W sobotę 30 stycznia odbyła się runda eliminacyjna. Z każdej z pięciu grup,
awans do niedzielnych finałów uzyskały po dwa najlepsze zespoły. Zmagania
piłkarzy sędziowali: Jacek Marciniak, Rafał Pawłowski, Małgorzata Wituska i
Rafał Szczytniewski
GRUPA A
¦wit StaroĽreby
Zorza Szczawin
Skra II Drobin
ULKS Ciółkowo
Błyskawica Lucień
Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 2:0
bramki: Kamil ¦niecikowski, Krzysztof Go¶ciniak
Skra II Drobin - ULKS Ciółkowo 0:0
ULKS Ciółkowo - ¦wit StaroĽreby 0:0
Błyskawica Lucień - Skra II Drobin 1:4
bramki: Mariusz Janiszewski - Jakub Witkowski x2, Andrzej Gajewski x2
¦wit StaroĽreby - Zorza Szczawin 0:0
ULKS Ciółkowo - Błyskawica Lucień 1:0
bramka: Rafał Iwański
Błyskawica Lucień - ¦wit StaroĽreby 3:2
bramki: Adrian Augustyniak, Piotr Kamiński, Seweryn Rudziński - Krystian
Pawlik, Maciej Sobiesiak
Zorza Szczawin - Skra II Drobin 2:3
bramki: Adam Sarzała, Aleksy Komorowski - Jakub Witkowski x2, Andrzej
Gajewski
¦wit StaroĽreby - Skra II Drobin 0:1
bramka: Łukasz Łogosz
ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin 1:2
bramki: Michał Aronowski - Tomasz Kobuciński, Aleksy Komorowski
Tabela grupy A:
1. |
Skra II Drobin |
10 |
8-3 |
2. |
Zorza Szczawin |
7 |
6-4 |
3. |
ULKS Ciółkowo |
5 |
2-2 |
4. |
Błyskawica Lucień |
3 |
4-9 |
5. |
¦wit StaroĽreby |
2 |
2-4 |
GRUPA B
Kormoran Ł±ck
Czarni Rempin
Unia Czermno
Victoria Cekanowo
Orzeł Goleszyn - nie dojechał
Czarni Rempin - Unia Czermno 0:2
bramki: Maciej Piotrowski, Kamil Borkowski
Unia Czermno - Kormoran Ł±ck 1:0
bramka: Łukasz Wi¶niewski
Victoria Cekanowo - Czarni Rempin 1:2
bramki: Jakub Szewczyk - Krzysztof Błaszkiewicz, Łukasz Szczypecki
Unia Czermno - Victoria Cekanowo 2:0
bramki: Łukasz WoĽniak, Przemysław Nowicki
Victoria Cekanowo - Kormoran Ł±ck 2:2
bramki: Dawid Jakowski, Jacek Ma¶lany - Bartłomiej Szafrański, Krzysztof
Błaszkiewicz
Kormoran Ł±ck - Czarni Rempin 0:0
Tabela grupy B:
1. |
Unia Czermno |
9 |
5-0 |
2. |
Czarni Rempin |
4 |
2-3 |
3. |
Kormoran Ł±ck |
2 |
2-3 |
4. |
Victoria Cekanowo |
1 |
3-7 |
GRUPA C
Błękitni G±bin
Delta Miszewko
Pogoń Słupia
Sparta Mochowo
Zryw II Bielsk
Delta Miszewko - Zryw II Bielsk 1:0
bramka: Krzysztof Machowski
Pogoń Słupia - Sparta Mochowo 1:0
bramka: Mariusz Sobczak
Sparta Mochowo - Błękitni G±bin 0:3
bramki: Piotr Skierkowski, Piotr Widzyński, Tomasz Seklecki
Zryw II Bielsk - Pogoń Słupia 1:0
bramka: Daniel Bramowicz
Błękitni G±bin - Delta Miszewko 0:0
Sparta Mochowo - Zryw II Bielsk 2:0
bramki: Wiktor Włosiński, Jarosław Jaworski
Zryw II Bielsk - Błękitni G±bin 0:4
bramki: Radosław Wi¶niewski, Tomasz Niedzielak, Damian Sztendor x2
Delta Miszewko - Pogoń Słupia 2:1
bramki: Łukasz Marciniak, Radosław Patera - Paweł Waszelewski
Błękitni G±bin - Pogoń Słupia 4:0
bramki: Piotr Skierkowski, Radosław Wi¶niewski, Tomasz Niedzielak, Damian
Sztendor
Sparta Mochowo - Delta Miszewko 3:2
bramki: Jarosław Jaworski x3 - Radosław Petera x2
Tabela grupy C:
1. |
Błękitni G±bin |
10 |
11-0 |
2. |
Delta Miszewko |
7 |
5-4 |
3. |
Sparta Mochowo |
6 |
5-6 |
4. |
Pogoń Słupia |
3 |
2-7 |
5. |
Zryw II Bielsk |
3 |
1-7 |
GRUPA D
Stoczniowiec Płock
Unia Iłów
Wicher Cieszewo
Amator II Maszewo
Orkan Lelice
Unia Iłów - Orkan Lelice 0:0
Wicher Cieszewo - Amator II Maszewo 0:1
bramka: Damian Lisiecki
Amator II Maszewo - Stoczniowiec Płock 0:1
bramka: Wojciech Gapiński
Orkan Lelice - Wicher Cieszewo 0:5
bramki: Krzysztof Grotkiewicz x3, Bogdan Grotkiewicz, Jakub Jeziak
Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 0:0
Amator II Maszewo - Orkan Lelice 4:1
bramki: Damian Lisiecki, Paweł Szer, Bartłomiej Sochalewski, Tomasz Bugaj
- Mariusz Buraczyński
Orkan Lelice - Stoczniowiec Płock 2:5
bramki: Jarosław Mioduski, Paweł Rumianowski - Damian Kotkiewicz,
Arkadiusz Raczkowski x2, Wojciech Gapiński x2
Unia Iłów - Wicher Cieszewo 1:0
bramka: Dawid Skrzynecki
Stoczniowiec Płock - Wicher Cieszewo 2:0
bramki: Arkadiusz Raczkowski x2
Amator II Maszewo - Unia Iłów 2:0
bramki: Damian Lisiecki x2
Tabela grupy D:
1. |
Stoczniowiec Płock |
10 |
8-2 |
2. |
Amator II Maszewo |
9 |
7-2 |
3. |
Unia Iłów |
5 |
1-2 |
4. |
Wicher Cieszewo |
3 |
5-4 |
5. |
Orkan Lelice |
1 |
3-14 |
GRUPA E
Skra Drobin
Zryw Bielsk
Start Proboszczewice
Relax Miszewo
Spójnia Mała Wie¶ - nie dojechała
Zryw Bielsk - Relax Miszewo 3-1
bramki: Damian Pomorski, Grzegorz Zygmuntowicz, Damian Gagat - Tomasz
Płaszczyński
Relax Miszewo - Start Proboszczewice 2-2
bramki: Tomasz Płaszczyński, Patryk Rutecki - Jakub Woliński, Dariusz
Grodkiewicz
Skra Drobin - Zryw Bielsk 3-1
bramki: Rafał Lemanowicz, Sławomir Gajewski, Krzysztof Tafliński - Piotr
Górnicki
Relax Miszewo - Skra Drobin 0-2
bramki: Daniel Zjadewicz, Hubert Krysztofiak
Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 5-1
bramki: Damian Gagat x2, Przemysław Pomorski, Artur WoĽniak (br), Piotr
Górnicki - Jakub Woliński
Skra Drobin - Start Proboszczewice 3-2
bramki: Jarosław Ciarkowski, Daniel Zjadewicz, Sławomir Gajewski -
Dariusz Grodkiewicz, Rajmund Koperek
Tabela grupy E:
1. |
Skra Drobin |
9 |
8-3 |
2. |
Zryw Bielsk |
6 |
9-6 |
3. |
Relaks Miszewo |
1 |
4-7 |
4. |
Start Proboszczewice |
1 |
5-10 |
W niedzielę - 31 stycznia rozegrana zostanie faza
finałowa w dwóch grupach po 5 zespołów. Sędziowie: Jacek Kikolski i Jacek
Szymczak
GRUPA A
Skra II Drobin
Błękitni G±bin
Skra Drobin
Czarni Rempin
Amator II Maszewo
Błękitni G±bin - Amator II Maszewo 2:0
bramki: Tomasz Seklecki, Paweł Knapik
Skra Drobin - Czarni Rempin 0:0
Czarni Rempin - Skra II Drobin 0:1
bramki: Łukasz Łogosz
Amator II Maszewo - Skra Drobin 3:2
bramki: Damian Lisiecki x2, Michał Muszyński - Michał Lemanowicz, Hubert
Krysztofiak
Skra II Drobin - Błękitni G±bin 0:2
bramki: - Radosław Wi¶niewski x2
Czarni Rempin - Amator II Maszewo 1:4
bramki: Łukasz Szczypecki - Damian Lisiecki x2, Bartłomiej Ochmański,
Michał Muszyński
Amator II Maszewo - Skra II Drobin 1:0
bramki: Damian Lisiecki
Błękitni G±bin - Skra Drobin 0:1
bramki: Krzysztof Tafliński
Skra II Drobin - Skra Drobin 2:4
bramki: Andrzej Gajewski, Jakub Witkowski - Krzysztof Tafliński, Daniel
Sawicki, Sławomir Gajewski, Michał Lemanowicz
Czarni Rempin - Błękitni G±bin 2:3
bramki: Łukasz Szczypecki x2 - Tomasz Niedzielak, Radosław Wi¶niewski,
Arkadiusz G±siorowski
Tabela grupy A:
1. |
Błękitni G±bin |
9 |
7:3 |
2. |
Amator II Maszewo |
9 |
8:5 |
3. |
Skra Drobin |
7 |
7:5 |
4. |
Skra II Drobin |
3 |
3:7 |
5. |
Czarni Rempin |
1 |
3:8 |
GRUPA B
Unia Czermno
Stoczniowiec Płock
Zorza Szczawin
Delta Miszewko
Zryw Bielsk
Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 2:2
bramki: Piotr Olenderek, Łukasz Kiełbasa - Damian Pomorski, Grzegorz
Szortyka (sam.)
Zorza Szczawin - Delta Miszewko 1:1
bramki: Krzysztof Go¶ciniak - Mateusz Tarnowski
Delta Miszewko - Unia Czermno 2:0
bramki: Tomasz Marciniak, Konrad Bagiński
Zryw Bielsk - Zorza Szczawin 3:1
bramki: Damian Pomorski, Damian Gagat, Piotr Górnicki - Aleksy Komorowski
Unia Czermno - Stoczniowiec Płock 1:0
bramki: Łukasz Wi¶niewski
Delta Miszewko - Zryw Bielsk 0:1
bramki: Damian Gagat (rz.k)
Zryw Bielsk - Unia Czermno 0:0
Stoczniowiec Płock - Zorza Szczawin 0:1
bramki: Bogdan Danielak
Unia Czermno - Zorza Szczawin 2:0
bramki: Łukasz WoĽniak, Przemysław Nowicki
Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock 3:0
bramki: Radosław Petera, Mateusz Tarnowski, Jarosław Machowski
Tabela grupy B:
1. |
Zryw Bielsk |
8 |
6:3 |
2. |
Delta Miszewko |
7 |
6:2 |
3. |
Unia Czermno |
7 |
3:2 |
4. |
Zorza Szczawin |
4 |
3:6 |
5. |
Stoczniowiec Płock |
1 |
2:7 |
III runda - system pucharowy
Półfinały:
Błękitni G±bin - Delta Miszewko 0:0 - 2:1 (rz.k.)
Zryw Bielsk - Amator Maszewo 1:3
bramki: Damian Gagat - Damian Lisiecki, Michał Muszyński, Bartłomiej
Ochmański
o miejsce IX
Czarni Rempin - Stoczniowiec Płock 0:2
bramki: Kamil Bobyk, samobójcza
o miejsce VII
Skra II Drobin - Zorza Szczawin 3:2
bramki: Marcin Bielski, Kamil Nowakowski, Andrzej Gajewski - Kamil
¦niecikowski, Bogdan Danielak
o miejsce V
Skra Drobin - Unia Czermno 2:2 - 3:2 (rz.k.)
bramki: Patryk Kwa¶niewski (br), Michał Lemanowicz - Łukasz Wi¶niewski
Maciej Piotrowski
o miejsce III:
Zryw Bielsk - Delta Miszewko 6:1
bramki: Grzegorz Zygmuntowicz x3, Damian Gagat x2, Tomasz Osmański -
Konrad Bagiński
Finał:
Amator Maszewo - Błękitni G±bin 1:3
bramki: Bartłomiej Ochmański - Radosław Wi¶niewski, Tomasz Seklecki, Paweł
Knapik
_______________
Wyniki dzięki: www.kormoran-lack.pl
|