DERBY MAZOWSZA W DRUGIEJ LIDZE
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Kolejna przygoda z rozgrywkami piłkarskimi. Zapraszamy na trybuny.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa - 7-10 kwietnia - 28 kolejka      - Tabela

08.04. 15:30 Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3 (2:0)
Przemysław Pitry 4', Piotr Grzelczak 24' - samobójczy 56', Damian Byrtek 65', Dimityr Ilijew 85'

09.04. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2 (0:0)
Tomasz Kędziora 82' - Maciej Dąbrowski 87', Kasper Hämäläinen 90' +4

07.04. 18:00 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)

07.04. 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3:4 (1:2)

08.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5:1 (1:1)

08.04. 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2:3 (1:1)

09.04. 15:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)
 
10.04. 18:00 Korona Kielce - Ruch Chorzów 1:0 (0:0)      


1 liga - 7-9 kwietnia - 25 kolejka      - Tabela

08.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków 2:0 (1:0)
Szymon Lewicki 41', samobójczy 84'

09.04. 16:00 Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:2 (1:2)
Łukasz Wójcik 9' - Kamil Zapolnik 4' (rz.k.), Damian Kądzior 14'

07.04. 20:45 Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)

08.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 3:1 (0:0)

08.04. 17:45 Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
 
08.04. 19:00 MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 0:4 (0:4)

08.04. 20:00 Wisła Puławy - GKS Katowice 0:3 (0:2)
 
09.04. 17:00 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (2:0)

09.04. 17:00 GKS Tychy - Chrobry Głogów 0:2 (0:1)   


2 liga - 7-8 kwietnia - 25 kolejka     - Tabela

07.04. 18:00 Radomiak Radom - Raków Częstochowa 0:0

08.04. 16:30 Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 0:0

07.04. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Odra Opole 0:6 (0:3)

08.04. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2:0 (0:0)

08.04. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)

08.04. 15:00 Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (1:0)
 
08.04. 17:00 Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)

08.04. 17:00 Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1:4 (0:3)

08.04. 17:00 GKS Bełchatów - Warta Poznań 1:0 (0:0)               


3 liga Grupa 1 - 7-9 kwietnia - 22 kolejka     - Tabela

07.04. 19:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS 1926 Łomża 0:0
 
08.04. 16:00 Motor Lubawa - Legia II Warszawa 0:4 (0:0)
Sandro Kulenović 56', 72', Tomasz Nawotka 61' (k), Eryk Więdłocha 80'

08.04. 16:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Łukasz Marciniak 63' - Patryk Kamiński 90'

08.04. 18:00 Sokół Ostróda - Huragan Wołomin _ : _
Huragan zrezygnował z wyjazdu na mecz

07.04. 19:10 Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Maz. 2:1 (1:0)

08.04. 14:00 MKS Ełk - Jagiellonia II Białystok 1:0 (0:0)
 
08.04. 16:00 Huragan Morąg - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
 
09.04. 11:00 Finishparkiet NML - Ruch Wysokie Maz. 2:2 (1:1)

09.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 2:2 (0:0)    


4 liga Południowa - 8-9 kwietnia - 25 kolejka     - Tabela

08.04. 12:00 Grom Warszawa - MKS Piaseczno 2:3

08.04. 12:30 Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice 2:0

08.04. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - KS Konstancin 3:1

08.04. 15:00 Mazur Karczew - Znicz II Pruszków 2:0

08.04. 16:00 Oskar Przysucha - KS Raszyn 2:4

08.04. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Wilga Garwolin 3:1

08.04. 17:00 Broń Radom - Błonianka Błonie 2:1

09.04. 16:00 Proch Pionki - Victoria Sulejówek 0:1

09.04. 17:00 LKS Promna - Pilica Białobrzegi 2:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 8-9 kwietnia - 25 kolejka     - Tabela

08.04. 12:00 MKS Przasnysz - Pogoń Grodzisk Maz. 0:1

08.04. 12:30 Unia Warszawa - Bug Wyszków 1:1

08.04. 14:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - KS Łomianki 0:1

08.04. 16:00 Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce 3:2

08.04. 16:00 Dolcan Ząbki - Ostrovia Ostrów Maz. 7:1

08.04. 16:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 3:1

08.04. 16:00 Mazovia Mińsk Maz. - MKS Ciechanów 2:1

08.04. 16:30 Podlasie Sokołów Podl. - Delta Słupno 1:2

09.04. 17:00 Czarni Węgrów - Hutnik Warszawa 3:1

Tęcza Łyse - Bzura Chodaków 0:3 v.o.
 

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 8-9 kwietnia - 19 kolejka     - Tabela

08.04. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Drukarz Warszawa 2:3

08.04. 11:00 Legion Warszawa - Olimpia Warszawa 0:4

08.04. 15:00 Bóbr Tłuszcz - Victoria II Sulejówek 3:3

08.04. 16:00 Sokół Serock - Błyskawica Warszawa 3:0

08.04. 16:00 Amur Wilga - Świt II Nowy Dwór 4:4

08.04. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Agape Białołęka 2:3

08.04. 16:30 Sokół Celestynów - Dąb Wieliszew 0:3

08.04. 17:00 Promnik Łaskarzew - Legionovia II Legionowo 0:3  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 8-9 kwietnia - 19 kolejka     - Tabela

08.04. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 4:0

08.04. 11:00 Piast Piastów - Świt Warszawa 1:0

08.04. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 2:2

08.04. 16:00 Rys Laski - Józefovia Józefów 0:3

08.04. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - FC Lesznowola 0:1

08.04. 16:00 Perła Złotokłos - Pogoń II Grodzisk 4:1

08.04. 16:30 SEMP Ursynów - Naprzód Brwinów 0:5

09.04. 16:00 Promyk Nowa Sucha - Okęcie Warszawa 3:1  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 8-9 kwietnia - 15 kolejka     - Tabela

08.04. 11:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:0 (0:0)
Piotr Mysior 56', Radosław Wiśniewski 62', Tomasz Sudomir 64', Krystian Majchrzak 86'

08.04. 16:00 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 6:0 (3:0)
Jakub Kustra 8', Rafał Wilamowski 35', Bartłomiej Dębicki 41', Gracjan Sobczak 65', Piotr Wachaczyk 76', Paweł Winnicki 84'

08.04. 16:30 Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 2:1 (1:1)
Tomasz Grzywacz 43', 68' - Damian Kotkiewicz 16'  

09.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:1 (1:0)
Tomasz Racki 27', Bartosz Sarnecki 71', Przemysław Cieszkowski 85', 90' +2 - Tomasz Górecki 90'

09.04. 14:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 1:2 (1:0)
Adam Gozdan 35' - Kamil Gapiński 85', Kamil Łęcki 88'

09.04. 16:00 Skra Drobin - Stegny Wyszogród 5:2 (3:0)
Marcin Kowalski 15', 86' Marcin Gajewski 29', Bartłomiej Mielczarski 33', 84' - Krzysztof Jamka 65', Daniel Popiołek 80'

09.04. 16:00 Unia Czermno - Świt Staroźreby 1:3 (0:1)
Damian Sztendor 47' - Maciej Sobiesiak 29', Mariusz Unierzyski 74', Michał Sobczak 88'  


Klasa A Płock - 8-9 kwietnia - 13 kolejka     - Tabela

08.04. 15:00 GKS Góra - Start Proboszczewice 2:0 (1:0)
Maciej Barciński 42', samobójczy 65'

08.04. 15:30 Sparta Mochowo - Stoczniowiec Płock 1:1 (0:1)
Arkadiusz Bojanowski 90' +3 - Szymon Żebrowski 16'  

08.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Duninów 3:0 (1:0)
Piotr Welenc 25', 61', Dawid Wójcik 75'

09.04. 11:00 Wisła Sobowo - Błyskawica Lucień 0:3 (0:0)
Jarosław Durka 52', Bartosz Antczak 60', Kamil Surmak 80'  

09.04. 13:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 3:1 (0:0)
Adrian Grabowski 63', Radosław Goc 67', 83' - Norbert Skrzyński 55'

Błękitni Gąbin - Kormoran Lack 3:0 v.o.


Klasa B Płock - 8-9 kwietnia - 10 kolejka     - Tabela

08.04. 16:00 Mazowia Słubice - Zjednoczeni Bulkowo 9:2 (3:1)
Przemysław Felczak 7', Daniel Dubielak 11', Adrian Olkiewicz 36', 81', 82', Łukasz Zalewski 52', 60' 83', Sebastian Margol 71' - Tomasz Zając 23', Łukasz Raczyński  47'  

08.04. 16:00 Szopen Sanniki - Polonia Radzanowo 2:3 (1:2)
Adam Kotowicz 20', Mateusz Gorzelewski 81' - Piotr Stępka 8', 90', Radosław Krekora 36'  

09.04. 11:00 Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 4:2 (2:0)
samobójczy 24', Przemysław Rajkowski 61' Kamil Smoliński 85' Daniel Bartnikowski 90' - Patryk Pęsiek 14', Michał Foks 69'

09.04. 13:00 Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo 1:1 (0:0)
Bartłomiej Zielak 61' - Daniel Tokarski 67'

Huragan II Bodzanów - Zorza Szczawin 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia kwiecień 08 2017 13:50:53 · 0 Komentarzy · 1277 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ viewpage.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
91.121.84.xxx @ viewpage.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.