HITY W NIŻSZYCH LIGACH
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Już w środę 14 września zainaugurowano bieżącą kolejkę piłkarskich rozgrywek na Mazowszu - w trzeciej lidze Świt Nowy Dwór pewnie rozprawił się z Ruchem Wysokie Mazowieckie 4:0. Kilka spotkań rozegrano także w piątek Tradycyjnie podczas aktualnego weekendu nie zabraknie meczów na szczycie. Jeden z nich odbył się właśnie w piątek - 16 września. Na przeciwko siebie stanęły dwie najlepsze obecnie drużyny Płockiej Klasy A. Niepokonane dotychczas obie. Lider Błyskawica Lucień okazał się jednak lepszy i zwyciężył z wiceliderem Błękitnymi Gąbin 3:2, a wynik w tym spotkaniu zmieniał się jak w kalejdoskopie.
Szykuje się również szlagier płockiej okręgówki. W sobotnie popołudnie zmierzą się dwie ekipy, które jako jedyne w tych rozgrywkach nie posmakowały jeszcze goryczy porażki. W Gostyninie, miejscowy Mazur podejmie Kasztelana Sierpc. Ostatni raz, w walce o ligowe punkty oba zespoły stanęły naprzeciw siebie w sezonie 2014/15, również na poziomie ligi okręgowej. Wtedy to, w maju 2015 roku, Mazur, który wywalczył awans do 4 ligi wygrał w Sierpcu 3:0. Jesienią 2014 roku w Gostyninie mecz zakończył się podziałem punktów (1:1).


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa - 16-19 września - 9 kolejka      - Tabela

17.09. 18:00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
José Kanté 78', 85'

18.09. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:3 (0:2)
Jakub Czerwiński 49', Steeven Langil 57' - Jarosław Jach 17', Krzysztof Janus 35' (rz.k.), samobójczy 71'

16.09. 18:00 Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:1)

16.09. 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 0:4 (0:2)

17.09. 15:30 Górnik Łęczna - Korona Kielce 4:0 (2:0)
 
17.09. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:0 (0:0)

18.09. 15:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:1 (1:1)
 
19.09. 18:00 Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)


1 liga - 16-18 września - 9 kolejka      - Tabela

17.09. 18:00 Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1:2 (1:0)
Sylwester Patejuk 34' (rz.k.) - Radosław Bartoszewicz 60', Adrian Paluchowski 81' (rz.k.)

18.09. 15:00 Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
Michał Bajdur 43', Marcin Burkhardt 48'

16.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 4:5 (1:3)
 
17.09. 18:00 Miedź Legnica - GKS Katowice 2:2 (2:2)

17.09. 18:00 Stal Mielec - Stomil Olsztyn 0:0

17.09. 18:00 Górnik Zabrze - Bytovia Bytów 0:0

17.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:1 (1:1)

18.09. 18:00 MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz 3:2 (2:1)

18.09. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:2)   


2 liga - 16-18 września - 9 kolejka     - Tabela

16.09. 19:00 Polonia Warszawa - ROW 1964 Rybnik 0:1 (0:1)
Jan Janik 29'

17.09. 16:30 Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2:2 (1:2)
Marcin Wodecki 39', Arkadiusz Ciach 90' - Patryk Sokołowski 25', Paweł Piceluk 30'

18.09. 18:30 Radomiak Radom - Polonia Bytom 1:0 (0:0)
Kamil Cupriak 62'

17.09. 15:00 Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (1:1)

17.09. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów 0:0

17.09. 16:00 GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 5:1 (2:0)

17.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Warta Poznań 2:3 (1:2)

17.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1 (0:1)

17.09. 17:00 Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 0:2 (0:0)  


3 liga Grupa 1 - 14-18 września - 8 kolejka     - Tabela

14.09. 19:00 Świt Nowy Dwór - Ruch Wysokie Mazowieckie 4:0 (1:0)
Krystian Pomorski 33', Adam Radwański 51', 74', Adrian Gapczyński 84'

17.09. 16:00 Motor Lubawa - Huragan Wołomin 0:2 (0:2)
Rafał Wielądek 29' (rz.k.), 34'

18.09. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Legia II Warszawa 1:4 (0:1)
Jakub Rozwandowicz 70' - Sandro Kulenović 7', Stojan Vranješ 62' (rz.k.), Konrad Michalak 72', Adam Ryczkowski 81'
 
18.09. 17:00 Widzew Łódź - Ursus Warszawa 2:1 (0:0)
Mateusz Michalski 47', 51' - Robert Słomka 65'

17.09. 16:00 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - Huragan Morąg 1:1 (0:0)

17.09. 16:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)
 
17.09. 16:00 Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 0:0

17.09. 16:00 Pelikan Łowicz - MKS Ełk 1:0 (1:0)

18.09. 11:00 Sokół Ostróda - ŁKS Łódź 0:1 (0:0)  


4 liga Południowa - 17-18 września - 10 kolejka     - Tabela

17.09. 11:00 Błonianka Błonie - KS Konstancin 2:1 (2:0)
Damian Rakoczy 10', Tomasz Sieński 45' - Adrian Wiercioch 90'

17.09. 13:00 Start Otwock - Mszczonowianka Mszczonów 0:3 (0:1)
Marcin Gregorowicz 11', 84' (rz.k.), Dariusz Cackowski 61'

17.09. 13:00 Szydłowianka Szydłowiec - Grom Warszawa 3:1 (3:1)
Damian Szyszka 4' (rz.k.), Błażej Miller 39', Tomasz Zagórski 42' - Damian Warmiak 21'

17.09. 14:00 KS Raszyn - Mazur Karczew 0:2 (0:1)
Kamil Gałązka 25', Maciej Bakuła 84'

17.09. 16:00 Energia Kozienice - Broń Radom 0:0

17.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 2:4 (2:2)
Zbigniew Obłuski 4', Marcin Bykowski 45' - Karol Podliński 10', Mateusz Stryjewski 29', 89', Grzegorz Janiszewski 69'

17.09. 16:30 MKS Piaseczno - LKS Promna 0:3 (0:2)
Piotr Dąbrowski 10', Michał Orłowski 14', 74'

17.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Oskar Przysucha 5:0 (2:0)
Wojciech Wocial 33' (rz.k.), 45', 61', Rafał Goluch 53', Wiktor Lach 90'

18.09. 16:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 2:5 (1:3)
Kamil Zawadka 4', 46' - Konrad Rudnicki 25', 54', 34', 42 ', Daniel Pyza 78'

18.09. 16:00 Proch Pionki - Orzeł Wierzbica 4:1 (3:1)
Michał Czerski 14', Mateusz Szczepański 16', Oskar Bawor 24', Emil Kapusta 74' - Jakub Miałkowski 10'   

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 10-11 września - 9 kolejka     - Tabela

17.09. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2:1 (2:1)
Bartłomiej Kucharski 9', Krystian Przyborowski 11' - Tomasz Urbański 32'
 
17.09. 11:00 KS Łomianki - Bug Wyszków 0:3 (0:0)
Maksymilian Vogtman 56', Mateusz Krawczyk 73', Maciej Bala 88' 

17.09. 15:00 Delta Słupno - Czarni Węgrów 2:2 (1:1)
Kamil Staniszewski 39', Bartosz Komorowski 54' - Łukasz Supleński 35', Dżamal Hawari 50'

17.09. 16:00 Bzura Chodaków - Unia Warszawa 1:1 (0:0)
samobójczy 46' - Przemysław Bosak 61' (rz.k.)

17.09. 16:00 Błękitni Raciąż - Mazovia Mińsk Maz. 4:2 (0:1)
Krzysztof Dąbkowski 55', Tomasz Grudzień 59', 71', 85' - Rafał Słowik 34', Michał Bondara 62' (rz.k.)

17.09. 16:00 MKS Ciechanów - Dolcan Ząbki 4:3 (1:3)
Konrad Cichowski 6', 66', 69', Łukasz Barankiewicz 64' (rz.k.) - Dariusz Dadacz 28', Bartłomiej Bochenek 34', Patryk Szeliga 37'

17.09. 16:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0 (2:0)
George Enow 16', Kacper Jadacki 32', Kamil Kamiński 79'

18.09. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1 (0:0)
Piotr Wlazło 55', 65' - Marcin Zawadzki 60'

18.09. 16:00 Podlasie Sokołów Podl. - Mławianka Mława 1:2 (1:1)
Marcin Siedlecki 15' - Szymon Masiak 7', Marcin Tomczak 60'

18.09. 18:00 Pogoń II Siedlce - Tęcza Łyse 5:2 (4:1)
samobójczy 29', Piotr Kurbiel 33', 44', Cezary Demianiuk 45', Piotr Krawczyk 57' - Mateusz Sokołowski 1', Kacper Kardaś 75'  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 17-18 września - 7 kolejka     - Tabela

17.09. 11:00 Legion Warszawa - Błyskawica Warszawa 0:2 (0:2)
Marcin Graczyk 23', Michał Kowalski 41'

17.09. 15:00 Marcovia 2000 Marki - Świt II Nowy Dwór 3:0
Michał Grykałowski (2), Dariusz Piwowarek

17.09. 16:00 Promnik Łaskarzew - Olimpia Warszawa 2:1 (1:1)
Adrian Hagno 24', Andrzej Sieradzki 76' - Bartosz Lewiński 30'

17.09. 16:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Dąb Wieliszew 1:4 (1:3)
Jarosław Krawczyk 13' - Sebastian Ściechowicz 11', Rafał Jędrych 25', 44', 79'

17.09. 17:00 Sokół Celestynów - Victoria II Sulejówek 0:5 (0:2)
Julian Świątek 2', 53', 75', Cezary Kostrzewa 26', Karol Kopeć 72'

18.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - Drukarz Warszawa 0:0

18.09. 15:00 Amur Wilga - Sokół Serock 2:2 (1:0)
Dawid Błaszkiewicz 25', Michał Zalewski 65' - Krzysztof Szymański 70', Adrian Koza 90'

18.09. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Agape Białołęka 1:2 (1:0)
Adam Matejak 18' - Mateusz Telakowiec 68', 89'

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 17-18 września - 7 kolejka     - Tabela

17.09. 11:00 Przyszłość Włochy - Pogoń II Grodzisk 4:2 (2:1)
Łukasz Bednarski 8', Przemysław Bałajzy 31', Jakub Łondka 64', Damian Mrozik 71' - Daniel Pałuba 41', Tomasz Kołodziejski 90' (rz.k.)
 
17.09. 12:00 Promyk Nowa Sucha - Józefovia Józefów 0:0
 
17.09. 15:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów 0:1 (0:0)
Grzegorz Seremak 67'

17.09. 16:00 Ryś Laski - LKS Chlebnia 1:3 (0:0)
Mateusz Merda 55' - Daniel Paciorkowski 71', Michał Ocipka 73', 81'

17.09. 16:30 Perła Złotokłos - Milan Milanówek 5:2 (3:1)
Adam Piotrowski 5', 15', 88', Cezary Kur 40', Wojciech Piotrowski 84' - Paweł Szewczak 30', Szymon Markiewicz 46'

18.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Świt Warszawa 3:0 (2:0)
Jakub Wójcicki 10', Sebastian Szwaczyk 31', Dominik Marusiak 71'

18.09. 16:00 KS Teresin - Okęcie Warszawa 0:0

18.09. 18:30 SEMP Ursynów - FC Lesznowola 2:2 (1:0)
Paweł Rybak 40', Mateusz Szarpak 47' - Maciej Błachnio 78', Oskar Śliwowski 89' (rz.k.)  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 17-18 września - 5 kolejka     - Tabela

17.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:2)
Marcin Białek 17', Marcin Sprycha 41'
 
17.09. 11:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby 3:1 (1:0)
Radosław Wiśniewski 7', Damian Karasek 70', Tomasz Sudomir 72' - Damian Kołeczek 49'

17.09. 15:00 Unia Iłów - Stegny Wyszogród 2:1 (2:1)
Tomasz Grzywacz 19', Tomasz Trafalski 33' - Michał Szymański 43'  

17.09. 15:30 ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk 3:2 (1:0)
Michał Aronowski 3', Dawid Sumiński 46', Michał Aronowski 86' - Michał Wochowski 61', Kamil Gapiński 66'

17.09. 16:00 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 2:2 (1:2)
Jakub Kustra 6', Piotr Wachaczyk 75' – Damian Kotkiewicz 21', Mateusz Telesiewicz 43'

18.09. 16:00 Unia Czermno - Wicher Cieszewo 3:2 (0:1)
Marcin Dubielak 80', samobójczy90', Sebastian Zaleski 90' +4 - Krzysztof Grotkiewicz 35', Mateusz Dopieralski 52'  

18.09. 16:00 Skra Drobin - Spójnia Mała Wieś 4:1 (3:1)
Bartłomiej Mielczarski 11', Marcin Kowalski 27', 36', Jarosław Ciarkowski 80' - Tomasz Górecki 30' (rz.k.)


Klasa A Płock - 16-18 września - 4 kolejka     - Tabela

16.09. 17:00 Błyskawica Lucień - Błękitni Gąbin 3:2 (2:1)
Łukasza Kaczmarek 5', Kamil Surmak 18', Adrian Śmiałkowski 79' -  Maciej Piotrowski 35', Wojciech Górecki 49'

17.09. 14:00 Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 2:3 (0:2)
Łukasz Trzciński 50', Marcin Sulkowski 70' - Adam Siemiński 35' (rz.k), Patryk Gałamaga 45', 70'
 
17.09. 17:00 Wisła Duninów - Pogoń Słupia 1:2 (1:1)
Hubert Kwiatkowski 36' (rz.k.) - Radosław Goc 5', 90' +2

18.09. 11:00 Wisła Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 2:1 (1:1)
Kamil Jaszczak 43', Łukasz Uzdowski 78' - Krzysztof Ciężkowski 20' (rz.k.)

18.09. 14:30 Huragan Bodzanów - GKS Góra 4:1 (4:0)
Jakub Sierpiński 15', 45', Norbert Skrzyński 23', 31' - Piotr Ronczkowski 70' (rz.k.)

18.09. 16:00 Kormoran Łąck - Sparta Mochowo 5:1 (2:1)
Tomasz Uniszkiewicz 16', 77', 79', Adrian Matusiak 18' (rz.k.), Jacek Maślany 90' +2 - Adrian Paluszkiewicz 7' 


Klasa B Płock - 17-18 września - 4 kolejka     - Tabela

17.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice _ : _
goście nie dojechali na mecz

17.09. 16:30 Szopen Sanniki - Huragan II Bodzanów 8:1 (4:1)
Dariusz Bujakowski 15', Łukasz Wiśniewski 35', 40', 85', Mateusz Porębski 41', Mateusz Gorzelewski 77', Mateusz Cieślak 88', 90' - Paweł Bąbała 4'  

18.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Zorza Szczawin 3:2 (0:0)
Krzysztof Stoparczyk 48', Kamil Zieliński 52', Hubert Budnicki 58' - Adam Sarzała 73', Cezary Obszyński 90' +1

18.09. 14:00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo 8:2 (4:0)
Tomasz Zając 2', Marcin Przedpełski 5', 58', 59', Mateusz Łaciński 30', 85', Kamil Mazurkiewicz 45',  Kamil Kądracki 71' - Daniel Tokarski 54',Radosław Kijoch 61'  

18.09. 16:00 Mazowia Słubice - Orkan Sochaczew 4:2 (2:0)
Arkadiusz Smagała 8', 11', 52', Radosław Balcerzak 75' - Patryk Samoraj 78', Kamil Jeznach 86'


***


 
 
   

 

Admin dnia wrzesień 17 2016 09:39:00 · 0 Komentarzy · 1294 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news_cats.php
195.154.222.xxx @ profile.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
62.210.124.xxx @ profile.php
44.192.254.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.