Lotto Ekstraklasa -
22 kwietnia
- 30 kolejka
- Tabela
22.04. 18:00 Cracovia Kraków - Legia Warszawa
1:2 (1:1)
Damian Dąbrowski 44' (rz.k.) - Dominik Nagy 18', Tomáš Necid 49'
22.04. 18:00 Arka Gdynia - Wisła Płock 1:1 (1:0)
Rafał Siemaszko 41' - José Kanté 90' (rz.k.)
22.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3:1 (1:1)
22.04. 18:00 Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
22.04. 18:00 Górnik Łęczna - Wisła Kraków 3:1 (1:0)
22.04. 18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
22.04. 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzów 3:0 (2:0)
22.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)
1 liga -
21-22 kwietnia
- 27 kolejka
- Tabela
21.04. 18:00 Miedź Legnica - Znicz Pruszków
2:0 (1:0)
Jakub Vojtuš 10', Łukasz Garguła 57'
22.04. 17:00 Pogoń Siedlce - Chojniczanka
Chojnice 1:2 (0:0)
Michał Bajdur 60' - Rafał Grzelak 88', Andrzej Rybski 90'
21.04. 20:45 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 0:0
22.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1:0 (1:0)
22.04. 17:45 Stal Mielec - GKS Katowice 3:3 (2:0)
22.04. 18:00 GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2:2 (1:1)
22.04. 19:00 MKS Kluczbork - Bytovia Bytów 2:2 (1:1)
22.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1)
22.04. 20:00 Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
2 liga -
21-22 kwietnia -
27 kolejka
- Tabela
21.04. 18:00 Radomiak Radom - Odra Opole 1:2
(0:1)
David Kwiek 50' - Szymon Skrzypczak 32', 81'
22.04. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa
1:0 (1:0)
Radosław Sylwestrzak 37'
22.04. 17:00 Legionovia Legionowo - Warta
Poznań 1:2 (1:0)
Patryk Koziara 12' - Dominik Chromiński 55' Adrian Laskowski 65'
21.04. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)
22.04. 15:00 Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 2:0 (1:0)
22.04. 15:00 Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 4:1 (1:1)
22.04. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg 2:0 (2:0)
22.04. 17:00 Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)
22.04. 17:00 Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6:2 (2:1)
3 liga
Grupa 1 - 22-23 kwietnia -
24 kolejka
- Tabela
22.04. 16:00 Motor Lubawa - Ursus Warszawa 1:1
(0:1)
Paweł Tomkiewicz 90' (rz.k.) - Patryk Kamiński 31'
22.04. 18:00 Świt Nowy Dwór -
Huragan Wołomin 3:1 (1:0)
Kamil Wolski 44', Mariusz Gabrych 72', Piotr Basiuk 75' - Rafał Wielądek
60'
23.04. 12:00 Concordia Elbląg - Legia II Warszawa
1:2 (1:0)
Kazuya Watanabe 26' - Bartosz Skowron 65', Bartłomiej Urbański 90' (rz.k.)
22.04. 17:00 MKS Ełk - Huragan Morąg 3:1 (2:0)
22.04. 17:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Ruch Wysokie Maz. 1:0 (1:0)
22.04. 18:00 Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 3:0 (1:0)
22.04. 19:00 Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 2:1 (2:0)
23.04. 11:00 Finishparkiet NML - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
23.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Maz. 1:1 (0:1)
4 liga
Południowa - 22 kwietnia -
27 kolejka
- Tabela
22.04. 12:00 Grom Warszawa - Victoria Sulejówek 0:1
22.04. 12:00 Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie 2:3
22.04. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 4:0
22.04. 16:00 LKS Promna - KS Raszyn 3:1
22.04. 16:00 Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 1:1
22.04. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki 1:0
22.04. 16:00 Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 1:3
22.04. 16:00 Orzeł Wierzbica - Wilga Garwolin 2:2
22.04. 17:00 Broń Radom - KS Konstancin 4:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 14-15 kwietnia -
26 kolejka
- Tabela
22.04. 15:00 MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Maz. 6:1
22.04. 16:00 Bug Wyszków - Pogoń Grodzisk Maz. 1:4
22.04. 16:30 Ożarowianka Ożarów Maz. - Bzura Chodaków 0:1
22.04. 17:00 Podlasie Sokołów Podl. - Błękitni Raciąż 1:3
22.04. 17:00 Mazovia Mińsk Maz. - Delta Słupno 3:1
22.04. 19:00 Dolcan Ząbki - Hutnik Warszawa 1:3
23.04. 12:30 Unia Warszawa - KS Łomianki 3:1
23.04. 16:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 3:0
23.04. 17:00 Czarni Węgrów - MKS Ciechanów 0:6
Tęcza Łyse - Wisła II Płock 0:3 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 22-23 kwietnia -
21 kolejka
- Tabela
22.04. 11:00 Legion Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:6
22.04. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Olimpia Warszawa 1:5
22.04. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 5:1
22.04. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Drukarz Warszawa 1:2
23.04. 11:00 Legionovia II Legionowo - Agape Białołęka 1:0
23.04. 16:00 Sokół Celestynów - Świt II Nowy Dwór 1:2
23.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 1:1
23.04. 16:00 Amur Wilga - Błyskawica Warszawa 1:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 22-23 kwietnia -
21 kolejka
- Tabela
22.04. 11:00 Przyszłość Włochy - FC Lesznowola 2:1
22.04. 12:30 Promyk Nowa Sucha - Pogoń II Grodzisk 3:2
22.04. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów 0:0
22.04. 16:00 Rys Laski - Milan Milanówek 4:4
22.04. 16:00 Perła Złotokłos - Świt Warszawa 3:0
22.04. 17:00 Piast Piastów - LKS Chlebnia 0:2
23.04. 13:30 SEMP Ursynów - Okęcie Warszawa 1:0
23.04. 16:00 KS Teresin - Naprzód Brwinów 3:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 22-23 kwietnia -
17 kolejka
- Tabela
22.04. 13:00 Unia Iłów - Wicher Cieszewo 4:1 (2:1)
Piotr Trafalski 7', 56', Tomasz Trafalski 34', Łukasz Świątek 77' -
Adam Gozdan 43'
22.04. 15:00 Amator Maszewo - Spójnia Mała Wieś 6:1 (1:0)
Tomasz Golatowski 13', Piotr Mysior 50', 88', Tomasz Sudomir 55', 66',
73' - Tomasz Górecki 71'
22.04. 17:00 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby 2:0 (1:0)
Jakub Kustra 44', Bartłomiej Dębicki 51'
23.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Kasztelan Sierpc 0:2 (0:2)
Łukasz Paczkowski 21', Maciej Lemanowicz 39'
23.04. 16:00 Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 1:1 (0:0)
Radosław Kowalski 65' - Michał Tomaszewski 84'
23.04. 16:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 2:3 (1:2)
Daniel Zjadewicz 11', Marcin Kowalski 58' - Marcin Sprycha 6', 9',
Mateusz Biegański 48'
23.04. 17:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 4:2 (2:1)
Sebastian Zaleski 24', Damian Sztendor 39', Łukasz Woźniak 88', Krystian
Tarka 89' - Bartłomiej Lorenc 20', Łukasz Kozłowski 75'
Klasa A Płock -
22-23 kwietnia - 14 kolejka
- Tabela
22.04. 12:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo 11:0 (4:0)
Przemysław Bońkowski 32', Sebastian Duchewicz 35', 62', Daniel Kłodawski
37', 45', 50', Arkadiusz Majchrzak 58', 70', Dorian Pilaszewski 59',
Michał Stasiak 81', Dawid Ziemczyk 88'
22.04. 15:00 GKS Góra - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:1)
Łukasz Kostun 30'
23.04. 15:00 Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 4:3 (2:3)
Jakub Sierpiński 8' (rz.k.), 64' (rz,k,), 87' (rz.k.), Gabriel Łątka 31'
- Marcin Kuciński 6', Michał Wiśniewski 14', Michał Kraska 19'
23.04. 16:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Białe Błoto 10:0 (2:0)
Bartosz Antczak 19', 21', 62', 72', Krzysztof Kamiński 49', Piotr
Wilamowski 58', Konrad Ogrodziński 60', 81', 89', Dawid Lemański 64'
23.04. 17:00 Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 1:3 (0:2)
62' - Dominik Dutkiewicz 38', 79', Marcin Gieras 41'
Kormoran Lack - Pogoń Słupia 0:3 v.o.
Klasa B Płock -
22-23 kwietnia - 11 kolejka
- Tabela
22.04. 14:00 Relax Miszewo - Mazowia Słubice 1:3 (0:2)
Daniel Tokarski 75' - Radosław Balcerzak 10', Adrian Olkiewicz24', 90' +4
22.04. 17:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 2:1 (0:0)
Mateusz Kowalewski 61', Adam Sarzała 79' - Jarosław Ledzion 66'
23.04. 11:00 Orkan Lelice - Szopen Sanniki 0:10 (0:1)
Piotr Perka 44', 50', 87', Dariusz Bujakowski 52', 72' Dominik Sapiński
55', Adam Jankowski 64', Mateusz Gorzelewski 76', 81', Adam Kotowicz 88'
23.04. 16:00 Zjednoczeni Bulkowo - Polonia Radzanowo 0:3 (0:2)
Jakub Krekora 3', Rafał Bratkowski 11', Piotr Stępka 90' +1
Orkan Sochaczew - Huragan II Bodzanów 3:0 v.o.
***
|