Lotto Ekstraklasa -
7-10 kwietnia
- 28 kolejka
- Tabela
08.04. 15:30 Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3
(2:0)
Przemysław Pitry 4', Piotr Grzelczak 24' - samobójczy 56', Damian Byrtek 65',
Dimityr Ilijew 85'
09.04. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2
(0:0)
Tomasz Kędziora 82' - Maciej Dąbrowski 87', Kasper Hämäläinen 90' +4
07.04. 18:00 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
07.04. 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3:4 (1:2)
08.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5:1 (1:1)
08.04. 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2:3 (1:1)
09.04. 15:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)
10.04. 18:00 Korona Kielce - Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
1 liga -
7-9 kwietnia
- 25 kolejka
- Tabela
08.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz
Pruszków 2:0 (1:0)
Szymon Lewicki 41', samobójczy 84'
09.04. 16:00 Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
1:2 (1:2)
Łukasz Wójcik 9' - Kamil Zapolnik 4' (rz.k.), Damian Kądzior 14'
07.04. 20:45 Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)
08.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 3:1 (0:0)
08.04. 17:45 Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
08.04. 19:00 MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 0:4 (0:4)
08.04. 20:00 Wisła Puławy - GKS Katowice 0:3 (0:2)
09.04. 17:00 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (2:0)
09.04. 17:00 GKS Tychy - Chrobry Głogów 0:2 (0:1)
2 liga -
7-8 kwietnia -
25 kolejka
- Tabela
07.04. 18:00 Radomiak Radom - Raków Częstochowa
0:0
08.04. 16:30 Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
0:0
07.04. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Odra Opole 0:6 (0:3)
08.04. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2:0 (0:0)
08.04. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)
08.04. 15:00 Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (1:0)
08.04. 17:00 Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)
08.04. 17:00 Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1:4 (0:3)
08.04. 17:00 GKS Bełchatów - Warta Poznań 1:0 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 7-9 kwietnia -
22 kolejka
- Tabela
07.04. 19:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS 1926 Łomża 0:0
08.04. 16:00 Motor Lubawa - Legia II Warszawa
0:4 (0:0)
Sandro Kulenović 56', 72', Tomasz Nawotka 61' (k), Eryk Więdłocha 80'
08.04. 16:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Ursus Warszawa
1:1 (0:0)
Łukasz Marciniak 63' - Patryk Kamiński 90'
08.04. 18:00 Sokół Ostróda - Huragan Wołomin _ : _
Huragan zrezygnował z wyjazdu na mecz
07.04. 19:10 Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Maz. 2:1 (1:0)
08.04. 14:00 MKS Ełk - Jagiellonia II Białystok 1:0 (0:0)
08.04. 16:00 Huragan Morąg - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
09.04. 11:00 Finishparkiet NML - Ruch Wysokie Maz. 2:2 (1:1)
09.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 2:2 (0:0)
4 liga
Południowa - 8-9 kwietnia -
25 kolejka
- Tabela
08.04. 12:00 Grom Warszawa - MKS Piaseczno 2:3
08.04. 12:30 Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice 2:0
08.04. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - KS Konstancin 3:1
08.04. 15:00 Mazur Karczew - Znicz II Pruszków 2:0
08.04. 16:00 Oskar Przysucha - KS Raszyn 2:4
08.04. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Wilga Garwolin 3:1
08.04. 17:00 Broń Radom - Błonianka Błonie 2:1
09.04. 16:00 Proch Pionki - Victoria Sulejówek 0:1
09.04. 17:00 LKS Promna - Pilica Białobrzegi 2:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 8-9 kwietnia -
25 kolejka
- Tabela
08.04. 12:00 MKS Przasnysz - Pogoń Grodzisk Maz. 0:1
08.04. 12:30 Unia Warszawa - Bug Wyszków 1:1
08.04. 14:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - KS Łomianki 0:1
08.04. 16:00 Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce 3:2
08.04. 16:00 Dolcan Ząbki - Ostrovia Ostrów Maz. 7:1
08.04. 16:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 3:1
08.04. 16:00 Mazovia Mińsk Maz. - MKS Ciechanów 2:1
08.04. 16:30 Podlasie Sokołów Podl. - Delta Słupno 1:2
09.04. 17:00 Czarni Węgrów - Hutnik Warszawa 3:1
Tęcza Łyse - Bzura Chodaków 0:3 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 8-9 kwietnia -
19 kolejka
- Tabela
08.04. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Drukarz Warszawa 2:3
08.04. 11:00 Legion Warszawa - Olimpia Warszawa 0:4
08.04. 15:00 Bóbr Tłuszcz - Victoria II Sulejówek 3:3
08.04. 16:00 Sokół Serock - Błyskawica Warszawa 3:0
08.04. 16:00 Amur Wilga - Świt II Nowy Dwór 4:4
08.04. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Agape Białołęka 2:3
08.04. 16:30 Sokół Celestynów - Dąb Wieliszew 0:3
08.04. 17:00 Promnik Łaskarzew - Legionovia II Legionowo 0:3
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 8-9 kwietnia -
19 kolejka
- Tabela
08.04. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 4:0
08.04. 11:00 Piast Piastów - Świt Warszawa 1:0
08.04. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 2:2
08.04. 16:00 Rys Laski - Józefovia Józefów 0:3
08.04. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - FC Lesznowola 0:1
08.04. 16:00 Perła Złotokłos - Pogoń II Grodzisk 4:1
08.04. 16:30 SEMP Ursynów - Naprzód Brwinów 0:5
09.04. 16:00 Promyk Nowa Sucha - Okęcie Warszawa 3:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 8-9 kwietnia -
15 kolejka
- Tabela
08.04. 11:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:0 (0:0)
Piotr Mysior 56', Radosław Wiśniewski 62', Tomasz Sudomir 64', Krystian
Majchrzak 86'
08.04. 16:00 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 6:0 (3:0)
Jakub Kustra 8', Rafał Wilamowski 35', Bartłomiej Dębicki 41', Gracjan
Sobczak 65', Piotr Wachaczyk 76', Paweł Winnicki 84'
08.04. 16:30 Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 2:1 (1:1)
Tomasz Grzywacz 43', 68' - Damian Kotkiewicz 16'
09.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:1 (1:0)
Tomasz Racki 27', Bartosz Sarnecki 71', Przemysław Cieszkowski 85', 90'
+2 - Tomasz Górecki 90'
09.04. 14:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 1:2 (1:0)
Adam Gozdan 35' - Kamil Gapiński 85', Kamil Łęcki 88'
09.04. 16:00 Skra Drobin - Stegny Wyszogród 5:2 (3:0)
Marcin Kowalski 15', 86' Marcin Gajewski 29', Bartłomiej Mielczarski 33',
84' - Krzysztof Jamka 65', Daniel Popiołek 80'
09.04. 16:00 Unia Czermno - Świt Staroźreby 1:3 (0:1)
Damian Sztendor 47' - Maciej Sobiesiak 29', Mariusz Unierzyski 74',
Michał Sobczak 88'
Klasa A Płock -
8-9 kwietnia -
13 kolejka
- Tabela
08.04. 15:00 GKS Góra - Start Proboszczewice 2:0 (1:0)
Maciej Barciński 42', samobójczy 65'
08.04. 15:30 Sparta Mochowo - Stoczniowiec Płock 1:1 (0:1)
Arkadiusz Bojanowski 90' +3 - Szymon Żebrowski 16'
08.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Duninów 3:0 (1:0)
Piotr Welenc 25', 61', Dawid Wójcik 75'
09.04. 11:00 Wisła Sobowo - Błyskawica Lucień 0:3 (0:0)
Jarosław Durka 52', Bartosz Antczak 60', Kamil Surmak 80'
09.04. 13:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 3:1 (0:0)
Adrian Grabowski 63', Radosław Goc 67', 83' - Norbert Skrzyński 55'
Błękitni Gąbin - Kormoran Lack 3:0 v.o.
Klasa B Płock -
8-9 kwietnia - 10 kolejka
- Tabela
08.04. 16:00 Mazowia Słubice - Zjednoczeni Bulkowo 9:2 (3:1)
Przemysław Felczak 7', Daniel Dubielak 11', Adrian Olkiewicz 36', 81',
82', Łukasz Zalewski 52', 60' 83', Sebastian Margol 71' - Tomasz Zając 23',
Łukasz Raczyński 47'
08.04. 16:00 Szopen Sanniki - Polonia Radzanowo 2:3 (1:2)
Adam Kotowicz 20', Mateusz Gorzelewski 81' - Piotr Stępka 8', 90',
Radosław Krekora 36'
09.04. 11:00 Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 4:2 (2:0)
samobójczy 24', Przemysław Rajkowski 61' Kamil Smoliński 85' Daniel
Bartnikowski 90' - Patryk Pęsiek 14', Michał Foks 69'
09.04. 13:00 Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo 1:1 (0:0)
Bartłomiej Zielak 61' - Daniel Tokarski 67'
Huragan II Bodzanów - Zorza Szczawin 0:3 v.o.
***
|