ŚWIĄTECZNE ROZGRYWKI
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Kolejna przygoda z rozgrywkami piłkarskimi. Zapraszamy na trybuny.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa - 15-17 kwietnia - 29 kolejka      - Tabela

15.04. 20:30 Wisła Płock - Lech Poznań 0:3 (0:2)
Marcin Robak 25', 35', Radosław Majewski 52'

17.04. 15:30 Legia Warszawa - Korona Kielce 0:0

15.04. 15:30 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)

15.04. 15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2:2 (2:0)
 
15.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 0:0

17.04. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
 
17.04. 18:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

17.04. 18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1 (1:0)      


1 liga - 13-15 kwietnia - 26 kolejka      - Tabela

15.04. 16:00 Znicz Pruszków - Wisła Puławy 0:3 (0:0)
Mariusz Idzik 49', 83', Jakub Smektała 84'

15.04. 16:00 Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)
Sebastian Bonecki 7', Bartosz Machaj 18'

13.04. 20:45 GKS Katowice - Miedź Legnica 0:2 (0:0)
 
15.04. 12:00 Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0:4 (0:1)

15.04. 13:00 Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
 
15.04. 16:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1:4 (0:1)
 
15.04. 16:00 Bytovia Bytów - Górnik Zabrze 0:1 (0:1)
 
15.04. 17:45 Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0
 
15.04. 19:00 Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork 2:0 (1:0)   


2 liga - 13-15 kwietnia - 26 kolejka     - Tabela

15.04. 12:00 ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Przemysław Brychlik 22' - Rafał Zembrowski 89'

15.04. 16:00 Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 4:3 (2:2)
Michał Ressel 12', 14', Łukasz Pietroń 65' (rz.k.), Jakub Bojas 89' - Wojciech Kalinowski 30', Krystian Miś 37', Daniel Kraska 63'

15.04. 19:00 Polonia Bytom - Radomiak Radom 0:3 (0:2)
Michał Grudniewski 5' Leândro 23' (rz.k.), Szymon Stanisławski 88'

13.04. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
 
15.04. 12:00 Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2:1 (0:1)

15.04. 14:00 Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (1:2)

15.04. 15:00 Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3 (3:2)
 
15.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 0:0

15.04. 16:00 Warta Poznań - Gryf Wejherowo 2:2 (1:1)                


3 liga Grupa 1 - 14-15 kwietnia - 23 kolejka     - Tabela

14.04. 16:30 Huragan Wołomin - Sokół Aleksandrów Ł. 0:4 (0:2)
Michał Michałek 22', 45', Łukasz Chojecki 54', Michał Wrzesiński 86'

15.04. 12:00 Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór 0:1 (0:0)
Piotr Basiuk 84'

15.04. 16:00 Widzew Łódź - Legia II Warszawa 3:0 (1:0)
Daniel Mąka 34', Mateusz Michalski 76' (rz.k.), Piotr Okuniewicz 86'

14.04. 15:30 Jagiellonia II Białystok - Finishparkiet NML 0:3 (0:1)

14.04. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Sokół Ostróda 1:2 (1:0)
 
14.04. 17:00 Lechia Tomaszów Maz. - Concordia Elbląg 1:3 (0:1)

14.04. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 2:0 (1:0)
 
15.04. 16:00 Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 2:0 (0:0)
 
15.04. 16:00 ŁKS Łódź - MKS Ełk 1:2 (0:1)    


4 liga Południowa - 14-15 kwietnia - 26 kolejka     - Tabela

14.04. 16:30 Błonianka Błonie - Proch Pionki 3:0

14.04. 16:30 MKS Piaseczno - Orzeł Wierzbica 1:2
 
14.04. 17:00 Energia Kozienice - LKS Promna 1:1

14.04. 19:30 Victoria Sulejówek - Szydłowianka Szydłowiec 3:1
 
15.04. 11:00 Wilga Garwolin - Grom Warszawa 2:2

15.04. 12:30 KS Raszyn - Sparta Jazgarzew 1:5

15.04. 16:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 2:3
 
15.04. 16:30 KS Konstancin - Mazur Karczew 3:2

15.04. 18:30 Znicz II Pruszków - Broń Radom 0:3

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 14-15 kwietnia - 26 kolejka     - Tabela

14.04. 16:00 Bzura Chodaków - Czarni Węgrów 1:0

14.04. 16:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Unia Warszawa 0:5
 
14.04. 16:30 Bug Wyszków - MKS Przasnysz 2:2

14.04. 17:00 Delta Słupno - Mławianka Mława 0:0

15.04. 11:00 Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Maz. 2:1
 
15.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:0

15.04. 11:00 KS Łomianki - Dolcan Ząbki 2:0

15.04. 15:00 Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podl. 0:2
 
15.04. 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Błękitni Raciąż 5:1

MKS Ciechanów - Tęcza Łyse 3:0 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 14-15 kwietnia - 20 kolejka     - Tabela

14.04. 12:00 Drukarz Warszawa - Promnik Łaskarzew 3:0

14.04. 15:30 Victoria II Sulejówek - Amur Wilga 3:0

14.04. 16:00 Olimpia Warszawa - Sokół Celestynów 4:0

14.04. 17:30 Agape Białołęka - Sokół Serock 2:1
 
15.04. 11:00 Legionovia II Legionowo - Vulcan Wólka Mlądzka 3:3

15.04. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Legion Warszawa 3:3

15.04. 12:00 Dąb Wieliszew - Marcovia 2000 Marki 0:1

15.04. 13:00 Błyskawica Warszawa - Bóbr Tłuszcz 5:0  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 14-15 kwietnia - 20 kolejka     - Tabela

14.04. 16:30 Świt Warszawa - Rys Laski 1:1

14.04. 16:30 Okęcie Warszawa - Przyszłość Włochy 1:2

14.04. 17:00 Józefovia Józefów - Perła Złotokłos 0:0

14.04. 17:00 Milan Milanówek - Piast Piastów 3:2

14.04. 17:00 Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia 3:1

15.04. 11:00 Pogoń II Grodzisk - Żyrardowianka Żyrardów 0:1

15.04. 12:00 KS Teresin - SEMP Ursynów 3:0

15.04. 14:00 FC Lesznowola - Promyk Nowa Sucha 5:1  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 14-15 kwietnia - 16 kolejka     - Tabela

14.04. 17:00 Kasztelan Sierpc - Unia Czermno 1:2 (0:1)
Damian Kotkiewicz 75' -  Damian Sztendor 13', 58'
 
15.04. 11:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 1:3 (1:0)
Michał Jagodziński 11' - Damian Domeradzki 46', Barłomiej Mielczarski 57', Marcin Kowalski 79'

15.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 1:5 (1:2)
Mateusz Biegański 16' - Łukasz Mielczarek 8', 37', Tomasz Golatowski 68', 90' +2,  Tomasz Sudomir 90'
 

15.04. 11:00 Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo 5:1 (1:0)
Maciej Sobiesiak 32', 84', Maciej Niedzielak 50', Mariusz Unierzyski 67', Łukasz Kawecki 72' - Mateusz Koper 81'  

15.04. 15:00 Stegny Wyszogród - Wicher Cieszewo 0:1 (0:0)
Piotr Klimek 75'  

15.04. 16:00 Zryw Bielsk - Unia Iłów 1:4 (0:1)
Mateusz Łogosz 83' - Tomasz Grzywacz 33', Kamil Wojciechowski 49', Piotr Trafalski 57', 63'

31.05. 18:00 Spójnia Mała Wieś- Mazur Gostynin _ : _ 


Klasa A Płock - 15 kwietnia - ... kolejka     - Tabela

przerwa...


Klasa B Płock - 15 kwietnia - ... kolejka     - Tabela

przerwa...


***


 
 
   

 

Admin dnia kwiecień 15 2017 22:38:44 · 0 Komentarzy · 891 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.