|
Lotto Ekstraklasa -
9-12
września
- 8 kolejka
- Tabela
09.09. 20:30 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1:2
(0:2)
Ľubomír Guldan 71' - Giorgi Merebaszwili 26', Dominik Kun 29'
10.09. 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa
2:1 (1:0)
Vlastimir Jovanović 20' (rz.k.), Wojciech Kędziora 84' (rz.k.) - Nemanja
Nikolić 90'
09.09. 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
10.09. 15:30 Piast Gliwice - Górnik Łęczna 3:3 (3:1)
10.09. 18:00 Korona Kielce - Arka Gdynia 1:0 (1:0)
11.09. 15:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:1 (2:1)
11.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
12.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1:2 (0:1)
1 liga -
9-11
września
- 8 kolejka
- Tabela
10.09. 19:00 Znicz Pruszków - Podbeskidzie
Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
Paweł Tarnowski 59'
11.09. 17:30 Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
1:4 (0:2)
Kamil Adamek 61' - Konrad Wrzesiński 15', 59', Daniel Gołębiewski 17', Michał
Bajdur 55'
09.09. 19:00 Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2:0 (0:0)
09.09. 19:00 GKS Katowice - Wisła Puławy 2:1 (0:1)
10.09. 16:00 Olimpia Grudziądz - Górnik Zabrze 1:2 (1:1)
10.09. 17:30 Chrobry Głogów - GKS Tychy 2:2 (1:1)
10.09. 18:00 Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
10.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 4:0 (1:0)
10.09. 19:45 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 0:1 (0:1)
2 liga -
10
września -
8 kolejka
- Tabela
10.09. 16:00 Raków Częstochowa - Radomiak Radom
3:0 (2:0)
Adam Czerkas 2', Lukáš Ďuriška 30', Tomasz Margol 47'
10.09. 19:00 Polonia Warszawa -
Legionovia Legionowo 2:2 (1:2)
Fabian Pawela 19', Przemysław Szabat 58' - samobójczy 15', Krystian Wójcik
45'
10.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 (2:0)
10.09. 16:30 Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0 (0:0)
10.09. 17:00 Olimpia Zambrów - Rozwój Katowice 3:2
10.09. 17:00 Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg 0:3 (0:2)
10.09. 17:00 Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 0:0
10.09. 17:00 Warta Poznań - GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
10.09. 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 10-11
września -
8 kolejka
- Tabela
10.09. 15:00 Huragan Wołomin -
Świt Nowy Dwór 1:1 (0:1)
Rafał Wielądek 75' - Patryk Szczepański 25'
10.09. 16:00 Ursus Warszawa - Motor Lubawa 6:0
(4:0)
Robert Słomka 8', Patryk Kamiński 15', Mateusz Muszyński 45', Michał Ambrozik
45', Krzysztof Pikus 88', 90'
11.09. 16:00 Legia II Warszawa - Concordia Elbląg 4:3 (3:1)
Michał Suchanek 7', Sandro Kulenović 10', Mateusz Wieteska 25', Stojan
Vranješ 89' - samobójczy 33', Hubert Otręba 50', 71'
10.09. 16:00 Huragan Morąg - MKS Ełk 1:0 (1:0)
10.09. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Widzew Łódź 0:0
11.09. 13:00 Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda 1:1 (0:1)
11.09. 16:00 ŁKS Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 3:0 (2:0)
11.09. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:1)
27.11. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Pelikan Łowicz _ : _
4 liga
Południowa - 10-11
września -
9 kolejka
- Tabela
10.09. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn 5:1 (4:1)
Marcin Gregorowicz 25', 28', Paweł Jakóbiak 39', Piotr Cudny 41', Kamil
Łojszczyk 57' - Michał Prażuch 23'
10.09. 13:00 Orzeł Wierzbica - Victoria Sulejówek 1:6 (0:4)
Krystian Orzechowski 85' - Wojciech Wocial 2', 42', Rafał Dębski 13',
Sebastian Czapa 18', 79', Bartłomiej Bobrowski 47'
10.09. 13:00 Grom Warszawa - Proch Pionki 1:0 (1:0)
Michał Knajdrowski 4'
10.09. 15:30 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 0:2 (0:1)
Michał Kępka 25', Arkadiusz Zalewski 90'
10.09. 16:00 Sparta Jazgarzew - MKS Piaseczno 2:1 (2:0)
Konrad Rudnicki 12', Bartosz Orłowski 18' - Ryszard Breś 51'
10.09. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Błonianka Błonie 2:4 (0:0)
Kamil Lewiński 50', Tomasz Zagórski 68' - samobójczy 52', Dorian
Zdanowicz 85', Adrian Schamlewski 87', Tomasz Sieński 90'
10.09. 16:00 Mazur Karczew - Energia Kozienice 0:2 (0:1)
Eugeniusz Kołodziejczyk 45' (rz.k.), Michał Lament 52'
10.09. 17:00 Broń Radom - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
Piotr Nowosielski 67'
11.09. 11:00 Znicz II Pruszków - KS Konstancin 1:3
11.09. 16:00 LKS Promna - Start Otwock 0:2 (0:0)
Moatasem Aziz 48' (rz.k.), Bartłomiej Kuliński 81'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 10-11 września -
9 kolejka
- Tabela
10.09. 12:00 Bzura Chodaków - Dolcan Ząbki 3:2 (1:0)
Piotr Wójcik 8', Kamil Stencel 64', Michał Błaszczyk 89' - Sebastian
Grzymkowski 70', 82'
10.09. 15:00 Hutnik Warszawa - Unia Warszawa 2:0 (1:0)
Bartłomiej Kucharski 15', Erwin Nowik 51'
10.09. 16:00 Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 3:2 (1:0)
Szymon Masiak 39', Krystian Gosik 82', 90' - Daniel Mitura 84', Tomasz
Kamiński 90' +2
10.09. 16:00 Mazovia Mińsk Maz. - Pogoń II Siedlce 2:0 (2:0)
Łukasz Puciłowski 12' (rz.k.), Daniel Smuga 42'
10.09. 16:00 Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Maz. 1:0 (1:0)
Piotr Bazler 25'
10.09. 16:30 MKS Przasnysz - KS Łomianki 2:2 (1:0)
Maciej Smoliński 20', Artur Gawęda 63' - Patryk Gac 77', Daniel Ziąbski
88'
11.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - MKS Ciechanów 4:1 (2:0)
Artur Dębiec 3', Łukasz Jasiński 15', Bartek Pomarański 54', Marcin
Zawadzki 57' - Łukasz Barankiewicz 74'
11.09. 16:00 Podlasie Sokołów Podl. - Pogoń Grodzisk Maz. 0:4 (0:3)
Michał Strzałkowski 19', Damian Jaroń 27' (rz.k.), Maciej Wilanowski
35', Kamil Kamiński 90'
11.09. 17:00 Czarni Węgrów - Wisła II Płock 2:2 (1:1)
Rafał Komosa 39', 57' - Damian Szczepański 29', Emil Szostak 54'
11.09. 17:00 Tęcza Łyse - Delta Słupno 4:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 10-11 września -
6 kolejka
- Tabela
10.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka 1:1 (1:0)
Piotr Markowski 41' - Piotr Włodarski 75'
10.09. 11:00 Agape Białołęka - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Mateusz Telakowiec 57'
10.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Marcovia 2000 Marki 0:2 (0:2)
Kacper Pękała 16', Tomasz Buczek 33'
10.09. 16:00 Sokół Serock - Bóbr Tłuszcz 3:2 (2:2)
Marcin Stańczak 23', Patryk Kalinowski 26', Patryk Kalinowski 63' -
Sebastian Kozłowski 11', Zbigniew Szewczuk 17'
11.09. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Sokół Celestynów 6:1 (1:0)
Adam Brzyski 42', 67', Daniel Wierzbicki 69', 74', Marceli Smardzewski
71', Michał Drewnowski 80' - Radosław Całka 54'
11.09. 15:30 Błyskawica Warszawa - Amur Wilga 7:0
11.09. 16:00 Dąb Wieliszew - Promnik Łaskarzew 1:0 (1:0)
Kamil Koral 18'
11.09. 16:30 Victoria II Sulejówek - Legion Warszawa 2:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 9-11 września -
6 kolejka
- Tabela
09.09. 19:00 Milan Milanówek - Ryś Laski 2:1 (1:0)
Adam Banaszczyk 30', Paweł Szewczak 80' - Kamil Sygitowicz 60'
10.09. 11:00 Okęcie Warszawa - SEMP Ursynów 1:1 (1:0)
Patryk Marek 20' - Marcin Kowalski 89'
10.09. 11:00 Świt Warszawa - Perła Złotokłos 0:2
10.09. 11:00 LKS Chlebnia - Piast Piastów 1:3 (0:2)
Michał Bal 66' - Mikołaj Święcicki 5', Jarosław Tarwacki 31' (rz.k.) i
61' (rz.k.)
10.09. 11:00 Naprzód Brwinów - KS Teresin 0:2 (0:1)
Michał Kowalski 12', Michał Bargieł 89'
10.09. 12:00 Pogoń II Grodzisk - Promyk Nowa Sucha 1:4 (0:1)
Damian Rybak 49' - Marek Simiński 25', Paweł Zienkiewicz 63', 90',
Robert Dąbrowski 90' +2
10.09. 14:00 FC Lesznowola - Przyszłość Włochy 1:1 (0:1)
Rafał Gajowniczek 49' - Mateusz Najder 33'
11.09. 16:30 Józefovia Józefów - Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (1:0)
Dawid Trzaskowski 11' - Przemysław Marusiak 76'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 10-11 września -
4 kolejka
- Tabela
10.09. 11:00 Świt Staroźreby - Mazur Gostynin 0:3 (0:1)
Jakub Kustra 44', Piotr Wachaczyk 58', Bartłomiej Dębicki 84'
10.09. 11:00 Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 0:5 (0:4)
Marcin Kowalski 12', Damian Domeradzki 21', Marcin Kwiatkowski 25', Kamil
Nowakowski 45', Barłomiej Mielczarski 65'
10.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - ULKS Ciółkowo 2:0 (1:0)
Damian Kotkiewicz 35', Mateusz Telesiewicz 46'
10.09. 16:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 3:0 (1:0)
Filip Orłowski 31', 60', Damian Lewandowski 73'
10.09. 17:00 Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie 2:1 (0:0)
Michał Szymański 76', 86' - Kamil Górecki 54'
11.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Amator Maszewo 1:2 (0:1)
Karol Błaszczyk 75' - Tomasz Sudomir 32' (rz.k.), 58'
11.09. 13:30 Wicher Cieszewo - Unia Iłów 2:0 (0:0)
Krzysztof Grotkiewicz 63', 75'
Klasa A Płock -
9-11 września -
3 kolejka
- Tabela
09.09. 19:30 Stoczniowiec Płock - GKS Góra 1:2 (1:0)
Dariusz Sutkowski 23' - Marek Wronka 65', Piotr Ronczkowski 89'
10.09. 15:30 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 2:4 (1:1)
Hubert Wiśniewski 9', Marcin Kuciński 90' +3 - Hubert Kozioł 37', 65',
66', 77'
10.09. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Błyskawica Lucień 1:2 (1:1)
Daniel Rudowski 35' - Łukasz Rejniewicz, Łukasz Kaczmarek
11.09. 11:00 Pogoń Słupia - Kormoran Łąck 1:1 (0:1)
Radosław Goc - Adrian Matusiak
11.09. 11:00 Wisła Sobowo - Start Proboszczewice 2:3 (0:1)
Patryk Skrzynecki 73', Łukasz Uzdowski 82' - Marcin Kłodawski 40', Marcin
Sulkowski 52', Łukasz Trzciński 77'
11.09. 16:00 Błękitni Gąbin - Wisła Duninów 2:1 (0:1)
Kamil Borkowski 52', 63'(rz. k.) - 43'
Klasa B Płock -
10-11 września -
3 kolejka
- Tabela
10.09. 16:30 Zorza Szczawin - Mazowia Słubice 2:1 (2:0)
Adam Sarzała 12' Hubert Bińkowski 45' - Arkadiusz Smagała 71'
11.09. 11:00 Orkan Lelice - Huragan II Bodzanów 5:4 (3:1)
Radosław Buraczyński 28', 34', 44', Piotr Mokrzanowski 51', Tomasz
Zimnawoda 74' (rz.k.) - Maciej Ozdowski 6' (rz.k.), Andrzej Barciński 70',
Radosław Bąbała 83' (rz.k.), Szymon Barciński 84'
11.09. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Szopen Sanniki 2:4 (1:1)
Tomasz Zając 10', Paweł Małkiewicz 85' - Dominik Sapiński 23', 79', Dariusz Bujakowski
47', Piotr Perka 90'
11.09. 17:00 Relax Miszewo - Polonia Radzanowo 1:5 (1:3)
Robert Piórkowski 32' - Piotr Stępka 10', 44', Jakub Krekora 24', Hubert Budnicki 65',
Mariusz Szczepaniak 83'
11.09. 17:00 Orkan Sochaczew - Lwówianka Lwówek 2:1 (0:1)
Patryk Samoraj 52', Michał Foks 80' - samobójczy 32'
***
|