|
Lotto
EKSTRAKLASA - 19-22 sierpnia - 6 kolejka -
Tabela
19.08. 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:0
20.08. 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1:3
(0:2)
Kasper Hämäläinen 62' - Marcus Vinícius 6', Adam Marciniak 19', 58'
19.08. 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 0:0
20.08. 15:30 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 1:1 (0:1)
20.08. 18:00 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
21.08. 15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 0:0
21.08. 18:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
22.08. 18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
1 liga -
19-21
sierpnia
- 4 kolejka
- Tabela
19.08. 19:00 Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
1:1 (1:1)
Marcin Biernat 6' - Aleksander Jagiełło 15'
19.08. 20:30 Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce 2:0
(0:0)
Roman Gergel 58', 77'
19.08. 19:00 Bytovia Bytów - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
19.08. 19:47 Wigry Suwałki - Wisła Puławy 3:2 (2:0)
20.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Stal Mielec 3:1 (0:0)
20.08. 19:00 Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:2)
20.08. 19:45 Stomil Olsztyn - GKS Katowice 1:1 (1:0)
20.08. 20:00 MKS Kluczbork - GKS Tychy 1:1 (1:1)
21.08. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (2:0)
2 liga -
19-20
sierpnia -
4 kolejka
- Tabela
19.08. 19:00 Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg
1:1 (0:0)
Karol Worach 90' - Łukasz Pietroń 63' (rz.k.)
20.08. 17:00 Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Dawid Domański 9' - Karol Kucharski 14'
20.08. 20:00 Kotwica Kołobrzeg - Legionovia Legionowo 2:0 (2:0)
Jakub Poznański 5', Karol Żmijewski 11'
19.08. 17:00 Olimpia Zambrów - ROW 1964 Rybnik 1:0 (1:0)
19.08. 18:00 Polonia Bytom - GKS Bełchatów 2:0 (0:0)
20.08. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:1)
20.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
20.08. 17:00 Odra Opole - Warta Poznań 4:1 (3:0)
20.08. 17:00 Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo 4:1 (1:0)
3 liga
Grupa 1 - 20-21
sierpnia -
3 kolejka
- Tabela
20.08. 11:00 Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łódź 0:0
20.08. 12:00 Legia II Warszawa - Sokół
Aleksandrów Łódzki 2:1 (0:0)
Patryk Czarnowski 53', Michał Suchanek 87' - Patryk Pietrasiak 83'
20.08. 15:00 Huragan Wołomin - MKS Ełk 0:1
(0:1)
Tomasz Porębski 36'
20.08. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda 2:0 (2:0)
20.08. 16:00 Ursus Warszawa - Finishparkiet
Drwęca Nowe Miasto 1:3 (0:1)
Mateusz Muszyński 87' - Michał Miller 10', Maciej Koziara 82', Tomasz
Kowalski 90'
20.08. 17:00 Concordia Elbląg - Motor Lubawa 5:1 (2:0)
20.08. 17:00 Pelikan Łowicz - Widzew Łódź 0:1 (0:0)
21.08. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Świt Nowy Dwór
1:1 (1:0)
Wiktor Żytek 44' (rz.k.) - Adrian Gapczyński 57'
21.08. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 2:0 (0:0)
4 liga
Południowa - 20-21
sierpnia -
4 kolejka
- Tabela
20.08. 11:00 Znicz II Pruszków - LKS Promna 2:1 (2:1)
Marcin Rackiewicz 8', Jarosław Kosieradzki 15' (rz.k.) - Maciej Lesisz
35'
20.08. 11:00 Błonianka Błonie - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Piotr Szostak 10'
20.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - KS Konstancin 1:0 (1:0)
Jakub Pastusiak 12'
20.08. 13:00 Start Otwock - Szydłowianka Szydłowiec 0:6 (0:2)
Oleksandr Menżega 14', Błażej Miller 31', 49', Norbert Drożdżał 78',
Damian Szyszka 89' (rz.k.), Tomasz Zagórski 90'
20.08. 14:00 KS Raszyn - Grom Warszawa 2:0 (1:0)
Michał Prażuch 18', Przemysław Strzelczyk 85'
20.08. 16:00 Energia Kozienice - Orzeł Wierzbica 4:1 (2:1)
Daniel Ciupiński 25', Eugeniusz Kołodziejczyk 45' (rz.k.), Sebastian
Pryciak 47', Michał Lament 50' - Tomasz Bartosiak 12'
20.08. 17:00 Broń Radom - Mszczonowianka Mszczonów 4:2 (2:2)
Piotr Nowosielski 20' (rz.k.), 63' (rz.k.), Przemysław Wicik 27', Dawid
Sala 82' (rz.k.) - Paweł Jakóbiak 29', Marcin Gregorowicz 45'
20.08. 17:00 MKS Piaseczno - Proch Pionki 5:2 (1:0)
samobójczy 12', Robert Majewski 50', Paweł Bylak 51', 64', 85' - Robert
Kowalkowski 56', Erwin Kisiel 90'
21.08. 17:00 Wilga Garwolin - Victoria Sulejówek 0:1 (0:0)
Krzysztof Banaszek 88'
14.09. 16:30 Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha _ : _
przełożony
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 20-21
sierpnia -
4 kolejka
- Tabela
20.08. 11:00 Delta Słupno - Pogoń II Siedlce 0:1 (0:0)
Patryk Ciulak 85'
20.08. 11:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Unia Warszawa 4:1 (1:0)
Michał Strzałkowski 45', Damian Jaroń 68', Welin Damjanow 82', Kamil
Kamiński 90' - Paweł Gidelski 51'
20.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Maz. 2:0 (1:0)
Łukasz Szala 12', Krystian Przyborowski 6'
20.08. 11:00 Wisła II Płock - Błękitni Raciąż 4:3 (0:2)
Emil Drozdowicz 64', Piotr Wlazło 67', 68', Mikołaj Lebedyński 85' -
Daniel Mitura 31', Piotr Paczkowski 33', Kamil Majkowski 63'
20.08. 14:00 KS Łomianki - Tęcza Łyse 3:1 (1:1)
samobójczy 39', Mateusz Sołtys 58', Mateusz Kowalski 64' - Marek
Kaliszewski 9'
20.08. 17:00 MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podl. 6:0 (3:0)
Marcin Podsiadlik 11', Kamil Olszewski 18', Maciej Rogalski 38', Dominik
Lemanek 50' (rz.k.), Mateusz Matusiak 60', Kamil Żylski 75'
20.08. 17:00 Bzura Chodaków - Mławianka Mława 0:1 (0:0)
samobójczy 75'
20.08. 17:00 MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki 0:0
21.08. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Czarni Węgrów 0:0
21.08. 17:30 Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:0 (0:0)
Łukasz Damętko 64'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 20-21
sierpnia -
2 kolejka
- Tabela
20.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Bóbr Tłuszcz 1:0 (1:0)
samobójczy 38'
20.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Legion Warszawa 2:0 (1:0)
Piotr Wołowicz 29', Patryk Ostrowski 55'
20.08. 13:00 Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock 1:0 (0:0)
Michał Szymiński 65'
20.08. 16:00 Dąb Wieliszew - Amur Wilga 4:1 (3:1)
Sebastian Ściechowicz 22', 36', Paweł Zieliński 45', Łukasz Ćwikliński
75' - Dawid Błaszkiewicz 38'
20.08. 16:00 Victoria II Sulejówek - Błyskawica Warszawa 2:3 (1:0)
Jarosław Kania 3', Mariusz Boniec 47' - Krzysztof Lewicki 62', Michał
Kowalski 75', Michał Krasucki 84'
20.08. 17:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Marcovia 2000 Marki 4:5
Krzysztof Szczęsny 12', Arkadiusz Milewski 45' (rz.k.), Rafał Cąkała
68', Piotr Kurek 78' - Adrian Rowicki 41', Marcin Rojek 47', 73', 90' +3, Rafał
Melon 53'
21.08. 12:00 Legionovia II Legionowo - Sokół Celestynów 10:0 (4:0)
Damian Ślesicki 6', 35', Arkadiusz Madeński 36', 45', Ivan Jovanović
57', Piotr Szymański 58', 90', Radosław Śledziewski 75', 85', Wojciech
Kalinowski 82' (rz.k.)
21.08. 15:00 Agape Białołęka - Promnik Łaskarzew 1:2 (1:0)
Sebastian Janusiński 17' - Piotr Szczypek 70', Mateusz Sadowski 88'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 20-21
sierpnia -
2 kolejka
- Tabela
20.08. 11:00 Okęcie Warszawa - Perła Złotokłos 0:4 (0:1)
Artur Wolski 18', Konrad Zawadzki 50', Maciej Maciejewski 70', Cezary
Kur 83'
20.08. 11:00 Józefovia Józefów - LKS Chlebnia 2:3 (1:2)
Łukasz Poszalski 27', Arkadiusz Przybysz 65' - Michał Ocipka 15', 41',
Daniel Paciorkowski 90'
20.08. 11:00 Świt Warszawa - Milan Milanówek 3:1 (1:1)
Paweł Zdunek 6', 90', Maciej Janiszewski 38' - Michał Czerniawski 11'
20.08. 11:00 Naprzód Brwinów - Przyszłość Włochy 4:3 (1:3)
Jakub Białobrzewski 44' (rz.k.), Damian Benda 46', 83', Michał Hilcher
85' - Przemysław Bałajzy 10', Maciej Ćwiąkała 25', samobójczy 41'
20.08. 15:00 Pogoń II Grodzisk - Piast Piastów 0:1 (0:1)
Mikołaj Święcicki 4'
20.08. 16:00 KS Teresin - Żyrardowianka Żyrardów 2:3 (1:2)
Michał Bargieł 24', Jakub Antczak 57' - Jakub Wójcicki 20', Krzysztof
Bajurski 29', Przemysław Marusiak 79'
21.08. 13:30 SEMP Ursynów - Promyk Nowa Sucha 5:0 (3:0)
Adrian Gomoła 1', Daniel Ludynia 14', Paweł Rybak 31', Artur Anusik 50'
(rz.k.), Maciej Kozakow 67'
21.08. 17:30 FC Lesznowola - Ryś Laski 2:1 (2:0)
Michał Skalski 16', Rafał Gajowniczek 35' - samobójczy 50'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 20-21
sierpnia -
1 kolejka
- Tabela
20.08. 11:00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 3:1 (1:1)
Dawid Pietrzak 37' (rz.k.), Michał Szymański 79', Krzysztof Jamka 90' -
Kamil Gapiński 22'
20.08. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 4:1 (2:1)
Radosław Wiśniewski 12', Tomasz Sudomir 28', Piotr Mysior 80' (rz.k.),
Radosław Marszałek 90' - Daniel Sawicki 32'
20.08. 16:00 ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn 1:10 (0:4)
Dawid Sumiński 90' - Mateusz Biegański 11', 20', 40', 55', 65', Marcin
Kądalski 31', Marcin Sprycha 49', 67', Marcin Szczepkowski 62', Marcin
Maliszewski 79'
20.08. 17:00 Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 1:1 (0:1)
Jakub Kustra 57' (rz.k.) - Jarosław Brzemiński 14' (rz.k.)
21.08. 13:30 Wicher Cieszewo - Kasztelan Sierpc 0:2 (0:1)
Mateusz Telesiewicz 24' (rz.k.), 77' (rz.k.)
21.08. 16:00 Unia Czermno - Spójnia Mała Wieś 6:1 (4:1)
Patryk Wawrzyniak 7', 40', Marcin Dubielak 13', Łukasz Wiśniewski 18',
Sebastian Zaleski 53', Damian Sztendor 59' - Tomasz Górecki 17'
28.09. 17:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby _ : _
***
|