Ekstraklasa - 2-5 listopada - 14 kolejka
- Tabela
03.11. 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:3
(0:0)
Damian Szymański 65', Ricardinho 69', Giorgi Merebaszwili 82'
03.11. 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
4:0 (3:0)
Carlitos 13', 81', Michał Kucharczyk 29' (rz.k.), Dominik Nagy 37'
02.11. 18:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1)
02.11. 20:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
03.11. 15:30 Cracovia Kraków - Miedź Legnica 0:0
04.11. 15:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:1 (0:0)
04.11. 18:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
05.11. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:1)
1 liga
- 2-4 listopada - 17 kolejka
- Tabela
02.11. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)
03.11. 13:00 Warta Poznań - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:0)
03.11. 14:00 ŁKS Łódź - Odra Opole 5:1 (1:0)
03.11. 15:00 Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
03.11. 16:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:2 (0:0)
03.11. 16:00 Stal Mielec - Stomil Olsztyn 4:0 (1:0)
03.11. 17:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
03.11. 17:45 Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)
04.11. 13:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)
2 liga
- 3-4 listopada - 17 kolejka
- Tabela
03.11. 18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2:1
(0:0)
Artur Balicki 80', Jakub Kowalski 90' - Andrzej Rybski 55'
04.11. 12:00 Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
3:1 (2:1)
Maciej Machalski 24', Dariusz Zjawiński 45', Jakub Zagórski 78' - Przemysław
Brychlik 44'
04.11. 14:00 Radomiak Radom - Górnik Łęczna
5:1 (2:0)
Rafał Makowski 14', Meik Karwot 24', 68', 74', Leândro 61' (rz.k.) - Tomasz
Midzierski 79'
03.11. 13:00 Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów 1:2 (1:0)
03.11. 14:00 Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
03.11. 17:00 Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3:2 (0:2)
03.11. 17:00 Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2:2 (1:1)
04.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4:2 (2:2)
04.11. 17:00 GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3:0 (1:0)
3 liga
- 3-4 listopada - 15 kolejka
- Tabela
03.11. 13:00 MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:1)
03.11. 13:00 Huragan Morąg - Broń Radom 4:0
(2:0)
Rafał Kruczkowski 36', Piotr Łysiak 41', Igor Biedrzycki 48', Paweł Galik 72'
03.11. 13:00 Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 3:2 (2:0)
03.11. 13:00 ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 1:2
03.11. 16:00 Świt Nowy Dwór - Polonia Warszawa
0:3 (0:2)
Krystian Pieczara 28', Marcin Kluska 35', Przemysław Szabat 79'
03.11. 18:00 Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo
2:1 (1:0)
Adrian Bieńkowski 23', Michał Danilczyk 89' - Slaven Juriša 51', Sebastian
Weremko 54'
03.11. 18:00 Victoria Sulejówek - Sokół
Aleksandrów 0:1 (0:1)
Dominik Pecyna 13'
04.11. 11:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa
0:0
04.11. 12:00 Legia II Warszawa - Unia
Skierniewice 0:1 (0:1)
Patryk Bojańczyk 24'
4 liga Południowa
- 3-4 listopada - 14 kolejka
- Tabela
03.11. 11:00 Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 2:1
03.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - LKS Promna 1:1
03.11. 13:30 Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 2:0
03.11. 13:30 Perła Złotokłos - Pogoń Grodzisk Maz. 0:6
03.11. 13:30 Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:1
04.11. 12:15 KS Raszyn - MKS Piaseczno 2:3
04.11. 13:00 Orzeł Unin - Błonianka Błonie 1:6
04.11. 14:30 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 3:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 3-4 listopada - 14 kolejka
- Tabela
03.11. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 5:2
03.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce 3:0
03.11. 11:00 Mazur Gostynin - Mazovia Miński Maz. 0:1
03.11. 13:00 Wkra Żuromin - Ząbkovia Ząbki 3:2
03.11. 13:30 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:0
03.11. 13:30 Drukarz Warszawa - KS Łomianki 1:5
04.11. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów 0:0
04.11. 11:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 2:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 3-4 listopada - 14 kolejka
- Tabela
03.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Victoria II Sulejówek 2:0
03.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 1:5
03.11. 13:30 Mazur Radzymin - Unia Warszawa 2:1
03.11. 18:00 Bug Wyszków - Promnik Łaskarzew 4:1
04.11. 13:00 Agape Białołęka - AP Marcovia Marki 1:1
04.11. 13:00 Burza Pilawa - Mazur II Karczew 0:1
04.11. 13:30 Amur Wilga - Dąb Wieliszew 1:1
04.11. 13:30 Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock 1:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 3-4 listopada - 14 kolejka
- Tabela
03.11. 11:00 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 3:1
03.11. 11:00 LKS Osuchów - Józefovia Józefów 0:1
03.11. 11:00 Laura Chylice - KS Teresin 1:3
03.11. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice 3:3
03.11. 13:00 AP Żyrardów - Przyszłość Włochy 2:6
04.11. 13:30 Milan Milanówek - Grom Warszawa 2:0
04.11. 16:30 MKS II Piaseczno - KS Konstancin 4:0
04.11. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 3-4 listopada - 12 kolejka
- Tabela
03.11. 11:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby 0:2 (0:0)
Damian Kołeczek 48', Maciej Sobiesiak 60'
03.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Błyskawica Lucień 2:2 (0:0)
Damian Pietrzak 56', Krzysztof Jamka 89' - Piotr Krysztofiak 86', 90' +3
03.11. 12:30 Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice 2:3 (1:3)
samobójczy 31', Mateusz Nowak 54' - Dorian Pilaszewski 22', 40',
Daniel Oliwkowski 32'
03.11. 13:30 Unia Iłów - Unia Czermno 0:4 (0:2)
Kamil Sieciński 6', Łukasz Wiśniewski 18', 87', Kamil Borkowski 71'
03.11. 13:30 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)
Kacper Orłowski 42', Arkadiusz Wróblewski 83' - Mateusz Telesiewicz 14'
03.11. 13:30 Zryw Bielsk - Skra Drobin 5:2 (3:1)
Jakub Zawadzki 9', Krystian Markowski 12', 45', Filip Orłowski 87',
Patryk Karpiński 90' +4 - Hubert Krzysztofiak 44', Jakub Gąsiorowski 63'
04.11. 11:00 Pogoń Słupia - Delta Słupno 5:2 (1:1)
Adrian Grabowski 20', 73', Kamil Łęcki 56', 62', Bartłomiej Granat 79' -
Krzysztof Machowski 36', Filip Wójcicki 55'
Klasa A
Płock
- 3-4 listopada - 11 kolejka
- Tabela
03.11. 13:30 Wisła Duninów - Bzura Chodaków 0:9 (0:4)
Jan Wierzbicki 18', 23', Adrian Tomczyk 35', 47', 75', Dawid Stypuła 61',
Kamil Wojciechowski 67', 84', Kamil Kacprzak 90'
03.11. 13:30 Zorza Szczawin - Błękitni Gąbin 0:5 (0:2)
Bartosz Felbór 31', Kamil Woliński 41', Michał Wiśniewski 68', Dominik
Dutkiewicz 73', Kacper Podgórski 90' +2
04.11. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Mazowia Słubice 9:1 (4:0)
Norbert Skrzyński 5', 16', 86', 90', Tomasz Górecki 15', 84', Jakub
Sociński 34', Damian Rybicki 52', Paweł Domański 85' - Przemysław Felczak 73'
04.11. 11:00 Polonia Radzanowo - Wicher Cieszewo 2:3 (1:0)
Dominik Mikołajczyk 41', Kacper Kierski 63' - Krzysztof Grotkiewicz 55',
90' +4, Adam Gozdan 59'
04.11. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo 2:2 (1:1)
Dawid Brzeski 23', Przemysław Cieszkowski 80' - Paweł Sadowski 45', 87'
04.11. 14:00 GKS Góra - Szopen Sanniki 4:4 (1:2)
Jakub Krzemiński 48', 75', Mateusz Jankowski 71', Michał Stradomski
90' +3 - Mateusz Gorzelewski 25', 35', 57', Piotr Ochman 65'
***
|