo -
Luszynianka Luszyn 9:1
15.05. 16:00 Sparta Mochowo - Spójnia Mała Wieś 3:3
15.05. 16:00 Victoria Cekanowo - Błyskawica Lucień 2:1
15.05. 16:00 Relax Miszewo - GOKSiR Młodzieszyn 6:1
15.05. 16:00 Bobry Cierszewo - Peklimar Umienino 3:0
|