4 liga
Południowa -
7 września -
mecze zaległe
- Tabela
7.09. 19:30 Victoria Sulejówek - KS Raszyn 5:1 (3:1)
Bartosz Bobrowski 35', Wojciech Wocial 37', Sebastian Czapa 45', Rafał
Dębski 50', Bartłomiej Szulim 85' - 16'
7.09. 17:00 Mazur Karczew - KS Konstancin 2:2 (0:1)
Kamil Gałązka 61', Piotr Szostak 81' - Michał Sodel 27', Emil Wrażeń 86'
Puchar Polski POZPN - 7 września -
1/8 finału -
Puchary na Mazowszu
7.09. 17:00 Unia Czermno - Bzura Chodaków 2:2 (0:1) rz.k. 4:1
Hubert Kłys 81', Damian Sztendor 84' (rz.k.) - Patryk Wójcik 39', Patryk
Szewczyk 64'
7.09. 17:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 1:3 (0:1)
Mateusz Biegański 90' - Krystian Majchrzak 40', Filip Zych 86', Tomasz Sudomir 90'
7.09. 17:00 Błyskawica Lucień - Huragan Bodzanów 5:2 (2:2)
Artur Jędrzejewski 4', Łukasz Rejniewicz 7', 83', Jarosław Durka 50',
Łukasz Kaczmarek 76' - Hubert Kozioł 23', 36'
7.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 7:1 (3:1)
Daniel Kaczmarczyk 10', Mateusz Sadowski 25', 60', 75', Karol Kalinowski
37', Jarosław Brzemiński 55' (rz.k.), Piotr Górecki 80' - Dawid Pietrzak 31'
7.09. 17:00 Orkan Lelice - Wisła II Płock 1:11
Radosław Buraczyński - Filip Januszczak (4), Emil Szostak (2), Wojciech
Mazurowski (2), Bartłomiej Błachnio, Bartłomiej Ziemak, Damian Szczepański
7.09. 17:00 Zryw Bielsk - Delta Słupno 0:3 v.o.
na boisku 1:3
Filip Orłowski 2' - Patryk Janiszewski 30', Radosław Petera 70', Krzysztof
Machowski 90'
7.09. 17:00 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 2:2 (0:0) rz.k. 7:8
Sebastian Feliciak 65, Damian Rosiak 76 - Mateusz Ziarko 57, Maciej
Niedzielak 83
7.09. 17:00 Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 2:5 (1:4)
Dorian Pilaszewski 21', Marcin Mikołajczyk 58' - Rafał Wilamowski 10',
Jakub Kustra 25', 34', Michał Matecki 30', 73'
Puchar Polski MZPN - 7 września - 3 runda -
Puchary na Mazowszu
7.09 16:30 LKS Osuchów - Sokół Serock 1:1 rz.k. 4:3
7.09 16:30 KS II Konstancin - Błyskawica Warszawa 1:0
7.09 16:30 Mazur Radzymin - Dąb Wieliszew 2:0
7.09 16:30 LKS Chlebnia - Drukarz Warszawa 3:1
7.09 16:30 Advit Wiązowna - Okęcie Warszawa 2:0
7.09 16:30 FC Płochocin - Agape Białołęka 0:4
7.09 16:30 PKS Radość - Żyrardowianka Żyrardów 2:3
7.09 16:30 KS Blizne - Świt Warszawa 0:0 rz.k. 5:4
7.09 16:30 Ursus II Warszawa - Marcovia 2000 Marki 3:1
7.09 16:30 SMP UKS Bródno - Bóbr Tłuszcz 0:3 v.o.
7.09 16:30 Burza Pilawa - Vulcan Wólka Mlądzka 3:0 v.o.
7.09 16:30 MKS Hutnik Warszawa - Pogoń II Grodzisk 1:2
7.09 16:30 Naprzód Stare Babice - Promnik Łaskarzew 0:2
7.09 16:30 Victoria II Sulejówek - Piast Piastów 5:0
Olimpia Warszawa - wolny los
Puchar Polski COOZPN - 7 września - 2 runda -
Puchary na Mazowszu
7.09. 17:00 Orz Goworowo - KS CK Troszyn 0:2
7.09. 17:00 FC 2013 Różan - Makowianka Maków 1:15
7.09. 17:00 Wkra Radzanów - Wkra Żuromin 1:3
7.09. 17:00 PAF Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk 3:0
7.09. 17:00 Tamka Dzierzgowo - GKS Strzegowo 2:2 rz.k. 6:7
7.09. 17:00 Orzeł Sypniewo - Korona Szydłowo 3:0 v.o.
7.09. 17:00 WKS Mystkówiec Stary - Iskra Krasne 9:0
7.09. 17:00 Bartnik Myszyniec - Orzyc Chorzele 3:2
7.09. 17:00 Opia Opinogóra - Tęcza Ojrzeń 1:3
7.09. 17:00 Boruta Kuczbork - Wkra Bieżuń 1:4
Puchar Polski SOZPN - 7 września -
2 runda -
Puchary na Mazowszu
7.09 17:00 Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 3:2
7.09 17:00 Zryw Sobolew - Tajfun Jartypory 1:1 rz.k. 4:3
7.09 17:00 Tęcza Korczew - MKS Małkinia 2:1
7.09 17:00 Świt Barcząca - Tygrys Huta Mińska 4:1
7.09 17:00 Hutnik II Huta Czechy - Wektra Zbuczyn 0:9
7.09 17:00 Walencja Walercin - Victoria Kałuszyn 2:12
7.09 17:00 LUKS Ruda Wolińska - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:8
7.09 17:00 Sęp Żelechów - Podlasie Sokołów Podlaski 3:5
7.09 17:00 Wicher Sadowne - Pogoń II Siedlce 0:4
7.09 17:00 Jastrząb Żeliszew - Czarni Węgrów 0:6
7.09 17:00 Dragon Miętne - Naprzód Skórzec 0:7
7.09 17:00 ULKS Gołąbek - Fenix Siennica 3:3 rz.k. 8:7
7.09 17:00 Kolektyw Oleśnica - Kosovia Kosów Lacki 3:0 v.o.
7.09 17:00 Hetman Sulbiny - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:3 v.o.
7.09 17:00 Orzeł Unin - Tęcza Stanisławów 2:1
7.09 17:00 Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:2 rz.k. 4:2
Puchar Polski ROZPN - 7 września -
2 runda -
Puchary na Mazowszu
07.09. 17:00 Mazowsze Grójec - Broń Radom 1:3
07.09. 17:00 Akcja I Jastrzębia - Chojniak Wieniawa 1:2
07.09. 17:00 Blask Odrzywół - LKS Promna 0:1
07.09. 17:00 Młodzik 18 Radom - Centrum Radom 0:5
07.09. 17:00 Zamłynie Radom - Oskar Przysucha 1:8
07.09. 17:00 Strażak Wielogóra - KS Warka 1:1 rz.k. 5:4
07.09. 17:00 Sadownik Błędów - Pilica Białobrzegi 2:0
07.09. 17:00 LKS Jedlińsk - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3:0
v.o.
07.09. 17:00 KP Stanisławice - Proch Pionki 0:2
07.09. 17:00 Video Ciepielów - KS Jastrząb 4:1
07.09. 17:00 KS Chomentów - Orzeł Wierzbica 2:7
07.09. 17:00 Gracja Tczów - Gryf Policzna 1:3
07.09. 17:00 Wisła Chotcza - Szydłowianka Szydłowiec 1:6
07.09. 17:00 Skaryszewianka Skaryszew - Iłżanka Kazanów 2:1
07.09. 17:00 Zorza Kowala - Energia Kozienice 0:5
07.09. 17:00 Królewscy Jedlnia - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:5
***
|