DRUGOLIGOWE DERBY MAZOWSZA
Wyniki, strzelcy - 2016/17

W Ekstraklasie dwa bardzo ważne i interesujące spotkania z udziałem reprezentantów Mazowsza. W sobotę 1 października o godz. 18:00 Wisła Płock zmierzy się z imienniczką z Krakowa, a tego samego dnia, o godzinie 20:30 warszawska Legia podejmie Lechię Gdańsk. Płocczanie grają o punkty i utrzymanie dobrej passy, legioniści natomiast przede wszystkim o zdobycze punktowe i rozpoczęcie takowej passy i powrót na właściwe tory.
Druga liga przykuwa uwagę derbową konfrontacją Radomiaka i Polonii Warszawa. Ten mecz również w sobotę, tyle że o godzinie 17:30.
W pozostałych niższych ligach również odbędą się mecze bieżących kolejek. Serdecznie zapraszamy na trybuny, tym bardziej że październikowy weekend zapowiada się naprawdę ciepło i emocjonująco.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa - 30 września-2 października - 11 kolejka      - Tabela

01.10. 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2:3 (0:2)
Dominik Furman 49' (rz.k.), Giorgi Merebaszwili 69' - Mateusz Zachara 12', Richárd Guzmics 34', Patryk Małecki 90' +2

01.10. 20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 3:0 (0:0)
Guilherme 49', 58', Nemanja Nikolić 70'

30.09. 18:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1:2 (1:1)

30.09. 20:30 Górnik Łęczna - Lech Poznań 1:2 (1:0)

01.10. 15:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:2 (0:1)

02.10. 15:30 Cracovia Kraków - Korona Kielce 6:0 (3:0)

02.10. 15:30 Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:1)

02.10. 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:0 


1 liga - 30 września-4 października - 11 kolejka      - Tabela

01.10. 17:00 Stal Mielec - Znicz Pruszków 3:1 (0:1)
Michał Bierzało 79', Kamil Radulj 84', Dorian Buczek 90' - Andrzej Niewulis 19'

02.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
Konrad Wrzesiński 75'

30.09. 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
 
01.10. 15:00 GKS Tychy - GKS Katowice 1:0 (0:0)
 
01.10. 18:00 MKS Kluczbork - Wigry Suwałki 0:0

01.10. 18:00 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)

01.10. 18:00 Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 2:3 (2:1)

02.10. 12:45 Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 2:1 (0:1)
 
04.10. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice _ : _    


2 liga - 30 września-1 października - 11 kolejka     - Tabela

01.10. 16:00 Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Marcin Wodecki 32'

01.10. 17:30 Radomiak Radom - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Maciej Świdzikowski 45' 

30.09. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań 1:2 (0:1)

01.10. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa 2:2 (1:2)

01.10. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 4:1 (1:1)

01.10. 15:00 Rozwój Katowice - Polonia Bytom 2:0 (1:0)

01.10. 16:00 Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)

01.10. 16:00 Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1 (0:1)

01.10. 16:00 Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (1:0)    


3 liga Grupa 1 - 1-2 października - 10 kolejka     - Tabela

01.10. 12:00 Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:1)
Sandro Kulenović 51' - Przemysław Olesiński 39', 61'

01.10. 16:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS Łódź 0:0

01.10. 16:00 Concordia Elbląg - Huragan Wołomin 2:0 (1:0)
Mariusz Pelc 33', Edil 89'

02.10. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Ursus Warszawa 4:1 (2:0)
Jakub Rozwandowicz 3', 76', Mateusz Broź 33', Paweł Magdoń 87' - Krzysztof Cegiełka 55'

01.10. 13:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 1:1 (0:1)

01.10. 15:00 Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok 1:2 (0:0)

01.10. 18:00 Sokół Ostróda - MKS Ełk 3:2 (1:0)

02.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 1:3 (1:2)

02.10. 15:30 Widzew Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie 4:2 (2:0)   


4 liga Południowa - 30 września-1 października - 12 kolejka     - Tabela

30.09. 19:00 Grom Warszawa - Orzeł Wierzbica 2:1

01.10. 11:00 KS Konstancin - Energia Kozienice 3:3

01.10. 11:00 Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 0:0

01.10. 13:00 Start Otwock - Broń Radom 1:2

01.10. 13:30 MKS Piaseczno - Mazur Karczew 2:2

01.10. 14:00 KS Raszyn - Znicz II Pruszków 1:5

01.10. 15:00 Szydłowianka Szydłowiec - Oskar Przysucha 4:1

01.10. 19:30 Victoria Sulejówek - LKS Promna 4:0

02.10. 15:00 Proch Pionki - Sparta Jazgarzew 1:0

02.10. 16:00 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 2:2     

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 1-2 października - 12 kolejka     - Tabela

01.10. 11:00 Podlasie Sokołów Podl. - Tęcza Łyse 0:1

01.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Ostrovia Ostrów Maz. 1:0

01.10. 15:00 Delta Słupno - Dolcan Ząbki 2:2

01.10. 15:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 4:0

01.10. 16:00 Bzura Chodaków - Bug Wyszków 2:3

01.10. 16:00 Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Maz. 0:1

01.10. 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - KS Łomianki 2:4

01.10. 16:00 Błękitni Raciąż - Czarni Węgrów 2:0

02.10. 11:00 Wisła II Płock - Unia Warszawa 3:0

02.10. 17:30 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:1  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 1-2 października - 9 kolejka     - Tabela

01.10. 11:00 Legion Warszawa - Bóbr Tłuszcz 3:3

01.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Dąb Wieliszew 0:0

01.10. 14:00 Marcovia 2000 Marki - Błyskawica Warszawa 2:2

01.10. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Świt II Nowy Dwór 1:5

02.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 2:0

02.10. 15:00 Sokół Celestynów - Sokół Serock 1:3

02.10. 15:00 Amur Wilga - Agape Białołęka 2:0

02.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 3:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 1 października - 9 kolejka     - Tabela

01.10. 11:00 Promyk Nowa Sucha - Milan Milanówek 2:1

01.10. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - LKS Chlebnia 0:2

01.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Świt Warszawa 4:0

01.10. 11:00 Okęcie Warszawa - FC Lesznowola 1:2

01.10. 11:00 Józefovia Józefów - SEMP Ursynów 1:0

01.10. 16:00 Perła Złotokłos - Piast Piastów 2:1

01.10. 16:00 KS Teresin - Pogoń II Grodzisk 2:0

01.10. 16:00 Ryś Laski - Naprzód Brwinów 2:6  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 1-2 października - 7 kolejka     - Tabela

01.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 3:0 (2:0)
Albert Sołdański 18', Mateusz Biegański 42', 57'

01.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 0:2 (0:1)
Jarosław Unierzyski, Mariusz Unierzyski

01.10. 14:00 Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo 4:0 (1:0)
Patryk Kiełbasa 23', Jakub Kustra 74', 82', 85'

01.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Unia Iłów 1:5 (1:1)
Przemysław Cieszkowski 15' - Tomasz Trafalski 44', Tomasz Grzywacz 60', 74', 89', Piotr Trafalski 64'

01.10. 15:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 5:0 (1:0)
Radosław Wiśniewski 26', 53', 69', 77', Konrad Sobiecki 84'

02.10. 15:00 Skra Drobin - Kasztelan Sierpc 1:3 (0:2)
Maciej Koziorowski 49' - Damian Kotkiewicz 6', 19', Łukasz Paczkowski 86'

02.10. 15:00 Unia Czermno - Stegny Wyszogród 0:4
Michał Szymański (2), Michał Popiołek, Damian Pietrzak.


Klasa A Płock - 1-2 października - 6 kolejka     - Tabela

01.10. 15:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:0)
samobójczy 50', Adam Siemiński 55', Łukasz Kostun 90' +2

01.10. 16:00 Wisła Duninów - GKS Góra 3:1 (2:0)
Michał Skowron 35', Hubert Kwiatkowski 37', samobójczy 72' - Mateusz Jankowski 65' 

02.10. 11:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów 8:2 (2:1)
Dawid Ziemczyk 18', Arkadiusz Majchrzak 37', Marcin Sulkowski 53', Piotr Malanowski 57', 78', Łukasz Trzciński 70', Adrian Wójcik 80', 87' - Radosław Staszewski 38', samobójczy 89'

02.10. 11:00 Wisła Sobowo - Pogoń Słupia 4:3 (1:3)
Sebastian Składanowski 40', 73', samobójczy 65', Łukasz Uzdowski 67' - Bartosz Różański  9',  Szymon Sieradzki 27', Jakub Giziński 42'    

02.10. 15:00 Kasztelan Białe Błoto - Błękitni Gabin 4:5 (1:3)
Damian Szablewski 22', Adrian Konopka 63', Patryk Folgier 65', Marcin Maciejewski 71' - Jakub Kujawa 25', Jarosław Opasiński 38', Krystian Wasilewski 40', Kamil Borkowski 52', Maciej Piotrowski 55'

02.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 9:0 (1:0)
Krzysztof Kamiński, Kamil Surmak (2), Adrian Śmiałkowski (2), Łukasz Kaczmarek, Bartosz Antczak, Piotr Wilamowski, Michał Jędrzejczak 


Klasa B Płock - 1-2 października - 5 kolejka     - Tabela

01.10. 16:00 Szopen Sanniki - Lwówianka Lwówek 3:0 (1:0)
Mateusz Cieślak 22', Dariusz Bujakowski 55', Jakub Król 76'

02.10. 11:00 Polonia Radzanowo - Orkan Lelice _ : _
Orkan nie dojechał na mecz

02.10. 12:00 Zjednoczeni Bulkowo - Orkan Sochaczew 0:3 (0:1)
Kamil Jeznach (2), Rafał Haba

02.10. 16:00 Mazowia Słubice - Huragan II Bodzanów 5:0 (1:0)
Sebastian Margol 17', Radosław Balcerzak 50', Mariusz Chaber 75', Adrian Olkiewicz 79', Piotr Stępniak 87'

02.10. 16:00 Relax Miszewo - Zorza Szczawin 0:2 (0:1)
Hubert Bińkowski 13', Michał Maciak 90'  


***


 
 
   

 

Admin dnia październik 01 2016 17:42:00 · 0 Komentarzy · 936 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.