WAŻNE ROZSTRZYGNIĘCIA W EKSTRAKLASIE
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Legia Warszawa ciągle w grze po zwycięstwie w Szczecinie z Pogonią, Wisła Płock coraz bliżej pewnego utrzymania w Ekstraklasie. Poza meczami na najwyższym szczebli toczyły się również pojedynki w pozostałych l;igach z udziałem mazowieckich zespołów. Zapraszamy do lektury!


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 5-7 maja - 2 kolejka      - Tabela

07.05. 18:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Dominik Nagy 49', Thibault Moulin 68'

05.05. 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
 
06.05. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
 
07.05. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 0:3 (0:1)    


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 5-8 maja - 2 kolejka      - Tabela  

06.05. 18:00 Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3 (1:2)
Piotr Grzelczak 6', Vojo Ubiparip 90' - Piotr Wlazło 13' (rz.k.), José Kanté 17', Arkadiusz Reca 53'

05.05. 18:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)

06.05. 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
 
08.05. 18:00 Cracovia Kraków - Arka Gdynia _ : _     


1 liga - 5-6 maja - 29 kolejka      - Tabela

05.05. 19:00 GKS Tychy - Znicz Pruszków 4:1 (1:0)
Radosław Pruchnik 20', Jakub Świerczok 60', 68', 86' - Przemysław Kita 90'

06.05. 17:00 Pogoń Siedlce - GKS Katowice 0:1 (0:1)
Andreja Prokić 6'

05.05. 18:00 Miedź Legnica - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
 
05.05. 20:45 Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 6:1 (3:0)
 
06.05. 15:00 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

06.05. 17:00 MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 3:2 (1:1)
 
06.05. 18:00 Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1)

06.05. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2:1 (2:0)

06.05. 19:00 Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 0:0    


2 liga - 6 ,aja - 29 kolejka     - Tabela

06.05. 16:00 Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
Leândro 45' (rz.k.), 64' - Paweł Piceluk 4'

06.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa 3:2 (0:1)
Piotr Stawarczyk 58' (rz.)., 90' (rz.k.), Marcin Orłowski 70' - Bazyli Kokot 44', Bartosz Wiśniewski 82 (rz.k.)

06.05. 17:30 Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)
Aleksandar Bajat 81', Krystian Wójcik 88' (rz.k.) - Michał Marczak 69'

06.05. 16:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom 1:0 (1:0)

06.05. 17:00 Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5 (0:3)
 
06.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
 
06.05. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 3:2 (1:1)

06.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 0:1 (0:1)
 
06.05. 19:00 ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)                


3 liga Grupa 1 - 6-7 maja - 26 kolejka     - Tabela

06.05. 17:00 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Maz. 3:1 (0:1)
Konrad Szkopiński 50', Patryk Kamiński 53', Michał Ambrozik 57'- Jakub Rozwandowicz 27'

06.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa 2:1 (1:0)
Damian Gałązka 6', Daniel Kacprzyk 47' - Miłosz Szczepański 84'

07.05. 16:00 Huragan Wołomin - Concordia Elbląg 1:0
Daiji Kimura

07.05. 17:00 ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór 2:1 (0:0)
Jewhen Radionow 64', Patryk Szymański 89' - Kamil Wolski 90'

06.05. 17:00 Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Ł. 0:1 (0:0)

06.05. 17:00 MKS Ełk - Sokół Ostróda 0:0
 
07.05. 11:00 Finishparkiet NML - Pelikan Łowicz 3:1 (0:0)

07.05. 13:00 Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa 3:1 (1:0)
 
07.05. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Widzew Łódź 0:1 (0:0)      


4 liga Południowa - 6-7 maja - 29 kolejka     - Tabela

06.05. 12:30 KS Raszyn - Broń Radom 0:4

06.05. 15:00 Energia Kozienice - Znicz II Pruszków 2:2

06.05. 17:00 Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica 0:0

06.05. 17:00 Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew 3:0
 
06.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - KS Konstancin 1:1

06.05. 17:00 MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów 1:3

07.05. 17:00 Proch Pionki - Oskar Przysucha 0:0

07.05. 17:00 Wilga Garwolin - LKS Promna 2:1

06.05. 11:00 Błonianka Błonie - Grom Warszawa _ : _
przełożony

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 6-7 maja - 29 kolejka     - Tabela

06.05. 11:00 KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz. 0:1
 
06.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Bug Wyszków 2:3

06.05. 15:00 Delta Słupno - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:3

06.05. 15:00 Unia Warszawa - MKS Ciechanów 1:5

06.05. 16:00 Bzura Chodaków - MKS Przasnysz 1:1

06.05. 17:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Mławianka Mława 1:0

06.05. 17:30 Podlasie Sokołów Podl. - Mazovia Mińsk Maz. 0:5

07.05. 11:00 Wisła II Płock - Dolcan Ząbki 2:0

07.05. 11:00 Pogoń II Siedlce - Czarni Węgrów 2:1
 
Błękitni Raciąż - Tęcza Łyse 3:0 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 6-7 maja - 23 kolejka     - Tabela

06.05. 11:00 Legion Warszawa - Sokół Serock 0:5
 
06.05. 12:00 Drukarz Warszawa - Agape Białołęka 4:2
 
06.05. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Victoria II Sulejówek 3:0
 
06.05. 16:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Olimpia Warszawa 1:3
 
06.05. 17:00 Amur Wilga - Bóbr Tłuszcz 4:3

06.05. 17:00 Sokół Celestynów - Błyskawica Warszawa 1:3

07.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór 2:2

18.05. 20:00 Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew _ : _     

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 6-7 maja - 23 kolejka     - Tabela

06.05. 11:00 KS Teresin - FC Lesznowola 2:0

06.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Naprzód Brwinów 2:5
 
06.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Józefovia Józefów 0:2

06.05. 16:00 Rys Laski - Piast Piastów 0:7

06.05. 16:00 Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 5:0

06.05. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Milan Milanówek 3:1

07.05. 11:00 Promyk Nowa Sucha - Świt Warszawa 3:2
 
07.05. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk 3:2  

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 6-7 maja - 19 kolejka     - Tabela

06.05. 11:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 2:0 (2:0)
Tomasz Golatowski 29', Radosław Wiśniewski 45' +1

06.05. 13:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 1:0 (0:0)
Marcin Sprycha 65'

06.05. 15:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 1:4 (1:2)
Bartosz Sarnecki 36' - samobójczy 12', Piotr Nowocin 17', Mateusz Sadowski 52', Krzysztof Grotkiewicz 76' 

06.05. 17:30 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 3:1 (3:0)
Michał Matecki 13', Piotr Wachaczyk 40', Gracjan Sobczak 43' - Damian Pomorski 58'
 
07.05. 14:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 3:7 (2:2)
Marcin Kowalski 35', Damian Domeradzki 45', Paweł Dziekański 80' - Michał Sobczak 44', 45'+1, 70', Maciej Sobiesiak 46', 48', 61', Mateusz Ziarko 72' 

07.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Spójnia Mała Wieś 6:1 (3:1)
Jarosław Brzemiński 13' (rz.k.), 52' (rz.k.), 65' (rz.k.), Radosław Kowalski 41', Mateusz Sadowski 45', Jacek Beksa 81' – Daniel Jasiorski 15'

07.05. 18:00 Unia Czermno - Unia Iłów 6:0 (1:0)
Paweł Machała 17', Damian Sztendor 50', 52', 67', Przemysław Nowicki 75', Patryk Wawrzyniak 87'


Klasa A Płock - 6-7 Maja - 16 kolejka     - Tabela

06.05. 15:00 Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock 1:3 (0:3)
Hubert Kozioł 71' - Patryk Gałamaga 6', Dominik Marcinkowski 15', 21'
 
06.05. 15:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto 3:1 (2:1)
Przemysław Bońkowski 16', Dawid Ziemczyk 19', Dorian Pilaszewski 51' - Piotr Welenc 41'
 
06.05. 17:00 Wisła Duninów - Sparta Mochowo 2:1 (0:1)
Tomasz Uniszkiewicz 65', Kamil Uniszkiewicz 72' - Michał Kraska 20'
 
07.05. 11:00 Wisła Sobowo - Błękitni Gąbin 1:3 (0:1)
Rafał Gołębiewski 58' - Jarosław Opasiński 15', 63', Jakub Kujawa 72'

07.05. 11:00 Błyskawica Lucień - Pogoń Słupia 5:1 (1:1)
Piotr Wilamowski 9', Bartosz Antczak 63', 77', 86', 90' +1 - Szymon Sieradzki 3'

Kormoran Lack - GKS Góra 0:3 v.o.


Klasa B Płock - 6-7 maja - 13 kolejka     - Tabela

06.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Mazowia Słubice 0:1 (0:0)
Radosław Balcerzak 55' 

06.05. 17:00 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo 5:2 (1:2)
Tomasz Matusiak 19', 53', 90' +1, Adam Sarzała 74', 80' - Piotr Stępka 15', Rafał Bratkowski 42'  

07.05. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek 3:2
Daniel Bartnikowski, Kamil Smoliński, Hubert Żuchowski - Konrad Cieślak, Bartłomiej Zielak

07.05. 17:00 Relax Miszewo - Zjednoczeni Bulkowo 1:0 (1:0)
Kamil Sobczak 35'

Huragan II Bodzanów - Szopen Sanniki 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia maj 07 2017 20:28:31 · 0 Komentarzy · 927 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
62.210.177.xxx @ profile.php
94.23.61.xxx @ profile.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.