PKO
Ekstraklasa - 7 kolejka
- Tabela
17.10. 15:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
17.10. 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1:2 (1:2)
17.10. 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:1 (1:0)
18.10. 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Torgil Gjertsen 87'
18.10. 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków 0:6 (0:3)
18.10. 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
Tomáš Pekhart 30', 53' - Filip Starzyński 38' (rz.k.)
19.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań _ : _
19.10. 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin _ : _
1 liga - 9 kolejka
- Tabela
16.10. 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
16.10. 18:00 Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
16.10. 18:45 Odra Opole - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
Sebastian Bonecki 11' - Leândro 78' (rz.k.)
16.10. 20:30 GKS Tychy - Chrobry Głogów 4:0 (2:0)
17.10. 12:40 Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:0
17.10. 14:00 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
18.10. 14:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów _ : _
ŁKS Łódź - Korona Kielce _ : _
2 liga - 9 kolejka
- Tabela
16.10. 19:30 Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz 3:0 (2:0)
17.10. 15:00 Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław 0:3 (0:1)
17.10. 15:00 Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 3:1 (0:0)
17.10. 16:00 Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 4:0 (2:0)
Kamil Wacławczyk 4', Mariusz Szuszkiewicz 19', Karol Fryzowicz 48', Ernest
Terpiłowski 90'
17.10. 17:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
Piotr Janczukowicz 15'
18.10. 15:00 Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2 (0:1)
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg _ : _
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków _ : _
GKS Katowice - Błękitni Stargard _ : _
3 liga-
Grupa 1 - 11 kolejka
- Tabela
17.10. 13:00 Świt Nowy Dwór Maz. - KS Kutno 3:0 (1:0)
Arkadiusz Ciach 37', Łukasz Sosnowski 68', Marcel Bykowski 89'
17.10. 14:00 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Kacper Skibicki 59'
17.10. 14:00 KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:8 (1:2)
17.10. 14:30 Broń Radom - Znicz Biała Piska 1:2 (0:2)
Piotr Stefański 63' - Bartosz Giełażyn 23' (rz.k.), 45'
17.10. 15:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
Michał Wrzesiński 61', Michał Strzałkowski 83' - Michał Steć 33'
17.10. 15:00 Concordia Elbląg - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
17.10. 15:00 Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 1:1 (1:1)
Andrzej Trubeha 8' - Piotr Łysiak 45' (rz.k.)
17.10. 15:00 Błonianka Błonie - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
18.10. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
Bartłomiej Cieślik 76' (rz.k.) - Adam Pazio 33', Rafał Kujawa 57'
18.10. 11:15 Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 2:0 (1:0)
04.11. 17:00 GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok _ : _
4 liga - grupa 2 - 12 kolejka - Tabela
17.10. 11:00 Huragan Wołomin - Świt Staroźreby 1:1
17.10. 14:00 Makowianka Maków - MKS Przasnysz 1:2
17.10. 15:00 Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 1:1
17.10. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - Nadnarwianka Pułtusk 1:1
17.10. 15:00 KS CK Troszyn - Wisła II Płock 1:2
17.10. 15:00 Mławianka Mława - KS Łomianki 8:1
Bzura Chodaków - Kasztelan Sierpc _ : _
LO Płock -
10 kolejka
- Tabela
17.10. 11:00 Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin 4:1
17.10. 11:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 0:4
17.10. 11:30 Unia Czermno - Delta Słupno 1:4
17.10. 15:00 Zryw Bielsk - Skra Drobin 3:2
18.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Stoczniowiec Płock 1:2
18.10. 13:00 Unia Iłów - Skrwa Łukomie 5:3
Orkan Sochaczew - Pogoń Słupia _ : _
Klasa
A
Płock - 9 kolejka
- Tabela
17.10. 15:00 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo 3:4
17.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 0:1
17.10. 15:00 Mazowia Słubice - Wisła Duninów 3:3
18.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - GKS Góra 3:1
18.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 4:3
18.10. 13:00 Szopen Sanniki - Start Proboszczewice 0:3
Klasa B
Płock - 9 kolejka
- Tabela
18.10. 11:00 Wisła Sobowo - GKS Jedność 2:1
18.10. 14:44 Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 3:1 (0:1)
Jakub Pawlikowski 46', 82 (rz.k.), Krzysztof Zuchora 62' - Jakub
Ślepowroński 26'
***
|