EKSTRAKLASA PRZED RUNDĄ FINAŁOWĄ
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Ekstraklasa zakończyła rundę zasadniczą. Legia Warszawa z jednym punktem straty do liderującej Jagiellonii Białystok przystąpi do fazy finałowej, natomiast Wisła Płock zagra w grupie spadkowej zajmując w niej na dzień dzisiejszy pierwszą pozycję, czyli tą pechową, która nie pozwoliła jej rywalizować o europejskie puchary. Zabrakło naprawdę niewiele.
Podczas mijającego weekendu rozegrano też spotkania w pozostałych ligach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i szczegółami tych meczów.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa - 22 kwietnia - 30 kolejka      - Tabela

22.04. 18:00 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Damian Dąbrowski 44' (rz.k.) - Dominik Nagy 18', Tomáš Necid 49'
 
22.04. 18:00 Arka Gdynia - Wisła Płock 1:1 (1:0)
Rafał Siemaszko 41' - José Kanté 90' (rz.k.)

22.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3:1 (1:1)

22.04. 18:00 Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
 
22.04. 18:00 Górnik Łęczna - Wisła Kraków 3:1 (1:0)
 
22.04. 18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)

22.04. 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzów 3:0 (2:0)

22.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)       


1 liga - 21-22 kwietnia - 27 kolejka      - Tabela

21.04. 18:00 Miedź Legnica - Znicz Pruszków 2:0 (1:0)
Jakub Vojtuš 10', Łukasz Garguła 57'
 
22.04. 17:00 Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:0)
Michał Bajdur 60' - Rafał Grzelak 88', Andrzej Rybski 90'

21.04. 20:45 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 0:0
 
22.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1:0 (1:0)
 
22.04. 17:45 Stal Mielec - GKS Katowice 3:3 (2:0)

22.04. 18:00 GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2:2 (1:1)

22.04. 19:00 MKS Kluczbork - Bytovia Bytów 2:2 (1:1)

22.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1)

22.04. 20:00 Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)    


2 liga - 21-22 kwietnia - 27 kolejka     - Tabela

21.04. 18:00 Radomiak Radom - Odra Opole 1:2 (0:1)
David Kwiek 50' - Szymon Skrzypczak 32', 81'

22.04. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Radosław Sylwestrzak 37'

22.04. 17:00 Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1:2 (1:0)
Patryk Koziara 12' - Dominik Chromiński 55' Adrian Laskowski 65'

21.04. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)
 
22.04. 15:00 Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 2:0 (1:0)

22.04. 15:00 Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 4:1 (1:1)

22.04. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg 2:0 (2:0)

22.04. 17:00 Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)
 
22.04. 17:00 Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6:2 (2:1)                


3 liga Grupa 1 - 22-23 kwietnia - 24 kolejka     - Tabela

22.04. 16:00 Motor Lubawa - Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
Paweł Tomkiewicz 90' (rz.k.) - Patryk Kamiński 31'

22.04. 18:00 Świt Nowy Dwór - Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
Kamil Wolski 44', Mariusz Gabrych 72', Piotr Basiuk 75' - Rafał Wielądek 60'

23.04. 12:00 Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 1:2 (1:0)
Kazuya Watanabe 26' - Bartosz Skowron 65', Bartłomiej Urbański 90' (rz.k.)  

22.04. 17:00 MKS Ełk - Huragan Morąg 3:1 (2:0) 

22.04. 17:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Ruch Wysokie Maz. 1:0 (1:0)
 
22.04. 18:00 Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 3:0 (1:0)

22.04. 19:00 Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 2:1 (2:0)

23.04. 11:00 Finishparkiet NML - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)

23.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Maz. 1:1 (0:1)    


4 liga Południowa - 22 kwietnia - 27 kolejka     - Tabela

22.04. 12:00 Grom Warszawa - Victoria Sulejówek 0:1

22.04. 12:00 Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie 2:3

22.04. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 4:0
 
22.04. 16:00 LKS Promna - KS Raszyn 3:1

22.04. 16:00 Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 1:1

22.04. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki 1:0

22.04. 16:00 Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 1:3

22.04. 16:00 Orzeł Wierzbica - Wilga Garwolin 2:2

22.04. 17:00 Broń Radom - KS Konstancin 4:0

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 14-15 kwietnia - 26 kolejka     - Tabela

22.04. 15:00 MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Maz. 6:1
 
22.04. 16:00 Bug Wyszków - Pogoń Grodzisk Maz. 1:4

22.04. 16:30 Ożarowianka Ożarów Maz. - Bzura Chodaków 0:1

22.04. 17:00 Podlasie Sokołów Podl. - Błękitni Raciąż 1:3

22.04. 17:00 Mazovia Mińsk Maz. - Delta Słupno 3:1

22.04. 19:00 Dolcan Ząbki - Hutnik Warszawa 1:3

23.04. 12:30 Unia Warszawa - KS Łomianki 3:1

23.04. 16:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 3:0

23.04. 17:00 Czarni Węgrów - MKS Ciechanów 0:6

Tęcza Łyse - Wisła II Płock 0:3 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 22-23 kwietnia - 21 kolejka     - Tabela

22.04. 11:00 Legion Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:6

22.04. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Olimpia Warszawa 1:5

22.04. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 5:1

22.04. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Drukarz Warszawa 1:2

23.04. 11:00 Legionovia II Legionowo - Agape Białołęka 1:0
 
23.04. 16:00 Sokół Celestynów - Świt II Nowy Dwór 1:2

23.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 1:1

23.04. 16:00 Amur Wilga - Błyskawica Warszawa 1:1   

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 22-23 kwietnia - 21 kolejka     - Tabela

22.04. 11:00 Przyszłość Włochy - FC Lesznowola 2:1

22.04. 12:30 Promyk Nowa Sucha - Pogoń II Grodzisk 3:2

22.04. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów 0:0

22.04. 16:00 Rys Laski - Milan Milanówek 4:4

22.04. 16:00 Perła Złotokłos - Świt Warszawa 3:0

22.04. 17:00 Piast Piastów - LKS Chlebnia 0:2

23.04. 13:30 SEMP Ursynów - Okęcie Warszawa 1:0

23.04. 16:00 KS Teresin - Naprzód Brwinów 3:0  

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 22-23 kwietnia - 17 kolejka     - Tabela

22.04. 13:00 Unia Iłów - Wicher Cieszewo 4:1 (2:1)
Piotr Trafalski 7', 56', Tomasz Trafalski 34',  Łukasz Świątek 77' - Adam Gozdan 43'

22.04. 15:00 Amator Maszewo - Spójnia Mała Wieś 6:1 (1:0)
Tomasz Golatowski 13', Piotr Mysior 50', 88', Tomasz Sudomir 55', 66', 73' - Tomasz Górecki 71'

22.04. 17:00 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby 2:0 (1:0)
Jakub Kustra 44', Bartłomiej Dębicki 51'

23.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Kasztelan Sierpc 0:2 (0:2)
Łukasz Paczkowski 21', Maciej Lemanowicz 39'

23.04. 16:00 Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 1:1 (0:0)
Radosław Kowalski 65' - Michał Tomaszewski 84'

23.04. 16:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 2:3 (1:2)
Daniel Zjadewicz 11', Marcin Kowalski 58' - Marcin Sprycha 6', 9', Mateusz Biegański 48' 

23.04. 17:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 4:2 (2:1)
Sebastian Zaleski 24', Damian Sztendor 39', Łukasz Woźniak 88', Krystian Tarka 89' - Bartłomiej Lorenc 20', Łukasz Kozłowski 75'


Klasa A Płock - 22-23 kwietnia - 14 kolejka     - Tabela

22.04. 12:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo 11:0 (4:0)
Przemysław Bońkowski 32', Sebastian Duchewicz 35', 62', Daniel Kłodawski 37', 45', 50', Arkadiusz Majchrzak 58', 70', Dorian Pilaszewski 59',  Michał Stasiak 81', Dawid Ziemczyk 88'

22.04. 15:00 GKS Góra - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:1)
Łukasz Kostun 30'

23.04. 15:00 Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 4:3 (2:3)
Jakub Sierpiński 8' (rz.k.), 64' (rz,k,), 87' (rz.k.), Gabriel Łątka 31' - Marcin Kuciński 6', Michał Wiśniewski 14', Michał Kraska 19'

23.04. 16:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Białe Błoto 10:0 (2:0)
Bartosz Antczak 19', 21', 62', 72', Krzysztof Kamiński 49', Piotr Wilamowski 58', Konrad Ogrodziński 60', 81', 89', Dawid Lemański 64'

23.04. 17:00 Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 1:3 (0:2)
62' - Dominik Dutkiewicz 38', 79', Marcin Gieras 41'

Kormoran Lack - Pogoń Słupia 0:3 v.o.


Klasa B Płock - 22-23 kwietnia - 11 kolejka     - Tabela

22.04. 14:00 Relax Miszewo - Mazowia Słubice 1:3 (0:2)
Daniel Tokarski 75' - Radosław Balcerzak 10', Adrian Olkiewicz24', 90' +4

22.04. 17:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 2:1 (0:0)
Mateusz Kowalewski 61', Adam Sarzała 79' - Jarosław Ledzion 66'

23.04. 11:00 Orkan Lelice - Szopen Sanniki 0:10 (0:1)
Piotr Perka 44', 50', 87', Dariusz Bujakowski 52', 72' Dominik Sapiński 55', Adam Jankowski 64', Mateusz Gorzelewski 76', 81', Adam Kotowicz 88'  

23.04. 16:00 Zjednoczeni Bulkowo - Polonia Radzanowo 0:3 (0:2)
Jakub Krekora 3', Rafał Bratkowski 11', Piotr Stępka 90' +1

Orkan Sochaczew - Huragan II Bodzanów 3:0 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia kwiecień 23 2017 19:34:08 · 0 Komentarzy · 953 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
62.210.124.xxx @ profile.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.