SEZON ZBLIŻA SIĘ KU KOŃCOWI
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Kolejna porcja piłkarskich emocji. Przed nami weekend z rozgrywkami piłkarskimi które bardzo szybko zbliżają się ku końcowi. Zapraszamy na trybuny.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 20-22 maja - 5 kolejka      - Tabela

21.05. 18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

20.05. 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 4:0 (4:0)

21.05. 15:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:0
 
22.05. 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0:2 (0:1)     


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 19-20 maja - 5 kolejka      - Tabela  

20.05. 15:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
Kamil Sylwestrzak 70' - Jakub Tosik 45', Adam Buksa 61'

19.05. 18:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4:1 (3:1)

19.05. 20:30 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2:0 (2:0)
 
20.05. 18:00 Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2:1 (2:1)     


1 liga - 20-22 maja - 32 kolejka      - Tabela

21.05. 12:00 Znicz Pruszków - Górnik Zabrze 1:2 (1:1)
Aleksander Jagiełło 32' - Dani Suárez 28', Szymon Matuszek 72'

22.05. 18:00 Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
Piotr Żemło 48' - Dariusz Zjawiński 75'

20.05. 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:1)

20.05. 18:00 GKS Katowice - MKS Kluczbork 2:3 (2:1)

20.05. 19:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 3:2 (1:1)
 
21.05. 17:00 Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 2:1

21.05. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 1:1 (1:0)

21.05. 18:00 Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 1:3 (0:1)

21.05. 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1:1 (1:1)      


2 liga - 20-21 Maja - 32 kolejka     - Tabela

20.05. 17:00 Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 3:3 (1:1)
Przemysław Mońka 34', 81', Maciej Dampc 90' - Leândro 10' (rz.k.), Mateusz Stąporski 57', Kamil Cupriak 62'

20.05. 18:00 Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (1:0)
samobójczy 29'

21.05. 19:00 Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów 2:1 (1:0)
Grzegorz Wojdyga 17', Daniel Gołębiewski 59' (rz.k.) - Michał Kuczałek 90'   

20.05. 17:00 Warta Poznań - Rozwój Katowice 0:0

20.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (1:0)

20.05. 17:00 GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:0

20.05. 17:00 Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:1)

20.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 2:0 (0:0)

21.05. 17:00 Polonia Bytom - Raków Częstochowa 1:4 (1:2)             


3 liga Grupa 1 - 20-22 maja - 30 kolejka     - Tabela

20.05. 12:00 Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Maz. 1:1 (0:0)
Daniel Chima Chukwu 62 - Kamil Zalewski 47


20.05. 17:00 Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 2:1 (0:1)
Michał Adamczyk 71' (rz.k.), Mateusz Majewski 86' - Michał Ambrozik 40'

20.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Huragan Wołomin 3:0

21.05. 18:00 Świt Nowy Dwór - Finishparkiet NML 3:1

20.05. 17:00 Motor Lubawa - MKS Ełk 1:3 (0:2)

21.05. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Jagiellonia II Białystok 2:0 (1:0)

21.05. 12:00 Concordia Elbląg - ŁKS Łódź 3:3 (1:2)

21.05. 17:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Sokół Ostróda 1:2 (1:0)

22.05. 19:10 Widzew Łódź - Huragan Morąg 3:1 (1:0)      


4 liga Południowa - 20-21 maja - 33 kolejka     - Tabela

20.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Grom Warszawa 3:0

20.05. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Proch Pionki 2:0

20.05. 13:00 Oskar Przysucha - Orzeł Wierzbica 3:3

20.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - KS Raszyn 5:0

20.05. 17:00 Mazur Karczew - Victoria Sulejówek 0:3

20.05. 17:00 Energia Kozienice - Błonianka Błonie 1:0

20.05. 18:00 Broń Radom - Wilga Garwolin 3:0

21.05. 15:30 Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno 2:0

07.06. 18:30 LKS Promna - Szydłowianka Szydłowiec _ : _

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 20-21 maja - 33 kolejka     - Tabela

20.05. 11:00 KS Łomianki - Bzura Chodaków 0:0

20.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Pogoń Grodzisk Maz. 1:1
 
20.05. 15:00 Bug Wyszków - Wisła II Płock 1:1

20.05. 16:00 MKS Przasnysz - Delta Słupno 2:0

20.05. 17:00 Dolcan Ząbki - Błękitni Raciąż 1:1

20.05. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 0:1

20.05. 18:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Podlasie Sokołów Podl. 7:2

21.05. 12:30 Unia Warszawa - Pogoń II Siedlce 4:1

21.05. 17:00 Czarni Węgrów - Mławianka Mława 2:2

Tęcza Łyse - Mazovia Mińsk Maz. 0:3 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 20-21 maja - 25 kolejka     - Tabela

20.05. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Sokół Serock 1:3

20.05. 11:00 Legion Warszawa - Amur Wilga 2:4

20.05. 12:00 Drukarz Warszawa - Olimpia Warszawa 3:1

20.05. 17:00 Dąb Wieliszew - Agape Białołęka 2:2

20.05. 18:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Victoria II Sulejówek 3:3

21.05. 10:00 Legionovia II Legionowo - Świt II Nowy Dwór 7:0

21.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Błyskawica Warszawa 4:0

21.05. 17:00 Sokół Celestynów - Bóbr Tłuszcz 1:6     

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 20-21 maja - 25 kolejka     - Tabela

20.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Pogoń II Grodzisk 0:2

20.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Milan Milanówek 5:1

20.05. 16:00 Perła Złotokłos - Rys Laski 2:0

20.05. 16:00 FC Lesznowola - Naprzód Brwinów 1:1

20.05. 17:30 KS Teresin - Józefovia Józefów 1:1

20.05. 18:00 Żyrardowianka Żyrardów - Piast Piastów 2:0

21.05. 18:00 SEMP Ursynów - Świt Warszawa 3:0

21.05. 18:00 Promyk Nowa Sucha - LKS Chlebnia 2:1  

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 19-21 maja - 21 kolejka     - Tabela

19.05. 17:30 Mazur Gostynin - Unia Iłów 6:0 (3:0)
Jakub Kustra 26', 65', Bartłomiej Dębicki 39', Gracjan Sobczak 41', 63', Piotr Wachaczyk 85'

20.05. 11:00 Amator Maszewo - Wicher Cieszewo 7:1
Radosław Wiśniewski (3), Tomasz Sudomir, Łukasz Mielczarek, Michał Muszyński, Filip Zych - Adam Gozdan

20.05. 15:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 2:3
Mateusz Biegański, Patryk Brząkalski - Maciej Sobiesiak 10', Michał Sobczak 32', 51'

20.05. 15:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno 0:3
Damian Sztendor (3)

20.05. 16:00 Zryw Bielsk - Skra Drobin 3:2 (0:1)
Damian Pomorski 59', 77', Adrian Żuchniewicz 90' - Hubert Krysztofiak 38', Bartłomiej Mielczarski 62'

21.05. 13:00 Spójnia Mała Wieś - Stegny Wyszogród 3:0 v.o.
na boisku 1:2 (0:1) - Brak odpowiedniej ilości młodzieżowców w ciągu trwania całego meczu
Tomasz Górecki 90' (rz.k.) - Wojciech Bluszcz 25', Michał Tomaszewski 85'

21.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 2:5 (2:3)
Jarosław Brzemiński 7', Michał Jagodziński 30' - Patryk Zieliński 9', Maciej Lemanowicz 11', 26', 87', Jakub Kotecki 90'


Klasa A Płock - 20 Maja - 18 kolejka     - Tabela

20.05. 15:00 Start Proboszczewice - Błękitni Gabin 4:2
Sebastian Duchewicz (2), Dawid Ziemczyk, Dorian Pilaszewski - Bartosz Felbór 63', Krystian Wasilewski 80'

20.05. 15:00 Wisła Sobowo - Sparta Mochowo 3:5
Łukasz Uzdowski (2 x rz.k.), Bartosz Andrzejewski - Arkadiusz Jastrzębski (2), Łukasz Rycombel (2), Mariusz Chorzewski

20.05. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Pogoń Słupia 2:1
Bartosz Szczepański, Piotr Welenc - Bartosz Różański 70'

20.05. 17:00 Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock 0:5
Konrad Bagiński (2), Patryk Gałamaga, Dominik Marcinkowski, Damian Grabowski

20.05. 17:00 Błyskawica Lucień - GKS Góra 3:0 v.o.
GKS nie przyjechał na mecz.

Kormoran Lack - Huragan Bodzanów 0:3 v.o.


Klasa B Płock - 20-21 maja - 15 kolejka     - Tabela

20.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Zjednoczeni Bulkowo 3:1
Kamil Jeznach, Michał Foks, Cezary Czarnecki - ???
 
21.05. 11:00 Orkan Lelice - Polonia Radzanowo 1:4 (1:1)
Kamil Smoliński 15' - Rafał Bratkowski 12', Kacper Pejta 50', 73', Radosław Krekora 66'

21.05. 17:00 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 2:0 (0:0)
Mateusz Kowalewski 65', Adam Sarzała 67' (rz.k.)

21.05. 18:00 Lwówianka Lwówek - Szopen Sanniki 2:0
Krystian Olejniczak, Mateusz Jóźwiak

Huragan II Bodzanów - Mazowia Słubice 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia maj 20 2017 17:58:20 · 0 Komentarzy · 982 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
62.210.124.xxx @ profile.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.