Jeszcze nie ostygły emocje po wczorajszych wydarzeniach piłkarskich, a już w
środę i czwartek - 5 i 6 maja piłkarze rozegrają następną kolejkę
spotkań. W tych dniach zaplanowano zaległe mecze z 10, 11, 17 i 18 kwietnia.
Zobaczymy więc na boiskach zawodników III, IV ligi, lig okręgowych oraz Klasy A.
W północnej grupie IV ligi bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Bugu
Wyszków z MKS Mława. Goście, mimo że zajmują drugą pozycję w tabeli - wiosną nie
zachwycają - w sześciu meczach 2 zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Bug
natomiast w tym roku stracił dopiero jednego gola i tylko raz zremisował, w
pozostałych spotkaniach schodził z boisk z kompletem punktów. W wrześniu
ubiegłego roku w Mławie górą był MKS - pokonując wyszkowian 3:1 - (bramki w
ty meczu strzelali: Piotr Falencki 3', 80', Mariusz Walczak 65' - Robert
Szrejber 41').W grupie południowej - najważniejszy dla układu w górnej
części tabeli mecz, odbył się już 28 kwietnia. Broń Radom pokonała
Mszczonowiankę 2:1 (Adrian Dziubiński 69', Wojciech Jagodziński 79'
(rz.k.) – Kamil Jankowski 13' ).
W środę 5 maja pozostałe mecze. Super ciekawe widowisko zapowiada się w
płockiej LO. 5 maja o godzinie 20.00 płocki Stoczniowiec podejmie
lidera tabeli - Kasztelana Sierpc. Jesienią w Sierpcu zwyciężyli
gospodarze 1:0. Po sromotnej klęsce poniesionej przed kilkoma dniami w
Maszewie, piłkarze Kasztelana będą musieli o tym zapomnieć i solidnie wziąć się
do roboty, gdyż płocka "Stocznia" nie zwykła oddawać punktów nawet
najsilniejszym... W rozwinięciu newsa zestaw par
środowo-czwartkowych spotkań, oraz strzelcy goli...
III liga łódzko - mazowiecka kolejka 20 zaległa
W planowanym terminie 10-11 kwietnia odwołana z
powodu żałoby narodowej
Stal Niewiadów -
MKS Kutno 0:3 v.o.
Stal
wycofała się z rozgrywek.
05.05. 17:00 KS Piaseczno - Pogoń
Ekolog Zduńska Wola 0:0
05.05. 17:00 Włókniarz Zelów -
Radomiak Radom 0:0
05.05. 17:00 Legionovia Legionowo
- GLKS Nadarzyn 0:5 (0:3)
Karol Jankowski 25', Marcin Figiel 29', Andrzej Dzierżawski 34', Gallardo
Favour Njoku 62', Michał Kucharski 64'
05.05. 17:00 Wisła II Płock -
Pogoń Siedlce 1:2 (1:1)
Łukasz Figacz 39' (rz.k.) - Dariusz Dziewulski 16' (rz.k.), Mariusz Kruk
47'
05.05. 17:00 Narew Ostrołęka -
Nadnarwianka Pułtusk 2:0 (0:0)
Przemysław Olesiński 87', 90'
05.05. 17:00 Omega Kleszczów -
Mazur Karczew 0:2 (0:1)
Piotr Rafalski 10', Rafał Kosiec 84'
05.05. 17:00 UKS SMS Łódź - Warta
Sieradz 0:1 (0:0)
Ireneusz Grącki 79'
IV liga mazowiecka grupa północna - kolejka 20 zaległa
W planowanym terminie 10-11 kwietnia odwołana z
powodu żałoby narodowej
Okęcie Warszawa - Jutrzenka Cegłów
3:0 v.o.
Jutrzenka wycofała się z rozgrywek
05.05. 17:00 MKS Przasnysz -
Błękitni Gąbin 2:2 (2:1)
Paweł Olszewski 9', Dariusz Przebierała 25' – Piotr Widzyński 32' (rz.k.),
Artur Lemanowicz 90' +3
05.05. 17:00 Tęcza 34 Płońsk -
Przyszłość Włochy 2:0 (1:0)
Marcin Bogucki 31', Łukasz Barankiewicz 82'
05.05. 17:00 Podlasie Sokołów
Podlaski - Kryształ Glinojeck 1:1 (0:1)
Marcin Wojtczuk 54' – Mariusz Rembowski 6'
05.05. 17:00 Victoria Sulejówek -
MKS Ciechanów 3:2 (2:2)
Cezary Kostrzewa 16', Łukasz Wysocki 32', Michał Zając 65' – Patryk Tosik
27', Bartosz Szczęsny 40'
05.05. 17:00 Ursus Warszawa -
Huragan Wołomin 3:2 (2:1)
Dominik Dukalski 3', Kamil Grochowina 33', Mateusz Goliczewski 74' –
Arkadiusz Stępień 6' (rz.k.), Artur Grotowski 72'
05.05. 17:00 Bug Wyszków - MKS
Mława 2:3 (1:1)
Tomasz Zbrzeźniak 32', Michał Chorzępa 58' – Rafał Brzozowski 29', Bartosz
Głowacki 72', Mariusz Walczak 81'
05.05. 17:00 Hutnik Warszawa -
Wkra Żuromin 0:1 (0:0)
Dominik Stopczyński 53'
IV liga mazowiecka grupa południowa - 20 kolejka zaległa
W
planowanym terminie 10-11 kwietnia odwołana z powodu żałoby narodowej
28.04. 17:00 Broń Radom -
Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (0:1)
Adrian Dziubiński 69', Wojciech Jagodziński 79' (rz.k.) – Kamil Jankowski
13'
Rozegrany we wcześniejszym terminie
05.05. 17:00 KS Janików Kozienice - KS Warka 2:1 (1:0)
Sebastian Ogonek 7', Piotr Jańczyk 77' – Rafał Gajowniczek 80' (rz.k.)
05.05. 17:00 Szydłowianka
Szydłowiec - Naprzód Zielonki 0:1 (0:0)
Marek Kamiński 87'
05.05. 17:00 UKS Łady - Mazowsze
Grójec 3:1 (1:1)
Michał Pyrka 45', 52', Piotr Włodarski 85' – Arnold Kołakowski 24'
05.05. 17:00 Skra Konstancin -
Korona Góra Kalwaria 5:1 (2:0)
Patryk Polowczyk 7', Marcin Spiżarny 17' (rz.k.), Mariusz Szewczyk 59',
Andrzej Kacprzak 63', Krzysztof Bogacki 81' – Rafał Kochański 48' (rz.k.)
05.05. 17:00 Zwolenianka Zwoleń -
Wulkan Zakrzew 1:2 (1:0)
Marcin Janakowski 8' – Maciej Lesisz 48' (rz.k.), Paweł Kocon 75'
05.05. 17:00 Pogoń Grodzisk -
Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
Jakub Kołaczek 47'
05.05. 17:00 Sparta Jazgarzew -
Piast Piastów 2:1 (0:1)
Łukasz Kania 84', 90' +3 – Cyprian Gorzka 28'
Liga Okręgowa warszawa grupa 1 - kolejka 20 zaległa
W
planowanym terminie 10 kwietnia odwołany z powodu żałoby narodowej
06.05. 17:00 Mazur II Karczew -
Legionovia II Legionowo 5:4 (1:2)
Mariusz Kopka, Mariusz Boniec, Andrzej
Łukasik, Marcin Raszka 2 - Paweł Madej 2, Mariusz Zaranek, Jakub Łotowski
!!! Legionovia do 65
minuty prowadziła 4:1 !!!
Liga Okręgowa Płock - kolejka 21 zaległa
W
planowanym terminie 17-18 kwietnia odwołana z powodu żałoby narodowej
02.06. 18:00 Delta Miszewko - Świt
Staroźreby _ : _
05.05. 18:00 Orzeł Goleszyn -
Skrwa Łukomie 2:2 (0:2)
Marek Bolimowski, Mateusz Biegański - Norbert Roznoch, Michał Jagodziński
05.05. 18:00 Zryw Bielsk - Bzura
Chodaków 4:0 (3:0)
Tomasz Kurowski 2, Kamil Sztandera, Tomasz Osmański
05.05. 18:00 Zorza Szczawin - Skra
Drobin 0:3 (0:1)
Maciej Kozieradzki 2, samobójcza
05.05. 18:00 Kormoran Łąck - Wisła
Duninów 2:1 (0:1)
Łukasz Frątczak 53', Michał Malinowski 85' - Dawid Szymański 39'
05.05. 18:00 Unia Iłów - Stegny
Wyszogród 6:1 (1:0)
Tomasz Grzywacz 3, Mariusz Kunikowski, Sylwester Ciurzyński, Sebastian
Witkowski - Łukasz Majewski
05.05. 18:00 Amator Maszewo -
Mazur Gostynin 3:2 (1:1)
Arkadiusz Szarwiński, Michał Muszynski, Tomasz Włoczewski - Patryk
Matusiak (rz.k.), Bartosz Komorowski
05.05. 20:00 Stoczniowiec Płock -
Kasztelan Sierpc 2:3 (0:2)
Damian Kotkiewicz, Arkadiusz Raczkowski -Tomasz Sudomir 2, Robert
Zieliński
Płocka Klasa A - kolejka 17 zaległa
W
planowanym terminie 11 kwietnia odwołana z powodu żałoby narodowej
06.05. 18:00 Pogoń Słupia - Wisła
Sobowo 1:2
Artur Piłat - Marcin Tomczyk, Wojciech
Młotkowski
06.05. 18:00 Start Proboszczewice
- Polonia Radzanowo 3:2
Jakub Woliński, Dariusz Grodkiewicz, Arkadiusz Majchrzak
- Dawid Cieszkowski, Artur Gołębiowski
06.05. 18:00 Unia Czermno - Wicher
Cieszewo 1:4
Kamil Rychliński - Jakub Jeziak, Michał
Grodkiewicz, Krzysztof Grodkiewicz, Artur Witkowski
06.05. 18:00 Czarni Rempin - Huragan
Bodzanów 5:0 (2:0)
Łukasz Szczypecki 4', 36', Krystian
Szczypecki 60', Norbert Hiszpański 77', Łukasz Pawłowski 90'
06.05. 18:00 Amator II Maszewo -
Spójnia Mała Wieś 5:3 (4:2)
Marcin Białek, Bartłomiej Ochmański, Damian
Kruszewski, Piotr Mokrzanowski, Bartłomiej Sochalewski - Kamil Dylewski, Łukasz Boch i Norbert Skrzyński
06.05. 18:00 Lwówianka Lwówek - Skra
II Drobin 4:2
Łukasz Orlik 2, Michał Puternicki, Tomasz
Jaśpiński - Mateusz Lemanowicz, samobójcza
06.05. 18:00 ULKS Ciółkowo -
Kasztelan Białe Błoto 2:0
Kamil Rzechółko, samobójcza
|