Zbliżające się Święta Wielkanocne spowodowały, że piłkarski weekend zaczął
się dla niektórych już w czwartek. Wiele zespołów rozgrywa swoje mecze dziś, a
zdecydowana większość pojedynków odbędzie się w Wielką Sobotę. Największy
szlagier bieżącej kolejki to bezapelacyjnie konfrontacja dwóch najlepszych
zespołów Płockiej LO. W sobotę o godzinie 14 w Sierpcu, lider
tabeli Kasztelan zmierzy się z drugą w tabeli Skrą Drobin. Tylko
zwycięstwo daje gościom nadzieję na walkę o tytuł Mistrza LO i bezpośredni awans
do IV Ligi. Jesienią w Drobinie lepsi okazali sie piłkarze Kasztelana,
pewnie zwyciężając 4:0. Równie emocjonująco powinno być w Mławie.
Lider północnej grupy IV Ligi Ursus gościć będzie przed publicznością
trzeciego w tabeli zespołu z Mławy. W rundzie jesiennej - Ursus
rozgromił w Warszawie MKS aż 7:0. Czas na srogi rewanż.
Pozostałe spotkania, wyniki i strzelcy w rozwinięciu
Newsa...
IV Liga Mazowiecka Północ
02.04.10 15:00 MKS Ciechanów - Tęcza 34 Płońsk
3:1 (1:0)
Paweł Huzar 39', Patryk Tosik 73', Bartosz Szczęsny 87' - Marcin Bogucki
86'
02.04.10 16:00 Huragan Wołomin - Victoria Sulejówek
3:2 (2:1)
Sebastian Kozłowski 18', Arkadiusz Stępień 19', 73' - Dominik Szachnowicz
29', Cezary Kostrzewa 85' (rz.k.)
02.04.10 16:00 Wkra Żuromin - Bug Wyszków
0:0
02.04.10 16:00 Przyszłość - Okęcie Warszawa
4:1 (3:0)
Mateusz Kosowski 9', Artur Bałajzy 20', Jakub Zapaśnik 39', 72' - Filip
Jaworski 90' +4
03.04.10 11:00 Kryształ Glinojeck - Hutnik Warszawa
1:2 (0:1)
Mateusz Gawryszewski 84' - Kamil Szczepański 15', Piotr Płotnicki 78'
03.04.10 11:00 Błękitni Gąbin -
Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 (1:0)
Radosław Wiśniewski 18'
03.04.10 16:00 MKS Mława- Ursus Warszawa
2:1 (0:0)
Mariusz Walczak 65', Robert Butryn 89' - Bartosz Pomarański 62'
IV Liga Mazowiecka Południe
02.04.10 16:00 Korona Góra Kalwaria - Zwolenianka Zwoleń
2:0 (1:0)
Łukasz Krzyżański 30', Rafał Kochański 50'
02.04.10 16:00 Piast Piastów - Pogoń Grodzisk
1:0 (0:0)
Marcin Tabor 67'
03.04.10 11:00 Pilica Białobrzegi - Skra Konstancin
0:0
03.04.10 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Szydłowianka Szydłowiec
2:1 (1:0)
Tomasz Sieński 43', Zbigniew Obłuski 70' - Łukasz Lewandowski 83'
03.04.10 11:00 Mazowsze Grójec - KS Janików Kozienice
1:2 (0:1)
Daniel Złoch 89' - Edward Czaplarski 27' (rz.k.), Sebastian Dziosa 53'
03.04.10 11:00 Wulkan Zakrzew - UKS Łady
1:1 (1:1)
Maciej Lesisz 18' - Tomasz Sokołowski 15'
03.04.10 12:00 Naprzód Zielonki - Sparta Jazgarzew
1:1 (0:0)
Marcin Nowocień 90' (rz.k.) - Kamil Domański 90' +2
03.04.10 14:00 KS Warka - Broń Radom
0:5 (0:2)
Dariusz Kozubek 23', Marcin Kośmicki 42', Michał Doliński 59', Wojciech
Jagodziński 73', Daniel Ciupiński 89'
Liga Okręgowa W-wa Gr.1
01.04.10 18:30 Legionovia II Legionowo - KS Józefovia 1:4
(1:2)
Jakub Łotowski 6' - Adam Krupiński 7' (rz.k.), Filip Góral 34', 56',
Kazimierz Grotte 59',
02.04.10 15:00 Start II Otwock - Mazur II Karczew
0:2 (0:0)
Robert Siwak, Mariusz Jesiotr
02.04.10 16:00 GKP Targówek - Żbik Nasielsk
2:1
Hubert Kosim 72', Marcin Oleksiak 75' - Rafał Załoga 51'
02.04.10 16:00 Wicher Kobyłka - Wilga Garwolin
0:0
02.04.10 16:00 Drukarz Warszawa - Białołęka Warszawa
7:0 (3:0)
Jakub Muzyka 30', 64', Rafał Szkamruk 35'. 41', Adrian Żabczyński 80', 88', Grzegorz Bajszczak
70'
03.04.10 10:00 Dąb Wieliszew
- Dolcan Sport II S.S.A 0:6 (0:5)
Jakub Kabala 15', 23', 25', 37', Rafał Wielądek 30', Marcin Wajdzik 63'
(rz.k.)
03.04.10 11:00 Marcovia 2000 Marki - KS Falenica
4:0 (1:0)
Karol Ajdys 35', Mateusz Kostka 72', Sebastian Groszek 84', 90'
03.04.10 11:00 Sokół OSiR Serock - Legion Warszawa
2:1 (0:0)
Norbert Smyk 58' (rz.k.), Maciej Karpik 77' - Marek Kupidurski 60'
Liga Okręgowa W-wa Gr.2
02.04.10 14:00 Znicz II Pruszków - KS Łomianki
3:2 (1:0)
Alen Besic 28', Mateusz Majewski 60', Dawid Jankiewicz 64' - Michał Piros
67' (rz.k.), 81' (rz.k.)
02.04.10 15:30 Gwardia Warszawa
- Świt Warszawa 1:2 (0:1)
Łukasz Glanowski 90' - Michał Tarwacki 33',
Tomasz Siennicki 55'
02.04.10 16:00 Olimpia Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
0:2 (0:2)
Marcin Dębowski 15', Thank God 20'
02.04.10 16:00 KS II Piaseczno - Milan Milanówek
1:1 (1:1)
Maciej Pawlicki 27' - Rafał Kozakowski 38'
02.04.10 17:00 Laura Chylice - Orkan Sochaczew
0:1 (0:1)
Tomasz Oliwa 10'
03.04.10 11:00 KS Raszyn - Naprzód Brwinów
3:1 (2:1)
samobójcza 13', Bartosz Sztymelski 24', Marcin Kolasiński 87' - Damian
Benda 42'
03.04.10 11:00 LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów
1:1 (1:0)
Michał Sielski 32' - Michał Ignaciuk 71'
03.04.10 11:00 CWKS Legia Warszawa - KS Teresin
5:1 (2:0)
Adam Czubak 2', 30', 74', Jerzy Adamuszewski 69', Rafał Polakowski 86' -
Adrian Dąbrowski 72'
Liga Okręgowa Płock
03.04.10 11:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby
1:0
Marcin Białek
03.04.10 11:00 Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin
0:0
03.04.10 14:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów
3:3 (2:2)
Marek Bolimowski 2, Tomasz Ronczkowski - Mariusz Kunikowski, Tomasz Grzywacz,
Sebastian Witkowski
03.04.10 14:00 Delta Miszewko - Wisła Duninów
2:4 (1:0)
Mariusz Gałka, Radosław
Matusiak - Dawid Szymański 2, Cezary Szymański, Piotr Milczarski
03.04.10 14:00 Zorza Szczawin - Bzura Chodaków
1:10 (0:3)
Grzegorz Kopaczewski - Radosław Stencel 3, Kamil Celeda 3, Krzysztof
Majchrzak, Tomasz Winnicki, Przemysław Kubisz, Łukasz Kobierecki
03.04.10 14:00 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin
0:0
03.04.10 16:00 Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród
1:1 (1:1)
Michał Malinowski 19'
- samobójcza 33'
03.04.10 16:30 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie
2:0 (1:0)
Dariusz Woźniak, Ireneusz Kobuszewski
Klasa A Płock
03.04.10 16:00 Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia
1:0
Kamil Wysocki
03.04.10 16:00 Skra II Drobin - Start Proboszczewice
Przełożony ze względu na zalane boisko
03.04.10 16:00 Wicher Cieszewo - Czarni Rempin
3:1 (2:0)
Patryk Opala, Michał Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Hubert Wiśniewski
03.04.10 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek
1:1 (1:0)
Radosław Kaniecki - Rafał Zimny
03.04.10 16:00 Unia Czermno - Amator II Maszewo
1:1 (0:1)
Łukasz Woźniak -
Bartłomiej Ochmański
03.04.10 16:00 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo
4:1 (2:1)
Łukasz Tomczak 16', 74', Piotr Strzeszewski
27', Maciej Kusy 90' +3 - Daniel Cieszkowski 20' (rz.k.)
03.04.10 16:00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo
0:2
Andrzej Matlęga, Piotr
Bieńkowski
|